Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

evena
22. pro 2010

@medvedinka chtěla sem se tě zeptat ... nevím jestlis už to nepsala ... kolik kg si měla na těch fotkách?? a to si shodila za rok? 😕

bocinka
22. pro 2010

@leopolda už nejsme, malá měla oboustranný zápal plic... ☹ ale už je o moc lepší, tak jsme na doléčení doma... 🙂

JInak hubnulky nedočítám, 😀 😀 možná jindy, ale gratulka všem, co pořád drží, já najíždím zase po Novém roce, páč teď v tý nemocnici, to bylo šílený, žádnej pohyb, jen na pokoji, aby malá ještě něco nechytila.... jídlo mi nosili, nemocniční strava děs a hrůza....

leopolda
22. pro 2010

@bocinka nemoci u dětí mě děsí,my jsme měli u Tobiáška bronchitidu a to stačilo.
ještě,že jste doma.

wjerushka
22. pro 2010

@bocinka no snad už to máte za sebou apodobný zážitek si nezopakuješ. Napřed se oklep, času dost přes svátky 😉

bocinka
22. pro 2010

@leopolda malá začala laryngitidou, z toho bronchitidu a z toho všeho zápal plic.... máš pravdu, doma je doma, je bez teplot, tak se doléčíme...

@wjerushka to doufám, bylo to strašný....

medvedinka
23. pro 2010

@evena ahojky, na těch 2009 jsem měla cca 78kg a je to v září - přes Vánoce jsem to pak dotáhla na 80,4kg. Ty 2010 jsou z října a to mám cca 65kg, které zatím jakž takž držím.

Jinak holky díky moc za pochvalu, úplně mě to nabíjí novou chutí hubnout, ale ty vánoce mě asi zničí. hned po svátkách jdu na kontrolu k dietoložce, asi nebude mít moc radost.

misicka455
23. pro 2010

Holky krasné přání máte.

A hlavně zítra si vklidu zamlsejte a žádný pocit viny nic , prostě si to užijte i stím jídlem jeden den nás nezabije 😉

valentovasasa
26. pro 2010

tak asi jako první hlásí váhu 103kg, takže když přičtu, že váha 101.3 byl úlet, protože den přetím i potom jsem měla 102kg tak mám "jen" kilo nahoře, to jde...

kive76
26. pro 2010

ahojky, já mám také " zatím "a doufám, že jen to jedno, jen jedno kilčo nahoře... ☹

korchy
26. pro 2010

Zdravím,tak vánoce jsou pomaličku za náma a já si dala 24. a 25.pořadně donosu a mám svých 70kg.Dnes jsem udelala jen rizoto a hoodně piji,i přitel se cíti dost přecpaný,takže dnes jsme zvolnili 😉
Tak kdo a odkdy půjde semnou do té dukanovi diety?Přitel se těší až začnu,protože mě furt tento týden(co nedržím dělenku) pobolíva dost břísko.A taky jsme doslali váhu 🙂 🙂

wjerushka
26. pro 2010

Aho hoky, Ježišek váhu nedonesl, tak ji musíme koupit extra. Ne že by mi to teď vadilo. A to mě ještě čeká návštěva tchýně, kde když náhodou nesníte, co tchýně donese, musíte mít muka hlady celou noc. Nosí co půl hodiny něco.
Jinak cukroví mě moc nebere, ale bramoborový salát a kapr je moje prokletí. To bychmohal na snídani oběd i večeři a taky 24 večer a 25 konče to tak dělám 😒

medvedinka
27. pro 2010

Ahojky holky, já hlásím 1,5kg navíc, který musím do přístího čtvrtka shodit, takže práce jak na kostele.

kive76
27. pro 2010

@korchy a odkdy na ní teda najíždíš? já začnu zítra 28.12. ...a pak 31. večer přeruším...kvůli oslavě novýho roku 🙂a pak teda ještě přeruším 4.1. kvůli přítelovejm narozkám...a pak už takhle pojedu....dukanovkou...no uvidíme kolik to bude dolů za ty 3 dni ...hi,hi...

korchy
27. pro 2010

@kive76 Ahoj,tak já na dukanovku najela odedneška 🙂 Zatím to jde.Přitel si přečetl i můj plán co můžu jíst,schvaluje a hodně mě podporuje.Tak hurá do toho 🙂

misicka455
27. pro 2010

aHOJKY, TAK já hlasím šul nulu nic nahoře a nic dole a to jsme tedy žrala 😀 Tento týden se budu ještě snažit tak nějak né moc hřešit a silvestr si ještě užiji a pak od nového ruku taky najiždím na dietku, ale ještě nevím zda tu dukanovu a nebo tu detoxikační 😒

misicka455
27. pro 2010

@korchy a co jsi dneska jedla při té dukunace?

korchy
27. pro 2010

@misicka455 Ráno 2mýchaná vejce s plátkem sýra.Pak jen 110g husích prsou,co zbyly zminulého dne,pečené a bez tuku a kůže.Kefírové mléko,nízkotučný jogurt,trošku uzeného s hořčicí 🙂 Hlavně hoodně piji 🙂

korchy
27. pro 2010

Husu jsem neměla jíst,to vím,ale přijeli jsme pozdě od doktora tak jsem neměla čas si udělat kuře ☹
Ale na zítra ho už mám připravený 🙂 jo a sýr pouze nízkotučný 🙂

evena
27. pro 2010

ahoj holky 🙂
tak ty svátky mě dávají 😝 tolik žrádla 😝 a to sem si říkala že se budu držet, prostě sem to nějak nezvládla 😔

@bocinka jak je malé??

@medvedinka teda já sem z těch tvých fotek fakt paf 😕 😅 tak nějak sem tě tipovala na těch starších něco k těm 80 kg protože já te´d vypadám asi tak nějak podobně 😝 obrovská změna v obličeji, seš prostě kočka 😵 tys mě ukázala že to jde 😵 a taky mě nabila optimismem a chutí to shodit, prostě že to jde 😵
akorát teda holky teď po Vánocích se stydím 😔 😔 mám o půlkila oproti týdnu před 😝 a to sem ještě ve čtvrtek před Vánocema měla o kilo méně, takže sem vlastně přibrala kilo 😝 to je vážně nechutný 😝 😝 😝

@korchy do dietky jdu s tebou 😉

@kive76 taky začínám zítra s dukanovkou ... a 31. jí přeruším 😝 😅

evena
27. pro 2010

jo a dostala sem parní hrnec, ještě tak aby mi ho přítel nějak zprovoznil a naučil mě s ním zacházet ... vůbec sem o něm nikdy nemluvila tak to pro mě bylo dost překvapaní a te´d mě to moc potěšilo když najíždím na tu dietu bez tuku 🙂

bocinka
27. pro 2010

Ahoj holky

@evena už o moc líp, jen dobírá antibiotika a dokašlává, takže super, na to jak to vypadalo...

Jinak já teda nic moc nedržím.... v té nemocnici jsem přibrala kilčo a doma teď další, páč nesmíme ven, nemám žádný pohyb... ale to jen zatím, dostala jsem na Vánoce od Míry orbitrek... 😵 😵 je to šikulka... dnes jsme ho poskládali a mám za sebou první pětadvacetiminutovku, je to oproti kolu dost záhul.... ale na hubnutí najedu zase po Silvestru, teď je to samá návštěva u mých milovaných babiček - skvělých kuchařek, takže prd... 😅 😅 budu se spíš snažit ještě nepřibrat.... 😀 😝

kive76
28. pro 2010

@korchy ahojky, no tak to mě zajímá jak se ti bude dařit...🙂 já najíždím ode dneška do 31.12..večer poruším a pak zas budu pokračovat.. 🙂

tegina
28. pro 2010

Ahojky holky,
bocinka to je fajn, že už jste zdraví 🙂
lucca a holky, budeme pokračovat v tabulce i s těmi hroznými kilči, nebo dáme novou tabulku s aktuálními kg od 2.1. a hlavně s lidma co se účastní a zasílají plus nováčci, jestli se nějací objeví...luuco, záleží na tobě, jak se ti bude dobře tabulka dělat a aby byla přehledná. Já mám ráda nové začátky 😀, ale dám na většinu .

medvedinka
28. pro 2010

@evena - moc děkuju, jsem moc ráda, že jsem někomu pomohla aspoň tím optimismem 😉

janicavopica
28. pro 2010

ahoj holky, hlasim beze zmeny, tj. 79 kg 😒 dobry, ze neni nic nahore, ale mohlo by byt sakris uz i neco dole!! tak omezuju jidlo jeste vic.. ja jsem proste typ, co fakt musi hodne cvicit a malo jist a dobry jidlo, jinak se to nehne. mam to uz 2x vyzkouseny, ale kdyz doma se na materske tak dobre ji 🙄
do leta bych rada 65 kg, ale to je jeste taaaak daleko(ne to leto, ale ty kila 😅 ).

vsem dukanovkam drzim pesti at se dari a celkove vsem drzim pesti at ty kila potvory jsou dole co by dup 😵

luuca.b
28. pro 2010

@tegina já jí dělám furt jen čekám na další váhy abych to nemusela dělat na 5x a ještě připomínám pro ostatní že diskuzi ted nemám moc čas číst(narozky,vánoce..ted zumba nacvičovaní) tak jsem si tu všimla že je tu někdo novy!a janica vopica ted jsem dopala ale fakt nemám čas číst tak prosím ještě jednou do IP!!!!!!!

tegina
28. pro 2010

luuca.b, to já vím, že ji děláš pořád, taky tě za to obdivuji...možná jsme se jen špatně pochopily, je úplně jedno jestli ji dáš tady v pondělí, ve středu nebo ve čtvrtek...je to podle času a jak ty píšeš, podle toho,jak ti holčiny zasílají...já se jen ptala, zda nebude pro tebe jednodušší ji vyplňovat s Novým rokem 2011 zase od prvního sloupku 🙂 ., ale to záleží zcela na tobě, zda ti to práci ujednodušší nebo vůbec né... 🙂 , já jsem jen myslela, že by to bylo přehlednější..

korchy
28. pro 2010

@kive76 tak se drž 🙂

valentovasasa
28. pro 2010

k tabulce - já bych ráda, aby tam v prvním sloupci u všech zůstali počáteční kila (bez ohledu na začátek hubnutí) a pokračovalo se jen dál ve sloupcích s hubnutím. Prostě abychom jasně viděli jak nám to jde dolů. a pro mě je motivace když vidím jak to jde ostatním.

Lucko, kdybys nestíhala tu tabulku (máš toho hafo) tak ji klidně udělám.

korchy
29. pro 2010

Ahojky ženy,tak jsem měla vplánu,že budu držet Dukanovou dietku,vše jsem si přečetla a napsla ,co můžu a nemůžu.i přítele jsem nato připravila.Ale boužel,to nepůjde ☹
Večer jsme byli pozváni na pizzu,dala jsem si zeleninový salát s kuřecím masem.Holky já to hltala,tak moc mi ta zelenina chyběla.Večer jsem otom mluvila s přitelem,že to není pro mě,ta dukanka.Já potřebuji pořád vitamíny a vše pro tělo důležité,po těch 2rakovinách mám tu imunitu dost oslabenou.
Uplně náhodně,ta kamoška skterou jsme tam byli,držela dělenku 1rok a říkala,že párádně zhubla 15kg a furt si drží svých 60kg bez problému.Oni tu tlouštku mají i vrodině.Půjčí mi Kořínkovou,at si počtu.
No a já opět přecházím na dělenku,zas kytičky a zvířatka 🙂 🙂
Tak držím všem palečky 🙂 at jdou kylíčka pěkně dolu a tam zůstanou.