Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
11. črc 2011

@niki2 no jasně, pozítří je taky den 🙂 s tou tabulkou jsi mě pobavila 🙂

marcelkap
12. črc 2011

Ahoj holky, tak my jsme byli celý minulý týden u našich, v sobotu oslava Lindušky narozenin a váha šla samozřejmě nahoru. Příští sobotu budem slavit ještě u druhý babičky a pak jdu do mléčný, musim to srazit.

kive76
12. črc 2011

@marcelkap taky zas půjdu do mléčný ..asi od neděle, nebo pondělí ...

evena
12. črc 2011

ahoj
drží tady ještě někdo ten Havlíčkův jídelníček? mě to totiž stále ještě nepřešlo a nemám v plánu tu skladbu jídel ani měnit, už kvůli malé bych se nerada vracela k tomu předešlému způsobu stravování 🙂 ale samozřejmě sme doma polevili, klidně si dáme v hospodě pivo, doma si ugrilujeme kabanos 🙂
váha klesá teda už strašně pomaličku, ale mám období, kdy mi to neva, sem se sebou celkově spokojená a sebevědomnější, možná za pár týdnů se do toho jídelníčku opřu zas naplno a shodím nějaké to kilčo rychleji 🙂

marcelkap
12. črc 2011

@evena Já jakoby ještě dojíždím Havlíčka, ale vůbec ho nedržim poctivě, spíš jen jako inspiraci ho mám. Váha mi šla teď po tejdnu u našich nahoru, ale vim, že to během tejdne dám zas dolu. Stačí mi naject pitnej režim a pravidelně jíst zdravě a nepřecpávat se jako u nich.
@kive76 Od pondělka chci jít taky do mléčný, tak jdem do toho spolu? 🙂 Já se chci nakopnout a dát dolu aspoň 3 kilča, abych pak zas najela na jídelníček od dietoložky, co jsem držela od ledna a šly ty kila pěkně dolu.

kive76
12. črc 2011

@marcelkap tak jo , to zkusíme od pondělka..s tím mlíkem já nemám celej den problém...

leopolda
12. črc 2011

@evena já se podle toho taky docela držím,ale právě tento týden slavíme Dominikovi narozeniny,tak se mi nechce,když tu bude rodina,nepít a jíst jen svoje krabičky.
\ale mě tahle skladba jídel vyhovuje.Jen toho masa tolik nepotřebuji.Ale saláty potřebuji.
Ale potřebovala bych ještě pár kilo dolů.Tak uvidím,jestli to půjde.Ale tohle je fajn cesta.
Jen do toho pohybu se mi nechce,v tom vedru a se dvěma dětma.

marcelkap
12. črc 2011

@kive76 Já mám mlíko ráda, tak se na tu dietku docela těšim. To jsem ráda, že do toho půjdeš taky, aspoň budeme moct porovnat 😉

Pohyb já poslední dobou vůbec nedávám. Malá už pěkně běhá, takže jsem za celej den s ní vyřízená a ještě provádět nějakou fyzickou aktivitu 😝

kive76
13. črc 2011

@marcelkap jojo jasně porovnáme...já nutně 🙂 potřebuju něco sundat dolů už zhruba 14 dní se držím na 80,2 - 79,8 kg a nejde to dolů ☹ zkoušíme s přítelem mimčo...tak bych se ráda dostala aspon k těm 75 kg a nebo i míň 🙂 aby se mi pak " tloustlo " z míň kil.

kive76
13. črc 2011

@marcelkap já taky ted tak nějak moc necvičím...jednou či dvakrát posilka, ale to je málo.. ☹ jsem ráda, že to hubnutí aspoň trošku jde i bez toho cvičení, tak s ním by to bylo určitě lepší...

marcelkap
13. črc 2011

@kive76 NO my právě taky chceme miminko, takže mám úplně stejnej plán jako ty - zhubnout co nejvíc, aby se mi pak líp tloustlo 🙂 První těhu jsem skončila na 118kg a to už fakt neee 😝 Kdybych začínala tak na těch 80-85 tak by to šlo.

kive76
13. črc 2011

@marcelkap jsem koukala do tabulky...se ti podařilo dost zhubnout to gratuluju, to mě to vůbec nešlo, až ted to trošku jde...ale pomalu ☹ ale je fakt, že už se to drží dýl na skoro stejný, a nestoupá to zas nahoru..

luuca.b
13. črc 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luuca.b/albu...

omlouvám se za spoždění..nějak neni ted čas☹

evena
13. črc 2011

ahoj

teda tabulka mě dost šokovala, kde že to všichni jsou??? to už je nás tak málo? 😲 😲 😲

@luuca.b luca v pohodě, je fajn že to dělá aspoň někdo 😵 já už sem přestala posílat váhu, když je stejná jak minule, tak mi to přijde zbytečný, snad teď v neděli ti už pošlu 🙂 nějak se mi to nechce hábat směrem dolů, ale ani se nedivím 😝

marcelko, kive tak vy jdete do mléčné, to sem taky zvědavá na výsledky a hlavně na to jak dlouho to vydržíte 😀

@leopolda taky mi to maso dělá trochu problém, je ho fakt moc 😝 takže tohle nedodržuji a častěji to nahrazuji třeba šmakounem v nějakým salátu třeba 🙂

adlajda
14. črc 2011

Ahojte děvčata 😉
Taky jsem tu nějak dloho nebyla,občas mám pocit,že se ty dny nějak zkracujou 😀
Jinak všem dětičkám vše nejlepší a hodně zdravíčka ať dělají rodičům samou radost 🙂
Chci se vás zeptat,děláte dětské domácí přesnidávky? Babička má hodně meruňek a jablíček tak jsem chtěla vyzkoušel,ale nemám recept a chtěla bych bec cukru.Přeju všem ať jdou kilečka dolů,mě nějak chytlo zapisování na STOBu za 3 týdny 5 kg dole 😀 Už si maluju jak jednoho krásného dne stoupnu na váhu a ukáže mi hodnoty co jsem měla než jsem otěhotněla,ale to si ještě počkám 😀

evena
14. črc 2011

@adlajda loni sme dělali doma jablečný bez cukru, báli sme se aby se to nezkazilo bez toho cukru, ale naprosto v pohodě, poslední sme dojedli asi před týdnem 🙂 byli super 😉 i tady na koňovi sem narazila na téma zavařování kde holky řešily jak bez cukru a co zavařují, tak zkus pohledat pro inspiraci 🙂

kive76
14. črc 2011

holky jukněte sem..mě se to teda netýká ☹

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=21806805...

kive76
14. črc 2011

no nedá se do toho normálně dostat dělá soutěž časopis dieta s časopisem maminka, ale zatím jsem to nenašla na jinejch stránkách...museli by jste přes facebook...a přihlásit se na facebooku, a pak se Vám to asi zobrazí..

adlajda
14. črc 2011

@evena Díky to mě nějak nenapadlo kouknout sem,hledala jsem na netu recepty a všude strkaj cukr a meruňky prej i když jsou sladké tak po zavaření jsou kyselé.Tak nevím,ale kdyby se nepovedlo tak se to přepálí a malej si za 18 let může dát štamprličku 😀

marcelkap
14. črc 2011

@evena Já hodlám tu mléčnou vydržet a držet fakt poctivě, ať jsou vidět výsledky a můžu to objektivně zhodnotit 😎 Už se na ní těšim.
@adlajda tyjo, to jsi dobrá, těch 5kg za 3 týdny.
My jdem dneska na tatarák 😀

kive76
14. črc 2011

@marcelkap já se též těším..no snad to zvládnu 🙂

adlajda
14. črc 2011

@marcelkap To jsem zvědavá na tu mléčnou,pak dej vědět.A to sis naordinovala sama? Co to je za dietu a jak se při ní může jíst? Teda tatarák a topinky,děláš pěkný chutě 😀 Chubnutí zatím jde,ale to jsou ty začátky.

marcelkap
14. črc 2011

@adlajda Jo, to jsem si prostě usmyslela, že jí zkusim dodržet.
Tataráček s topinkama byl vvvýbornej 🙂 a k tomu kofola, mňám 😀

http://sjidelnicek.cz/mlecna-dieta/

marcelkap
14. črc 2011

Holky, v tý mléčný je "kyselé mléko", nějak netušim co si pod tim představit, co myslíte, že to jako má bejt?

miranda77
15. črc 2011

ahojte děvčata, zase jsem dlouho nebyla a taky se dlouuuuho nevážila ... 😢 , ale jdu vám jsem napsat, že jsem potkala dvě ženský (sestřenice), který také držely mléčnou dietu a obě zhubly 10kg - tak pro toho, kdo váhal, potvrzuji: dieta funguje, je to ověřeno!!! Držím palce všem!

misicka455
15. črc 2011

Ahojky, tak první týden dovči pl kila na hoře a ještě to určo poleze 😒

misicka455
15. črc 2011

@marcelkap já pila to acido mléko a nebo kefír 😉

misicka455
15. črc 2011

No já možná za týden do té mléčné půjdu taky jelikož na dovči žeru jak neuvazaná , ale netuším zda to tentokrát dám 😒 Furt ještě bojuji s těmi pěti kilama co se drží jak klíště 😒

adlajda
15. črc 2011

@marcelkap Tak to je teda dieta,po tom člověk musí hubnout i kdyby nechěl 😀 Nevím jestli bych to vydržela 13 dní,to ti musí líst krkem 🙂 Ale láká mě to.Jen kdybych mohla vyměnit obyč mlíko třeba za kefír.Ve školce do nás lili mlíko násilím a teď si ho dávám jen do kafe.