Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
28. lis 2010

@luuca.b díky Lucišku.... 😵 a napadlo mě, udělat tam ještě jeden sloupeček s celkově shozenými kily????

luuca.b
28. lis 2010

@bocinka klííído

jo a je měsíc na zapsání CM🙂 písnu kdo ju @valentovasasa
@misicka455
@zuzi82
@fideos
@tegina
@bocinka

bocinka
28. lis 2010

@luuca.b eště dneska??? jdu na to.... 🙂

valentovasasa
29. lis 2010

@luuca.b já tam žádnou tabulku nemám??? co máím udělat at ji vidím? ty si mě tam musíš nějak přidat "do přátel?"??

bocinka
29. lis 2010

@luuca.b nemůžu najít metr na změření se.... 😠 tak kdyžtak beze mě a já až najdu metr, tak dodám.... 🤐

misicka455
29. lis 2010

Dodám během dne 😉

kive76
29. lis 2010

ahojky, mě to ted vůbec hubnout nejde, cvičím doma tak každý den, nebo obden a mám 2 kg nahoře...i když teda jím zdravě, ale známej tvrdí, že je to svalová hmota, z toho jak cvičím...tak nevím doufám, že má pravdu, a že prý až pak se bude hubnout....no snad to tak je...jinak teda nevím proč tloustnu, když jím normálně..

kacab
29. lis 2010

@kive76 ...můžeš místo váhy sledovat cm, ale podle mě to musíš poznat na kalhotech, jestli jdeš objemem nahoru a nebo dolů.... bez ohledu na to, co ukazuje váha....

bocinka
29. lis 2010

@kive76 to jsem měla ze začátku taky, ještě než byla tahle diskuze.... a fakt to šlo pak dolů... vydrž....

lucifereeek
29. lis 2010

@kive76: u mě to taky bylo tak, vůbec to nešlo dolů i když jsem málo jedla, a cvičila, ale váha šla pak fakt dolů, tak snad to bude i tvůj případ 😉

misicka455
29. lis 2010

@kive76 jasan změř cm a uvidíš někdo líp hubne na cm někdo na kila , ale ten kdo hubnena cm je na tom líp 😉

giselka
29. lis 2010

Ahoj holky 😎
@luuca.b nechce se mi zobrazit tabulka 😒 Nebo už to tam nemáš?
@kive76 určitě je to svalová hmota, známej má pravdu 😉
Jinak já jsem spokojená, 90kg hranice pokořena 😀 Cvičení zatím bohužel nezvládám, snad už to tento týden půjde. Mějte se 🙂

kacab
29. lis 2010

...já tu tabulku teda vidím v pohodě....

misicka455
29. lis 2010

Tabulka tam je asi nemáš Lucku v přatelích .
@luuca.b oprav asi @kive76 má tam násrust váhy o sedm kilo 😀

Já jsme hanba jsem se nezměřila, Verunka byla dneska hodně protiná tak snad zítra 😉

luuca.b
29. lis 2010

@misicka455 už to vidim a vim kde je chyba @kive76 neposlala váhu a mě se tam zkorpírovalo od silvik

kive76
30. lis 2010

@luuca.b ahojky, no máš pravdu zapomněla jsem poslat váhu...82,9 kg...., ale já tu tabulku taky nevidím 😢

kive76
30. lis 2010

anebo jestli jste mě už z tabulky vymazaly protože jsem nedodávala váhu, tak mi to řekněte...

luuca.b
30. lis 2010

@kive76 ted už ti to půjde dám nově🙂

luuca.b
30. lis 2010

holky nově zadano a přidáno mrkněte jak jste šikovné🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/album...

evena
30. lis 2010

ahoj

tabulka parádní 😵 teda těch shozených kil už tam je 😲 všem moooooooc gratuluju 😉 😉 😉

já sem zhřešila včera večer brambůrkama 😔 😝 mě to pak tak mrzelo že si to příště lépe rozmyslím jestli mi to stojí za to než se do nich pustím 😝 na návštěvách fakt trpím, je mi blbé pořádat o kus masa 😅

kive76
30. lis 2010

ahojky, bohužel já jsem v tabulce za ostudu 😢 stydím se nehubnu, ale tloustnu....beeeeee... hoolky všechny jste šikovné, závidím Vám....v červnu se s přítelem chystáme k moři...tak by to chtělo tak těch 10 kg dolů.....za 6 měswíců to by snad mohlo jít

misicka455
30. lis 2010

@kive76 za půl roků těch kilo dáš i víc 😉

misicka455
30. lis 2010

@luuca.b jé super ty jsi i spočítala kolik kdo dal dohromady tak to je bomba 😉

misicka455
30. lis 2010

Holky musíme se pochválit leze to dolů to je bezva 😉

tegina
30. lis 2010

Ahojky holky,
po delší době opět tady...vítám nověn příchozí...já nevím jestli už fakt až tak hloupnu, ale já tu tabulku neumím najít. Objevují se mi tam všechny alba, příspěvky, tabulka novorozeňátek ale ta naše né. Kde dělám prosím Vás chybu? 😒

kive76
30. lis 2010

@misicka455 já doufám... 🙂

kive76
30. lis 2010

no koukala jsem, že když jsem začínala , že jsem zapomněla dát kolik mám přes boky a pas ..takže od neděle to dodám a doufám,že centimetry půjdou hezky dolů....no co jsem koukala do jiné diskuze, kde si píšu....jsem se měřila naposled 18.5...104 cm přes boky...tak v neděli se zvážím a uvidím kolik mám ted...

misicka455
30. lis 2010

@tegina https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/album...
Ale musí tě mít Lucka v přatelích

kacab
30. lis 2010

@luuca.b Luci, děkujeme moc za tabulku, jsi poklad 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂