Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
12. říj 2010

misicka455................160cm .....88kg
luuca.b.....................153cm...... 66kg
lulii...........................162cm...... 95kg
verusa22...................168cm...... 90kg
bocinka.................... 180cm...... 105kg
pigy..........................178cm...... 80kg
cabalkova..................168cm...... 107 kg
coko.joko..................170cm...... 90kg
usounek25................170cm...... 90kg
dandelion.................. 165cm...... 122kg
cervik1111................ 169cm...... 87kg
luti........................... 179cm......94kg
silvik ........................175cm...... 90kg
lenkavano..................168cm......?105kg
kahinae.....................172cm......85kg
elgereta....................163cm...... 85kg
dreana......................170cm......113kg
zuzi……………………163cm…….69,5kg
kive76…………………173cm……..81kg
medan29.....................168cm..........83kg

zuzi82
12. říj 2010

Dobré ráno,
tak já mám dneska zvířátkový den, takže si jdu uvařit čaj a v ledničce najít kousek salámu a sýr. 😉

misicka455
12. říj 2010

Já posnídala toustík s rajčetem 🙂

medan29
12. říj 2010

máte někdo zkušenosti s nějakým dobrým spinning kolem?

cabalkova
12. říj 2010

Ahoj kocenky... tak jsem ted doprelozila a odevzdala posledni rest jdu prozkoumat lednici, co mam na dnesni dietni den a co mi chybi... nechce se mi jezdit na nakupec... ale jestli mam nasadit ten ananasovej den tak budu muset. 😝

luuca.b
12. říj 2010

@bocinka ne chtěla jsem zvířátka ale dala jsem si chleba a ten se nesmí 😠

luuca.b
12. říj 2010

@cabalkova tak že do každé porce ananas?

cabalkova
12. říj 2010

@luuca.b Ja to mam rozepsany od ty dietolozky, ale v podstate v kazdym jidle je ananas, ke svace samotnej, k obedu s kuretem, a to samy k odpol svace a veceri... no, mame sice vedle ve vesnici dobrou zeleninu, ale vcera jsem po nem koukala v Praze a nevidela jsem ho, tak kdo vi, jestli ho vubec ulovim...

coko.joko
12. říj 2010

Ahojda holky,
tak vas docist to je bomba to jestli tu budu chybet jeste vecer,tak namam pak sanci....
ja mam velky dotaz a to ten,ze nemuzu sojove mleko neda se to nahradit necim jinym.......
jinak jsem vcera sportovala a boli me nohy 😵 ale jsem rada,ze jsem se dokopala a uz makam na sobe..
@cabalkova ,krasny saty a ta kyticka no uzasny holka.......

luuca.b
12. říj 2010

@cabalkova jo taky jsem se včera pokochala svatbičkou já to mám taky na beremku🙂
@coko.joko já včera večer dočítala 7 stran hukot😀......

luuca.b
12. říj 2010

@medan29 taky jsem si tě zapsala🙂 vítej,spinning já nedávám🙂 já bud taeboo,zumbu a pak vacushape a powerplate,a zítra jdu na ultrazvuk(je to liposupce 3ho tisíciletí) tak se těšim😀

coko.joko
12. říj 2010

@luuca.b tak ja ted od strany 15 😀 clovek si bude muset jeste pamatovat na ktery strane prestal a pak docitat...ale ja ted jeste vyuzivam krasnyho pocasi a jsem prorad venku a vecer tu sedi manzel a ja zase delam ty prace co nestiham pres den 😎

medan29
12. říj 2010

@luuca.b tak to já nemám šanci se dostat na cvičení to je u nás jen přes týden a není kdo by mi hlídal malou

luuca.b
12. říj 2010

@coko.joko to já taky teda chodíme až po O poněvač ted je mega zima☹ a včera jdmr pak musela večer žehlit velehoru🙂,a ty jsi v Německu?jak jsi se tam dostala?

luuca.b
12. říj 2010

@medan29 to je škoda ani večer a hlídat manžel???tak to musim dělat já🙂

medan29
12. říj 2010

@luuca.b manžel je doma jen od pá večer do neděle a někdy ani to

coko.joko
12. říj 2010

@luuca.b,jo,jo na zapade nemecka hodne daleko od domova 1000km 😵 a dostala jsem se sem tak,ze manzel tu pracuje u hokeje a tak jsem tu snim...a tady je porad krasne a v zime zadny snih a fakt pekne 😵 ja se taky nedostanu do posilky a na cvico,tak hold makam doma...jeste nez jsem byla tehu,tak jsem si koupila stroj a ted ho vyuziju a jezdm na nem,ale vydrzim 20minut a jsem hotova....musim postupne,taky pres rok nic nedelani je znat.....

luuca.b
12. říj 2010

@medan29 aha tak to je škoda☹
@coko.joko aha ty máš hokejku🙂, mám kamarádku a její manžels e ted dostal do třince a ona je tu na KL ..řiká že je to o nervy ..máš dobry že jsi s nim🙂 ona teda půjde za nim taky☹...co máš za stroj?

coko.joko
12. říj 2010

@luuca.b ...nene uz neni hokejka to byl jeste v CR,tady dela masera.... 😵 a stroj mam se me ptej nevim jak se jmenuje,ale neni to kolo,ale behas na tom....no ja jsem tu uz 10 let a manzel 20let,takze dlouho....

kahinae
12. říj 2010

ahoj holky, tak dneska začínám kytičkama 🙂 jen nvm co na oběd.. ve škole jsem do 1, doma jsem hodinu a půl a pak až do 6ti :(

negrovka78
12. říj 2010

Dobré ránko,

koukám,že se tady hubne 😵 Mohla bych se přidat k vám? 😉

luuca.b
12. říj 2010

@coko.joko aha tak to je super🙂
@kahinae to mužeš těstovny,brambory nebo cous cous se zeleninou to mám dneska já😀...co děláš za školu?
@negrovka78 ahojky no jasně přidáme si tě do tabulky stačí říct cm a kg a dietku mužeš držet s námi dělenou a nebo jakou budeš chtít🙂

coko.joko
12. říj 2010

tak jsem uspala to moje mimi a ted mam cca pul hodky klid,takze jdu studovat tu delenou stravu a psat si jidelnicek na tyden a podle toho nakupovat a musis se do toho dostat.....manzel ma dnes ptacky a co mam ja to jeste teda nevim....jsem na tohle pako a fakt to porad nejak nechapu.....jak jsem uz psala,bych potrebovala,aby me nekdo vzdy napsal ten jidelnicek a to by pak slo lip....ja totis porad jeste ani nechapu to,jestli mam jako mit cely tyden jen kyticky a nebo to stridat jeden den kyticky a druhy zviratka 😲
@negrovka78 ,pojd k nam uz nas tu je hafo a jsem zvedava kdo vydrzi nejdele......

kahinae
12. říj 2010

@luuca.b Slezskou univerzitu v Opavě, Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné 🙂 takže zkracene OPF 🙂 😀 😀 to vidím na brambory.. zítřek už mám vymyšleny 😀 jen dnešek jsem trošku nedomyšlena.. tak a já valím do školy :(

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,tak val,ale pomalu prosim....no ty jsi teda sikula.....

zuzi82
12. říj 2010

@coko.joko Střídá se to po dnech a ptáčka si můžeš dát taky, jen bez omáčky a přílohy. Ideální by bylo, vytáhnout ho, ještě než to zahustíš. 😉

luuca.b
12. říj 2010

@coko.joko taky sjem ho uspala snad bude chvíli spát jdu udělat jídlo🙂
@kahinae aha jsi šikulka🙂...mě by už do školy nedostali studovala sjem před těhu v práci ale nevilo mi to

coko.joko
12. říj 2010

@zuzi82 ,to se muze taky jo???no tak ja uz fakt nevim....a to si ho muzu dat a k tomu jen zeleninu jestl ito chapu teda..takze den zviratka a den kyticky 😀
@luuca.b ,no my uz tam krucime,takze fakt dlouho spal....to je takovy nespac to je sileny.......

zuzi82
12. říj 2010

@coko.joko No pokud máš plátek hovězího a v něm vajíčko, okurku, párek a třeba slaninu,tak tam není nic kytičkového, pokud není obalený v mouce. Když si k tomu dáš zeleninový salát, tak je to super zvířátkový oběd. Tohle je fajn, protože nemusíš vařit zvlášť pro sebe a zvlášť pro chlapa, prostě to jen uzpůsobíš. My měli třeba o víkendu chlupaté knedlíky a já je měla jen se žloutkem a pak míchané žloutky na cibulce, manža měl celé vejce. A druhý den jsme měli krůtí roládu se sýrem a šunkou a manža k tomu dostal brambor, já si dala rajčátko. 😉

zuzu_z
12. říj 2010

ahoj holky mohla bych se přidat? celý můj život se točí kolem diet - zatím moc neúspěšně, ale konečně jsem našla jakousi cestu, přestala se trápit nesmyslným hladověním a nastartovala hubnoucí proces pozvolna, ale zato trvale... mám tady z vás nejvíc - chtěla bych shodit tak 60kg - tudíž opravdu běh na hooodně dlouhou trať. Budu ráda, když si budu moct psát s někým, kdo je na tom podobně 😉