Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

pigy
10. říj 2010

@bocinka je to prostě nespravedlivé, co naděláme 😒

bocinka
10. říj 2010

@verusa22 faaakt, sakra, dneska jsem šla okolo a říkám, hmmm, tam na mě nic nebude... chjo... mají i prodlouženou délku??? 😅

HOLKY, NEUDĚLÁME TABULKU??? KDO, KOLIK MÁ, JAK HUBNE A KOLIK ZHUBL???? 😉 😉 😉

lulii
10. říj 2010

@verusa22 Já jediný pořádný rifle kupuju v Replay, tam mi fakt sedí a jsou mi jak ušité. Samozřejmě ta největší velikost, ale štve mě to, protože jsou drahý jako prase.

luuca.b
10. říj 2010

@cabalkova jsem zeptej se @verusa22

lulii
10. říj 2010

@bocinka Dobrej nápad, aspoň v tom bude přehled 😉

cabalkova
10. říj 2010

@bocinka Hm, tak ja mam taky o par kilo vic nez muj muz, kterej je samozrejme vyssi nez ja... ale zakulatili jsme se rukou spolecnou a nerozdilnou, tak se na me nastesti nezlobi... akorat se mnou nedrzi basu a dneska prede mnou sezral celou cokosku, no ja trpela jak zvire!!!

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka super klidně jí udělám stačí mi napsat do IP

pigy
10. říj 2010

@bocinka dobrej nápad, bude to přehledný a snad to bude i motivovat 😉

bocinka
10. říj 2010

@coko.joko jedn pojd, je nás tady víc takových... já jsem navíc hrozně velká, jakože robustní, nemám třba zadek, nebo břicho, ale jsem celá a všechny moje kámošky jsou nejen malé, ale i drobné... jsem jako jejich máma... 😖

misicka455
10. říj 2010

Ahojky holky, taky se přidám potřebuji min 15 kg než se budem znovu snažit 160cm a 88kg 😒

luuca.b
10. říj 2010

@cabalkova já mám stejně jak muj manžel a on je o 25 cm vyšší

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova já mám vysokého vychrtlína co, s prominutím, žere jako zájezd něměckých důchodců, no děs... a nejvíc večer, říká, že je ve vývinu... 😕 😅 a pak si nedej, že... 😠

lulii
10. říj 2010

@bocinka Taky se cítím jak největší machna mezi svýma kámoškama "modelkama".

cabalkova
10. říj 2010

JSem pro tabuli.... jeany, o tom uz nemluvil, zasadne nejvetsi velikost a i to je nekdy malo....s tve me to a navic, kdyz jsem pred temi peti lety mivala kolem 70 kilo, byla jsem moooc spokojena a myslim, ze mi to i sluselo... co jsem to se sebou udelala??? Nechapu, ze jsem to nechala zajit tak daleko, tak ted to holt budu dooost tezko davat dolu...

pigy
10. říj 2010

@bocinka 😀 to je dobrý popis

lulii
10. říj 2010

@bocinka 😀 😀 😀

bocinka
10. říj 2010

OK HOLKY, PÍSNĚTE DO IP @luuca.b PŘEZDÍVKU, VÝŠKU, VÁHU K DNEŠNÍMU DNI, JAK SE BUDETE SNAŽIT HUBNOUT A PAK PŘIDÁME KOLIK UŽ JSME ZHUBLY, DNESKA MÁME NEDĚLI, TAK TO PŮJDE HEZKY PO TÝDNU 😀

lulii
10. říj 2010

Jo a holky, hrozný je pro mě léto, se potím jak blázen a bojím se, že mám "koláče" snad všude 😠

jajkax
10. říj 2010

@verusa22
držím ji už podruhé a na mně teda funguje, je několik variant jak ji držet(některé jsou pomalejší(ale povolují víc kombinací a naopak)
prostě jídlo se dělí do dvou kombinací zvířátka a kytičky.A ty si vždycky jeden den vybereš skupinu kterou ten den budeš jíst(nemusíš to střídat můžeš mít třeba 5x v týdnu kytičky a 2x zvířátka(podle toho co ti bude chutnat víc.

Když máš zvířátkový den tam můžeš(uvedu nejhlavnější )MASO+Mléčné výrobky, +vejce +zeleninu(mimo brambor a luštěnin).Takže například salám, párky, steačky, jogurty, sýry, mléko, kefír, omeletu,

A v kytičkový den můžeš (cokoliv co pochází z rostlin(mouky)+ zeleninu +ovoce
takže například, těstoviny, cus cus, rýži, brambory, čočku, pečivo, nějaké druhy koláčů,

neutrální potraviny(ty můžeš k oboum skupinám) jsou rostliný olej(malé množství), ořechy, kakao, med

bocinka
10. říj 2010

to je tak fajn vidět, že nejsme samy.... 😵

@pigy to je pravda, dá si dva řízky, dva chleby, před tím polívku... "dopapá" a říká "zááákuseček by nebyl??" nebo "kokinko?" a když fakt nic není, tak jde a malé sežere aspon sušenky nebo mléčnej řez.... 😠 😅

luuca.b
10. říj 2010

super už vás mám pár sypte to na mě píšu

luuca.b
10. říj 2010

@lulii to bohužel mám taky hnus stydim se za sebe a ty mega depky

bocinka
10. říj 2010

@jajkax super jsi to popsala... já to toho teda jdu, zakázaná je tatarka, čokoška a margaríny, ne??? jsem četla... to mi neva, jsem snad jediný nežrout čokolády v republice... 😀

lusinda77
10. říj 2010

ahoj holky mužu sekvám přidat? asi třiroky před těhu jsem schodila 50 kilo a v těhu 45 nabrala a jsemfakt z tohona nervy, šatník za desítky tisíc, kterej neobleču.a navíc chci další mimčo. Jinak já zhubla pomocí počítání kalorií

lulii
10. říj 2010

@bocinka Tak to je úžasný. Kam to ty chlapi dávají, co?

verusa22
10. říj 2010

@bocinka jj tam mají aji prodlouženou délku...rifle sice stoji 2000kč ale co už...mám předposlední největší velikost co tam mají 🙂
No hnus prostě....
@jajkax to zní dobře ta dělěná strava... opíšu si to a zkusím.... jsme fakt chodící koule...
Dneska jsme byla v takku jako vybrala jsme si,ale vše velikost 42 :(
Já před těhu zhubla stresme 7kilo a dietu se snžím držet už 4roky 😀 😀 a bez úspěchu :(

bocinka
10. říj 2010

@lusinda77 kolikkkkk jsi zhubla???? týýýý vole... pardon za výraz, ale to jsi rekordmanka teda.... 😀 😀 😝

luuca.b
10. říj 2010

@lusinda77 uršo ...velice tě chápu taky jsem uložila všechny věci a musela jsem si udělat novy šatník

bocinka
10. říj 2010

@verusa22 42 nahoře nebo dole??? 😀

verusa22
10. říj 2010

@luuca.b čauky beruško 😝