Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

coko.joko
13. říj 2010

ja hledala tu diskuzi a nemuzu ji najit tak hledejte holky a ja jdu na prcka a prijdu za vama 😵

verusa22
13. říj 2010

Mě nevymazávej jen mi uprav váhu na 56kg 😀 😀 😀 😀

verusa22
13. říj 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/dnes-bac...
Tak tady je ta diskuse kdo chce přejít prosímmm pápá

luuca.b
13. říj 2010

@verusa22 oki a sobě si dám 46 a bude😀

verusa22
13. říj 2010

@luuca.b ne sobě si dej tu moje takže 90kg 🙂 pak budeš jak chodící koule 😉

silvik
13. říj 2010

@coko.joko Tak to je jenom dobře 😉
@zuzi82 Myslíš? Snad ne.... 😒

coko.joko
13. říj 2010

@silvik ,ja vas neopustim.....

luuca.b
13. říj 2010

@verusa22 to bych už nechodila ale koulela se s mou vyškou😀

luuca.b
13. říj 2010

@coko.joko to je dobře já taky ne!

petka28
13. říj 2010

taky zůstavám🙂 trochu jsem to nepochopila jaký je rozdíl v hubnutí mamina nemamin

luuca.b
13. říj 2010

@petka28 to až budeš vědět dej mi echo🙂......o tom to neni

silvik
13. říj 2010

@coko.joko No já doufám, že tady taky dlouho setrvám 😀 Než dám dolů těch 20 kg.. to je fáááákt na dlouho 😝 😀

Jinak já dneska měla
- k snídani sojová bulka, gervais, obr rajčátko, čaj
- svačina se nekonala
- oběd - segedín s knedlíkem ( 😔 ) - žádná jiná zdravější volba nebyla tak jsem zvolila alespoň menší počet zbaštěných knedlíků 😀
- svačina - obr jablko
- večeře - půl krajíce chleba s karbošem ...¨

No musím přidat zeleninu, chybí mi tady i mléčné produkty... no mám co zlepšovat.... 😉

kahinae
13. říj 2010

@zuzi82 já tu jsem pořád 🙂 mě je tu s váma dobře. a nerozděluju jestli je někdo máma nebo ne 🙂 to já bych tím padem nemohla být nikde

kahinae
13. říj 2010

u mě dneska:

snídaně: karbanátek, hořčice a paprika,
svačina: kousek papriky a rajče
oběd a večeře: kuřecí placičky 🙂

silvik
13. říj 2010

@kahinae Tak to je fajn 😉

@kahinae Koukám, že dneska jsme měly karbanátkový den 😀

kahinae
13. říj 2010

@silvik maminka kvůli mě udělala karbanátky bez strouhanky 🙂 😀 😀 a nakoupila jogurtiky 😀 😀 ale oběd na to že jsem ty placky dělala prvně se povedly 😀 ale syté jsou fakt hodně i Michalovi chutnaly 😀 😀 😀

silvik
13. říj 2010

@kahinae Karboše jsem taky dělala bez strouhanky... no ale z bůčku.. takže nevím, jestli to bylo to pravé dietní 😀 Ale byly super!! 😵
Jak jsi ty placičky dělala? Že bych je udělala holkám....

kahinae
13. říj 2010

@silvik kureci prsa, leco (kupovane nebo delane) 1lžička pepře, sladké papriky, soli,vegety, 5vajec, 1,5dcl oleje a solamyl ... smichat, nechat chvilku odlezet a pak opékat na pánvi 🙂

sofifinka
13. říj 2010

@kahinae kuřecí placičky?To musí být dobrota,jak to tady vubec u vás chodí?Skoušel už někdo z vás tu dělěnku?Co jsem koukala tak jste tady otom dost psaly.

kahinae
13. říj 2010

@sofifinka jojo v 15ti s maminou a segrou 🙂 takže tak z části vím co se dá trošku ohrát a jaksi neřeším že nemůžu míchat v kytičkách ovoce a zeleninu 😀 to prostě ignoruju a vůbec mi to na váze není vidět 😀 😀 😀

silvik
13. říj 2010

@kahinae Už se to neobaluje v trojobalu? No vypadá to dobře... určitě to i skvěle chutná.. třeba vyzkouším.. kolik jsi měla těch prsou? 1 lžíčka pepře.. to je docela dost, ne?

kahinae
13. říj 2010

@silvik ee neobaluje.. ono ti z toho vznikne těsto jako na bramboráky i když trošku řidší.. tak můžeš si tam toho dát podle chuti.. já dávala dva a zdálo se mi to moc 🙂 jedno stačí.. a z téhle dávky je tak 10placek 🙂

sofifinka
13. říj 2010

No moc ti to sluši až budu vědet jak tak tady hodím fotečku s malinkou.Něco jsem otom dnes četla tak se zitra dotoho pustím

silvik
13. říj 2010

@sofifinka Ne ne.. já na nic takového nenajela... já jsem si dala za cíl pro začátek.. jíst pravidelně 5x denně, cokoliv zdravého v menších porcích než dosud, odolat sladkostem, občas se jít rozhýbat na orbitreku či rotopedu, dodržovat pitný režim..... takže tak... uvidím, co to udělá.... očekávám úbytek tak půl až kilo týdně..... pokud to nepůjde, tak dojde k dalším "drastickým" krokům 😀

silvik
13. říj 2010

Já si totiž nedovedu představit, že si budu plánovat jídlo.. já prostě ráno vstanu a podle toho, na co mám chuť, to si dám - někdy pečivo se sýrem nebo šunkou, někdy jogurt... oběd podle toho, co je zrovna k dispozici... a odpoledne opět podle toho na co mám chuť... někdy je to ovoce, někdy jogurt, někdy zelenina, někdy taky kus masa, že jo..... 😀 No prostě jsem na nějaké plánování líná a taky si teda myslím, že bych to stejně nedodržovala...... 😔

kahinae
13. říj 2010

@silvik já jsem taky na plánování lína 🙂 tohle mi zatim vyhovuje.. i když dneska jsem měla problém něco v tom mým žaludku udržet ☹ ☹ ☹ ale tak když prostě nebude na výběr tak s ním to co bude ale menší porce 😀 😀 😀 tohle už neřeším od té doby co vím co dělenka snese a co ne 😀 😀 😀

silvik
13. říj 2010

@kahinae Jasně, pokud to už máš vyzkoušené a jsi s ní spokojená, tak proč ne..... 😉
Ach jo, Barčinka má teplotu, co z toho zase bude.... ☹

sofifinka
13. říj 2010

Když me pustilyz porodnice tak po dvou měs,jsem začala zdravě jíst tak jak to dělaj v pořadu jste to co jíte a za měs.jsem měla dole 7kg ale hlavne to bylo znat na cm.Pak jsem ale nák přestala a začala hladovět a pak se zas přejídat a pořad dokola tak je to vše spátky.Hlavně chci s malou na koupak a léto tu hned.

kahinae
13. říj 2010

@silvik ono to tak po třech měsících zase začne stagnovat.. a pak mě to přestane bavit 😀 😀 ale alespon jsem se naucila snidat.. jen horsi je to s tou moji skolou.. ☹ ☹
@sofifinka jo to znám 😀 😀 😀 mě ty kila zůstali do teď 😒 😒 a to jsem byla hubenour :( ale 18kilo je 18kilo ☹ ☹

silvik
13. říj 2010

@sofifinka No vidíš, když chceš, tak to můžeš dát dolů, už to máš vyzkoušené!! 😉 Já ty pořady taky sledovala, docela jsem si i něco zapamatovala... jenom to takhle přesně zrealizovat, to je u mě kámen úrazu... 🤐