Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
7. lis 2010

Ahoj holky.... 🙂 gratulka k ubývajícím kilům...

@cervik1111 to teda pěkný fakt nebylo, já jsem taky nervák a hned bych si našla něco, co bych mu vyčetla... 🙄 😝

já se budu vážit s dovolením až zítra ráno.... jdu k doktorce.... 😅

elgereta
7. lis 2010

Ahojky holky, tak já hlásím, že už se cítím fit po porodu a konečně začnu naplno s cvičením...tak snad budou kilečka ubývat, tělo se zpevňovat a ja se vlezu do kalhot 🙂 už aby to bylo...

luuca.b
7. lis 2010

@valentovasasa určo si tě zapíšu a prosím ještě jednou mohla bys mi to vše psát do IP?prosím já nemám totiž tolik času vše číst(ted teda čtu poněvač maly usnul) děkuji🙂 napiš i míry ty píšu taky a

a chcěte zveřejnit do albíčka i tu tabulku???

luuca.b
7. lis 2010

@cervik1111
@valentovasasa jinak s tim chlapem souhlasim se sasou ženská neni jen okrasa chlapa...chlap má nít rád takovou jaká ženská je i kldyž s 50 kilama navíc či toták vychrtlinu...nezaleží na vzhledu ale co má ženská uvnitř a hlavně na mozku🙂

bocinka
7. lis 2010

@luuca.b tak jo... písnu Ti míry do IP.... i váhu.... páč jsem se teda zvážila, ať je to z jedné váhy, u doktorky může vážit jinak... 🙂

mil7
8. lis 2010

Ahojky,
taky si myslím,že by chlap neměl takové věci vyslovit.Já jsem teda asi nervák a hned bych na něj vylítla.Ono dost na tom,že se sama ženské necítí dobře a slyšet takové narážky a jěště od toho kdo by tě měl držet... ☹ A jak píše luuca,záleží hlavně na tom jaký máte vztah a co máš v hlavě. 😉 Ale oni chlapi jsou opravdu asi jiní,moc se totiž nezaobírají tím co plácnou,a že druhýmu to může ublížit...

misicka455
8. lis 2010

Ahojky, tak poslední dobou to tu docela vázne to určitě všichni cvičíte co ? 😀

luuca.b
8. lis 2010

@misicka455 ahojky jj taky koukám že to tu opadlo a plno holek sem nechodí a ani neposílá vysledky☹

jinak mám novinku v prosinci si dělám ten kurz lektorství a pak se uvidi🙂

cervik1111
8. lis 2010

@mil7 mě taky vytočil,ani nevíš jak.Já sice chápu,že nechce mít doma hrocha ve 25ti letech,ale já to vím sama,že jsem fakt teď bečka-85kg-to je dost 😒 😒 😒 ,a vůbec mi není v těch kolech dobře,ale určitě mi to musíme pořad tak říkát 🙄 🙄 .Lucca,jak dopadla tabulka?

cervik1111
8. lis 2010

jak se tak divám,myslím na blbosti a píší úplné nesmysly-oprava: vůbec mi není v těch kilech dobře,ale určitě mi to nemusí pořad říkat

mil7
8. lis 2010

cervik1111 - buď v klidu,oni jsou prostě jiní.Hele máš krásné a zdravé dětičky a to je nejdůležitější.A ty kilča taky půjdou dolů,jen jim musíme trochu pomoct 😉 .
luuca.b - jsi šikula jak nám tu tabulku krásně vedeš.Jsem ti nakoukla na fotečky a Matýsek je krásnej 😉

cervik1111
8. lis 2010

teda holky,některé super úbytky.Gratulují 🙂 🙂 🙂 🙂

misicka455
8. lis 2010

Holky včera mě při cvičení nějak ruplo v koleni takže dneska necvičím jsme na sebe tak naštvaná 😒 Zítra jdu zase na ten vacuschap tak snad koleno bude už v lepším stavu.

luuca.b
8. lis 2010

@cervik1111 už jsem jí ttam dala tak mrkni🙂
@mil7 děkuji moc...i ta Máťu🙂
@misicka455 co jsi dělala?ten vacu mě nebaví☹

luuca.b
8. lis 2010

@mil7 taky jsme koukla na fotečkyx juuu ty máš dvojčátka🙂 máš překrááásné dětičky🙂

misicka455
8. lis 2010

Šlapala jsme na stepru 😒

misicka455
8. lis 2010

Mě to baví jako celek mám to i s lymfodrenaží , skořicovím zábalem 🙂

giselka
8. lis 2010

Ahoj holky,

@luuca.b díky za tabulku, seš šikula 🙂 Že tě to prosímtě baví 😀 Ty budeš lektorka zumby? To je super 🙂

Já vás teď nějak nestíhám dočítat, jedno dítě se mi vyléčilo a druhý onemocnělo, takže mám co dělat. Ale myslím na vás, ráno jsem viděla jakousi reklamu na hubnutí a holčiny tam měly deprese, že nosí velikost M 😝 To jsem měla naposled někdy na prvním stupni 😀

luuca.b
8. lis 2010

@giselka oo děkuji ..jj budu🙂 M to jsme měla před těhu

luuca.b
8. lis 2010

@misicka455 tak na to já chodila na vacupress. ve vacushapu by mi vadilo že jdu v ty folii

ivuska027
8. lis 2010

Zdravim kocky, tak dnes som bola na stepaerobicu s tymi zavaziami. No poviem vam, dobry brutal. Skoro som umrela. Aj Sasa(instruktorka) nam dala riadne zabrat, extra kvoli tym zavaziam, tak dam vediet, ci sa rano vobec postavim 😅

luuca.b
8. lis 2010

@ivuska027 no super jsi šikulka🙂.ty závaží jsou síla 😅

evcaaaaaa
8. lis 2010

Ahoj holky nezlobte se ze vam sem lezu jen pokud by mel nekdo zajem vim o diete tak pokud chcete pistedo IP zhubla jsem za dva mesice 13 kilo

silvik
8. lis 2010

Ahojky... jenom nakukuju, nedělní váha nahlášena

U mě nic moc, od soboty mám asi chřipku či co, dneska už to bylo lepší, celý víkend jsem ale ležela jako lazar s horečkou, bolelo mě celé tělo, v krku.. no mazec... No a pozitivum.. nějak se vytratila chuť k jídlu 😀

@cervik1111 Vyprdni se na manžu, i ten můj je takový "taktní" v téhle věci... zabolí to, jak by ne, když to člověk slyší od milovaného člověka, ale co můžu dělat? Nechat to být, přejít to, zapomenout, případně se s ním pohádat nebo zhubnout!!! A ukázat, že my na to máme, být zase kočky!!! Takhle jim sklapne čelist..... 😉

Ale taky si myslím, že by si neměly páry vzájemně ubližovat poukazováním na slabiny druhého, zvlášť, když ví, že ho to taky trápí.... pokud tak schválně dělá, je v tom vztahu něco v nepořádku..... 😒 Ale co si budeme povídat, jsou to přece jenom chlapi....... 😅

bocinka
9. lis 2010

Ahoj holky... ani nevíte jak Vám to skupinové cvičení závidím... já valím 6x týdně na rotopedu + břicho a docela mě to začíná nudit.... ☹ kdybych mohla aspoň jednou dvakrát týdně na tu zumbuuu.... ☹ chjo... nechce se mi dojíždět.... 🤐

kive76
9. lis 2010

@bocinka ahojky, ty jseš dobrá 6x týdně..to by mě asi zabilo..hi,hi...no já se pořád chystám chodit do posilky ☹

mil7
9. lis 2010

bocinka - tý bláho to smekám,sama a šestkrát týdně já bych se nedokopala ani jednou 😉 To máš pevnou vůli.
luuca.b - no jó mám dvojky,je to mazec,ale na druhou stranu si říkám,že lepší než je mít třeba rok a půl po sobě.
Takhle mají všechno stejně.Jídlo,spánek atd...
ivuska027 - s tím závažím to musí být mazec.Seš dobrá 😉

misicka455
9. lis 2010

Tak 6 x za týden bych se taky asi nedokopala cvičit . Ono po chvilce by se to cvičení mělo změnit aby si na to to tělo nezvyklo co třeba cvičit podle nějakého dvd nebo tak ?

bocinka
9. lis 2010

@kive76 nezabilo... neubíjím se nijak moc... tak 20 km rotoped a tři sérky těch břucháčků.... 😀 😀 to je tak hoďka....

@mil7 sama nevím, kde se to ve mě vzalo...

@misicka455 to mě taky napadlo... budu muset dělat ještě něco jinýho....