Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

marcelkap
2. čer 2011

@evena Tak gratulace ke shozeným kg.
Se přiznám, že mám dneska taky takový "malý" výročí... 25.narozeniny 😀

@gabrielaa Á jé, to ti vůbec nepřeju takový problémy. Ať se to co nejdřív a nejlíp vyřeší.

marcelkap
2. čer 2011

@veselabaculka
@adlajda
Ahoj holky, vítejte 🙂
Zkuste si stáhnout tohle, jsou to moje materiály - něco od dietoložky, něco moje. Holkám tady se to líbilo, tak snad by to mohlo pomoct i vám.
Určitě vám hubnutí půjde, nejlepší je mít nějakej cíl - jako např. že se vejdete do nějakýho starýho oblečení 🙂
Důležitý je dodržovat zásady - jíst pravidelně po 3 hodinách, dodržovat pitnej režim, ovoce a sladký věci spíš dopoledne, já večer nejim přílohy (brambory, rýže, těstoviny) a pečivo. Je v tom hodně sacharidů, který se těžko večer spalujou. No myslim, že po skoro 5 měsících hubnutí a diskuze tady bych mohla psát slohovku na téma hubnutí...i když jsem ještě žabař oproti jiným, který už hubnout třeba rok 🙂
No každopádně mrkněte na ty materiály a kdyby něco tak pište a ptejte se.

http://www.profisystem.biz/jidelnicek/Jidelnice...
http://www.profisystem.biz/jidelnicek/IMG.pdf

korchy
2. čer 2011

@marcelkap Jééé tak vše nej nej nej 😀

saronka
2. čer 2011

Ahoj, holky.. omlouvám se že vám sem takhle lezu.. taky neustále bojuju s váhou...mám sice co před porodem, ale jak se to rozložilo jinak nevypadá to moc dobře.. zvažuju tu liposukci 3, generace, jako takovou pomoc samo změnit jídelníček..ten už mám sestavený a cvičit.. zajímalo by mě, zda jste to někdo podstoupil a s jakým výsledkem..

marcelkap
2. čer 2011

@saronka Ahoj vůbec nevadí, neomlouvej se. Já to teda nepodstoupila, podle mýho názoru to má smysl pro lidi, který vlastně nejsou tlustý, jen maj třeba trošku ty špíčky, nebo jak píšeš, nějak blbě to rozložený. Anebo...a z toho důvodu bych o tom i já uvažovala, pokud člověk hodně zhubne a "visí to něm". Pokud bych dosáhla na mou vysněnou váhu 70kg (z původních 110), tak jsem přesvědčená jít do toho taky.
Vůbec jsem ti teda neporadila, co? 😀

saronka
2. čer 2011

@marcelkap no moc ne hihi..ale my se ted snažíme o druhé takže asi počkám až po druhým.. jako já jsem nikdy nebyla tintítko tedy byla do 18 🙂 pak hezky učení ..kolej jídlo nejdílo a postupně se to nakumulovalo..ted mám 175cm 75kg a ráda bych 10kg dolů.. v těhu jsem přibrala 8kg které sjem po týdnu dala dolů a dalších 5 což bylo super, jenže jsem pak začala brát HA, postupně kolem půl roku omezovala kojení a do toho psychické starosti s mimoděložním takže to šlo zase nahoru na těch 75.

marcelkap
2. čer 2011

@saronka Tak jestli chcete druhý mimčo, tak bych se na tu lipo určitě vyprdla. Pokud bys pak otěhotněla, tak by to asi nemělo tak dobrej účinek, pač zase něco přibereš, že jo.

marcelkap
2. čer 2011

@korchy Joo, děkuju moc 🙂

leopolda
2. čer 2011

@gabrielaa tak se drž,snad problémy brzy vyřešíte.Každý občas řeší,nějakou krizi.

leopolda
2. čer 2011

@saronka já jsem byla,ale na klasické liposukci.Vždycky jsem měla štíhlý pas a boky a stehna silný.
Po třech těhotenstvích,to bylo ještě horší,protože v těch kritických místech jsem přibrala,břicho jsem neměla skoro žádný.Když jsem šla rodit,tak se divili,kam jdu.
Já na tu moderní moc nevěřím,finančně to vyjde stejně,nebo hodně podobně.A jsem spokojená,ještě bych jeden zákrok potřebovala,protože ti nemohou odsát všechno,tak právě taky proto hubnu.

niki2
2. čer 2011

@marcelkap tak vsechno nejlepsi k narozeninam 😉
@veselabaculka z Jihlavy tu jedna kocka je, chodila do drivejsi diskuze a ted kdyz jsem mrkla, tak je ve 27tt 🙂 Ale mozna se za nejakou dobu zase pripoji 😀
@gabrielaa tak at se ti to co nejdrive a co nejlepe vyresi.
@evena ty jsi se teda do toho oprela, moc gratuluji, ta nase puvodni diskuze nejak vysumela ☹
Dnes jsem se divala na Jste to co jite, byla tam docela schopna zenska, fakt se ridila jejich radami, taky se ji podarilo zhubnout. U mne je nejhorsi fakt ta vule, kdyz jsem oblecena, tak se povazuji za stihlou, jen by to chtelo "doladit". Ale dnes jsem byla na 2 hodinach cviceni a vecer si dala jen zeleninu s malym kouskem feta syru. Chtela jsem pochvalit manzela, ze ten mel to samy a pak jsem videla v kosi vyhozeny obal od lipanka, co jsem nakoupila klukum 😠

evena
2. čer 2011

ahoj holky
@adlajda
@veselabaculka vítám vás, ať se vám tu líbí a hlavně nějaké to kilčo se vám podaří s náma zhubnout 😵

@gabrielaa ☹ a to co máš v pase .. snad to dopadne tak, jak si sama přeješ 😉

@marcelkap všechno nej 😵 hlavně ty kilča ať letííííí 😀

@niki2 já se ani moc nedivím že ta diskuse vyšuměla, sem taky přišlo spousty holek a pak už nechodily ... jenže tady je prostor aby přišly nové .. jenže když je název diskuse "hubneme od června" tak se někdo těžko připojí třeba v prosinci 😀

evena
2. čer 2011

Jste to co jíte bylo dnes dobrý, neviděla sem teda začátek, ale sympatická ženská, hned mě bylo jasný že ta to určitě dá ... nevíte některá kolik měla kg na začátku???

evena
2. čer 2011

jo holky co jedete v Havlíčkovi ... v tom pořadu zaznělo, že tento způsob stravování vyjde levněji, ale mě se to nějak nazdá, teda nezkoušela sem to doma počítat kolik dáme teď za jídlo, ale podle toho jak často nakupuji bych řekla že utratím určitě víc jak dřív 😕

marcelkap
3. čer 2011

@evena Já si teda vedu přehled výdajů a tenhle měsíc máme za jídlo o cca 1500Kč víc. Taky pořád nakupuju.

adlajda
3. čer 2011

@marcelkap Moc díky za přivítání 🙂 Ten první jídelníček vypadá dobře,ten druhý se mi zatím nepodařilo otevřít 🙂 Jíst pravidelně mi nikdy moc nešlo,ale zvládnout bych to mohla 😀 Teď mě vůbec nebaví si něco připravovat a vždycky se zaplácnu nějakým rohlíkem.Teď mám inspiraci tak hurá na nákup 😉

adlajda
3. čer 2011

@evena Ahoj a díky 🙂 Bude to asi dřina,už to mám vyzkoušeno když jsem shodila 23kg .Jedno těhotenství a je všechno v tahu 😀

miranda77
3. čer 2011

@evena @marcelkap - my si také nezapisujeme výdaje, ale zdravá strava vyjde určitě dráž ... teď na konci měsíce to také pociťujeme v peněžence ... 😠 😠 😠

evena
3. čer 2011

ahoj
možná to vyjde levněji třeba těm lidem, kteří předtím kupovali sladkosti, sladké pítí a jiné zbytečnosti na kila, to u nás právě nebylo, za jídlo sme utratili celkem málo, kupovali sme levné věci a k tomu ještě docela málo jedli, takže se obávám že u nás to bude navýšení minimálně o 2-3 tis., mám strach to spočítat ... s mým už sme se na tohle téma bavili, on by taky rád u této stravy zůstal, vyhovuje nám to oboum, ale mám obavu že se budeme muset aspoň částečně vrátit k normální stravě (občas normální pečivo, těstoviny atd), s tím že gramáže si zachováme, ryby ty už taky nekupuji 😖
@adlajda když šlo dolů už jednou 23 kg, tak to dáš znovu 😉

miranda77
3. čer 2011

@evena no my jsme to nepočítali, ale také bych tipla ty 2-3tis. navíce ... a to se tak víceméně stravujeme jen já a děti 😖
ale už jen když jdeme do hospody - normálně jsem si dala jen polévku - teď koukám po mase, rybách, zelenině ... a to je pak palba!!!!

dreana
autor
3. čer 2011

Ahojky holky!! Takže po prvním týdnu se STOBem mám dole 2,2 kg!! HURA

misicka455
3. čer 2011

Mám dojem, že tá ženská co včera v tom pořadu hubla měla kolem 99 kg

misicka455
3. čer 2011

@dreana tak to je super 😉

evena
3. čer 2011

@dreana gratuluju 😵 😵 😵

@miranda77 a jedí ti děti ty chleby? mě malá nechce, vyjímečně si zobne .. ale jí dost ty knakebroty, ty sní klidně i 3 denně a má ráda i ty bílé chlebíčky (polystireny) ... dnes byla s babičkou v obchodě tak jí tam koupila obyčejný rohlík, už ho dlouho neměla jak sme přešli na jinou stravu, a prý ho uplně hltala 😀
nevím teda jak ste jedli předtím .. ale jak si zvykly tvoje holky na jinou stravu? zaznamenali to nějak že se něco změnilo?

evena
3. čer 2011

@misicka455 vážně tolik? 😲 já právě neviděla ten začátek kde to asi říkali ... tipovala sem jí tak něco kolem 80 😕 😅

zuzu_z
4. čer 2011

ahoj holky, tak už 14dní jsem v tom s vámi, ale neměla jsem zatím čas napsat, protože dětičky byly nemocné.
Jedu si jídelníčky ve STOBu, akorát mám teda dost problém, že mi to nevychází s příjmem, celkově ano, ale ne podílově. Mám totiž vysokou obezitu a proto i vysoký příjem. Nerada bych to pak nabrala zpátky, tak se snažím to dodržovat, ale ještě kolísám. Zdá se mi to hrozně moc, ale už jsem za ty roky docela zběhlá v počítání, ani nemusím číst etikety.
Můžu se zase přidat? Váhu nemám, došly mi baterky a ještě jsem se nedostala k tomu, abych si koupila nové, jsem ostuda. Tak jsem se jen změřila.

misicka455
4. čer 2011

@zuzu_z jasan přidej se a neboj zachvilku to budeš mít v cajku chce to čásek se stím stobema potravinama naučit pravcovat 😉

anastazye
4. čer 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Už delší dobu je ze mě pěkná koule (kulička by bylo slabé slovo) a už je čas s tím něco udělat a tak nějak cítím žy bych si o tom potřebovala s někým poklábosit a kolem sebe mám jen hubené lidi a těm nemá smysl něco vyprávět. Nedokážu se přimět začít s dietou a vlastně ani nevím jakou bych měla zvolit.
marcelkap - moc díky za materiály. Kolik jsi zhubla za těch 56dní?

evena
4. čer 2011

ahoj holky

@zuzu_z
@anastazye jasně přidejte se 😉
zuzu já mám váhu spíš jako orientační, důležité sou centimetry 😉 ať ti to se stobem jde ... i když mě stob vyhovoval, za čas sem to vzdala, nebavilo mě to zapisování 😝
anastazye zkus místo diety jen změnit jídelníček, pravidelně jíst, trochu se hýbat ... pár nás tu teď jede v jídelníčku od Havlíčka 😎

evena
4. čer 2011

@marcelkap ahoj, kolik ti za ty 3 t Havlíčka ubylo? už se tě chcci zeptat dlouho a pořád na to zapomínám 😀 mě se to dost zpomalilo, teď půl kila za týden, no ale hlavně že to jde dolů 🙂