Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
15. říj 2010

@dreana to je hnusný teda.... neříkám, že Tě musí opěvovat.... ale takhle.... 😠

dreana
autor
15. říj 2010

@bocinka On takovy nebývá, právě vubec, nevím, asi má "své dny" 🙂

misicka455
15. říj 2010

Chlapi 😠

coko.joko
15. říj 2010

Tak nevim me tohle rict chlap,tak asi bych snim hned vybehla 😵 me tohle pekne se*e...

dreana
autor
15. říj 2010

@coko.joko Mě taky, taky jsem se hrozně nasrala, ale bohužel je to pablb, nevím co to do něj vjelo...

Jinak dneska jsem pěkně zhřešila holky!! Ke snídani tmavý rohlík a jogurtový napoj, ale k obědu!!! Polévka a kuřecí v číně!!! HRUZA! a k večeři jen jedna větší brambora s dresingem a zeleninkou.

Ale mam hrozné výčitky, takže to vidím na hodinu na kettlerovy, tak snad z toho neumřu, ale pustím si k tomu fil a ono to pujde 🙂)) Napíšu večer kolik jsem nakonec fyzikcy zvladla :D

bocinka
15. říj 2010

@dreana já si pouštím mp3, když máš rychlou hudbu, jde to bombovně.... 😉

misicka455
15. říj 2010

Já jsem dneska tak grogy , že pokám na devátou hodinu dám malé léky a jdu do hajan,Dneska se u nás cvičit nebude 😀

misicka455
15. říj 2010

Jo mě se taky líp cvičí při nějaké rychlejší hudbě 😉

bocinka
15. říj 2010

@dreana a na chlapovi bych si hned něco našla a pěkně mu to vytmavila... 😀 já mám teda štěstí v tom, že i když jsem se párkrát zhoupla 15ti kily nahoru a dolů, tak jsem byla vždycky tlustá.... takže není moc co by mi nadával.... 😅 ale kdyby jo, tak mu řeknu, že s ním teda budu spát, až budu štíhlá.... 😀 😀 😀 on by si to příště rozmyslel.... 😀

dandelion
15. říj 2010

@dreana holka zase nespěchej moc ;) co si budeme povídat, když je váha vyšší, tak člověk potřebuje mnohem víc živin!!! A minimálně 8000KJ... Tak raději zapomeň na tukožroutku a na mléčnou dietu... ale raději se zaměřit na živiny, hodně zeleniny, ovoce... my "větší" holky můžeme i banány a víno, což beru jako velikou výhodu, pokud bys chtěla písnu ti mejlík s typy co jsem dostala já od doktorky.. A hlavně žádný diety!!! Brrr jojo nechcem ženský!!! ;) ;) ;)

mil7
15. říj 2010

dreana - mléčnou jsem držela fakt těch 13 dní,dýl se to nemá.Asi ji můžeš opakovat,ale nemá se u toho ani cvičit.
Je to málo energie.Ale jak tam píšou,jdi do toho jen pokud jsi zdravotně v pohodě.Taky bych mu to pěkně vytmavila. Jsou to hajzlíci hubatý... 😉Ale měli by znát hranice 😀Vím jsem naivka

zuzi82
15. říj 2010

@mil7 To teda jsi naivka. U nás bude mít manža za týden narozky, tak jsem vymyslela, že půjdeme do kina, na véču a do shopingu koupit džíny (manžovi). Matěje nám pohlídá tchýňka, tak už se celkem těším. Včera jsem se ptala manži, co mu mám dát k narozkám a on mi na to jen řekl, že nemusím nic, že mu stačí, že hubnu. 😅 Tak mě docela potěšil. Je pravda, že když jsme se seznámili, měla jsem o 10 kg míň než mám teď a to už jsem těch 6 kg shodila. 😕

misicka455
15. říj 2010

Já nevím, ale nějak těm rychlo dietám nevěřím jak rychle dolů tak rychle nahoru plus ještě nějaký bonus navrch 😖

bocinka
15. říj 2010

@zuzi82 taky dobrý.... 😀 😀 😀

já dneska nedělala ten špenát, ale zapékaný brambory.... půlku s masem a vajíčkem pro Miru a půlku jen s kořením a cibulí pro mě... zítra budou asi zvířátka, ale to jen možná... 😅

misicka455
15. říj 2010

Já zítra mám zvířátka a bude zapečený maso se zelím 😵

verusa22
15. říj 2010

ahojky

holky můžete mě někdo říct co je tukožroutova dieta ?🙂 a mléčná dieta????

misicka455
15. říj 2010

@verusa22 jíš en zeleninovu polévku kolik chceš

misicka455
15. říj 2010

Tukožroutská dieta
Tukožroutská dieta je založena převážně na konzumaci tukožroutské polévky. Díky nízkému energetickému příjmu můžete během jednoho týdne zhubnout až 5 kg. Konzumuje se převážně tukožroutská polívka a pak další potraviny, které jsou uvedeny v jídelníčku.
Během tukožroutské diety své tělo pročistíte a zároveň zhubnete. Budete mít během ní dostatek tekutin, vlákniny a některých vitaminů.
Ovšem i tukožroutská dieta má svá negativa. Jedná se i nízkoenergetickou dietu, která by se neměla držet dlouho, neobsahuje sacharidy, bílkoviny a tuky. Někteří jedinci mohou být citliví na tuto dietu. Může přijít i jo-jo efekt.

misicka455
15. říj 2010

Tukožroutská polévka
Tukožroutská polévka je velice oblíbená, pokud chcete zhubnout nějaký ten kilogram. Během 7 dní můžete zhubnout až 5 kg. Recept na tukožroutskou polévku je velmi snadný.
Ingredience:
1 hlávka bílého zelí, 6 větších cibulí, 5 rajčat, 2 zelené papriky, 1 menší celer, 1 zeleninový bujón, čerstvé bylinky
Postup:
Všechnu zeleninu nakrájíme na kostky, přidáme bujón, zalijeme vodou a vaříme zprudka deset minut. Poté vaříme na mírném ohni než téměř změkne zelenina. Přidáme nakrájená rajčata a vše vaříme do změknutí. Lehce osolíme, opepříme a přidáme čerstvé bylinky.
Polévka se může jíst bez omezení, kdykoliv na ni budete mít chuť nebo hlad, si ji můžete vzít.
■1. den - jezte co nejvíce tukožroutské polévky, k tomu si dejte jakékoliv ovoce mimo banánů do necelého kilogramu za den, vypijte min. 2,5 l neslazených tekutin
■2. den - k polévce navíc konzumujte čerstvou zeleninu až 1,5 kg, 2,5 l neslazených tekutin
■3. den - k polívce můžete jíst ovoce i zeleninu, ovšem s rozestupy min. 2 hodin, dostatečně pijte
■4. den - polévka je opět základ, k tomu snězte 3 banány, vypijte 1 l mléka a 2 l neslazených tekutin
■5. den - min. 2 porce polévky, mimo to snězte 300 g vařeného hovězího masa a 6 rajčat, vypijte 2,5 l neslazených tekutin
■6. den - min. 2 porce polévky, dále 2 - 3 hovězí bifteky bez tuku s čerstvou zeleninou a dostatečně pijte
■7. den - min. 1 porce polévky, dále snězte rýži Natural a čerstvou zeleninu, vypijte 2,5 l neslazených tekutin
Pokud jste zhubli očekávaných pár kilogramů po konzumaci tukožroutské polévky, tak vám blahopřejeme. Ovšem udržet si je bude další těžký oříšek. Po dietě začněte jíst v malých porcích několikrát denně, nejezte sladké a mastné pokrmy.

mil7
15. říj 2010

verusa22 -http://sjidelnicek.cz/mlecna-dieta/
Jinak holky taky nevěřím,že rychlé zhubnutí se nevrátí,ale pro mě to byl startík a hned po té jsem najela na dělenku.Tede hlavně díky Vám.Také jsem měla o 10kg míň,když jsem poznala manžela.Ale pak IUI -3x,IVF 2x no ty hormony mi daly.Ale stálo to za to mám doma dva úžasné chroustíky.Těhotenství jsem končila s 85 kg.Pak to šlo na těch 69 docela dobře.Ale tam jsem se sekla a rok se né a né hnout z místa 😖 .Tak doufám,že semi to tady povede.
Jinak zítra budu mít kytičky a budou bramboráčky podle misicky.Se moc těším. 😉

coko.joko
15. říj 2010

tak tuhle polevku jsme jednou jedla a je pekne fujjjjj.......

misicka455
15. říj 2010

Já nevím,ale já bych u té mléčné diety asi měla hlad.

misicka455
15. říj 2010

tak s diet bych si asi vybrala tuto

http://sjidelnicek.cz/bananova-dieta/

coko.joko
15. říj 2010

no ja prvni den taky,protoze se pije jen mliko 😀 bananova je dobra

dandelion
15. říj 2010

holky neblbněte! nad těma rychlozázračnejma dietama vůbec nedumejte! nefunguje to!! To je leda když nějaká 60ti kilová chce rychle zhubnout do šatů nebo do léta.. ale pokud někdo řeší obezitu a nadváhu jako já... nic z toho nefunguje a když už tak jen hooodně dočasně! Já jich vyzkoušela nespočet a rozhodila jsem se hrozně... Jde jen o to nad jídlem přemýšlet... což děláte i díky dělence.. ale nízkoenergetický diety jsou seksakramensky nebezpečný... Jde o změnu návyků, ne jen o chvilkovou dietu...

misicka455
15. říj 2010

Né já zustavám u dělneky 🙂

coko.joko
15. říj 2010

ja taky zustavam tam kde jsem,akorat me to zaujalo 😀

misicka455
15. říj 2010

Začnu nad tím uvažovat až dělenka nebude fungovat 😀 Což doufám, že s enestane.

dreana
autor
15. říj 2010

@dandelion No jo, ale tak suroviny jsem si koupila, zkusím tu polévku uvařit a uvidíme. Jinak, ja to zatím vidím na "vlastní" dietu, to znamena že budu jíst jako tenhle tyden, malé porce a v neděli uvidím, jaky to mělo efekt a podle toho se rozhodnu co dál!

Jinak ja jsem tedka docvičila! 60 minut na orbitrecku hruza :D Asi zítra nebudu hybat 🙂)

Jinak ta dělená, nevím, mě nějak nepřijde jako dieta, vubec nechápu její efekt 🙂) Jak zhubnu tí že budu jíst takhle rozděleně? :D

misicka455
15. říj 2010

Týjo tak hodinu na orbotreku tak to jsi dobr´á to já ze začátku dám max 20 min a lezu po čtyřech.

misicka455
15. říj 2010

@dreana přesně jak píšeš dělenka totiž není dieta, ale naučítě prostě přemýšlet nad jídlem . Holt to chce čas než člověk do jejich tajů přijde 😉 Každému sedí něco jiného.