Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
29. říj 2010

@negrovka78 to je fakt.... můžeš k doktorovi, nebo i za holkama... já měla v pohodě, že jsem si každý večer odsála kolem 150tky takže mlíčka bylo hodně a já mohla kam chtěla... 😝

giselka
29. říj 2010

Ahoj holky, zvládla jsem dočíst jen poslední stránku...
@bocinka moc ti to sluší 😉 A je vidět, že jsi zhubla 🙂
@negrovka78 já taky musím přikrmovat, někdy i 4x za den, někdy stačí jenom večer... ale co, když to nepůjde, tak se nedá nic dělat
@dreana svaly váží víc, tak třeba proto ta váha leze nahoru, důležitý jsou centimetry 🙂

Jinak já jsem včera v rámci tréninku vyrazila na 2km procházku k mojí babičce s kočárem a manducou, jako dobrý, ale holt babiččin štrůdl se neodmítá, že, takže veškerá snaha zase naprd 😒

luuca.b
29. říj 2010

@bocinka vyfotím🙂
@dreana to ti asi rostou svaly přesně změř se...mě taky šla váha po cvičení nahoru 😖

valentovasasa
29. říj 2010

@dreana dojdi si někam do lékarny, co mají ty váhy, jak ti to za pětikorunu změří i tělesný tuk a vykašli se na váhu a řiď se tím kolik máš tuku. Ono se může stát, že sice jdeš přechodně váhou nahoru, ale přitom tuky mizí. Protože svaly jsou těžší než tuk a ty tím, že cvičíš získáváš svaly. A čím víc svalové hmoty budeš mít tím lépe se ti bud hubnout...

bocinka
29. říj 2010

ahojka, tak já dneska zhřešila, celý den honička, málo jsem jedla a večer jsem si dala víno a k tomu obloženou mísu s holkama, takže hubnutí prd.... 😠 😠 😠 ach jo... jestli vystřízlivím, tak půjdu cvičit... 😀 😀

misicka455
29. říj 2010

Ahojky, tak ani já dneska neměla dobrej den co se týká jídla ráno tedy začal dobře jogurt Aktvivia na sváču půl pomela jenže pak řízek brambory kafe a ke kafi 2 kousky buchty a k večeři další dva kousky buchty 😒 Sice jsme byla dvě hodiny venku s kočárem , ale to to asi nezachránilo takže zítra bude cvíčo.

V neděli se změřím v pase a pak se budu měřit i vážit abych věděla jak jsme na tom.

misicka455
30. říj 2010

Ahojky, tak jak jde hubnutí já se zatím držím, ale odpo jdu s kámoškou na kafe tak snad zůstanu jen u kafe s vodou 😀

valentovasasa
30. říj 2010

ahoj holky, tak jsem jakási "nasraná" - už tři dny se mi váha drží na stejném bodě a nechce se hnout, i když se snažím...

ivuska027
30. říj 2010

@valentovasasa nic si z toho nerob, ja som 0,5kg nabrala a neviem kde, lebo som makala cely tyzden 🙄 😖 😔

dreana
autor
30. říj 2010

Ahojky, ja se dneska chystam na dloooouhe cvičení, rptoože jsem byla u mamči a s jídlem to nebylo slavné, tak to musím někde nahnat :D Tak večer hurá na stroj :D

misicka455
30. říj 2010

Tak já dneska jediné hřešení kafe se šlehajdou, ale zase mám zvířátka tak by to takovej problém být neměl 😀

mamkamarketa
30. říj 2010

ahoj, priznavam se, ze jsem se hoodne flakala 😠 malymu rostou stolicky poslednich x noci proplakal,ani panadol moc nezabral ☹ takze jsem behem dne hotova a nemam silu na vareni pro me a neco extra pro manzu a jeste cvico. ale dneska si dam alespon 200 sklapovacek-slibuju!

prosim ty kdo drzi delenou stravu-nemate nejaky '"vytah"' ? jen ve zkratce co je co... moc vas prosim

bocinka
30. říj 2010

@valentovasasa proč se vážíš každý den??? to je podle mě blbost... stačí jednou za týden... 😉

@dreana to samé u mě... na dušičky tady byla celá rodina a každej něco přinesl, takže dělenka dostala za své.... 🙄 jakmile půjde malá spát, tak valím a vše to vycvičím... 😠

@misicka455 to je výhoda dělenky, můžeš si dát vše... jen ten den, Ti musí vyjít... 😀

valentovasasa
30. říj 2010

@bocinka já vlastně nevím proč, tak nějak zvyk - každý ráno co vstanu...

misicka455
30. říj 2010

@bocinka jo jo a naštěstí mě vyšel takže v poho 😀

bocinka
30. říj 2010

@valentovasasa to já ne.... nemám váhu, hodila jsem ji na půdu a vážím se jen u tchýně... 😝

@misicka455 vidíš, tak to je pohodka.... 🙂

misicka455
30. říj 2010

Já váhu mám doma a někdy si na ni taky vlezu holt jsme zvědavá 😀

dreana
autor
30. říj 2010

takže hodina kettlera a pul hodina cvičení je za mnou :o)))

Huráááá :o)))

luuca.b
30. říj 2010

@bocinka ty jsi tu?já myslela že jsem tu zas sama🙂 u nás nikde nikdo☹
@dreana y jsi šikula já naposledy cvičila ve středu a od ČT jsem u našicha hřešim a hřešim☹ zítra váha bude zlá☹
@mamkamarketa na zoubky porazen jen nurofen panadol nezabírá🙂
@valentovasasa kolik piješ vody?

bocinka
30. říj 2010

@luuca.b teď jsem docvičila, takže jsem tu... 😉 všimla jsem si, že u nás prd... no jo, víííkend....

luuca.b
30. říj 2010

@bocinka ty jsi taky cvičila?já to flákám☹...jj víkend vždy děs nikde nikdo☹

bocinka
30. říj 2010

já to flákala včera... 😠 a dneska jsem pěkně žrala... 😠 zítra bude jogurtová neděle... 🤐

mamkamarketa
30. říj 2010

@luuca.b u nas nezabira ani ten nurofen,teda na ty stolicky ne... na ty mensi zoubko v poho,ale ty stolicky....

a sklapovacek jsem dala 85 a nemuzu...

luuca.b
30. říj 2010

@bocinka jogurtová?to že jen jogurty?mě byli zakazany veškeré aktivie..je tam 3 pr cukru

@mamkamarketa jujda chudinka....no mi máme při každém zubu halooo tak se máme na co těšit 😖

luuca.b
30. říj 2010

já se tak stydim 3 den hříchu...myslím že váha bude zas mega nahoře!!!! 😠 😠

bocinka
30. říj 2010

@luuca.b aha, super a já mám doma jen activie.... 🙄 kouknu na to... mám jen bílé.... jojo, budu jíst jen jogurty a zeleninu....
@mamkamarketa nám už taky rostou stoličky, jedna je venku a tři se tlačí, malá z toho rýmuje a má kašel... 😔 co zabírá fakt je Nurofen, ale čípky... ☹ 😉

bocinka
30. říj 2010

@luuca.b já druhej den... 😒 jsem zvědavá na tu váhu taky... 😠 blbý narozeniny.... 😅

mamkamarketa
30. říj 2010

@bocinka jako ze vam rostou 5tky? jestli jsem to spocitala dobre, tak nam se rvou 6tky (ktery rostou kolem 24 mesice) tak to mas doma rychlika 😉

bocinka
30. říj 2010

@mamkamarketa malá měla první zoubky dvojky nahoře, v jeden den, měla čerstvě 4 měsíce... do 6tého vyrostly další čtyři zuby a do teď dva - teda vlastně tři, stolička je čerstvá.... myslím, že jí rostou čtverky.... ona mi to neukáže, jen si můžu šáhnout.... 😀 horní trojky ještě nemá, takže nevím, jestli je tam mezera na dva, nebo jeden zub... 😅

tegina
31. říj 2010

Ahojky, tak vidím, že jsem tady první a to po vážení vyložene na.... 😒 , mám 0,700 g nahoru, a to jsem si myslela jak jsem na sebe tvrdá . Jestli o je fakt tím cvičením, tento týdne mi to vyšlo každý den, jsem fakt v pasti a sladké nebylo ani jednou.
Zuzko, já jsem studovala před tebou, z Vaší generace mám chlapa, znám tě hlavně z kuliček 🙂 .
Tak Vám Všem přeji lepší výsledky.