Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

leopolda
23. lis 2011

@korchy je fajn slyšet,že někomu výž.poradce poradil.
Co ti poradila,co je hodně nevhodné a jaké mít pořadí jídel.

korchy
23. lis 2011

@leopolda jo parada

holky chtela bych si koupit orbitrek,asi hned po vanocich.Pochybuji že mi ho ježíšek donese 😒

leopolda
24. lis 2011

@korchy já mám crosstrenažer Kettler,ale s těma dětma nemám vůbec čas a večer padám na ústa.
A můžeš jen ve zkratce napsat,co ti poradila?

llluckaaa
24. lis 2011

@korchy Ahoj, tak musíš pak pravidelně hlásit, jak ti to jde dolů, ať máme nějaký vzor 🙂

korchy
25. lis 2011

@leopolda Tak že bebe sušenky a muslli tyčinky mám jíst k dopoledni svačine.Knackebrot zase spíč k odpolední sv. a k večeři.A na snídani vždy pečivo nebo vločky.

misicka455
25. lis 2011

@kive76 tak jak to jde to hubnutí ?

kive76
29. lis 2011

@misicka455 ahojky..jéééé blahopřeji k mimču.. jo docela to jde...za 2 měsíce 6 kg dole..v pase 7 cm..a přes boky 6 cm.... i když pomalu , ale jde to...

korchy
29. lis 2011

@kive76 Jee ahojky,to je fajn že hubneš,jak to dělas???Co je nového?My už mame konečne byt hotový a internet taky🙂

korchy
2. pro 2011

Tak už druhý den papkám podle jídelníčku od mé poradkyně.Jídla je hoodně,ale aspon me to nuti do sebe dostat nejakou zeleninu a ovoce.Boužel mám trošku zdravotní problemy,takže pohybu mam jen minimalne,musim aspon chodit na prochazky 🙂
a jak to jde vam??

kive76
4. pro 2011

ahojky, já jím podle toho jídelníčku, jak m napsal můj trenér..ale ted mi to nějak nejde dolů..6 kg dole..chvílema 7 kg..ale už mi to nejde dál..ted mi dokonce blbne váha, takže to je blbý...takže tak za 2,5 měsíce 6 kg dole..ale chci víc...od ledna asi začnu chodit n Kladně na ten vacushape, ted chodím jednou týdně na ten alpining, a tak 2-3 týdně posilky, ale ted jsem nastydlá, takže jen ten alpining.

leopolda
4. pro 2011

@kive76 gratuluji ke shozeným kg.
Jaký je ten alpining?Je to velká makačka?

kive76
5. pro 2011

@leopolda díky za gratulace, no tak po každý hodině ze mě leje jak blázen...ale jinak je to super...chodím s kamarádkou jednou tejdně. na Praze 6

adlajda
6. pro 2011

Ahojte holky,tak tady čtu jak pěkně shazujete a gratuluju a taky závidím.Dlouho jsem tu nebyla a taky u mě není žádná změna.Už jsem zralá na blázinec 🙂 Snad už desátý pokus od porodu,samá zelenina žádný tuky ani pečivo a prostě se nedaří.Přemýšlím,že bych zašla k nějakému poradci.Nejste tady některá z Olomouce,nevím přesně kam bych měla zajít.Díky za rady a ať se daří 🙂 🙂

korchy
16. pro 2011

Ahoj holky,koukám že tu konverzace trošku vázne,ale to je těma připravama na vánoce že? 😀
tak už 14dní baštím podle jídelníčku od poradkyně a mám 1kg dole a přitom jím furt a dokonce jsme si zajeli s přitelem i na steky 🙂

llluckaaa
17. pro 2011

Ahoj, já v hubnutí moc nepokračuji. Sice nejím nijak zvlášť dietně, ale bez sportu tu u mě asi už dál nepůjde ☹

llluckaaa
17. pro 2011

@korchy Gratuluji! Jen tak dál... Už si sháním dietní recept na bramborový salát a smaženého kapra? 😀

wjerushka
17. pro 2011

Ahoj holky, nefím, jeslti si mě některá pamatujete, chodila jsem za vámi než jsme otěhotněla. teď bych se k vám opět chtěla po Novém roce přidat a začít pomalu upravovat jídelníček. te´d toh na mě bylo opravdu moc, Vojta je náročný miminko, mělijse krizi s manželem, úmrtí v rodině, tak bych si chtěla Vánoce fakt užít v pohodě ak tomu to žrádlo pro mě patří bohužel

kive76
20. pro 2011

no nám ten projekt s hubnutím na www.prozeny.cz skončil ve středu, takže ted si budem hubnout dál samotné... za 3 měsíce 7 kg dole...i když to šlo pomalu dolů, ale aspon, že něco...byla jsem už zoufalá , že mi nešlo hubnout...a z 83 mám 76 kg....azkusím pokračovat dál..🙂

korchy
20. pro 2011

@kive76 Supr 😀 Držím palce at to jde dál dolů 😉

lena27
21. pro 2011

@kive76 tak to je super, gratuluju.
dlouho jsem tu nebyla a po Vánocích se do toho pouštím na 100%. teď jem si koupila v lékárně Chitosan, nemáte s ním některá zkušenosti? měla by to být přírodní látka, která váže tuky
http://www.lekarna.cz/medpharma-chitosan-500mg-...

korchy
22. pro 2011

Ahoj ženský,tak včera mi ježíšek koupil orbitrek 😀 boužel mě čeká zase operace spodku,takže už ted se nemůžu namáhat,ale pomalinku se budu snažit.Aspon pár minut denně🙂

korchy
23. pro 2011

Přeji vám všem hubničkám veselé vánoce a at to nepřeženeme stím jídlem 😀

baculkaji
25. pro 2011

ahojky holky. chci od Nového roku vážně do toho vlítnout rovnýma nohama. Není tu náhodou nějaká jihlavačka?

wjerushka
25. pro 2011

@baculkaji já jsem z jIhlavy. Jeslti chceš, tak se ozvi přes IP 😉

korchy
25. pro 2011

Ahoj ženský,taky do toho potřebuji vlítnout od noveho roku zas napevno,není tu někdo z Nejdku?To je u K.Varů.

korchy
27. pro 2011

tak svátky jsou za náma.Před vánocema jsem držela jídelníček podle mé poradkyně na výživu.Ovšem ted ty 3dny kdy jsme byli na návštěvách u rodiny,tak děs.I když jsem se nepřejídala,tak mojí trávení všera už nesloužilo,bříško bolelo až děs.Přítel mě chtěl odvést na pohotovost ☹
Dnes jsem najela opět na jídelníček,ikdyž jsem chtěla až na nový rok,ale ty bolesti mi zato nestojí.a taky jsem už 2*cvičila na orbitreku,zatím jen po 15minutách,je to makačka,ale baví mě to.Hlavně při sledování tv 😀
Holky a co vy??snad nemáte takové špatné zkušenosti s jídlem jako já.......

korchy
1. led 2012

Přeji krásný a štastný nový rok a at nam jdou ty kg pěkně a trvale dolů 😀

cuddle
1. led 2012

ahoj holky, jestli můžu ráda bych se přidala - dnes jsem si nastavila na STOB samokoučink, teda i manzelovi a hura do toho - s vahou mam problemy snad od malicka, pred 5ti lety se mi podarilo pomoci kurzu DIANA zhubnout asi 15 kg behem pul roku, vahu jsem si drzela az do obdobi kdy jsme se rozhodli, ze chceme miminko - bohuzel vsak z důvodu mnoha komplikaci jsme skoncila u hormonu, stimulace na IUI, IVF a po 2 letech mam oneh 15 kg opet zpatky.....nyni mam pauzu od vsech leku a chtela bych dostal telo do nejake stavu, kdy pujdou kila dolu 😉

evcaaaaaa
2. led 2012

Ahoj Holky
vracim se na misto cinu uz jsem tady jednou hubla a podarilo se mi dat po porodu 12 kilo dolu a ted to potrebuju doladit a od zitra zacinam opet s Atkinsem neprida se nekdo ja potrebuji shodit cca 6-8 kilo abych byla na 52kilech pri vysce 162 cm vsichni rikaj ze to prehanim ale ja to proste chci aspon na puvodni vahu pred vanoci coz bylo 56-58 kilo sice mam pred MS ale i tak proste chci sem desne namotivovana a ja to proste dam 😀 😀 tak kdo se hlasi dobrovolne

korchy
2. led 2012

Zní to lákavě,začít snějakou dietkou.Ale já radši zůstanu ještě chvilku uzdravého stravování s ted už můžu zapojit pohyb,když jsem dostala orbitrek.
Holky jak často mám asitak cvičit?Dlouho jsem nemela žádný pohyb než chůzi.