Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kuchy
14. říj 2011

@domca1221 : To já mám opačný problém, první jsem potratila ,přibrala 6kg a pak šup jedno,šup po 14 měs druhé a 30kg nahoře,jsem jak stodola,stydím se už jít i ven,jenže jsem nabírací typ, čím víc stresu tím víc kilo,i z vody to leze na horu....jen se děsím někoho známého potkám...už to nejde dál, nasuzuji svou tajnou zbran....dietu,se kterou jsem před svatbou 20kg zhubla,uvidíme,snad to půjde....

domca1221
14. říj 2011

@kuchy Tak když už jsi zhubla 20kg, tak to se ti určitě podaří. Jakou máš zázračnou dietu? já jsem dneska 4. den na mléčné dietě a celkem to jde, tak snad to vydržím 🙂

kuchy
14. říj 2011

@domca1221 : já mám redukční dělenou stravu, skupinky co se smí a nesmí,je to redukční dieta na měsíc,ale já ji kdysi držela 3měsíce a to byl sešup,jenže jsem nemusela vařit třem chlapům, dost se naběhala v práci a pod. ,ted je to jiné,tak nevím a mléčná je jaká?

domca1221
14. říj 2011

@kuchy tady najdeš info k mléčné dietě: http://sjidelnicek.cz/mlecna-dieta/. Dělenou stravu jsem ještě nikdy nedržela, tak nevím jak by na mě působila, u mě je největší problém s pitným režimem, vodu do sebe musím vyloženě nalívat 🙂

kuchy
14. říj 2011

@domca1221 : to zám,s tím pitím,taky se nutím a furt lítám na záchod, jak nejsem zvyklá,navíc musím cvičit,ta mléčná není špatná,jen se asi nedá držet déle.....já jsem držela kdysi tu redukční 3 měs a pak rok udržovací kořínkovou....a pak otěhotněla 😠Mám dva klučíky a musím začít znovu....

domca1221
14. říj 2011

@kuchy a ta redukční dieta je co? prosím tě? máš nějaký odkaz? s tím cvičením to znám, ale mam sedavé zaměstnání, tak to je ještě horčí, navíc na směny, tak zrovna tento týden jsem na odpolední, tak žádné cvičení nestíhám :(

kuchy
14. říj 2011

Tu dietu mi kdysi dala kolegyně,taky s ní hubla,ale je to dieta která se drží s akupunkturou hlad.bodu....na uchu,já to tehdy držela bez jehličky a prvních 14 dní jsem opravdu skučela
hlady,pak už to šlo,chce to se zaměstnat....první den se baští jen ovoce syrové, co 2 hodky ,denně cvičí,pije červené víno,další den zelenina ,rýže ,luštěniny,houby,...další jen maso dietní,,,,,bez tuků, do toho min.3 litry vody, ...už ted se mi svírá břicho hlady a to držím první den....doufám,že za těch 10 dní to zase přejde....mě spíš vadí,že klukům musím normálně vařit, prcky krmit a furt čuchat ty dobrotky 😝

domca1221
14. říj 2011

@kuchy no to ti věřím, já mam taky co dělat když ucítím jak si manžel vaří 🙂 naštěstí on je takový, že si uvaří sám a nemusím vyloženě já, ale vidím to a hlavně to cítím 🙂
Abych pravdu řekla, tak ta tvoje dieta vypadá lépe než ta mléčná, tam jíž skoro pořád jen ovoce, zeleninu, nebo piješ mléko a to je taky záhul, dneska jsem měla 100g mrknve, což je jedna malá mrkev 🙂 tak že taky nic moc 🙂 navíc u mlékové je zakázán alkohol, což po práci jsem si skleničku dala teď nemůžu 🙂 ta tvoje by mi vyhovovala ohledně toho vína 🙂 a kolik ji dala dolu kilo?

leopolda
14. říj 2011

@kuchy jé,taky mám dva kluky,ale ne tak brzy po sobě,my měli zase jiný problém,dvě tehu hned po sobě,taky mi něco zůstalo.taky je mladší Tobias.
Tady to docela frčelo,ale ted nějak ne,tak by to chtělo oživit,půjde nám to lépe..

kuchy
14. říj 2011

@domca1221 : no zhubla jsem dost,ale ta dieta je nebezpečná,měla by se držet pod lék.dozorem,je opravdu redukční,vhodná pro lidičky nad 100kg 😉 ,jen tak ji sem veřejně nedám...někdo hubený chce zhodit pár kil,začne do držet a rozhaší si metabolismus 😲 ,dělená je nejlepší kořínková,je dlouhodobá a funguje, tuto budu držet měsíc,podle návodu,pak přejdu na kořínkovou...Tehdy jsem zhubla hodně,ale neměla MS, padala na ulici,no přišlo mi to jako sranda 😀 ,mladá a blbá a to jsem z oboru......ale ted mám malé děti a nemůžu padat na pusu....takže hubnout musím,ale s rozumem a opatrně... 😎 😎 😎

kuchy
14. říj 2011

@leopolda : no my jsme Tobiáška taky tak brzy neplánovali a nakonec jsme rádi..... 😀

leopolda
14. říj 2011

@kuchy musíš mít pěknou honičku.
Já mám pocit,že se honím pořád. a to vaření je blbý,ne že by ybl problém jen v tom,ale nepřidá to.

leopolda
14. říj 2011

@kuchy z jakého jsi oboru,ze zdravotnictví,

domca1221
14. říj 2011

@kuchy no já má v tuto chvíli 98Kg, tak pro mě by ta dieta byla možná ideální. Můžu tě poprosit o více infa na email? Koukala jsem na net ohledně dělené stravy a vypadá to celkem ok. Já jsem jeden čas držela tukožroutskou polévku v kuse asi 3 měsíce a zhubla jsem více jak 20kg, ale taky v obchodě se mi točila hlava, že jsem málem omdlela a měla jsem taky problémy, když jsem jí zkoušela teď, tak už jsem nevydržela, přesně jak jsi psala "mladá a blbá". 😀

misicka455
15. říj 2011

Ahojky, ač nehubnu pořád semka nakukuji a jen musím reagovat na tu polívku týjo 3 měsíce žrát tu polívku já nesnědla ani jeden talíř celá polívka skončila za stalého micháním litím do hajzlu je to hnus fialovej .

domca1221
15. říj 2011

@misicka455 Ahoj, já měla výhodu tu, že mě polévka chutná, jsem na zeleninu na všechny způsoby, 3 měsíce jsem jí držela vždy týden, jeden den oddych a zase do kola, ale jak říkám když jsem si jí uvaříla asi před měsícem, vydržela jsem 3 dny a konec, polévku jsem vylila 😀,

kuchy
16. říj 2011

@domca1221 : MÁŠ JI VE VZKAZU

domca1221
16. říj 2011

@kuchy děkuji, koukala jsem ještě i na tu 90-ti denní rozlišovací dietu, akorát jsem si stáhla knížku z webu a pročítám ji.

kive76
16. říj 2011

@domca1221 ahojky, to jsme na tom podobně...mi se snažíme o mimčo přes 2,5 roku a pořád nic...

lolelole
16. říj 2011

ahoj holky - chci se k vám pridat 😉 zustalo mi po porodu nejakých +- 10 kil navíc a plánujeme se za nekolik měsícu - půl roku snažit o dalsí mimi, tak bych se toho chtěla včas zbavit 😠 Nikdy jsem nebyla žádna hubeňourda, takže nejdu nic hrotit, když budu mít tech 60 kg, budu víc než spokojená (měřím 160cm). Cvičít se snažím chodit, když tatínek hlída, t.j. tak 2-3x do týdne, ale je to takové nesytstematické, mohu jít pouze když má manžel čas, protoze hlídaci babičky nemáme 😒 Chodím na heaty, nebo bodystyling..sama doma se ale cvičit nedokopu 😠 No a co se jídla týče, jíme doma - takový normál - asi dost masa, ale i zeleniny řekla bych a bohužel od porodu se neobejdu bez sladkého 😖 je to silnejší než já...tak nejak postrádam systém, potrebovala bych přísný řád a jídelníček, abych se ho mohla držet a mela motivaci. Takhle si každý ráno řeknu, že dnes už s tou dietou fakt začínam a v poledne ani nevím jak se pristihnu pri tom, že mlasám bebenku 😀 Nemáte nekdo tip, kde se da nejaký rozumný jídelníček stáhnout ? Hubnutí zdar ! 🙂

domca1221
17. říj 2011

@kive76 Ahoj, s manželem se snažíme skoro 2 roky, již jsem podstoupila i 2x inseminaci a 1x IVF, ale nepodařilo se, tak jsem se rozhodla změnit stravování, dát dolu nějaké to kilo, zda v tom nebude problém a snad se poté zadaří. Ty jsi byla již u doktora? když se snažíte tak dlouho?

kuchy
17. říj 2011

Ahojte,tak jak zvládáte dietku....já po třech dnech stále hlad, cvičit chodím 2 X týdně na zumbu a zbytek doma, jenže s prccky toho moc nenacvičím,furt po mě lezou,berou mi kalimatku,gumu všechno,když dojde manžel,vlezu alespon na home runner 😀

kive76
17. říj 2011

@domca1221 tak mi zatím 2 inseminace, ale v Gennetu, ted jsme v Motole a asi v lednu, nebo v únoru půjdem na to IVF...ted máme 8.12. jít na imunologiii..jestli nemám alergii na spermie...a výsledek je prý tak za měsíc..takže v prosinci se máme objednat zas do motola na konzultaci ..ohledně výsledků a případně toho IVF..a taky jsem se rozhodla, že zhubnu...a přihlásila se do jedné jako soutěže ohledně hubnutí, a oni mě vylosovali.....na www.prozeny.cz http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-... t ak se jukni... bude to každé pondělí a a středu na netu.. kolik tě stálo to IVF?

kuchy
17. říj 2011

@kive76 : a vy si myslíte,že kvůli cca 80kg váhy nemůžete otěhotnět? V tom problém nebude,tj vyjímečně problém u větších váhových kategorií.... já jsem otěhotněla s mnohem větší váhou.... 🙂 a dokonce s nohou v sádře 😎 Moje ideální váha má být mezi 67 a 77kg,mít 80,tak jsem spokojená a pískám si😀Jenže já mám po dětech pře 100:-ú

kive76
17. říj 2011

@kuchy no tak třeba to váhou není...spíš nějakej problém, ale říká se, že za to třeba může větší, nebo menší váha...

leopolda
17. říj 2011

@kive76 tak jem si pročetla příspěvky,to jsi měla štěstí,že tě vybraly?Tohle je skutečná motivace.
Paráda a děkuji za jídelníček.Musím popřemýšlet,jak začít.Co si pořád vaříš,já to maso moc nemusím.

kive76
17. říj 2011

@leopolda filé, kuřecí maso s bramborem, nebo normální kuřecí maso do polévky, si ohřeju a ohlodávám, nebo kuřecí játra, kuřecí krky...fuňák ve vlastní štávě.. mě maso nevadí..já jsem spíš masová...nebo i kuřecí šunku si dávám, ale tu 80 procentní...jojo štěstí...přesně tak motivace, doma mi samotný nejde vůbec hubnout...

domca1221
18. říj 2011

@kive76 no jelikož u mě nedošlo ani k transféru u IVF, tak jsem platila pouze za léky, ty mě vyšli asi na 7000,-, ale záleží jaký budeš mít problém, jsou i levnější. Doktorka mi sama řekla, že v některých případech může mít vliv i váha (není to u všech stejné), proto se snažím dát nějaké kilo dolu, už jen pro svůj pocit, že jsem proto udělala maximum, jelikož manžel je naprosto v pořádku.
Jinak gratuluji k soutěži, určitě se ti zadaří a moc ti to tam sluší 🙂

domca1221
18. říj 2011

@kuchy nevím zda to může být tím, ale za to nic nedám, přes to, ale moje váha není 80Kg, ale také se přibližuje spíše ke 100kg, tak asi proto

kive76
18. říj 2011

@domca1221 díky...no snažím se už mám 4 kg dole od 3. října, a 4 cm v pase, a 3 přes boky.