Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

negrovka78
12. říj 2010

@coko.joko Já nevím jak se drží dělená 😅 Jinak mám 174cm a 77kg,takže 10-11 kilo chci dát dolů 😅

coko.joko
12. říj 2010

@zuzi82 ...ty jsi hodna no vidis a takhle to potrebuju jako pro uplnyho zacatecnika vysvetlit a ja to pochopim hned...ale musi se takhle na me 😵 vse si pisu a pak budu uz machr 😀 😀
@negrovka78 ,tak to jsme dve taky nevim jak se to drzi a proto se ptam holek a ty radi poradi....jinak ja mit 77kg tak jsem vysmata...ja musim dat dolu 20,abych mela tech 70kg...
@zuzu_z ,jen pojd k nam.....ja teda nikdy nic nedrzela,ale ted po porodu potrebuji a hlavne chci bejt zase ta krasna mamina a ne spekata a z vytahou kuzi na brise...

luuca.b
12. říj 2010

@coko.joko bud v poho my spíme jen půl hod. dopol a hodinu odpol☹ a v noci vůbec nespí rostou zuby
@zuzu_z no určo 🙂 taky stačí napsat cm a kg🙂 a vítej

luuca.b
12. říj 2010

@negrovka78 mám tě zapsanou🙂.a koukám že jsi s poměrem OK 🙂 nemáš nadváhu a vůbec ne obezitu🙂

negrovka78
12. říj 2010

@luuca.b Sice nemám,ale necítím se dobře,jelikož chodím zase hrát florbal,tak chci být trochu víc obratnější 😉

bocinka
12. říj 2010

@luuca.b no jo, tak sis měla udělat kytičkovej... já si dala prášek a u babičky na čaji jsem si dala jedno vejce na tvrdo, teď si jdu dát sýra, páč už mi není tak zle.... 🙂

jo a i když jsem říkala, že se nebudu vážit, tak jsem dneska nevydržela a za týden snažení mám dole 5 kg.... 😲 😲 😲 to je nějak moc ne??? ale já mám asi moc vody v těle.... 😒

teď jsem uložila malou do postýlky a spí, za chvíli přijde tchýňka hlídat, já musím do města pro Luxol.... 🙄 pa dočtu....

zuzi82
12. říj 2010

@negrovka78 Teda ty vůbec to hubnutí nepotřebuješ a už vůbec ne 10 kg. 😉

coko.joko
12. říj 2010

@luuca.b ,tak my dopolko pul nekdy hodku,po OO hodku a pak jdem ven a taky hodku a v noci spi krasne,ale uz ted se bojim zubu

misicka455
12. říj 2010

Tak koukám, že se pěkně rozrustáme 😉

zuzi82
12. říj 2010

Holky buďte v klidu. Matěj spí dopoledne tak 20 minut a odpoledne hodinku. V podvečer si ho vezme manža na ruce a usne ještě na čtvrt hodiny před jídlem a koupáním, jinak by to prořval. Noci jsou super, ale už jsme zažili týden tlačení zoubků a to byl děs. Budil se každou půl hodinku. Stačilo sice jen pohladit a dát dudel, ale i tak to byla síla. 😉

misicka455
12. říj 2010

@bocinka 5 kilo za týden je tedy moc zdravé hubnutí je půl kila týdně.Ale třeba je to fakt tá voda. Ono by se to hubnutí mělo projevit i na cm .

misicka455
12. říj 2010

Já mám k obědu pečený brambory s česnekem a salát.

bocinka
12. říj 2010

@misicka455 cm teď nevím, páč mám menzes a to jsem vždycky nafouklá jako kráva.... 😖 a vím, že je max. kilo za týden, jenže já mám opravdu z čeho hubnout, takže to asi nebude tak zlé.... no snad mi zítra nevynadá.... 😕 😅

misicka455
12. říj 2010

Jako ono by emi 5 kilo za týden taky líbilo né , že ne 😉

luuca.b
12. říj 2010

10.10.2010
misicka455................160cm .....88kg
luuca.b.....................153cm...... 66kg
lulii...........................162cm...... 95kg
verusa22...................168cm...... 90kg
bocinka.................... 180cm...... 105kg
pigy..........................178cm...... 80kg
cabalkova..................168cm...... 107 kg
coko.joko..................170cm...... 90kg
usounek25................170cm...... 90kg
dandelion.................. 165cm...... 122kg
cervik1111................ 169cm...... 87kg
luti........................... 179cm......94kg
silvik ........................175cm...... 90kg
lenkavano..................168cm......?105kg
kahinae.....................172cm......85kg
elgereta....................163cm...... 85kg
dreana.........................170cm......113kg
zuzi……………………………163cm…….69,5kg
kive76……………………….173cm……..81kg
medan29…………………..168cm……..83kg
negrovka78………………..174cm……77kg
zuzu_z………………………..cm…………..kg

misicka455
12. říj 2010

Jdu na ty brambory už mám hlad 🙂

cabalkova
12. říj 2010

Ahoj kocky, tak hlasim, ze ananas u na meli, tak uz jsem ho oloupala (to je vzdycky nejvetsi otrava) a uz mam kus v sobe... tak jsem se nakonec odhodlala... dneska me ceka hospodynkovej den, musim tu konecne poklidit, dat prat pradlo, neco porejpat na zahrade a rada bych udelala leco do zasoby, milujem ho a v ramci dietky ho muzu bez problemu, takze super...

zuzu_z
12. říj 2010

děkuji za pěkné přivítání... jinak já mám 171cm a 137kg... doufám že jste si zakryly oči a nečetly to 😀
já docela těžce ujíždím na pomelu, jen to loupání je pěkná otrava, jako u toho ananasu.... 😉 pro zpevnění a celkově začínám se zumbou, hrozně mě to chytlo a baví -teď si to můžu dovolit, když jsem na md, až budu chodit do práce, to už bude času méně... ale nevadí, doma to snad všichni snesou 😀

coko.joko
12. říj 2010

@cabalkova ,tak to je super,ze si ho sehnala,taky makam doma trochu uklizim....
@misicka455 ,tak at se povedou a ja si dala ten ptacek s tou zeleninou
@zuzu_z ,vsichni tu jsme na jedni lodi,takze proc zakryvat oci...co je Zumba 😅

dreana
autor
12. říj 2010

Ahojky holky, tak mam chvilku v praci, ale celé to dočtu až doma, jste na mě moc rychlé. :o))

ja dneska: Snidaně pizza rohlík, oběd kuřecí stehno a večeře mango..

Zatím je mým ukolem 2 tydny jist malo, aby se mi trosku stahl žadludek, a hlavně menší porce.

A k tomu asi cvičit, mam doma od Ketllera Orbitreck nebo jak se to jmenuje, jak dlouho myslite že by člověk měl cvičit a jak často? ja bych zkusila každy den 20 minut. co vy na to?

@zuzu_z proc zakrývat oči? budeme ti místo toho držet palce 🙂

ja si netroufam někam chodit ven, hlavně finančně, ale tedka se budeme stěhvoat na vesnici, tak uvažuju o kolečkovych bruslých...

zuzu_z
12. říj 2010

@dreana já to cvičím doma, do tělocvičny bych se taky neodvážila 😉 jinak Orbitrec mám doma a moc mi to cvičení nevydrželo, teď na něj nelezu, je tam psáno do 120kg, tak bych ho nerada zničila, adekvátní by bylo20min 3x týdně

@coko.joko : je to takový aerobic na latinsko-americké rytmy...

dreana
autor
12. říj 2010

@zuzu_z Jsi mi sympaticka, potřebujeme shodit podobně 🙂)

Jinak mě nejde o to že bych nechtěla ale je to dost drahy.. :(

Manža tvrdí že mam 20 minut každy den :D Což se asi nedokopu...

a co si myslíte o tom že v tydnu ma byt den kdy nejíte vubec nic, jen třeba rajčata? 5 rajcat za den? a měl by byt každy tyden jeden takovy den.

co si o tom myslite?? 🙂)

jajkax
12. říj 2010

@bocinka tak už jsem si kůli tobě nějaké nové do alba vložila(jsou staré asi týden) 😉 😉
Jinak jak píšeš že ten tvaroh je neutrál...jo i ne.Já jedu podle první knížky lenky kořínkový o dělené stravě a tam jsou prostě jakákoliv mléčný věci pouze k zvířátkové skupině.Pak už tu dělenou stravu někdo zjednodušil.Já jedu podle té základní.Jinak já dneska snídaně: cereální houstička s medem, oběd kus kus se zeleninou a sojovým masíčkem, a večeře bude asi nějaký salátek

cabalkova
12. říj 2010

@dreana Tak pokud jde o aerobni aktivity, tak se neco zacina odporavat az po dvacet minutach, prvnich dvacet minut jedes jenom na cukry z krve... cvicit by se melo aspon 40 minut, ale jenom ob den, ve svalech se pri cviceni uklada kyselina mlecna a telo ma mit sanci ji odbourat, proto ty pauzicky...

A jinak uplny pust neni dobry, protoze telo zpomaluje metabolismus a pak ten dalsi den ulozi uplne vsechno, co snis... takze pekne papkat male davky kazde dve, maximalne tri hodiny...

Jo a ja potrebuju dolu skoro 40 kilo, takze jsi tu rozhodne spravne!!! 🙂

cabalkova
12. říj 2010

@zuzu_z Tak jsem si nasla zumbu u nas, jdu tam volat, jestli se tam musi objednavat predem... byla bych nejradsi, kdyby tam nekdo chodil se mnou, tak asi zkusim obvolat taky kamosky-sousedky. 😉

kahinae
12. říj 2010

@luuca.b tak co mám ve svých 21 dělat? sedět doma na zadku na UP ? ee to raději budu chodit 15min do školy 🙂 jsem ráda že to mám pod barákem 😀 😀 😀

zuzu_z
12. říj 2010

@dreana nápodobně 😉 ten jeden den, kdy se nemá jíst nic zařazený nemám - ale nedržím ani dělenou - mám svůj specifický program... obvoďák mě nahání k obezitologovi, ale chtěla jsem to ještě zkusit sama - taky je to na mě dost drahé, bohužel ☹
a já dnes: snídaně celozrnný chleba s lučinou jogurtina, cottage; svačina bílý jogurt, oběd dušená zelenina s libečkem, vařený brambor, svačina budou amarantové lupínky a k večeři dietní koprová polévka

dreana
autor
12. říj 2010

@zuzu_z JJ, prave že všechno je drahy a to mě stve.. :( Kdybych si nechala udělat jidelnicek tak ty potraviny stojí vetsinou dost penez.

Jsem rada že se tu budeme vzajemně podporovat!! Bude to fajn 🙂
@cabalkova Takže spíš ta hodka ale třeba jednou za 2-3 dny než 20 mi každy den?

dreana
autor
12. říj 2010

Jinak koukam že je tu většina s dětátkem 🙂 Je tu někdo kdo hubne aby se mohl začít snažit? Ja potřebuju dolu přes 40 kg, a chci shodit co nejvic abychom se mohli začít snažit.. ¨Je tu jeste někdo takovy?

misicka455
12. říj 2010

Já sice dědátko mám, ale o druhé se chci začít snažit až bude aspoň 15 kilo dole kvůli mím zdravotním problemům.