Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
22. říj 2010

@mamkamarketa moje kamarádka taky otěhotněla přes tělísko a proto měla potrat zdarma... je to sice hnusný, ale pokud si dám tělísko, tak mimi fakt nechci a doktoři řekli, že bude nejspíš postižené... takže je stále bezdětná a znovu s tělískem, tentokrát hormonálním...

@mamkamarketa uvidím co mi řekne... ale vynervovaná budu i s injekcí... 😀

@mil7 já jsem taky v pohodě... injekce, očkování, porod, gynda, všechno v poho, ale jak přijde na zubaře, tak bych skákala z okna.... 😝

giselka
22. říj 2010

@mamkamarketa no já bych právě chtěla to hormonální tělísko, prý je to skoro jako sterilizace. A i ta sterilizace nakonec nemusí být na 100%, to snad jen ta abstinence. První dítko bude mít za týden 22 měsíců 😉 To první šestin. taky bylo naprd, nemohla jsem vůbec chodit a nakonec jsem ještě musela na revizi, ale teď je to celkem v pohodě

S tím zubákem, taky mi nic jinýho nevadí, (kromě endoskopií, ale tam mi vadé jenom to, že se den předtím nemůže jist 😅). U těch injekcí mi vadí, že mám mrtvou půlku ksichtu, to mi fakt dělá strašně zle. Ale je docela sranda si s tímhle zapálit 😀

mamkamarketa
22. říj 2010

@giselka tak to mas muj obdiv. mymu synovi bude pristi tyden 23 mesicu a VUBEC si nedovedu prestavit mit dalsi mimco nebo jen tehu. Jak psychicky, fyzicky i finance...

giselka
22. říj 2010

@mamkamarketa já jsem si to taky nedovedla představit a bála se, že to nezvládnu... No jo, no, to ty kondomy 😀

mamkamarketa
22. říj 2010

@giselka mas muj obdiv. muj syn je zase z prerusovanyho styku 😀 hold ta priroda je nekdy silnejsi, nez cokoliv jineho. mas muj obdiv

mamkamarketa
22. říj 2010

tak co jsem dneska zdlabla
snidane: celozrnny toust se trenou nivou, rajce
svacina:bohuzel nebyl cas
obed:brambory,spenat, vejce (bleee)
svacina:jogurtovy napoj
vecere:tesoviny s rajskym protlakem a parmezanem
na dietu nic, moc,ale musim sama sebe pochvalit, ze zase jim casteji a mensi porce. tak i to by se melo cenit 😀

mil7
22. říj 2010

tak Vás jdu pozdravit a ukážu se až v po.Na víkend jedem k tchánovcům.Tak se pěkně držte a v po jsem zvědavá na ty naše pokroky 😉 .Všem Vám přeji krásný víkendík. 😉

bocinka
23. říj 2010

Brej den, nikde nikdo??? no doufám, že zítra na vážení tady budete... 😉

dreana
autor
23. říj 2010

Ahojky holčiny 🙂

Tak ja ndeska hodku a pulk cvičení a posilování, zaměření na bříško (to je fakt hruuuza 🙂

Jídlo: Snídaně: Párečky, tmavý rohlík a Muller milk (četla jsem že párky jednou za čas ke snídani neškodí, tak proc ne :o)
Oběd: Bramb. kaše a kuřecí závitek
Večeře: 1 karbanátek + paprika + rajče :o)

A tedka už snad nic 🙂

mamkamarketa
23. říj 2010

ahoj holky.
tak ja jsem dneska naka leniva 😒 (ale to bohuzel neni zas az tak vyjmecny 😒 )
snidane: rohlik syr, okurka
obed;kvetakova polivka
snidane: babovka, kaficko (byla jsem na navsteve a nemohla jsem urazit 😅 )
vecere: rybickova pomazanka, salat, pecivo

takze nic moc,ale opet se musim pochvalit za mensi porce 😀
no zitra se ukaze pravda

dreana
autor
24. říj 2010

Tak dobré ránko :o) Jsem první a hlásím 108,4 kg, Což vzhledem k nervům které teďka mám je spokojenost 🙂

Jinak dneska snídaně: Buchta od maminky, to se nedalo odolat :( Večer to vyběhám
Oběd: SYmetanová omáčka s houbama a k tomu tmavá bagetka 🙂
Ay večeře netuším, ale asi šunka :D a zelný salát

a večer zase hodka běhání 🙂

bocinka
24. říj 2010

Bré ránko.... já hlásím, že hřeším... teda asi ne moc.... páč mám zvířátka, ale Mira mi udělal snídani do postele, takže jsem zblajzla dvě oka a se spoustou zeleniny.... 😵 😵 😵 na oběd budu dělat uzené, ale já si dám salátek s kuřetem a na véču něco lehkého.... 😉

vážit se budu až půjdu ke tchýni, ať to mám z jedné váhy.... 😉

cervik1111
24. říj 2010

ahoj holky,tak se po delší době hlasím,a o dvě kila lehčí 😀 😀 Ale ne dietou,ale stresem,byla jsem s dcerou v nemocnici,tak kilča šla dolu sama.Kéž by šla i ta další tak rychle a snadno 😀 😀

mamkamarketa
24. říj 2010

ahoj, tak je tady nedele,ale nevim, kde se stala chyba,ale ja naopak kilo pribrala z cehoz opravdu radost nemam 😠 ale asi mam neco s vahou, pac nejdriv mi tvrdila, ze mam 56kg (kez by!!!) a pak zase 75,5 tak ja uz nic nechapu. spis cas ukaze, jak jsem na tom s oblecenim 😉

dreana
autor
24. říj 2010

@mamkamarketa to je nějaký divný rozdíl, to vypadá na rozbitou váhu :D

Jinak já mám váhu z LIDLu takže taky takoa na nic, ale ubytek je tam vidět 🙂))

mamkamarketa
24. říj 2010

@dreana ja taky doufam,ze jsem nepribrala. tak mi opravdu nezbyva nez pockat jestli mi bude vetsi obleceni. ja doufam! jinak komu se prosim posilaji do ip vahy?? Uz jsem to zase zapomela 😅

dreana
autor
24. říj 2010

@mamkamarketa luuca.b 🙂

Jinak bud investuj do lepší váhy, nebo opravdu počkej 🙂 Ja doufam že na oblečení budou výsledky vidět brzo. Chtěla bych mít do konce listopadu pod 100 kg, je to takovy muj sen...

luuca.b
24. říj 2010

už zapisuji jen piště IP pište🙂

luuca.b
24. říj 2010

@mamkamarketa
@dreana
@cervik1111 tak vás už mám

přehled tabulky dám věčer🙂

luuca.b
24. říj 2010

@dandelion eba samo už tam mám taky (a nezoufej) já taky

luuca.b
24. říj 2010

tak budus e muset zvážit doma tu u tchyně mám 65 ..uvidime zda nelže ale to budu po jídle večír☹

cervik1111
24. říj 2010

@luuca.b ty máš 65kg a chceš hubnout 😀 😀 😀 😀 To já se chci na tuto váhu dostat 😝

mamkamarketa
24. říj 2010

@luuca.b nechapu. muj vysneny cil je 65 kg. doufam,ze si alespon trpasliciho vzrustu, protoze pro me 65 je ideal. 😉

mamkamarketa
24. říj 2010

@dreana ja vim,ale tedka se mi nechteji delat investice budou vanoce, za mesic ma malej narozky...takze vim o 100 jinych zpusobech, jak utracet 😒 ale mozna to bude kombinaci rozbity vahy a krivych podlah 😀 mame tak krivy podlahy,ze malej vzdycky kouka, jak auticka se mu vraci samy a mic jezdi dokola 😅

valentovasasa
24. říj 2010

můžu se přidat?

valentovasasa
24. říj 2010

snažím se tvrdě a pod vedením hubnout od minulé středy (ted ve středu do bude 14 dní) a zatím mám 2kg dole, ale po včerejšku mi to trochu vylítlo zpět (kamarádka měla oslavu narozenin, ale ač jsem se krotila, je to znát...). A prozatímní cíl mám 98kg

bocinka
24. říj 2010

@valentovasasa tak napiš kolik vážíš a měříš.... 😉 a vítej k nám.... můj prozatimní cíl je dostat se pod 100 kg.... 🙄

@mamkamarketa Luuca je maličká.... 😉

mamkamarketa
24. říj 2010

@bocinka tak to jooo. pac ja mit 65 kilco, tak chodim celorocne v kratky sukynce a tilecku,aby kazdy videl 😀

giselka
24. říj 2010

Ahoj holky 🙂
Já jsem včera hřešila, byli jsme u mojí babičky a měla lívance, tak jsem hned 3 sežrala 😝 😝 😝 A tak pěkně ten den začal, ráno krajíc chleba s máslem a rajčetem, na sváču půlku grepu a pak už to jelo.

@luuca.b týjo, 65 jsem měla před prvním těhu, když se dívám na fotky z té doby, chce se mi brečet 😀

giselka
24. říj 2010

Jo a ještě jsem chtěla napsat, že dneska to není o moc lepší. Já asi doháním, co nestihnu sežrat přes týden, jak je MM doma, tak mám na to jídlo jaksi víc času