Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

mamkamarketa
21. říj 2010

@bocinka dekuju, pekne to prostuduju 😉 a doufam,ze jsem te nijak neurazila, v debate o nestovich, jen mi prijde jako hloupost nechat vlastni dite naschval onemocnet

kahinae
21. říj 2010

holky moje dnešní jídlo? :( hm odpoledne špagety a celý den nic ☹ ☹ ☹ furt na to musím myslet

bocinka
21. říj 2010

@mamkamarketa nene, to rozhodně ne... každá z nás má své zkušenosti... 🙂 já nemyslím, že bych si pro ně někam jela, ale kdyby je dostal synovec, nebo tak, tak jim ve styku bránit rozhodně nebudu... 😅 mě mamka tak dlouho chránila, až jsem zkončila v nemocnici...

mamkamarketa
21. říj 2010

@bocinka prave z toho duvodu bych zvazovala ockovani.

bocinka
21. říj 2010

@mamkamarketa asi ne.... nevím... už tak toho bude mít moc...

dreana
autor
22. říj 2010

Dobré ráno holky, tak nějak to začínám hrozně flakat a jsem na sebe hrozně nastvana.. :(

Dneska jsem si do práce udělala salat k večeři, takže mam jistotu že nebudu jíst nic jineho večer, ale dokopat se k tomu cvičení to je teda hruza :(

giselka
22. říj 2010

Dobré ráno 😎
tak já jsem dnešek začala krajícem chleba s pomazánkovým máslem a šunkou a kouskem papriky. Škoda, že nemůžu celozrnný pečivo, hned bych ze sebe měla lepší pocit

Cvičení taky zatím odkládám, dnes mi končí šestinedělí a nic moc teda 😒 Začínám mít strach z revize 😝

mil7
22. říj 2010

Krásné dobré ránko,k té aniko.A co to řešit tělískem?Já mám mirenu a jsem s ní spokojená.A hlavně je pohodička,že nemám ms.Jen ze začátku jsem párkrát zašpinila,ale teď je klid. No,ale dietka mi dává zabrat.Včera jsem večer sešrotovala pytlík ořechů.Jsem byla nafouklá celou noc jak slon.Dnes mám kytičky,ráno krajíček chleba suchý, k obídku asi rýže s červenou řepou,odpol tm. rohlíček s okurkou a večer teda nevím 😖 Dejte mi motivaci???

zuzi82
22. říj 2010

Dobré ráno,
tak já dneska zhřeším a už se na to těším. 😅 Jedu za manžou do Ov a budu ho ve tři čekat u auta. Pak půjdeme do kina a na večeřičku. Budu se držet, nejspíš si dám nějaké masíčko se salátkem, ale i tak to bude vydatnější večeře. A pak hurá do shopingu a manža si koupí nové rifle. Chudák nemá moc v čem chodit. Dělá na stavbě, takže jsou vždycky dost brzy zničené. Hlavně se mu rozdírají mezi nohama, jak pořád chodí a nesedí jen za stolem. Už se strašně na to odpoledne a večer těším. Manža vůbec nic netuší, tak jsem zvědavá, jak bude překvapený, až mě tam uvidí. A Matěje si na noc bere babi s dědou, takže budeme spát v kuse celou noc a ráno určitě dojde i na nějaké to mazleníčko. Takhle to skoro vypadá, že máme narozeniny oba, ale má je jen manža. 😅

mamkamarketa
22. říj 2010

@zuzi82 jee to je hezky. muj muz ma taky vzdycky deravy kalhoty (na stehnech) hlavne spolecensky, hlavne on ma sedavy zamestnani, tak to uz vubec nevim 😒 tak si uzijte krasny den 😉

mamkamarketa
22. říj 2010

@giselka ja te obdivuju. ja jsem v 6tinedeli nevedela,kdo jsem a jeste myslet na cviceni nebo dietu? ses dobra 🙂

mil7
22. říj 2010

Tak to je krásné zuzi takové překvápko 😉 To bude romatika.Je to potřeba občas ten vztah oživit 😵 To mi co máme děti tak když někam vyrazíme tak nám hlídá moje mamka,ale pak jede domů.Tak ty rána jsou spíš za trest ☹ . Ale máme slíbeného silvestra.Děti u tchánovců a my někam vyrazíme a pro děti až na obídek.Tak se těším jako malá.

zuzi82
22. říj 2010

@mil7 Původně to tak taky vypadalo, ale tchýně strašně stojí o to, vzít si ráno Matěje do postele jako moje mamka, ale ta jezdí s taťkou k nám na víkend, takže to je jednoduše proveditelné (bydlí v Praze). No a tchánovci si už opatřili postýlku, tak jsem řekla, že by teď mohli mít Matěje přes noc, že se to hodí. 😉

bocinka
22. říj 2010

Ahoj holky, tak já teď zblajzla první jídlo... kousek sýra, jednu domácí klobásku, rajče a hořčici.... byla jsem totiž ráno u zubaře a to já nesmím jíst, páč bych ho pozvracela.... 😅 no moc mě nepotěšil, nemám žádnou plombu, ale asi mě to čeká, díky koju mi popraskala sklovina na třech zubech, ještě mi dal nějaký gel, ale asi mě v lednu čekají tři plomby... 😔 😔 já jsem hroznej srab, už jen jak mi to řekl, tak mě oblil pot.... ☹ ☹

mamkamarketa
22. říj 2010

@bocinka nic nemuze byt horsi nez porod. co jsou proti tomu 3 plombicky? 😉

jinak holky ja vas obdivuju co jite. to bych asi nedala. ja mela platek celozrnyho toustu s trenou nivou a rajce 😅 ja vim,ale neumim to jinak. ale apson jsem skoncila u 1 toustu a ne u pul pecnu 😀

bocinka
22. říj 2010

@mamkamarketa jééé, tak to u mě ne... já měla super porod... měla jsem teda menší strach, než ze zubaře a na to, že měla malá 4 kila, tak to bylo v pohodě.... já pořád čekala, kdy to přijde... ta nesnesitelná bolest a tak... a ono nic... 😝

mamkamarketa
22. říj 2010

@bocinka tak to se mas a tise zavidim 🙂 ono mych 37 hodin bolesti pripoutana na luzku (nedovolili mi chodit) bez epiduralu nikomu nepreju

giselka
22. říj 2010

@mamkamarketa no já právě dietu ani né, spíš chci jenom zmenšit porce a trochu upravit jídelníček. A na cvičení sice intenzivně myslím, ale zatím nerealizuju 🙂 Musím se sebou něco dělat, mám nahoře skoro 30kg, no hnus 😝

@zuzi82 to je krásný, skoro vám závidím 🙂 Užijte si dnešek 😉

@bocinka taky se budu muset objednat k zubákovi a už teď se bojím, mně asi čeká trhání 😖 Taky jsem v tomhle hroznej srab. Třeba ten ještě gel pomůže

Jak jste tady řešili tu antiko, já taky uvažuju nad mirenou, protože prášky nemůžu. Kondomy určitě ne, už jsme to zkoušeli a máme dvě děti 😅

jinak teda dnešní oběd uzená žebra s brkaší, na sváču si asi udělám ledovej salát a večer budou medailonky z panenky 🙂

bocinka
22. říj 2010

@mamkamarketa já teda 12 hodin... skákala jsem na balóně dva metry do vzduchu.... nebýt toho, tak tam jsem ještě teď.... a jaktože tobě nic nedovolili???

mil7
22. říj 2010

bocinka - tak se zubákem jsem na tom podobně.Vždy říkám,že bych radši šla rodit než si nechat vrtat zub bez injekce.
Naštěstí mám supr zubařku a jen mě vidí tak šahá do šuplíku pro injekci.Ale naposledy se mi stalo,že mě vrtala samozřejmě s injekcí,já nic necítila,ale přesto jsem sebou málem sekla.Ta psychika je prevít.Mám to z dětství.Měli jsme šílenou školní zubařku.Sprostě nám nadávala a pár dětí na křesle i zfackovala.A porod první dcery jsem měla taky skvělej.Čekala jsem kdy to přijde a najednou byla venku. 😉 Dvojky jsem měla plánovaným císařem,protože plod B (naše Terinka)byla v poloze příčné a to bylo riziko.Ale ty bolesti pak.... ☹ Fuj myslela jsem,že už se nikdy nehnu. A to mě hned druhý den ráno vrzli děti a starej se.

mamkamarketa
22. říj 2010

@bocinka tak to ses mas. epidural mi nedali, pac mam tezkou poruchu srazlivosti (vcera jsem to zminovala) a mela jsem komplikace (jednak spojeny s tou krvi a pak zjistili CERNOU plodovku, takze museli dat nakou sondu na hlavu malymu,takze me odmitali pustit i na zachod 😒 navic si myslim, ze meli i strach, kvuli tem mym chorobam, pac furt jsem tam mela 3 PA a 4 Dr... a medici se na me chodili divat jak na nakej ekzeplar a behem porodu se me furt na neco vyptavali 😠 kdych mela v ruce basballku, tak jsou na kasi 😀

mamkamarketa
22. říj 2010

@mil7 a prvni si mela normal nebo cr? ja co znam zensky tak rikaj, ze po cr uplne v poho,ale to je asi pripad od pripadu jak s prirozenym porodem. no kazdy nema kliku, jako tady Bocinka,ze? 😉

bocinka
22. říj 2010

@mil7 taky jsem viděla fackovat naši zubařku jednoho kluka... 😠 no kráááva.... já asi injekci nedostanu, páč prej udělá jen "vrnk" aby to mohl zaplácnout... tak uvidíme... ale to víš, že si řeknu.... chtěla jsem ji i u škrábání kamene a říkal, že injekce bolí víc, než vrtání... že lidí jsou divný.... 😀 😀 😀 😀 samo pokud nemaj zánět, nebo tak....

@mamkamarketa no jo... tak to nechápu, že Ti neudělali CS, ale to by taky nebylo dobré na tu krev, že??? tak to je mazec.... 😖

mamkamarketa
22. říj 2010

@giselka hehe mi povidej. me zbyva jedine sexualni abstinence neco sterilizace 😀 nechci desit,ale moje kamaradka otehotnela s teliskem a asi kvuli nemu je chlapecek postizeny ( ma jeden z nejtezsich projevu autismu) ale nechci nikoho strasit. ale i to se ceni. jak rikam ja jsem 6ti nedeli pomalu nevysla ven a byla celkove mimo 😒 kolik je prvnimu ditku?

verusa22
22. říj 2010

Ahojky🙂
Tak já dneska měla na snídani suchý rohlik s čajíkem a oběd trošku játrovky s rýží 😎
Jinak já rodila 36hodin bez epidurálu,nějak jin nešel napíchnout 🙄 .bylo to strašný,ale ten uzlíček co teď máme doma za to stál 🙂 😵

mamkamarketa
22. říj 2010

@bocinka presne u cr mi hrozilo vic komplikaci. no kdyz se dohodli,ze uz me trapit nebudou, na cr, bylo pozde, malej uz byl moc dole... ale co. malej je ok a to je hlavni. nech si dat injekci, platis za to tak co?

mil7
22. říj 2010

mamkamarketa - jj.První porod byl přirozenej 😉 A s tím otěhotnění s tělískem máš pravdu,ale otěhotní se i s práškama,kondomem.. Je tam prostě vždy riziko.Na 100% funguje snad fakt jen ta sterilizace 😉 .Páč si neumím představit abstinenci na vždy. 🙂

mil7
22. říj 2010

bocinka - mě injekce nebolí vůbec.Kdyby mě řekli,že ji nedostanu tak uteču a už mě tam nikdo nedostane.Ale říkám já jsem spíš případ pro chocholouška 😉 Teda v tomto směru Jinak si myslím,že jsem celkem v normě. 😵

mamkamarketa
22. říj 2010

@mil7 ale ja to na druhou stranu chapu. psychika dela moc. me trhali 2 moudraky (najednou) bolest to byla,ale pro me to nejhorsi predstavovaly ty zvuky. To skripani, trhani, loupani to je desny 🙄

mamkamarketa
22. říj 2010

@mil7 tak ja bych to jeste asi zvladna,ale nevim jestli by to unesl manzel