Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova to si piš... pár kilek dolů a budete chovat.... 😵

pigy
10. říj 2010

@cabalkova tak já měla 2X biochemické, jinak nic

lulii
10. říj 2010

@cabalkova 😀 😀 😀 😀 😀
@bocinka Tak to já tak půl roku 😎

bocinka
10. říj 2010

@jajkax 32 kg??? jéééé já chci taky... asi půjdu zítra do knihy si koupit knihu... 😀

cabalkova
10. říj 2010

@bocinka Jojo, mam taky starsiho, ale my jsme proti vam staresiny oba, mne je 36 a manzelovi 47. 😵 😵 To ty jsi takovy hade mlade, proti mne, to ti hubnuti pujde raz dva, budes trhat rekordy. 😵

pigy
10. říj 2010

@bocinka tak já už měla 5 transférů a nic. Teď si dáme oraz. Nejsou už nervy, ani peníze. Chceme někam konečně na dovču a pak se uvidí. Potom bych už to měla jako samoplátce.

cabalkova
10. říj 2010

@pigy Hele, on ten 7tt, to je skoro taky jeste biochemicky.... a to bylo po IVF??

lulii
10. říj 2010

@pigy Já neměla ani to biochemické.

Holky, musíme se do toho fakt pustit ať už kvůli miminkům nebo kvůli oblečení, .........hlavně kvůli sobě 🙂 Určitě jsme krásný holky a budeme ještě hezčí a šťastnější 😉

cabalkova
10. říj 2010

@pigy No jo, je to makacka na nervy, hezky dovolenku, pohodicku, neco udelat pro sebe a pak se uvidi, vid?

cabalkova
10. říj 2010

@lulii Hele, ja teda stastnejsi budu rozhodne - uz nebudu muset v metru hledat takovy misto, abych se nevidela v odrazu ve skle a nebudu se stydet mezi lidi. Uz se na to tesiiim!!

pigy
10. říj 2010

@cabalkova bylo to po IVF+ ICSI a to jsem ještě přemlouvala dr., aby mi dal prednison. Jinak všechny vyšetření jsou ok, doktoři nechápou, že nemůžu otěhotnět. manžel teda má slabší spermoníky...

luuca.b
10. říj 2010

ahojky holčiny taky se přidávám potřebuji i 18 kilo dolu🙂 viď @bocinka

lulii
10. říj 2010

Nejhorší je, že je to znát i na sexu 😅 A vůbec celkově je to v prdeli, sehnat na mě rifle je pomalu zázrak, trička taky,.......A to nemluvím o zadejchávání se, když někam jdu 😠

pigy
10. říj 2010

@cabalkova tak nás už to stálo peněz 😒 léčitelé atd. teď jsem se dala na Energy produkty, mimo jiné i na hubnutí, tak uvidíme

luuca.b
10. říj 2010

na tu dělenou stravu sjem taky slyšela chválu🙂...nebo počítání kalorii

coko.joko
10. říj 2010

Ahojda holky,
muzu taky k vam tohle tema se me libi,protoze ja musim dat dolu 20kg...a to je moc tezky,protoze ja pres den nemam cas jsem proad s malym a vecer padam na hubu,pribrala jsem pri IVF a taky kdyz jsem byla tehu celych 30kg a jsem nestastna,protoze neobleknu svoje hadry a pripadam si jako chodici masina,fakt mam z toh odepky 😖

luuca.b
10. říj 2010

@lulii tak o tom mi něco povídej a kolik máš?

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova mě bude 22 a Mírovi 41...v tom jsme teda rekordmani... 😀 s tím hubnutím to snad bude taky tak, teď teda koukám po té kořínkové... http://www.potravinova-alergie.info/clanek/dele... nebo spíš po tomhle, to je pro mě přijatelnější....

@pigy oni to měli taky jako samoplátci... jsou to hovada fakt Ti lidi nahoře.... 😠 😠 😠 já třeba IVF - díky bohu - nepotřebovala, tak proč svý tři pokusy nemůžu někomu věnovat??? 😠 😠

@lulii já si teda nemyslím, že jsem krásná, ale když jsem měla o těch patnáct kilo míň, tak jsem si myslela že jsem kočka... 😀

bocinka
10. říj 2010

@luuca.b ahoj kuřátko, jsem jen čekala kdy se objevíš... ale ty už makáš a jde ti to.... 😵 😵 😵

lulii
10. říj 2010

@luuca.b Mám 162 cm a 95 kilo 😠 Ten můj chudáček ani neví, že jsem težší než on 😠 😀

pigy
10. říj 2010

@bocinka mě štve spíš to, že tohle je vlastně nemoc, za kterou žena nemůže a na druhé straně jsou feťáci a narkomani, které stát plně podporuje v léčbě, snad mi rozumíš 😠

bocinka
10. říj 2010

@luuca.b ty kalorie jsou na mě moc o nervy, když vidím, že jeden plátek suchýho knuspi chleba má tolik a tolik kalorií a můžu sníst na snídani jeden, tak by mě švihlo... zkusím raději tu dělenou, už si hledám nejlepší tabulky k vytisknutí.... 🙂 JOOOOO a u nás otevřeli ZUMBU, jupíííí

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka no to ju mám jen 2 kila dole za 2 měsíce nejde to☹ muj hřích málo jídla přes den málo piju a jim sladky (furt)
@lulii já mám 153 a 66 jsem jak chodící koule

cabalkova
10. říj 2010

@coko.joko Coko, pojd k nam, citime to tu vsechny stejne, jen nektery na rozdil od tebe nemam ty kila z uzasneho miminecka... ale snad nam ho ty shozeny kilca prinesou. 🙂

verusa22
10. říj 2010

čauky holky...
Můžu se přidat??? po porodu mám stále 18kg nahoře 😒 vopruz
Ta dělěná strrava mě celkem aji zajímá🙂 můžete někdo napsat víc o tom?🙂
Jinak byc celkově potřebovala tak 30kg dolu a to fakt 😉 ☹
Rifle zatím kupuji v normál obchodě,ale jen v S oliveru .kde mají rifle na mě 😎

pigy
10. říj 2010

tak nevím, máte holky něco vyzkoušené, co vám trochu pomohlo něco málo schodit? já už vyzkoušela všechno a nic 😒

bocinka
10. říj 2010

@pigy rozumím a plně chápu... kdyby jim jen platili ty odvykačky, tak mlčím, každej se může dostat do problémů, ale ne, že jim ti debi... dávají čisté stříkačky?!?! to je na blití.... 😠 😠 😠

@lulii můj dvoumetrovej chudáček ví, že jsem těžší než on... o 4 kila... 😠 😅

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka no super doporučuji relax tancem a nejvíc shozenych kalorii ,jo a kamarádka dělá v salonu a mají tam ten ultrazvuk(lipusupce 3ho tisíciletí-neni tolik silny jak origoš ale jdu do toho jen 650 celé tělo....) dej echo na tabulky🙂

cabalkova
10. říj 2010

@luuca.b Tak teda tvuj pomer vysky a vahy bych chtěla mit.... ja mam o patnact centimetru vic nez ty, ale taky o 42 kilo vic nez ty... ty nemuzes byt koule, neeee....

luuca.b
10. říj 2010

@verusa22 ahojky beruškop jdeme d o toho všechny ...my jim natřeme🙂