Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kacab
15. lis 2010

... nevím jestli se to hodí k vaší dělené stravě, ale já uvařila kotel segedínu z libového masa a část jsem si dala stranou a zahustila jen rodině 🙂 ... a fakt mi bodl !!!!

giselka
15. lis 2010

Ahoj holky, já to teď nějak flákám, jak jste tu psaly, taky stresy řeším jídlem 😠 Cvičit teď nestíhám a navíc už na mě taky něco leze, tak nechci riskovat.
Tak se tu mějte, já zas letím, snad se mi někdy podaří vás pořádně dočíst 😉

valentovasasa
15. lis 2010

tak jsem četla tu "doktoru" a přemýšlím jestli má vůbec cenu hubbnout?

kacab
15. lis 2010

... to jsme dvě ☹ ☹ ☹

valentovasasa
16. lis 2010

no, ale zase si říkám, že je halda těch, kteří zhubli a vydrželo jim to, takže z nějakého důvodu u nich tahle teorie nefunguje. Ale proč?

misicka455
16. lis 2010

Holky nemějte depky z nějakýho článku . Pro mě už teď je jasný , že boj s váhou budu mít celoživotně a vím, že když zhubnu , že prostě nesmím začíst jíst zase jako prasátko a nesmím se přestat hejbat . Ale zase na druhou starnu si nebudu vyčítat sem tam nějakou dobrotu.

Takže já ten článek raději nečtu a hubnu 🙂

misicka455
16. lis 2010

@leopolda Včera jsem měla zviřátka takže snídaně:vajíčka s houbama a posypané sýrem, svačina kefirové mléko, oběd: makrela na grilu zeleninovej salát, na sváču zase mlíčko a na večeři obloženej talíř šunkou, sýrem a zeleninou.

Dneska mám kytky, snídaně: instantní kaše se sojového mléka + banán, na svačinu sojovej jogurt, na oběd si upeču brambory na plechu v troubě , na sváču ovoce a na večeři si dám jednu tmavou bulku s máslem.

evena
16. lis 2010

ahoj holky

teda ten článek sem neměla ani číst 😖

teda co tu píšete s MMB 😕 já ze zásady čtu hodnocení než objednám, na MMB nakupuju ráda ale je fakt že se někdy stane že zboží není to co sem očekávala, i ty fotky někdy zkreslují 😝
@verusa22 nemáme to samé ušmudlané podřené piánko bez šboubku?? 😀 my máte červené rajče a paní sem taky psala proč je tak jeté a že tak má všechny nové 😕 😅 asi Polsko no ... 😀

včera to na mě nějak padlo, stěhovali sme věci ze skříní, takže na mě koukly haldy krásných věcí, kalhoty s pasem 60, trička, vše sem si nechávala na dobu až zase shubnu 😒 nějak to na mě padlo že to nikdy nedokážu ☹ tak sem to chtěla vyházet a můj místo aby mě podpořil tak mi říká tak to nech aspoň pro Máju 😀 tak sem vyhodila asi jen půlku, zbytek bude čekat ... bylo mě fakt ze sebe nějak zle kam až sem to dopracovala 😝

kolik za den tak vypijete?? já se snažím pít hodně ale pořád zapomínám tak sem kolikrát ráda když vypiju litr, ale vím že je to málo 😝

evena
16. lis 2010

@luuca.b povedená tabulka 😉 já mám pořád 78 .. 😝

večer se snažím jíst jen polívky, ale včera sem udělala tak dobrou česnečku že sem si musela jít dát nášup, to by ani tak nevadilo, jenže byla s opečeným chlebem a sýrem 😝 mě někdy připadá že mám jídlo jak drogu, vím že nesmím a stejně jdu k lednici a něco sežeru 😠 to je horší než když sem přestala kouřit po 12cti letech kdy sem kouřila moc 20-30 denně 😠

luuca.b
16. lis 2010

@evena bud v klidu já mám furt 66 kilo sem kilo tam☹......

luuca.b
16. lis 2010

@evena to máš teda hodného manžu bych ho tima věcma praštila.... 😠

petka28
16. lis 2010

Ahoj holky tak já se na tu Atkinsnovu dietu a teda super po 5 dnech mám - 3,5 cm přes stehna a vážím už 71,9 kg🙂 a to jsem na začátku

bocinka
16. lis 2010

buďte v klidu holky, mě teda lítaj tam a zpět i dvě kila.... 🙄

evena
16. lis 2010

@luuca.b bohužel má můj pravdu 😝 jestli něco shodím, tak určitě to nebude na kalhoty s pasem 60 😅 on je spíš typ co mi bude pořád lhát jak sem super štíhlá, krásná atd. a tak mě to od něj trochu překvapilo 😀

taky mě lítá váha asi o dvě kila, proto se vážím jen ráno vyslečená, vyčůraná, a večer na váhu nelezu 😀

misicka455
16. lis 2010

Tak já se snažím denně tak 2až 3 litry . Já vypiju třeba litr jen u cvičení 😉

evena
16. lis 2010

@petka28 tak sem se mrkla na tu dietu a trochu se divím že hubneš, já bych po ní určitě přibrala 😀

evena
16. lis 2010

@misicka455 to piješ fakt dost, taky bych s tím měla něco udělat 😝

misicka455
16. lis 2010

Tá dieta mi připadne něco na zbůsob dělenky jen člověk má pořád zvířátka. Taky píší , že takto stravovat by se nemělo více než měsíc.

misicka455
16. lis 2010

@evena piju dost, ale taky jsme pořád na záchodě 😀

evcaaaaaa
16. lis 2010

@petka28 GRATULUJI JEN TAK DALE

omlouvam se tze sem lezu a pisu priznavam se ze sivas rada ctu jevite se mi jako super holky opravdu a ta¨ky vam vsem moooc fandim

evcaaaaaa
16. lis 2010

@evena tohle same jsem si rikala ja jak sem zacla s atkinsem ale opak je pravdou zadny hlad a 12 kilo dole 😀

luuca.b
16. lis 2010

@evcaaaaaa koukala jsem na tu knížkua avypada to super ale zdá se mi to moc jídla ne?

kacab
16. lis 2010

@evcaaaaaa tak mě nezasvědcené prosím osvětlete o čem je ta dieta???? zní to slibně 🙂 K

luuca.b
16. lis 2010

@evena jj je nejdůležitější hoooodně pít tim se nejlíp hubne ..ale k tomu bud dietka nebo cvičení(pravidelné)

kacab
16. lis 2010

... už jsem tu dietu někde načetla... byla by pro mě a moje chutě ideální!!! opravdu mě láká...ale nebojíte se jojo efektu?dost často jsem v komentářích k článkům četla že po ní fakt kila letí zběsile dolů, ale že to totálně zamává s metabolismem... že pokud jí budete držet celý život, tak super, ale jakmile se vrátí do jídelníčku sacharidy, je zle a váha letí nahoru. ... to se mi moc nepozdává... no ale ... je dobře, že tady každý drží něco jiného! aspoň pak porovnáme, co jak funguje...
... jinak paní na MMB pod výhrůžkou trestního oznámení začala rozesílat balíčky 🙂 ... to mi spadl kámen ze srdce.. Já a další 3 maminy jsme ho dnes dostaly... tak ještě těch 13 ostatních... ale stálo to nervů, fakt že jo!!! A tymiánovou mast a Eucasol můžu jen a jen doporučit... nedám na ně dopustit - takže kdyby jste doma měly "nachcípanou" rodinku tak na ně mrkněte... (výrobce JUST) už je znám a používám několik let a báječně fungují a jsou přírodní!!!

verusa22
16. lis 2010

@evena :D si děláš srandul ne 🙂))) jj máme jahodu bez šroubku vzadu... taky jsme ji psala a byla jsem nasraná...říkala ať je pošlu že je vymení,ale pak me psala,že jsou všechny takový... nechapu proc je teda posíla!!!!!

evcaaaaaa
16. lis 2010

@kacab jsem zdarnym prikladem ze kila nahoru neleti samozrejme ze kdyz se zacnes s prominutim obzirat(coz si myslim zadna z nas neudela uz je prto aby nebylka zas tam kde by uz nikdy nechtela byt) tak se vaha drzi stale na stejnem cisle ale jak rikas neni to diet pro kazdeho

evcaaaaaa
16. lis 2010

jinak kdyz uz vam lezu do diskuse jmenuji se Eva je mi 29 let mam 15 mesicniho chlapecka a jsem z Havířova 😉