Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

ivuska027
11. lis 2010

@evena po zatazi mliecko zhorkne a nechuti detickam, ale treba pockat tak 1/2 hod a je to ok 😉

leopolda
11. lis 2010

@kacab já jsem podle toho kdysi cvičila ,ještě jsem to měla na VHS a hlavně jsem cvičila činky a na břicho,bylo to účinné.byla to ta druhá část "další výzva ".

evena
11. lis 2010

@ivuska027 dík za objasnění 😉
holky jak často a jak dlouho cvičíte? nebo jak dlouho a často je dobré cvičit? 😕 já se obávám jestli to třeba moc nepřeháním, ráno se nemůžu posbírat z postele a celá sem rozlámaná 😝 tak abych si spíš nějak neubližovala 😅 cvičím (posilování + aerobic) asi hodinu denně 😝

cervik1111
12. lis 2010

@giselka je dobré cvičit 3-4x týdnně,hodinku 🙂 Já mám doma dvd Olgu Šípkovou,taky výborné!!!

dzahila
12. lis 2010

Ahoj chtěla bych se taky k vám přidat.Jsem dva týdny po druhém porodu a potřebuji dát dolu nejméně 30kg.S cvičením počkám po šestinedělí,chtěla bych alespoň jednou za týden chodit na zumbu,chodila jsem před těhu a člověk si i vyčistí hlavu a doma bych chtěla posilovat na balónu.S jídlem se snažím už teď,jíst hezky(bez tučného a sladkého),ale kojím,tak zas nechci všechno omezit,aby to neuškodilo i Madličce.

kacab
12. lis 2010

@dzahila ... no právě....14dní po porodu neblázni.... Miminko je nejdůležitější!!!! Možná po šestinedělí začni opatrně posilovat na zpevnění postavy, ale hubnout při kojení... A jestli zpěvňovat bříško, tak nejdříve dlouho jen šikmé břišní svaly a pak až přímé... aby Ti nezůstaly rozestoupené..... Spíš se drž, aby jsi nenabrala kojícíma chutěma - já jsem toho zdárný příklad... ☹ a hubnutí o pár měsíců posuň nebo moc a moc opatrně a pomalu... Ale když vyzkoušíš, že po zumbě bude mlíčko v poho, tak proč ne... Ono je skvělý od těch dítek byť na hodinku občas utéci si vyčistit hlvu... A to je je miluju nadevše.. . já po prvním porodu byla po jakékoliv námaze, kde jsem se zadýchala bez mlíka.... tak první 4 měsíce... Držím pěstí... Já musím sundat taky 30 🙂

evena
12. lis 2010

ahoj

@kacab teda sundat 30 to zní přímo hrůzostrašně že .. já bych chtěla 25 😅 strašná cifra ..
vlastně hubnu tak nějak s pouzama asi 6 let a místo toho abych hubla tak pořád přibírám a přibírám 🙄
s těma rozestoupenýma svalama.. já to mám 😒 a nijak se to od porodu nezlepšilo, to je normální? jak sem silná tak to nejde vidět, jen na pohmat, tak už sem to nějak přestala řešit, myslíš že dělám blbost že normálně posiluju břicho? 😕 fakt mám pocit že mi to asi zůstane když sem od porodu 14 měsíců 😕 😝
@cervik1111 podle Šípkové cvičím taky, akorát že mám staré VHS takže kvalita příšerná 😎

cervik1111
12. lis 2010

@evena moje kamarádka má taky to rozstouplé břicho(je to taková ta "díra"uprostřed břicha,že) a doktorka jí řekla,že to vůbec nemá posílovat,ať stím jde první na plastickou operaci,že se to samo nespraví.

cervik1111
12. lis 2010

@kacab taky patřím do té skupiny,co kojí a k tomu přibírají.Včera mi mamka řekla,ty jsi tlustější než v těhotenství 😠 To potěší 😢 😢
Mám kamošku,která porodila před měsíce,a má ještě o 4kila mín než pžed otěhotněním 😠 😠 😠 Že zrovna já musím být ta vyjímka,a mě se to musí držet zuby nehty 😀 😀

evena
12. lis 2010

@cervik1111 jo je to ta díra, ale na mě to fakt nejde moc vidět když sem silná 😝 ježiš ty mě děsíš 😕
@kacab a ty šikmé svaly na břiše teda můžu posilovat bez problémů? 😕
taky patřím k těm co při kojení hrozně nabrali 🙄 po příchodu z porodnice sem měla ještě o kilo míň než před otěhotněním, tak sem na sebe byla hrdá a že to te´d půjde dobře, i sem se sobě docela líbila, zvedlo mi to sebevědomí, ale za 3/4 roku sem nabrala 10 kg, prostě zoufalý, ale nevím jestli je to kojením a chutěma, spíš sem jedla hodně večer a myslím že bych nebrala ikdybych nekojila 😝
teda okolí je někdy příšerně upřímný co? já mám takoviu babičku 😀 je jí 83, zrak má jak ostříž a při každé druhé návštěvě se mě zeptá "ty si zase přibrala že?" 😅 jako bych to nevěděla 😝 😀 zvláště když mi řekne jak švagrová krásně zhubla a já kynu 😀

cervik1111
12. lis 2010

@evena ona je štíhlá a taky to nejde vidět,jen na dotek.Jo,jo,okolí je někdy až moc upřímné.Nevím jestli jsi četla zpětně,ale tam jsem psala-manžel věčně,že nechce mít doma bečku e 25ti letech atd.
je fakt,že jsem u prvního zhubla až za rok,co jsem přestala kojit,ale o jsem fakt pravvidelně chodila cvičit 2xtýdně aerobik a 1-2xtýdně spinning,a kila šla fakt dolů.To jsem měla hned 10kg dolů.Teď už chci přestat s kojením,tak snad to půjde líp.Akorát budu se muset naučit cvičit doma 😒

evena
12. lis 2010

@cervik1111 já taky cvičím jen doma, možná časem bych chtěla chodit na aerobic to mě baví..
zpětně sem nečetla nic, znám holku která má taky tak upřímnýho manžela (ale přitom on sám je silnej) ☹ ani nevím co na to napsat, chlapi sou někdy blbci a nedojde jim jak umí zranit 😒

kacab
12. lis 2010

.... no... já se při kojení strašně cpala.... ale nemylím si, že bych měla větší chutě než kdy jindy... jen jsem si podvědomě nalhávala, že se to vrazí do mléka a ve skutečnosti to bylo jen a jen do špeku!!!! Bylo mi to jasné a pořád jsem si říkala, jak od zítra začnu... pořád dokola.... ještě dnes naposledy zhřeším čokoládkou a zítra najedu... a trvalo to rok!!! a tak si za to můžu sama... je pravda, že se léčím se štítnou žlázou, což dost ovlivňuje tloustnutí a mám Mirenu - někdo tvrdí že se po ní přibírá, někdo ne... těžko říci... ale jedla jsem víc, než je zdrávo, tak to na ně nebudu svalovat... A navíc švagrová z kraje roku schodila za 2,5 měsíce 20kg - rozjela se jí klasická cukrovka a chtěla druhé mimi, tak bojovala ze všech sil a zvládla to a teď je z ní taková kočka, že se vedle ní nechci ani postavit!!!

A k těm břišním svalům... po porodu je má přímé břišní rojeté většina mamin... a pokud se začnou rovnou posilovat - zpevní se, ale zůstanou rozjeté natrvalo... (pak už pomůže jen operace...) Hodně nám to vtloukala na těhotenským cvičení do hlavy cvičitelka.... že začít bočníma šikmýma a ty z boku zatlačí na vnitřní přímé a pomůžou je hodně posunout zpět k sobě...a až když se vrátí do správné pozice, tak se můžou začít posilovat a zpevňovat i přímé.... toliko teorie... v praxi se strašně málo donutím zalehnout a posilovat...

...jinak u nás všichni vidí, že kynu a všichní taktně zírají a mlčí... nevím, co je horší....

kacab
12. lis 2010

.. jinak já byla v rámci těhotensví a porodu v studii metebolismu těhotných a kojícíh mamin... (super moderní přístroj co jsou jen 2 na světě a jeden má zapůjčený k výzkumu FNHK...) měřili nám složení těla, poměr hmoty - tuku, svalu, vody, .. váhu a míru kostry... a metabolismus... přesně jsem sedozvěděla, co a jak trávím a krom toho mi dr řekl... že ze mě nikdy hubeňoura nebude... že mám pomalu kostru chlapa.. že jsem geneticky stavěná být "statná"... hm.. nasral mě... možná hubeňoura nebudu ale hubenější být můžu.... neřikám, že dokážu sundat 30kg, ale bylo by to optimální... specielně na míru mi spočítali optimální váhu na 67Kg a řekli mi, že mám v těle 37kg sádla - hnus - fuj fuj fuj!!!! to jsem ještě nikdy nikomu neřekla 😅 ... nedávám si za cíl těch 30kg... i za 10-15 budu šťastná!!!! nehledě na to... že maminy co měly v těhot. cukrovku - a to jsem i já.... a jsou obézní, tak mají 80% šanci, že se jim rozjede i klasická... a Hubené maminy jen 20%... nechci skončit na inzulínu ve 40ti....!!!!!

silvik
12. lis 2010

@cervik1111 Koukám, že máš kolem sebe fakt "taktní" lidi...... 😠 Mě se taky stává, že mi třeba otec při své návštěvě (vídáme se cca 4x za rok) při uvítání sdělí.... "jé, ty ses ale spravila" 😠 , ale od něj mi to až tolik nevadí, sám je tlustý, tak co...... Nebo moje švagrová má 50 kg i s postelí a při každém setkání vždycky sklouzne řeč na to, kolik jsem přibrala v těhu, kolik po dětech a tak..... prostě má potřebu to pořád řešit..... a sama, když náhodou přibere o kilo až dvě, tak to hrozně řeší, cvičí, nejí, aby náhodou neměla 52 kg.... takže asi nemůže pochopit, jak můžu mít navíc 20 kg a neřešit to 😀 Ale, jak říkám, u ní mi to taky nevadí, nedávám ji najevo, že mě tloušťka trápí..... Ale když má nějakou narážku manžel, tak to zabolí 😔
Já se do toho hubnutí nějak nemůžu pořád opřít... mám pocit, že stravu si hlídám, ale tím, že jsem furt nějaká nemocná /teď mám zase antib/, nemám kondici a ani náladu na cvičení, což je třeba, aby ta kila šla dolů... ach jo.....
A z cukrovky mám taky obavy, tatík si píchá inzulín, takže mám náběh.... 😖

ivuska027
12. lis 2010

kocky, ja som si to tak poratala, tak 2kg dole a mam tolko ako pred otehotnenim, 22kg dole a mam tolko, ako ked som stretle mojho terajsieho manzela a 22kg dole a budem vyzerat co k comu 😅

evena
12. lis 2010

@kacab
tak to znám taky ... od zítra začnu hubnout ... 😝 dokázala sem si to po porodu říkat 3/4 roku a nabrat u toho 10 kg 😅
taky sem měla těhot. cukrovku ... teda ta 80% pravděpodobnost mě vyrazila dech, takovou hnusnou nemoc nechci ... musíme zabojovat 😵
si mě pobavila s tím doktorem 😀
a @ivuska027 😅 já to svoje raději nepočítám 😀
@silvik švagrová co umí potěšit 😀

kacab
12. lis 2010

@evena jo jo doktor... ten měl keců víc.... že geneticky jsem silný typ - odolný... že v pravěku bych byla žádaná 🙂 😀 😀 že já tam lezla..... jsem se proklínala... 😀 ... debil... však já i jemu ukážu!!! už se těším až mu pošlu hubenou fotku emailem na tu jeho výzkumnou adresu a on si jí porovná s údaji v počítači 🙂 .. Mimochodem mamka upekla dvě várky "martinských" rohlíčků a já odolala... snědla jsem jen jeden mini zmetek a ještě v dia formě (mamka má náběh na cukrovku, tak si peče pro sebe dia varianty) a už se na ně ani nepodívám... zítra je nacpu ke s nídani do rodinky ať už jsou z očí pryč!!! Váha se začala sunout dolů, tak mě to fakt motivuje!!! Dobrou Holky

misicka455
13. lis 2010

Ahojky, koukám že tu nejsem sama kdo bojoval s těhu cukrovkou já ji měla taky a i když se řiká, že se pak hune v těhu tak na mě to neplatilo. Taky se bojím aby se mi nerozjela tož taky důvod dát pár kil dolů. Tento týden jsem na sebe nasraná moc jsem se neovládala a cvičila jsem asi jednou. Takže doufám, že další týden to napravím 😉

bocinka
13. lis 2010

ahoj holky... já teda cukrovku neměla... ufff.... má ji půlka rodiny, tak jsem byla ráda.... 😕 ale u porodu mi řekla doktorka, že jsem ji možná měla, když byla Sof takový obřík....

Já Vás teda uklidním, už tři dny jsem necvičila... 😠 😠 😠 😠 jeden den malá tak kašlala a dusila se, že jsem se bála jít do suterénu.... druhej jsem řešila s kámoškou problémy a včera jsme s Mirou byli venku na večeři a pak na pivko... 😕 dneska si to vynahradím... 😠 😀 😝

kacab
13. lis 2010

... no .. já mám dnes úplně jiný starosti... objednala jsem si za 1200 na MMB, zaplatila předem a paní přestala komunikovat... Už nás je asi deset, celková částka jde už přes 20 000 a adresa co udává je zřícenina opuštěného rekraečního střediska... hm... zkušenost... je tam maminka, co v tom má přes 8000... .. tak už jsem vzteky sežrala na uklidnění místo oběda ten martinský rohlíček... ale líp mě není akorát jsem na sebe naštvaná, že jsem se neudržela!!! ☹ ... nemáte někdo někoho známého v Raiffeisenbank? máme číslo účtu a moc by mě zajímalo, komu patří....

silvik
13. lis 2010

@kacab Zrovna včera jsem koukala na MMB, hledala jsem nějaký zimní kabát Barčince, ale protože jsem ještě nikdy nic z MMB neobjednávala, tak jsem to nechala plavat.... hlavně teda proto, že nevím, jak na to.... No a dneska se od Tebe dovím tohle... no to já bych určitě taky nějaké takové "vypečené" prodavačce nalítla 😖 Ale určitě se dá nějak bránit, ne? Třeba mají ostatní maminky s takovými podfukáři nějaké zkušenosti 😕

kacab
13. lis 2010

@silvik no... já na MMB nedám dopustit.... nakoupila jsem tam a prodala už tolik věcí a vždy naprostá a totální spokejenost!!! A nezanevřu ani nadále.... ale spíš už budu poctivěji pročítat hodnocení prodejců... tentokrát jsem to neudělala a vrátilo se mi to.... v hodnocení této paní je dost lidí co nadávali, že jí také zaplatili, nekomunikovala lhala a vymlouvala se... ale pak nakonec zboží třeba za 4 týdny dostali.... pořád doufám, že se to nějak rozjede... ale od půlky minulého měsíce se nějak zasekla a konec.... bohužel bylo mnoho maminek, co čekaly a čekaly a čekaly a kdyby to negativní hodnocení napsaly už dříve, tak nás bylo mnohem méně.... Jo... správce jí zablokoval prodej a jedinné možné jak to řešit je spojit se a podat trestní oznámení... Domluvili jsme se, že počkáme do konce listopadu a pak ho podáme... už nás je 16, co u ní má peníze.... Ale mezi tím pár maminek píše, že zboží dostaly... je to nějaký podrzdřelý... Třeba jí to jen přerostlo přes hlavu... ale ta adresa z které to posílá nesvědčí nic dobrého....

silvik
13. lis 2010

@kacab Hm.. tak třeba ještě svou objednávku dostaneš, třeba to jenom nestíhá, když je vás tolik 😕 O co konkrétně šlo? O oblečení, hračky? Já si MMB vždycky jenom prolítnu, hodně věcí tam je fakt hezkých, ale ještě jsem si nikdy nic neobjednávala, právě proto, že mám strach, abych někomu nenalítla..... ale jak říkáš ty, máš většinou dobrou zkušenost... tak nevím, třeba do toho taky půjdu..... 😉

kacab
13. lis 2010

... no já výrobky od justu... tymiánový krémy a eucasoly a jiné maminy i nějaké značkové kuchyňské nádobí a náčinní.. vše nové a za super ceny...
takhle vypadá její hodnocení...
http://www.mimibazar.cz/hodnoceni.php?user=324354

misicka455
13. lis 2010

Holky tak já mám taky blbou zkušenost s MB jedna paní my dluží pětikilo a už ho v životě neuvidím obědnala jsme u ní dvoje proiotické kapky nemám ani kapky ani prachy. A ještě se mi vysmála 😒 Takže od té doby jen aukro .

kacab
13. lis 2010

tahle paní se nevysmívá, ona nekomunikuje... už máme i jméno majitele účtu, nějakého pána -ale šly peníze... ale k čemu nám to zatím je.....

verusa22
13. lis 2010

čauky
Trošku vás zanedbávám a moc se omlouvám 😔 ,ale slavili jsme Natálky roček🙂 měla jsme spoustu zařizvání a běhání....
Jinak já mám dole 2kila:( což je málo,ale přece..... třeba se na těch 60kg dostanu někdy 😀 Teď teda jsme snědla boršč.který úplně miluju.... jenže tchán ho děla jen 2jrát do roka 😉 tak jsme se ho musela prostě přejíst..já si ho sama neuvařím🙂

Jinak ja na MMB 2krát narazila o prachy jsem nepřišla,ale taky jsme byla nsarná....poprvé jsme si objednávala věci pro malou od paní... byly prý NOVÉ!!!! ty vole když to došlo no mazec...hnus sepraný smradlavý...letěli do koše a 1000kč v prdeli....
Teď po druhý jsme objednávala Natálce hrací pisnko...prý NOVÉ!!!! jasně...vzadu chyběl šroubek a bylo potlučené a špinavé...paní mě teda napsala,že takhle má všechny a kůlidně mě vratí peníze.... moc se omlouvala a ja prostě nejsem taková že by jsme ji je vrátila---takže MMB NIKDY!!!

misicka455
13. lis 2010

Já už tam taky nikdy nic.

mamkamarketa
13. lis 2010

ahoj holky, tak se k vam po delsi dobe vracim. na vahu jsem radeji nelezla a asi ani nepolezu. Tedka mame nejaky neschody s manzelem, takze ten stres mi dava zabrat. (bohuzel patrim k tem co ve stresu snedi co vidi... ☹ )
vsechno me stve a asi se ty hadky zacinaji projevovat i na malym, pac uz nekolik dni odmita bastit ☹

jinak jsem se snazila vas docist, tak k tomu mmb.. ja jsem si tady na koniku objednala od jedne pani teply overalek na 3lety dite (normalne velikost 98 ma jen mothercare a stoji asi 600) tak jsem cela stastna poslala pani penize. Pak mi prisel i balicek. velikost byla 92, overalek v zalostnem stavu ( psala-noseny,ale jako novy) takze kvuli ni jsem na tyto obchodu zanevrela 😠
na mmb si pouze vybiram prazsky maminky a na zbozi se jedu podivat. Ja vim na malym meste nebo vesnici nemozny.
ale ja asi nemam duveru.