Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
24. říj 2010

@bocinka jsi prostě šikulka🙂.....zumba užasná🙂 zas mě to nabilo....ale už vim co dělám špatně v jídle...hladovim(málo jídla ráno avíc odpol skoro nic večeře..jim bílé pečivo a potraviny v větším indexem tuku☹ jaruška mi to počítá☹

valentovasasa
24. říj 2010

@dreana hmmm, tak to my první dítě počali ještě před svatbou a měsíc po tom, co jsme koupili domeček... prostě jsme si ho upíchli už v novém a vlastním... 🙂))

luuca.b
24. říj 2010

@valentovasasa to závist myjsem se brali v červenci plánování začalo v lednu počali v dubnu porod v prosinci a furt žádny baráček my to zvali z druhého konce☹

valentovasasa
24. říj 2010

hele, holky, mě dala dietoložka "univerzální hubnoucí plán" a docela mi přijde super -
snídaně - 1 plátek žitného chleba + 70g čehosi - sýr (max 30% u tvrdého sýra, max. 15% u sýrů typu olomoucké, nebo mozzarela), nebo vařená šunka. K tomu můžete hrnek kávy, čaje, nebo mléka
svačina - 1-2 kusy ovoce (akorát do hrsti)
oběd - 300g zeleniny (ne mrkev, hrášek apod. - moc cukru) a k tomu bud 150g masa libového (kuřecí), nebo 200g ryby(netučné)
svačina - ovoce
večeře - 300g zeleniny, k tomu opět maso, nebo vaječná omeleta apod. (pozor - bílek můžem neomezeně, žloutek max 3 za týden), vše dělané bez tuku, nebo tuňáka - bez oleje.
A denně můžete max 2 polévkové lžíce olivového oleje.

valentovasasa
24. říj 2010

@luuca.b no, já bych to obráceně nechtěla - já neměla podmínku pro to, abych měla dítě, že mi nemusí být třicet, ale měl jsem dvě podmínky - mít hotovou školu (vejšku jsem dodělala půl roku před tím) a mít kde bydlet (svoje)

luuca.b
24. říj 2010

@valentovasasa to jsem chtěla taky měli jsme rozplánovanou svatbu,plány na barák (ty máme ještě ted) a já začala školu ale Matysek přišel sám přes anti

luuca.b
24. říj 2010

@valentovasasa hele to vypada dobře

valentovasasa
24. říj 2010

@luuca.b tak to je něco jiného. my jsme anti ani nepoužívali...

luuca.b
24. říj 2010

@valentovasasa aha to bych už měla nejmín 5 dětí 😀..a to nikdy...i když mě ted straší že nebudu moct žádnou anti tělo mi to nepřijímá a mám velké problémy od porodu ☹

coko.joko
24. říj 2010

@luuca.b ...se omlouvam a davam svoji vahu 88kg takze dve kilca dole...nejak nestiham...... 😀

luuca.b
24. říj 2010
valentovasasa
24. říj 2010

@luuca.b tak já antikoncepci nemůžu, protože po ní přibírám. Tělísko nemůžu neb jsem po dvou císařích a jiné hormony nechci. Takže jsme zůstali u kondomu nebo přerušování... i když většinou je to kombinace obojeho - nejdřív bez a pak s...

luuca.b
24. říj 2010

@valentovasasa asi to tak zkončí taky :- ( jsem taky po císaři

bocinka
24. říj 2010

@luuca.b o tom to asi taky je.... ale já fakt miluju jídlo... takže musím hubnout a jíst vše.... těžko se to chápe... ale nějak to jít musí, abych si mohla dát i chlebíček a nemusela mít 105 kg.... jo a ode dneška se i měřím.... páč jsem nezhubla nic moc... ale přes stehna 2 cm a přes břicho taky 2... 😕 juchůůůů

@valentovasasa my přesně tak... snažili jsme se 9 měsíců a nic, začala jsem hubnout, zhubla 15 kg.... asi 2 cykly nic a hned jak jsme začali makat na čerstvě koupeném domku, tak jsem se meezi umýváním oken v konečně hotovém jednom pokoji udělala test a byla tam... 😀

luuca.b
24. říj 2010

@bocinka no šikulka tak že to neni jen o jídle ale že jsi začala cvičit🙂 cm jsou po sportu a kg po jídle..tak mi to bylo vysvětleno😀

bocinka
24. říj 2010

@luuca.b snad to půjde... klidně ať vážím pořád stejně.... jen když budu laňka.... 😀 😀 😀

luuca.b
24. říj 2010

@bocinka 😀

bocinka
24. říj 2010

@luuca.b No ne... když budu mít 100 kg a vlezu se do velikosti 38, tak mi to nebude vadit.... 😀

luuca.b
24. říj 2010

@bocinka to chápu🙂 já do ní vlezu ale nezapnu (zapnu ale nehnu) já chci z5 mou 36..ted pro pohodlí 40ku

bocinka
24. říj 2010

@luuca.b ježíš, co tady děláš ty drobku???? 😝 😝 😀 já mám 46.... 😠 😠

luuca.b
24. říj 2010

@bocinka jsem kulička

tegina
25. říj 2010

Ahojky holky
s Vašim dovolením bych se chtěla k Vám přidat s hubnutím. Nikdy jsem nehubla ve skupince, tak to snad pomůže. Když jsem prohlídla tabulku, tak se mi líbí to, že tu nejsou 60 kg hubnoucí holky, i když chápu, že ženská není spokojená nikdy.. po prvním těhu mi šla kila docela dobře dolů, teď se příšerně drží. Jen nevím, zda píšet míry vždy v neděli a přímo luuce, nebo volně zde do diskuse? Já začnu drsněji, vím, že to potřebuji, ale jak se dívám na poslední jídelníček od dietoložky, tak je to v podstatě to samé 🙂 .Jinak se snažím hodně cvičit, skoro každý den, pokud mi to časík dovolí. Takže váhu jesm poslala luuce, snad jsem správně pochopila, pro ostatní 178 cm, 89,8kg.

valentovasasa
25. říj 2010

@luuca.b souhlasím, co tu děláš??? já se svou 48-52 podle střihu a výrobce... si tu připadám divně 🙂

luuca.b
25. říj 2010

@valentovasasa hubnu ..psala jsem ti proč!

zuzu_z
25. říj 2010

dobré ráno,
hlásím se z marodícího údolí, takže jen napíšu váhu mínus 0,5kg (písnu Luuce do IP)...
jinak se držím, ale bohužel mám vždy problém, když mě bolí v krku, že paradoxně nevím, co bych snědla.... ☹

bocinka
25. říj 2010

@luuca.b no jo.... 😉 ale nebudem....

Bré ránko... já teda po tom včerejším maratonu 15 km kolo + 100x sed-leh jsem vstala překvapivě v pohodě... 😅
@tegina jen k nám.... 😉 já když vážím jako Ty, tak vypadám dobře... a měřím skoro stejně.... ale každý má jinou stavbu těla...

Právě snídám: tmavá bulka, sýr Apetito linie, rajče a pom. džus 🙂

bocinka
25. říj 2010

@zuzu_z no jo... tělo se snaží doplnit energii jídlem... to znám...

misicka455
25. říj 2010

Ahojky, tak jsme mrkla do tabulky a musím nás pochválit jsou tám více úbytky váhy tak tak dál to je super 🙂

misicka455
25. říj 2010

Já taky teprve snidám dneska mám kytky takže tmavej rohlík s dia marmeládou a sojové kakao 🙂

zuzu_z
25. říj 2010

@bocinka téda ty jsi akční... nezbývá než závidět...
já snídaně brzy - celozrnný chlebík, Lučina Jogurtina a pažitkový cottage, svačina dvě mandarinky, oběd mám ze včerejška maso na rajčatech s libečkem a celozrnné testovinky
když už jsme u toho koření, kdo hledáte výraznou chuť tak já si bláznivě libeček cpu do všeho 😀 ochutím si jimi těstoviny i brambory, rýži..cokoliv. Ale je teda hodně aromatický a spoustě lidem nechutná 😉

@misicka455 to sojové kakao si děláš sama ze soj.mléka?nebo už hotové? je to hodně cítit sójou?
jinak holky jak chutná Tofu, kdo víte? já se k tomu odhodlávám, ale nemám ráda sojové maso...ani soju jako takovou...