Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

evena
30. kvě 2011

ahoj

dreana do restaurací jdem vyjímečně, kdyby to bylo jednou za čas, klidně bych zhřešila svým oblíbeným obalovaným hermelínem 🙂 ale každý den ... já bych možná začala zvažovat nošení obědů z domu

evena
30. kvě 2011

@vilca to je divné že ti váha stojí když máš tolik aktivit ... já na to ali nevěřím ...

evena
30. kvě 2011

14 dní s Havlíčkem 😀
-2,5 kg
-1,5 paže
- 2 stehno
- 4 pas
- 3 boky
BMI ze 26,53 na 25,59

korchy
30. kvě 2011

@evena paráda,moc gratuluji.
Holky já boužel sHavlíčkem končím,děláme rekonstrukci nového bytu a nezvládám jíst podle jídelníčku,do toho ještě práce.Ale hned jak bude byt hotový tak jdu dotoho znova.Ted se budu snažit jíst aspon zdravě 😀

leopolda
30. kvě 2011

@evena tak to je super výsledek,je taky dobrý vědět,že to funguje.
A nehřešila jsi vůbec?
Já se ted chystám na 10dní do Hradce k manželovým rodičům a tak, tam přesně něco dodržovat je horší,ale až přijeddu,tak toho havlíčka vyzkouším.
Už jsem jednou zkoušela ,asi týden a vyhovovalo mi to.
Upravovala sis ty porce na menší?

misicka455
30. kvě 2011

@vilca možná je to tím, že máš málo jídla 😉

evena
30. kvě 2011

@korchy tak se zapojíš až budeš mít víc klidu, jak je to časově hektické tak to je naprd dodržovat tu pravidelnost v jídle ... a zůstaneš aspoň u té stejné skladby jídla jako je v jídelníčku?

@leopolda za těch 14 dní sem si občas dala decku piva a byli sme 2x na bečce tak sem si dala makrelu a kabanos, ale rozumné množství, spíš sem měla strach že si budu přidávat porce jídla, hlavně na oběd, ale v pohodě, to dodržuji opravdu poctivě a hlad naštěstí není, ani chuť na sladké není ..
a toho jídelníčku se nedržím přesně tak, jak je napsaný, zjistila sem že se to stále opakuje a ty porce mají stejné gramáže, takže sem si vypsala co na snídaně, svačiny, obědy ... na lednici mám seznamy a podle chuti a hlavně surovin co mám chystám jídlo

marjama
30. kvě 2011

Ahoj holky, vůbec nestíhám přispívat do diskuze, to je hrozný 😢 Měla jsem nemocnou malou a teď jsem zase nemocná já 😢 Má to jednu výhodu, že absolutně necítím chuť jídla, takže ani moc nejím. S hubnutím to docela jde, už se blížím k té 80 😉 Dnes mám 80,8 kg. Takže ještě kousek a zase mě to nakopne a budu mít cíl pokořit 70!!! Doufám, že až u nás bude klid a opustí nás bacily, tak se budu víc účastnit diskuze. Držím všem palečky, ať vám jde hubnutí!

dreana
autor
30. kvě 2011

@romana29 Chodím jen s manželem, dneska jsem si dala gyros, myslela jsem že není tak špatny a pak to napíšu an STOB a nestačím se divit. Takže gyros pápá, ale našla jsem dost jídel co mají s kuřecím masem, takže to asi nějak pujde, budu vymýšlet :D

@vilca Alli jsem nevyzkoušela, ale uvažuju o tom. Jinak doporucuju www.stobklub.cz, vypočte ti to kolik ams jíst a co typově a mužeš si tam vše zapisovat. 🙂)

dreana
autor
30. kvě 2011

@evena No ja to zvažuju, ale ja jsem vždycky tak rad aže vypadnu z práce a navíc chodíme s manželem...

Teda a gratuluju moc!!!

majatob
30. kvě 2011

ahoj holky 🙂
dneska jsme meli na obed Smakouna se zeleninou a testovinama a jak to zprvu vypadalo nepozivatelne, tak nakonec to bylo moc dobry a z tech dvou platku se nas v pohode najedlo pet, jak budu mit cestu kolem zdrave vyzivu, tak ho zase koupim 😵

misicka455
30. kvě 2011

Alli bere můj brácha, ale zatím nevím jestly to má učinky nějak nepochopil , že by s eměl i jinak stravovat 😒 Ale už má vyzkoušené, že když si dá Alli a nějaké tučnější jídlo což bacha je i pečené kuře když se sní s kůží tak se krásně vykakáte s podoby 😀

misicka455
30. kvě 2011

Dneska mě potěšila kámoška na zumbě prej jestly jsem nějak upravila jídelníček tak řikám, že trochu jo že se trošku hlidám, ale jsou dny kdy sžeru klidně zákusek nebo teď jak jsou ty tepla tak ulitavám na zmrzce 😒 , ale že se snažím hejbat že chodím 2x týdně na zumu a 1x týdně bud na power plate nebo na vachushape a ona na to že je to vidět , že jsem určo zhubla tak m ěto zahřálo na dušičce jen tá váha mě nějak nepřeje a pořád se drží mrcha jedna 😒

petruna110
30. kvě 2011

@dreana Já do toho jdu klidně s tebou. Ráda bych také nějak zhubnula. Přemýšlím, že si dokonce koupím relax & tone z http://www.topshop.cz/krasa-731-c.html?main=bea.... Co si o něm holky myslíte?

korchy
30. kvě 2011

@evena Jojo zůstanu,už jsem si docela zapamatovala co se kdy ji a i trošku tu gramáš,ale vytisklí jídelníček si zabalím kdůležitým věcem 😉

korchy
30. kvě 2011

@petruna110 Tak ta ceny je přišerná,už jsem ho našla i za poloviční cenu.Taky jsem onem uvažovala,hlavně nato promasirování všech partií 🙂

misicka455
31. kvě 2011

Tak jako takovej malej pomocníček proč né když bych ty prachy měla, ale jinak tady těm věcem a ruzným pásum atd.... nevěřím

marcelkap
31. kvě 2011

Tyjo, člověk tu chvilku neni a takovýho dočítání...
@misicka455 Na vibro chodim dvakrát týdně.

luuca.b
1. čer 2011

zlata moje nějak nestíhám prominte https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luuca.b/albu...

koukala jsem že je nové téma hubnutí na MD 😀

marcelkap
1. čer 2011

@luuca.b Zdá se mi to nebo jsi mi tam zapomněla napsat váhu? Neva, tak příště 🙂

Nový téma? Třeba ho stopnou, že už tu jedno je.

evena
1. čer 2011

ahoj
tak jak to jde? 🙂

mám dnes malé výročí, přesně před rokem sem začala hubnout 😀
za tu dobu mám 14,5 kg dole a z toho 10 tady s váma 😵 takže díky všem za podporu 😵 😵

leopolda
1. čer 2011

@evena tak to ti gratuluji,jaké jsou ambice na další rok?

misicka455
1. čer 2011

@evena super velká gratulace jen tak dále 😉

evena
1. čer 2011

@leopolda děkuji 🙂
za rok bysme se chtěli pokusit o další mimčo a ráda bych se dostala pod 60 kg, čili ještě cca 8 kg a budu moc spokojená, hodně si věřím, takže ani nepochybuji že to s váma dokážu 🙂
ještě sem měla cíl dostat se do září do kalhot (nastupuji totiž zpět do práce), které sem měla jako pracovní, když sem nastupovala do práce před cca 4ma rokama ... dnes sem si je zkusila a k mýmu úžasu mi už sou 😀

evena
1. čer 2011

@misicka455 díky 🙂

veselabaculka
2. čer 2011

Ahojky, potřebuju nutně zhubnout, protože po 14 měsích co jsem na mateřské jsem přibrala 13 kg,což je něco strašného. Mám 95kg(((((Jenže miluju jídlo a hlavně sladký......Ach jo. Pomůže mi prosím někdo? Děkuju
PS: Nebyla by tu nějaká maminka z JIhlavy?

veselabaculka
2. čer 2011

A omlouvám se za založení nové diskuze🙂)

korchy
2. čer 2011

@evena jee to je krásný,moooc gratuluji 😀

adlajda
2. čer 2011

Ahojky ráda se k Vám přidám,nikdy jsem nebyla hubená,ale v těhu jsem nabrala 26 kg ☹ Jsem na 100kg,chtěla bych dát dolů 20 kg.Malej má 2 měsíce takže kojím.Poradíte někdo jak jíst při kojení,aby šly pomalu kilečka dolů 🙂

gabrielaa
2. čer 2011

Ahoj, vůbec nestíhám dočítat. Řeším teď problémy s přítelem, takže kupa nervů, nejím, nespím, vypadám fakt úděsně 😔 takže doufám, že se to vše brzy nějak vyřeší a já budu zase v klidu, ať už s chlapem nebo bez něj...
A vám všem přeji hodně zdaru a vůle při hubnutí