Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

korchy
21. črc 2011

Já vím,boužel.Na slovensku je popularní asi jako tady Havlíček 🙂

marketa137
21. črc 2011

@korchy Fakt? Tak to jsme netušila 🙂 . Asi to vyzkoušim a uvidim, už jsem vyzkoušela X diet takže jedna navíc mě už neublíží 😀

adlajda
22. črc 2011

Tak já od 1.8. najedu na Havlíčka,ještě máme oslavy a už nekojím a mám hroznou chuť na čočkovou polívku na květák,brokolicu a kapustu 😀 Nevypadá nijak drasticky a člověk se u ní naučí jíst zdravě.

misicka455
23. črc 2011

aHOJKY HLAsím se po dovči , na váhu jsem zatím nevlezla až zítra , ale už teď to vím že to bude horor 😒 Od pondělka asi dám týden mlečné a pak zase na jedu na stob 😉

leopolda
23. črc 2011

@misicka455 já jdu taky do mléčné a pak taky stob.Tak aspon pojedem spolu.

misicka455
23. črc 2011

@leopolda tak super tak tedy dám i tu mléčnou ,a le asi jen týden uvidíme 😉

leopolda
24. črc 2011

@misicka455 tak se Míšo vyspíme a jdem na mlíko !!!

marcelkap
24. črc 2011

Ahoj holky, tak my byli včera u kámoše na oslavě narozenin, tak jsem se nadlábla, večer si dala pizzu a půlku noci jsem strávila na záchodě, manžel mi chodil namáčet hadr studenou vodou - mě bylo tak blbě - po týdnu mléčný se nafutrovat - to bylo horší jak porod. Jsem fakt blbec.
NO ale zítra začínám pokračovat v mléčný a jedu celej den jen na mlíku, takže v tom jedu s váma 🙂 NO ale aktuální váha je 85,0 takže paráda.

misicka455
24. črc 2011

Takže zítra mlíku zdar 😉

misicka455
25. črc 2011

Tak jak to jde mlíkařky? Mě nějak těžko asi nejsem připravená nebo co mám strašné chutě hlad a prostě hrůza, ale budu se snažit ten týden dodržet 😉

marcelkap
25. črc 2011

@misicka455 Já zatim dobrý. Dneska mi tahle strava absolutně vyhovuje, protože jsem dopoledne byla u zubaře a dával mi do pusy šroub, takže auau.

marcelkap
25. črc 2011

Sakra!!! Děda dneska dělal tlačenku a přivezli nám jí 😀

leopolda
25. črc 2011

Já se držím,docela to jde.
Dneska odjel Dominik s babičkou a dědou do Chorvatska,autobusem.
Byli jsme ho doprovodit k autobusu.Uplně jsem mu to záviděla,hned bych taky jela,ale s malým se mi nechce,je to ďáblík.
Zítra snad bude líp s nějakým jídlem.Poslední dny jsem byla hrozně rozežraná,nevěděla jsem co dřív.

@marcelkap moc tě obdivuji,tvoje odhodlání,jak jsi to dokázala s pevnou vůlí.
Vypadáš nádherně.U mléčné jíš fakt,jen 100g zeleniny,mě to příjde málo.

Chci to vydržet co to půjde nejdéle. Držte se. 🙂

marcelkap
25. črc 2011

@leopolda Fakt jim jenom těch 100g co je psáno. Prvních 5 dní jsem opravdu neporušila ani drobkem, ale v sobotu na oslavě narozenin jsem si dala, dneska ta tlačenka proběhla...ale zítra už jdu fakt na to poctivě. Jenže v pátek jedeme na fesťák, tak to bude konec.

misicka455
26. črc 2011

Tak dneska za mnou druhé jídlo a už se těším an to masíčko 😀 Jo u mě je taky nejhorší když člověk někam jde doma to zvladám v poho ,a le pak když člověk vystčí paty tak je to šilené . Dneska jdeme s dětma do kavárny tak hodně budu oddolávat nějakému zákusku , zítra zase s kámoškou a o víkendu máme jet na hody tak jsem na sebe zvědavá .

misicka455
26. črc 2011

Tak maso supr udělala jsem si i vývar a koneně jsme syta 😀

leopolda
26. črc 2011

@misicka455 jsem taky OK,jaký maso si vaříš.Já většinou kuřecí.Ale mám čím dál větší pocit,že ze mě snad jednou bude vegetrarián.Šunku a salám jo,jen to maso nemusím.jen občas.
Cítím se fajn,konečně mám opět nějaký řád.Já potřebuji bič a řád.Jak povolím...

misicka455
27. črc 2011

@leopolda Dělám si taky spíš kuřecí dneska se chci mrknout jak půjdu nakupovat zda nebudou mít nějaký malej krásnej kousek hovězího, že by byla změna.

Právě jsem zbufla 100g ovoce to je fakt jako kdybych nejedla nic.

misicka455
27. črc 2011

@leopolda mě maso neva mám ho moc ráda 😀

leopolda
27. črc 2011

@misicka455 no těch 100g je jako prd.i té zeleniny.Ale,když už to člověk drží,tak poctivě.

marcelkap
27. črc 2011

Tak já se jdu přiznat, že jsem se na mléčnou vybodla. Jak jsem to porušila v sobotu, tak už jsem prostě nějak nenajela zpátky. V pátek stejně zase jedem pryč... Takže si jí zopáknu asi někdy v zimě, až nebudem nikam jezdit a grilovat pořád. Kdyby nebo jednoho dne, kterje mi to narušil, tak bych to fakt vydržela, ale to musim fakt dřepět doma a nikam nejít.

kive76
27. črc 2011

@marcelkap já též ,ale jedla jsem 3 dni...a dneska si dáváme s kamarádkou palačinky s čokoládkou.... 🙂

misicka455
27. črc 2011

Tak já zatím držím mám strop až ten devátej den , že začnu mlékem skončím mlékem 😉

leopolda
27. črc 2011

Já se taky držím,mám hlad,jak šakal.
Taky se chystám k našim na chatu s Tobikem,ale tam to bude v poho.
Příští týden mi dojede kamarádka ze zahraničí,vždycky se vidíme jen jendou za rok,takže těch 13dní nědodržím,ale budu se snažit co nejdýl vydržet.
@marcelkap tak kolik šlo kilo dolů?

marcelkap
28. črc 2011

@leopolda Dostala jsem se nejmíň na 84,4 z 89,5, takže 5kg, ale teď už mám zas 87,5 😒

kive76
28. črc 2011

@marcelkap ale pěkně jsi za tu dobu zhubla...já se do nějaký dietky nemůžu dostat, natož v ní dlouho vydržet...

misicka455
31. črc 2011

Tak co hubnete tu ještě někdo ? Já sme mléčnou ukončila v pátek po pěti dnech, ale jsem spokojená dvě kila dole takže jsem se dostala na váhu co před dovolenýma a zítra začinám zase zapisovat na stobu , to mě asi zatím nejvíce vyhovuje. 😉

evena
31. črc 2011

ahoj,

holky nemám na vás vůbec čas, čili už nebudu ani posílat váhu a jdu se s váma teď spíš rozloučit, koukala jsem k lucce do tabulky jak dlouho sem v s váma hubla tak 9 měsíců, to je doba teda ani mi to nepřijde, shodila sem s váma za tu dobu 14 kg, takže děkuji za podporu, bez vás bych to určitě nedokázala, zvlášť marcelka byla moje obrovská inspirace 😵 já sem teď momentálně na 64 kg, jsem hodně spokojená, teď bych už chtěla dostat se pod tu šedesátku a to už zvládnu pomaličku sama, doufám, a kdyby mě chyběla motivace, nakouknu třeba zpět sem 🙂
ať se vám všem daří, ne jen ve shazování váhy 🙂 🙂 🙂

kive76
31. črc 2011

@misicka455 ahojky, já dneska začala s dělenkou...s zas 61,8 kg...ted se pořád hrozně cpu, tak zas zkusím něco se sebou dělat

kive76
31. črc 2011

@misicka455 ahojky, nevím na co jsem myslela, mám 81,6kg ..už mi hrabe 🙂