Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

korchy
5. pro 2010

Ahojky,tak již týden držím dělenou stravu......nikdy mi žádná dieta moc nešla 😢 Ale za ten týden se cítím skvěle,ikdyž jsem na váhu ještě radši nevlezla.4etla jsem tady otom atkinsnu....je to na stejný způsob jako dělená,jen se jí zvířátka a semtam se přidá nejaký sacharyd.Všem držím palečky přez vánoce,at neodoláme 🙂

luuca.b
5. pro 2010

@korchy třeba si dáme ale mááálo🙂 ..mě ta dělenka nešla☹

luuca.b
5. pro 2010

@korchy musel by mi někdo psat jídelníček co kdy a s čim kombinovat

barevna
5. pro 2010

@luuca.b moc děkuju,chytám se vás jako záchranného lana, fakt to sama už nezvládám. Znáte to, večer předsevzetí že zítřek bude jiný, no a pak stačí "něco" a je to v háji a nacpu se, necvičim. Právě jsem si připravila jídlo do krabiček na zítřek, tak snad to bude OK-údaje pošlu

luuca.b
5. pro 2010

@barevna já sjem na tom uplně stejne pak třeba 2 dny v poho a zas mi chybí sladky a bum musim☹ jsem drobet unavená z malého☹

bocinka
5. pro 2010

@barevna vítej....

tak já nevím jak to bude vypadat zítra s mou vahou, dneska jsem zapoměla.... ale celej víkend žeru, páč jsme oslavovali a navíc jsem to dostala, to mám vždy tak o kilo víc, jak zadržuju vodu, tak uvidím.... 😕 😕
@luuca.b já teda sladké nemusím, ale teď ho bylo moc.... 😅

bocinka
5. pro 2010

@korchy jen vlez, mě to udělalo první týden snad tři kila, teď už samozřejmě ne tak rychle, že.... 😔

luuca.b
5. pro 2010

@bocinka já nevim jak ho nahradit☹...my slavíme ted o víkendu🙂 a v pátek maturáka v sobotu zumba maraton🙂

bocinka
5. pro 2010

@luuca.b no na zumba maraton se teda necítím, ta hodina mi dává rázně zabrat... jakýho maturáka??? a nahradit sladké je podle mě těžké, ovoce nezabírá??? na mě fungujou jablka.... 😅

luuca.b
5. pro 2010

@bocinka bohužel ne ..segra má maturák🙂

barevna
6. pro 2010

Dobré ráno,děkuju že jste mě vzaly mezi sebe 🙂

@luuca.b já taky chvíli odolávám a pak prostě totální absťák a dokud si nevezmu čokoládu tak snim všechno 😠 , už jsem přemýšlela o všem možném,psycholog, hypnozitér,poradce,...ale vždy zůstalo jen u toho..našla jsem takový zvláštní web..asi je to blbost ale mrkněte prosím na to a napište co si o tom myslíte 😅

http://www.selfcareacademy.cz/sindy/index.php?o...

Jedna terapeutka je přímo ve vedlejším městě,ale fakt nevim...

janicavopica
6. pro 2010

ahoj holky, muzu mezi vas? s kily bojuju cely zivot:( pred tehu jsem zhubla na 64 kg, v tehu nabrala na 90 kg, po porodu sly kila dole a to jsem se dostala na 70 kg a nespravnym jidlem a bez pohybu jsem se vyjedla na 80 kg:( ted tu hranici nemuzu dva roky pokorit, ted mam 79 kg, chodim k dietologovi, ale s nim spokojena nejsem, vubec mi zatim nepomohl a chtel by do me cpat prasky, ze kterych ma penize 😠
potrebuju nejak podporit a podrzet, ze to proste jde, kdyz se chce. ted nejim skoro sladke, hlidam si mensi prijem kj, cvicim 1x tydne zumbu a vaha porad nic 😢

misicka455
6. pro 2010

Ahojky holky, vítejet mezi náma a to by bylo aby z nás v příštím roce nebyly laňky 😉

medvedinka
6. pro 2010

Ahojky holky, já měla taky šílenej víkend, kterej jsem zakončila koňakvou špičkou. takže dneska hupky dupky na akváč, zítra taky, ve středu volejbal, ve čtvtek posilko a v pátek si dám voraz.
Ještě že mi došly baterky ve váze, jinach bych se asi zhrozila.

evena
6. pro 2010

ahoj 🙂

takže týden sem atkinsna nedržela, pečení, oslava ... prostě bych to nedala tak sem si ho zakázala a dala si závazek udržet si váhu, což se mi bezproblémů povedlo, nijak sem se nepřecpávala, nejedla sladké, ode dneška zase na atkinsna najíždím a už se těším jak si dám na oběd maso protože celej týden sem ho neměla 🙂

@barevna
@janicavopica vítám vás 😉

@medvedinka ten atkinson je docela přísnej, asi záleží přímo na člověku jak to bere, já to brala ze začátku těžce a že to nedám, a pak mě to přišlo hrozně snadný, že vlastně ani dietu nedržím 🙂

barevna
6. pro 2010

@medvedinka tak to máš docela dost pohybovejch aktivit, to si tu špičku dopřát můžeš 😉

Já jsem dopoledne po x dnech sebepřemlouvání dala půl hoďky Zuumby podle DVD ,malej měl ze mě psinu 😀

taky si počítám kcal a jim z připravených krabiček, já se jinak neudržim, když přijdu z venku hladová a vrhnu se na něco absoluzně nedietního a nezdravého

luuca.b
6. pro 2010

@barevna mě pomuže jen vlastní rozum☹..nemám na to vůli bez sladkého mi to nejde proto se snažim aspon cvičit🙂
@janicavopica určo pojd mezi nás tak že máš 79,neboj ono to půjde dolu dej tomu as to těle nastartuje🙂 a kolik měříš? zapíšu si tě do naší tabulky🙂

luuca.b
6. pro 2010

@medvedinka teda ty jsi sportovec🙂
@barevna já taky budu podel DVD zumbu a zítra jdu na lekci a ve ČT a pátek tanec na tom maturáku v sobotu zas zumba a příští víkend jupííí konečně budu douáfám lektorka zumby a budu dělat hodiny sama🙂

janicavopica
6. pro 2010

@luuca.b 170 cm. dneska teda nezrizene doslova "zeru" sladky, to je tim sladkym doma od male z mikulase ☹ ale uz se do vecera drzim a budu jen na zelenine!!
tak to je super, ze tu taky frci zumba, ja na ni chodim jednou tydne, vicekrat nemam hlidani. ale chtela jsem se zeptat, myslite, ze ma smysl na zhubnuti, kdyz denne 30 min. beham na miste nebo po byte? mame ho do kruhu, zapotim se u toho, ale nejaky vysledky s tim nevidim, co si o tom myslite?
rada se pridam do tabulky, kde bych ji mohla omrknout? a chtela bych teda 65 kg do leta mit, tzn. 14 kg dolu!!! uf, to je ale tiha 😔
a dekuju za privitani a prijeti mezi sebe 😵

barevna
6. pro 2010

@luuca.b týbrďo taky dobrá sportovkyně, holky obdivuju vás! Já se zatím "vymlouvámů na ty hordy sněhu a hlavně klouzajcí silnice- máme to do města 6 km 😠 kvůli tomu na vesnici docela nadávám.

Ale mám doma cross trenažer - trochu lepší orbitrec a ten je docela fajn, jen se donutit a ještě aby zbytek rodiny to bral jako bych nebyla hoďku a půl doma

@janicavopica já myslim že každej pohyb má cenu. Minimálně u toho člověk nemůže jíst 😉 (já se např dneska u té Zumby podle telky pěkně zapotila, a je docela krokově náročná, jsem nečekala. Jo a stáhla jsem si jí na ulouz.to 😉
a dnes jsem si stáhla ještě pilates a Šípkovou,taky tam

Máme tu akorát ve vsi dvakrát týdně kalanetiku, tak že bych zase vyrazila? 😅

luuca.b
6. pro 2010

@janicavopica já dneska snědla malému pidi kindre čoko☹ a tot vše včera jsem měla žaludek na vodě nic sjem nejedla(skoro nic)...30 minut je taky dobry zkus si k tomu vzít švidadlo to je nej🙂 já kdybych neměla jen garsonku tak taky cvičím i víc doma🙂
@barevna o tom sněhu mi povídej dneska jsem musela na poštu brodíme se s kočárek to je mega posilovna neni to tu protaženy na silnici 15 cm sněhu no hruza já byla spocená až na prdeli.....tričko durch...ale aspon nějaky pohyb

janicavopica
6. pro 2010

@barevna
@luuca.b tu zumbu mam taky stazenou, ale neni kdy nebo kde doma cvicit, cvicila jsem podle toho jednou a je to teda fuska, ostatne jako zumba takova 😉 ale dneska musim tech svych 30 min + jeste neco za to sladky.
@luuca.b coko kinder je nic oproti me 😔 ja mam v sobe brumika, na snidani pribinacek, 5 ks kyselych zizalek a 10 ks lentilek 😢 no, des, ja vim!!!!
a zitra nastesti zumba, ale ten dnesek, tomu jsem dala na prdel!!!

luuca.b
6. pro 2010

@janicavopica já mám to posilováni a DVD 1 a 4 tu 2 a 3 nemužu najít

janicavopica
6. pro 2010

@luuca.b aha, tak to ja nevim kolikatku mam, proste jedno cviceni, tak to mrknu co tam jeste je jinyho, ja to stahovala pred mesicem a to byla jedina zumba co tam byla 😅

barevna
6. pro 2010

@luuca.b tak to jsme na tom fakt stejně - teda s tím sněhem, kilama jsi na tom krásně, taky jsem to brala jako posilovačku 😀 ,taky jsem tam byla místo pluhu

Moc Ti fandim (a závidim) že budeš lektorkou zuumby. Můj tajný a némoc zveřejňovaný sen je být cvičitelkou aerobiku, nejraději dance. Ale do toho musí uplynout ještě dlouhá doba a hlavně dlouhá doba cvičení než se dostanu do formy. Jsi vážnědobrá. Kam jezdíš na kurz?

leopolda
6. pro 2010

Holky ,já s tím atkinsnem,nemám právě vůbec chutě a ani nepocituji hlad.A fakt mi stačí docela málo jídla.
Trošku mi chybí ovoce a zelenina,ale min.týden jsem si dala pomelo,ale na čokoládu nějak chut nemám.Zkusila jsem kousek ochutnat a nějak i to nechutnalo.Ale na cukroví se těším.Hubnutí zdar !!!
U mě do konce roku asi žádné velké vysledky nebudou,ale ani je nečekám...

kive76
6. pro 2010

@janicavopica ahojky já běhat po bytě, to by ze mě sousedi měli velkou radost. bydlím ve třetím patře 🙂

wjerushka
6. pro 2010

Ahoj, tak já se přidávám k těm brodícím se sněhem 🙂 Ale zrovna si myslím, že to je pohyb docela intenzivní. Když byl Krýša miminko akonečně nás pustili ven, takjsem sněhem krosila kočárem třeba dvě hodinky a jak šly kila krásně dolů. To jsem byla nejštíhlejší 🙂
Jinak my dnes byli sáňkovat, takže moje cvíčo bylo vytáhnout Krýšu na kopec, pustit ho dolů seběhnout to za ním a znova. Jinak jsem sůvj adventní čokokalendář věnovala manžovi, tak snad mu ho nesežeru 🙂
Jinak taky spíš se te´d bud snažit zastavit to přibírání a shazovat snad začnu po Novým roce. To bych se vrhla i na nějakou tu dietu. přemýšlím i zajít někam nechat si sestavit jídelníček, takuvidíme. Ten atkinson mě te´d momentálně lákiá fakt hodně, protože jsem strašně masová

barevna
6. pro 2010

Tak jsem odhodlaně vyrazila na kalanetiku a zjistila že kvůli malému zájmu bude v prosinci jen ve čtvrtek. Tak jsem se alespon prošla 😀

No já jsem četla že ta atkinsonova dieta neni zrovna zdravá 😒 , já vim,co dneska je no,ale zní to dobře

je večer a ke mě se vplížili chutě...tak usrkávám čaj a doufám že to přejde

mapurka
6. pro 2010

@barevna taky bych si šla někam zacvičit, ale nemám hlídání 😒 , takže můj pohyb je jeno tany tany doma 😅 a procházky venku. Teď v zimě ještě odhazovaní sněhu 😉 A ty chutě, no mi o tom něco povídej 😀 . Ty si dáváš svoje jídlo do krabiček? Jako ráno že si rozdělíš jídlo na celý den nebo jak si to mám představit? taky bych to tak nějak potřebovala 😅 .
TEnhle týden se mi váha dolů moc nehla, ale jsem ráda, že to neleze nahoru, protože jsem i trochu hřešila 😅 . Uvažuji také o dělené stravě nemáte tip na stránky, kde je to dobře vysvětlené? díky