Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

evcaaaaaa
28. lis 2010

Ahoj holky
@luuca.b ne ted nedrzim dietu jen se udrzuji a doufam ze tvuj dotaz nebyl polozen proto abys mi naznacila ze tu nemam co pohledavat??? 😕 😕 😕 na zamceni jsem se jen ptala byl to jen dotaz neukamenuj me 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misicka455
28. lis 2010

Tak jsem se vážila 😒 Jdu poslat IP 😒

kacab
28. lis 2010

@misicka455 ... no švagrová je diabetička a cukrovka se ji rozjela, že dost ztloustla... (teda zdaleka ne, tak jako já... ale asi tam hrály roli i dispozice...) .. A myslela si, že když to sundá, bude cukrovka pryč... Což se ale nepotvrdilo...dala dolů nejdřív 18 kg za 2-3 měsíce jen dietou a cvičením a teď hubne dál v těhu.. ne že by chtěla či potřebovala... ale je na inzulínu a stejně se bojí dát cokoliv do pusy.... takže není co závidět ☹ ale jinak jsou oba s drobkem v pořádku a to je nejdůležitější a ona září jak sluníčko 🙂
no a jinak já jsem se dnes postavila na váhu a mám zase o půl kg víc než v pátek, což si můžu vysvětlit snad jen m. cyklem, co mě po 4měsících navštívil.... ☹ ☹ ☹ Doufám, že to je jen voda, co zase odejde, jak přišla... já se totiž kupodivu v celku fakt držím a zatím nemám ani potřebu hřešit... no uvidíme.... a jak vy ostatní masožravci? 😀 😀 😀

misicka455
28. lis 2010

@kacab aha tak to tedy není fakt co závidět jáý myslela, že měla nějakou spešl supr fígle jak dát dolů tolik kg. Tak snad budou oba s mimčem v pořádku. Teda a mám další motivaci ještě shodit těch 10 až 15 kg a to je tá cukrovka já si užila těhu cukrovku taky se vším všudy pichání inzulínu bléééé a děkuji nechci i normální.

Dneska mám svůj hřešící den a odpo jdem k babičce na narozky takže zhřeším nějakým tím chlebíček a na večeři dám jen zeleninku a zítra snad konečně bych mohla zase po dlouhé době cvičit 😉

silvik
28. lis 2010

Ahoj holky, jdu vás jenom pozdravit a zase mizím ... zítra totiž odjíždím na 14 dní na školení, takže docela mazec... předvánoční přípravy jsou prozatím na bodě nula, hubnutí taktéž, teď do toho to školení.. no škoda slov... Prostě nestíhám... Dneska jsem si koupila k obědu pizzu ( 😔 ) a budu žehlit, aby tady měly děťátka co na sebe... Na druhou stranu si ale říkám, že na tom školení bude aspoň pravidelná strava, a když si s sebou nezabalím sladkosti, tak tam třeba i zhubnu... no uvidíme 😉
Jinak cukrovka je taky postrach, taťka si píchá, takže mám co dědit 😔 Na odběrech krve jsem už ale léta nebyla, takže vlastně ani nevím, jak na tom jsem... 😒 Snad ale dobrý.... 😕

bocinka
28. lis 2010

@evena to teda jo... 😝 za to dneska žvýkám druhé jablko.... dobře mi tak.... 🙄 😀

wjerushka
28. lis 2010

@kacab Jéje chudák švagrová, no hlavně, že je vše v pořádku.
Já mám dnes konečně pohodičku, jsme doma všichni. Odpolko se ůjdeme podívat na rozsvcení vánočního stromu. A zítra ráno dojíždí tatka na služebku a budeme tu hospodařit sami s Kryštůfkem. Tak asi půjdemem vybrat dárek po tatku
Tak hubnutí zdar.
Jinak váha dopadla kupodivu ne tak špatně asi o půl kila méně

misicka455
28. lis 2010

Tak já mám doma ještě měřák na cukr takže se občas po nějakém jídle změřím abych byla v obraze tuk tuk zatím dobrý.

kacab
28. lis 2010

@misicka455 ... no.. já ho od švagrový měla půjčený při druhém těhu... Jedna dr mi řekla, že mi musí udělat testy, jestli dieta stačí, abych neohrozila miminko a druhá dr to blokla, že na to nejsou prachy, že dieta stačí... A to mi 10min před tím vykládaly, jaký všechny následky by pro mimi měl nadbytek cukru v krvi... ☹ ☹ ☹ O diabetologivi ani slovo.. Tak jsem si glukometr půjčila, proužky za těžký prachy kupovala a měla jsem klid... Jinak - dieta dle rozpisu od dr. - s tou jsem měla šílený cukr, musela jsem o dost ubrat - hlavně ráno.... .. Za celé těhu jsem nabrala sotva 3,5kg a i tak měl malý 4200g...toliko naše slavné zdravodnictví!!! Jinak mamina si glukometr kvůli náběhu na cuktrovku taky sama koupila - má i mnohem levnější testovací proužky, ale já jsem se ještě od porodu neodvážila změřit... jsem srab 😀 😀 😀 ... ale až tu dietku budu mít aspoň 6 něděl, tak to zkusím....
@misicka455 a jak jsi rodila?testovaly tě při porodu pravidelně na hladinu cukru a nebo ne... Všude píší, že by diabetičkám měli...a podle hodnot dostávají glukozu či inzulín, ale v diskusi na toto téma je mnoho holek, co jim cukr neměřili ani jednou a taky přitom byly konec těhu na inzulínu... švagrová z toho má strach... Při sebemenší námaže chytá gl. šok a neví co s ní porod udělá...

evena
28. lis 2010

ahoj 😉

@kacab taky mi při ms naskočí váha 😝 a cítím se jak balon 😝
mě před i po porodu měřili cukr v porodnici, dokonce mojí malé brali každé ráno krev z paty aby zjistili jak je na tom ona a po porodu mi dávali dietní jídla 😝
@wjerushka i půl kila super 😉

já 1,5 kg za týden 😵 se musím pochlubit 😀 a 5 cm v pase 😀

dnes máme nějak rozlítáno, takže sem jen snídala 2 vajíčka s klobáskou a te´d teprve se mi dělá oběd hovězí s hermelínem a eidamem 🙂

kacab
28. lis 2010

@evena 5cm v pase za týden? teeeda to je nářez....!!! tímto tempem z tebe za chvíli nic nezbyde 😀 😀 😀 gratulace 🙂

mapurka
28. lis 2010

@evena to je krásný výsledek!

evena
28. lis 2010

@kacab taky sem v pase měla původně 108 a pas je u mě složité identifikovat, tak nějak mi to všechno splívá 😅 takže bude ještě dlouho kde brát naž se dostanu aspoň na 80 😀

misicka455
28. lis 2010

@evena týjo tak to gratuluji super 🙂

misicka455
28. lis 2010

@kacab tak mě si docela hlídaly jelikož jsem nakonec šla na císaře a docela dlouho nejdela a udělalo se mi hodně blbě tak jsem dostala kapačku s glukózou aby mi bylo líp. Verunku nevím zda na cukr testovaly neměla jsme jí u sebe , ale když jsme byly v Motole tak jí parkrát braly s prstíka a když jsme se patala na co tak říkaly na cukr.

Já držela dietu i po porodu a měřily mi 3x denně cukr . Po půl roce po porodu jsme byla zase na tom testu na cukrovku a zatím v poho. Další buď za rok a nebo při dalším těhu 😒

evena
28. lis 2010

taky má na tom maličký podíl evkaaaaa mě na tu dietu nějak navnadila 😎 😎 😎
taky tomu nemůžu uvěřit, ale jde to vidět i v zrcadle 🙂 a sou mě akorát ty největší kalhoty co mám (ty mě byli před dietou trochu těsné) a jde to vidět i v obličeji ... ale nikdo si toho zatím nevšiml, ale sem ráda, aspoň nemusím odpovídat na dotaz jestli držím dietu protože bych stejně asi lhala že néé 😀

valentovasasa
28. lis 2010

holky, kdee máme tabulku?

mapurka
28. lis 2010

Já jsem dneska ráno vlezla na váhu a nevěřila svým očím...v dobrým smyslu teda 🙂 . Od středy mám na večeři koktejl a je to znát 🙂 .

evena
28. lis 2010

sem měla taky jít na ten zátěžový test po porodu, nejdřív sem to odkládala a te´d už na to kašlu, vlastně ani nechci vědět ještě mám cukrovku 😝 blbý je že u druhého dítěte je veliká pravděpodobnost že cukrovka bude taky (kamarádka to teď má už po druhé a je na inzulínu 😝 ) to bych nechtěla, nechci se v těhotenství tak příšerně omezovat a vážit si jídlo 😝

evena
28. lis 2010

@valentovasasa napiš lucce o přátelství, máme jí skrytou ať ty čísla nikoho nepohorší

evena
28. lis 2010

mapurka jako nějaký speciální "hubnoucí" koktejl? 😕

mapurka
28. lis 2010

jj, v prášku z lékárny. jmenuje se to T-MEAL FRUITY , mám to místo večere večer v 18h a pak už jenom zeleninu.Oběd normoš a snídaně jogurt a plátek chleba. Mezitím nějaké nějaké ovoce a úspěch docela velký. Z počátku to jde rychle téméř u každého, takže si až tak velké naděje nedělám, uvidíme jak to půjde

misicka455
28. lis 2010

Taky mám doma koktejl ,a le jiné značky, ale beru ho jen když fakt mám hlad hodně pozdě a nebo mě honí mlsná je totiž čokoládovej 😀

wjerushka
28. lis 2010

@evena S tou cukrovkou to nemusí být pravidlo. Kamarádka ji měla při prvním těhu a při druhým už ne. Ale radějis e hlídala a držela tu dietu. Ale byla v pohodě.
Tak že bych na něco taky najela? Ale nevím, jeslti to mám před Vánocemi hrotit, protože to sto pro poruším 😉 Jeslti ěco nezkusím po tom novým roce. Mám ted aobjdnaný to psylllium, to začnu hned jak dojde. Při těch menších porcích mám hlad, tak snad mě to zasytí

mapurka
28. lis 2010

já mám taky čokoládový a je to mňamka a fakt hlad zažene 😀 , ještě mám jahodový, ten jsem ještě nezkoušela. Vzledem k tomu, že na jeden hrnek padnou dvě odměrky, tak ho otevřu brzo 🙂 , čoko už dochází 😒 . Do dalších nevím jesli půjdu ono to stojí docela dost 😖

misicka455
28. lis 2010

Kdyby se vám chtělo kliknout na ten odkaz a dát hlas budu ráda , chtěla bych nějakou hračku pro vEru 😉

http://www.zabody.cz/?u=2-400

bocinka
28. lis 2010

@misicka455 klik

@evena pěknýýýý..... ty držíš jak??? 🙂

bocinka
28. lis 2010

vůbec jste nějaký dobrý holky... mě už to jde kujva pomalu.... 😠 😠

kacab
28. lis 2010

@bocinka buď v klidu.. já taky jedu pomalu ale jistě 🙂... Malé porce od všeho jsou pro mě jedinnou přípustnou dietou... v jakékoliv jiné dietě bych určitě hřešila a tím nevydržela... Takhle ale uždibnu téměř od všeho, chuťové pohárky jsou spokojené a váha jde pomalinku dolů... V podstatě mi to tak sedlo, že bych si dovedla představit takhle se stravovat celoživotně bez trápení... jen už bych chtěla být zase kočka, to jedinné mi chybí ke spokojenosti... když vydržím, tak v létě snad už bude veseleji!!!! Gratuluju všem, co aspoň něco shodily a těm co ne přeju pevnější vůli!!!!

bocinka
28. lis 2010

@kacab přesně... je správné držet takovou "dietu", kterou je možno držet celý život, protože se myslím, že u většiny z nás nejde o jednorázové zhubnutí pár kil, ale tak nějak o dlouhodobý boj.... proto jsem si vybrala tu dělenku.... která se dá potom držet jen "udržováním" tzn. že můžu kombinovat kytičky a zvířátka v jeden den, ale ne v rámci jednoho jídla... mě už nedělá problém sníst cokoli se zeleninou bez chleba, nebo brambor.... 🙂