Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

medan29
17. lis 2011

@llluckaaa tak já jsem totál nešťastná, jsem kráva, já dala dolů od ledna 6kg a dostala se na 78kg a dnes se vážím a 80,4 takže už musím začít něco dělat, ráno si zajdu nakoupit a zas začnu jíst pravidelně a zdravě, jen s malou nemám šanci přes týden chodit cvičit protože nemám hlídání, když manžel je doma jen na víkendy.U nás na oběd bude kuře a rýže a pak se musím držet jedeme k tchýni a tam zas bude jídla a jídla, ale zabalím si asi svoji svačinu nebo to zas bude štrůdl.
Já od porodu pořád mám +5kg a né a né dolů,porodem jsem dala dolů jen 4kg a to jsem před porodem vážila 97kg

llluckaaa
17. lis 2011

@medan29 Já taky nestíhám chodit cvičit, teď mám navíc obě děti nemocné, takže fakt není chvilka volna a ani nemůžeme ven ☹ Ale před tím při hubnutí mi hodně pomáhalo chodit venku hodně s kočárkem, třeba jsem ušla denně 8 kilometrů. Musím to zase zkusit, než bude sníh, přidělám skate a pojedeme všichni 🙂
Vážila jsem se před snídaní a po vyčůrání (to mám nejnižší váhu během dne...) a jsem na 61, takže mi už chybí sundat jen dvě kila, takže u mě dobrý. Já při tomhle těhotenství přibrala 14 (a to jsem byla na diabetické dietě) a zůstalo mi 6.
Hele to znám, u tchýně to taky mívám nejhorší - samé krkovičky, kachny apod, navíc se uráží, když nesním všechno (ale to se fakt nedá, nandavá porce jak pro dřevorubce).
Teď musím vymyslet, co budu vařit zítra a jít na to nakoupit. V Tescu mají akci na šmakouna, tak si pro něj asi půjdu a vymyslím něco z něj. Nějaké nápady?

rkatka
17. lis 2011

@llluckaaa já jse m před otěhotněním přibrala 20 kg, ☹ když jsem si píchala hormony. V těhotenství jsem přibrala 8kg takže nějakych 25kg bych chtěla dolů. Snad se mi to podaří 🙂

medan29
17. lis 2011

@llluckaaa tak já šmakouna nemusím, já tak ďobásky a jinak nic moc já třeba maso moc nejím jen o víkendu když je manžel doma, ale musím se donutit jíst i přes týden s malou,jako dnes zas žranice u tchýně, tak s dietou začnu pěkně zítra

llluckaaa
17. lis 2011

@medan29 Abys neměla takové výčitky, tak se musím přiznat, že jsem taky nějak dneska ujela... Pekla jsem štrůdl a neodolala jsem. Já šmakouna taky nijak zvlášť nemusím, nebo spíš ho neumím pořádně připravit, ale hubne se po něm pěkně, tak to s ním zase zkusím. Tak to je špatný, že nejíš přes týden maso, to se pak blbě hubne. Já mám maso hrozně ráda, ale ne takový ty suchý kuřecí prsa apod, který jsou na hubnutí nejlepší ☹
Co jsou to ďobásky?

llluckaaa
17. lis 2011

@rkatka Tak to je výzva. Máš na to nějakou speciální metodu?

medan29
17. lis 2011

@llluckaaa Ďobásky je už hotová soja, nakořeněná a dá se to i studené a chutná to jak čína 😀

medan29
17. lis 2011

@llluckaaa jinak já dnes taky štrůdl

llluckaaa
18. lis 2011

@medan29 Děláš mi chutě. Kde se to kupuje? S sójou taky neumím moc pracovat (ikdyž tedy zbožňuju sójakrém, ale ten je bohužel moc tučný, takže bych ho moc neměla...). My jsme ho včera dorazili a dnes se chystám péct rovnou dva, tak snad se udržím a nedám si moc.

medan29
18. lis 2011

@llluckaaa tak já ráno měla žitný chleba s juniorem co kupuji malé který je jen s prsíček bez kůže a hlavně žádné éčka, pak jsme si vzala svačinu do herny kde chodím s malou po Notičce, tak to jsme měla jogurt s jablky a na oběd nudle s mákem, dojídala jsme co bylo že dnes nebudu vyvařovat, za chvilku letík ke kadeřnici a na 14:30 jsem domluvená s kámoškou a půjdu na běhací pás, jako nesnáším běhání a ani se mi nechce ale aspon to omrknu a třeba mě to chytne,musím využít že má manžel dnes dovču a pohlídá malou.
Jinak ty Ďobásky kupuji ve zdravé výživě,musím si je dnes koupit at mám co na večeři 😀

llluckaaa
18. lis 2011

@medan29 Já měla klasicky musli s jogurtem (banány došly), sváču jsem nestihla, protože jsem dopoledne strávila v čekárně u dr., oběd jsem vytáhla z mrazáku (kuřecí prsa, pórek, kysaná smetana) a na talíř ještě přidala jáhly a mraženou zeleninu, abych měla pocit, že je to zdravější 🙂 Teď tu ochutnávám jablečný kompot, co jsem připravila dětem (mňam!). Na ďobásky se v té naší zkusím zeptat.
To bych nevěřila, že salám junior je ze 100 % masa. Já myslela, že taková bývá jen šunka od kosti pro děti... Asi taky zápasíš se zeleninou, viď? Já nevím, k čemu jí dát, syrová mi teď vůbec nechutná ☹

korchy
18. lis 2011

Ahoj holky,konečně máme doma internet.Naposledy jsem tu byla asi v září,ted už konečně máme dodělaný byt ,tak hurááá.
Jak vam jde hubnutí?Já se od října snažím zase něco schodit,ale vubec mi to nejde. ☹

medan29
18. lis 2011

@llluckaaa no jo zeleninu moc nemusím, papriku vůbec a rajčata jedině ty pidi, a sem tam salat.okurku
Tak jsem byla na tom běhacím pásu, jako šla jsem jen rychlou chůzi a super jen pak se mi točila hlava a nedokázala jsme jít rovně

llluckaaa
18. lis 2011

@medan29 Já mám ráda docela rajčata v plechovce a pravidelně je dělám s mletým masem a fazolemi, to přijde na dietu ok. Na zítřek jsem chtěla zkusit poprvé uvařit rajskou s hovězím a knedlík, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Ale nějakou tu zeleninu do toho by chtělo ještě domyslet, bez ní mi zhubnout nepůjde ☹
Já bych nějaký spinning nebo běh po pásu určitě nedala, to by mě na několik dní zlikvidovalo.

medan29
18. lis 2011

@llluckaaa já před těhu chodila na spinning i maratony,hihihi ale děsně jsem přibrala přes nohy, jako chtěla jsme zas chodit ale tady v so a ne nic není a ten pás na běhání taky jsme si říkala že to nedám, jako po hodině jsme byla k.o a nemohla chodit rovně a ted mě vše bolí ale bylo super

korchy
19. lis 2011

Ahoj holky,právě jsem se zaregistrovala na stobu........prosím jakou máte zkušenost???Opravdu se ta váha dá snížit tím zapisováním a sledováním semaforu??

llluckaaa
19. lis 2011

@medan29 Tak to já jsem před prvním těhu chodila na břišní tance a na jógu, ale s dítětem se to úplně zvrhlo a bylo hrozně málo času, takže sport nic moc a teď s tím druhým je to ještě horší. Ale mám doma rotoped a furt se chystám, že na něm zase začnu. Dávám si závazek průměrně 20 minut denně, takže žádná hrůza, která by se nedala zvládnout. Jen čekám, až se mi starší uzdraví a půjde do školky a pak se na to snad vrhnu.

llluckaaa
19. lis 2011

@korchy Mně dost pomáhalo, když jsem si psala, jak jím. Ani jsem tam nevypisovala, kolik co vážilo a mělo kalorií, prostě jen zabralo samotné psaní. A efekt se ještě umocní, když ty zápisky dáš později někomu nahlídnout, ideálně pokud tomu trošku rozumí. Takhle jsme to dělaly s kámoškou, haha, pěkně jsme si to navzájem opravovaly a říkaly si, co děláme blbě 🙂 Člověku je pak trapný tam psát nějaké prohřešky, takže je radši nesní. Jinak na stob se dívám ráda na tu jejich velkou databázi - je výborná a hodně pomáhá, když si člověk plánuje jídlo na příští den - aby věděl dopředu, kolik čeho může sníst.

korchy
19. lis 2011

@llluckaaa To já si zapisuji už delší dobu do sešitu.Dokonce jsem začla i jíst zdravě,menší porce 5*denně a taky porce podle Havlíčka na 60dní,co jsem si vytiskla jidelniček.Ale podle stobu mám jíst více sacharidů než bílkovin a to mě dost mate.Dřív jsem držela dělenou podle Kořínkové a hubla jsem více při bílkovinach a pri sacharidech jsem stala.
Ted se snažím už od poloviny září ,ale váha mi furt stojí. 😢

llluckaaa
19. lis 2011

@korchy tu 60ti denní dietu od Havlíčka taky znám, přijde mi fakt dobrá, hlavně jsem si podle toho měřila přílohy. Já to nikdy takhle nepočítala, přišlo mi to zbytečné, podle mě se stačí zaměřit na omezení tuku (samozřejmě ne úplně, ale tam kde to jde - vybírat maso, kde je míň tuku, sýry se sníženým obsahem tuku, nemazat si na chleba máslo a margarín a v podstatě tu a tak) a hlídat si množství příloh. Prostě mi přijde jako ztráta času si to takto počítat - to je lepší ten čas věnovat na nějaké cvičení, protože pak se hubne mnohem jednodušeji (aspoň teda podle mé zkušenosti). A jakože trošku vím, o čem píšu - měla jsem těhu cukrovku, takže jsem si musela opravdu hlídat složení potravin, furt si vážit jídlo a počítat sacharidy, abych se vešla do stanoveného limitu. Když to chce dělat člověk poctivě, je to dost náročné.
A dieta podle Kořínkové mi přijde, s prominutím, jako hovadina. Taky jsem ty knížky četla, ale prostě to není správná cesta pro toho, kdo chce současně štíhlé a zdravé tělo a žádný jojo efekt.

korchy
19. lis 2011

na ten stob asi kašlu a zustanu u svýho sešitu.Vpráci dělam na směny a dost často i dýl a nemám moc čas ještě zapisovat a vyhledávat potraviny vtabulkách🙂
Ale ted jsem kontaktovala nejakou poradkyni přez výživu,je přimo odnas z města,tak snad mi trosku poradí,kolik čeho moje telo potřebuje abych začla hubnout 🙂

Ženský a jak vám jde hubnutí?Pochlubte se at mám motivaci 😉

llluckaaa
19. lis 2011

@korchy To je ideální, udělat to přes poradce. Dones jí sešit a ona ti poví, v čem děláš chybu.
Já tě asi moc nenamotivuju, dnes se mi dieta nějak nevedla - manžel mi donesl z cukrárny dortík a já neodolala (potvora, trefil se do toho, co mám nejraději). Ale zase jsem si dala k večeři už jen polívku a salát, tak jsem to snad dohnala. Ale v době, když jsem poctivě racionální stravu dodržovala, tak jsem hubla 3 kila týdně. A o hladu jsem určitě nebyla, spíš mi přišlo, že jím pořád. Teď se do toho ale nějak nemůžu znovu dostat, snad se mi už zítra nějak zadaří 🙂

llluckaaa
19. lis 2011

@korchy Ježiš, chyba, samozřejmě že jsem myslela 3 kila měsíčně 🙂 Takhle by ze mě zbyly už jen kosti 🙂
Ty už od září držíš tu 60denní dietu a ještě jsi nic nezhubla??? To je fakt divné!

korchy
20. lis 2011

@llluckaaa od záři jsem zkusila3týdny dělenku a pak 3týdny toho Havlička,ale práve bez uspechu ☹
Už jsem vpodvečer zkontaktovala poradkyni tady u nas,tak snad mi to už pujde 🙂

llluckaaa
20. lis 2011

@korchy To bych fakt nevydržela dělenou držet 3 týdny. Ale teda 60ti denní popravdě taky ne. Máš můj obdiv. Já vždy jen čerpám inspiraci, ale jídelák si musím udělat sama podle toho, co mám ráda a ne co mi někdo předepíše.
Pak sem napiš, co ti poradkyně poradila. Btw. je to moc drahé, to poradenství? Ne že bych za ní chtěla jít taky, ale jsem zvědavá 🙂

korchy
20. lis 2011

@llluckaaa Na začátku roku jsem dělenku držela 4měsíce,jedla jsem furt a přitom zhubla 6kg a i trávení a vyprazdnovaní se mi mnohem zlepčilo-stím mám boužel problémy už od dětství.ale ted po létě co jsem to zas zkusila,tak nic,ani 1kg.....
jojo to dam hned vědět co poradila 🙂

llluckaaa
20. lis 2011

@korchy Mně přijde, že když člověk drží dělenou nebo něco podobného, že ten efekt hubnutí je daný tím, že víc přemýšlí o stravě, jí pravidelněji a celkově míň sní. Ale opravdu si to na sobě neumím představit. Kámošky držely dietu založenou na tom, že nejíš přílohy a po tom se hubne fakt rychle a hodně. Ale přijde mi to hrozně nezdravé, takže se do toho ani nepouštím. Přeci jen s tím svým výhledem na diabetes II. typu se bojím riskovat nějaké metabolické experimenty...
Já studuji na nutričního terapeuta, ale zatím jsem jen ve druháku ☹ Taky bych se tím někdy v budoucnu chtěla živit.

meleri
21. lis 2011

ahoj holky dlouho jse m tu nebyla, kdysi jsem tu chodila po prvnim synovi kdy se mi uspesne podarilo zhubnout ale ted to zas moc nejde tak si trosku ctu co pisete a snad pochytim nejake rady...
ja prave delenou stravu zkousela jen pri obede a fakt to zabira ale ted na to fakt nemam. kdyz si nedam brambory nebo nudle tak mam desny hlad. podarilo se mi uz zhubnout ale pokazde se to vratilo. potrebuju dat dolu deset kg nebo aspon osm. :(

rendolf
21. lis 2011

Ahojte všem, nemáte některá zájem o balíček ke zkrášlení těla? Kupón zahrnuje bezbolestnou liposukci,lymfodrenáže atd. Kdo má zájem napíšu podrobnosti. Cena je 1.500. Já to bohužel nemůžu podstoupit,protože jsem zjistila, že jsem těhotná.

korchy
23. lis 2011

Ahoj holky,tak dnes jsem měla první konzultaci s výživovou poradkyní.Popovídali jsme si o jídelníčku co jsem jí poslala,smýma záznamama.Napsala jsem tam vše popravdě,takže to jsme taky rozebírali,že jsou tam nevhodná jídla.A taky trošku změnit pořadí jídel přez den.No jsem moc spokojená,ještě mi pošle jídelníček příští týden,paráda 🙂 Snad to bude aspon k něčemu 🙂 😀