Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
10. říj 2010

@lenkavano já mám 153 😅

lenkavano
10. říj 2010

@kahinae jj 🙂 ale vysvětli to mému sebevědomí 😀

lenkavano
10. říj 2010

@luuca.b tak to jo jsi taková hezky malinkatá 😀

kahinae
10. říj 2010

@lenkavano tak to jsme dvě.. 😀 😀 já jsem schopná jíst i ve 3 ráno ale ty výčitky jsou strašně a chlap daleko 😒

silvik
10. říj 2010

@kahinae No mě se bude líbit ještě víc, až budu mít pár kilo dole.. teď je sex pro mě docela řádná makačka 😀 (zvlášť teď, co má manža sádru na noze, a o co více tedy musím být já aktivnější 😝 😀 😀 )

luuca.b
10. říj 2010

@lenkavano a tlustá ☹

bocinka
10. říj 2010

@kahinae to já zase můžu jíst jen jednou denně třeba týden a nic mi nechybí, pak přijde jeden den, kdy bych sežrala koně... snažím se udržet se... ale není to vždy... 😒

kahinae
10. říj 2010

@silvik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no já mám strach že toho svého suchouše zalehnu nebo přisednu 😀 😀 😀 😀 😀

bocinka
10. říj 2010

@luuca.b kdybys nebyla, tak tu s náma nejsi a to je škoda... hubené budeme až spolu... 😵

kahinae
10. říj 2010

@bocinka celý den ok, a mamča příjde z práce nakoupí dobrůtky a už to leze :( 😀 😀 😀 😀

lenkavano
10. říj 2010

@kahinae to je mi líto,mám 4 děti a nedovedu si představit že bych o ně přišla.ale jsi fajn a ikdyž to nikdy nepřebolí tak se musíš snažit jít dál.a zvládneš to.

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka no jasně budeme krásné ty veliká já malinka ale hubenější🙂

silvik
10. říj 2010

@kahinae 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak nějak.... 😀 😀 😀

bocinka
10. říj 2010

@kahinae u nás nakupuju já... ale Mirovi musím lahůdky, už beru raději po jednom kuse a kousek mu ujím... 😅

lenkavano
10. říj 2010

@kahinae ty máš chlapa daleko?

kahinae
10. říj 2010

@bocinka tak u nás zatím nakupuje mamča, ale až se přestěhujeme do svýho tak to bude na mě a to se pak bude hubnout, i když Michal má rád Kofoly apod.. a hlavně pizzu.. ale to mě nehne 😀 najedu na dělenou a bude.. teď se budu krotit v jídle a bude to 🙂
@lenkavano děkuju Leni 🙂
@silvik 😀 😀 😀 😀 vidím že jsme na tom úplně stejně 😀 😀 😀

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka hm tak to já to mám horší Tom kupuje mě a řiká to ej moje ale klidně si vezmi a on ví že sežeru vše 😠 😠

silvik
10. říj 2010

@kahinae Nejhorší ale je, že se dost často proto stává, že když jsem už za celý den řádně utahaná (práce, domácnost), tak už večer ani o nic takového nemám zájem... což samo manža nemůže skousnout 😔 ☹

luuca.b
10. říj 2010

holčiny jdu hajat jsem KO....tak zítra jedeme🙂uvidíme příští neděli🙂 😀 😉 my to prostě dáme🙂

silvik
10. říj 2010

Taky mažu do postele, dvě hodiny jsem žehlila, tak jsem KO, zítra s holkama do školky a pak do práce.... Takže hurá do pelíšku a zítra, holky, zítra zase tady (já asi až večer) a budeme referovat, co a jak, jo?

lenkavano
10. říj 2010

když to nedám jakože asi ne tak vás tu budu aspon povzbuzovat a dávat vám sem moje foto aby jste měly pořád vůli co vy na to?

silvik
10. říj 2010

@luuca.b Tak dobrou noc!! 😵

bocinka
10. říj 2010

@kahinae já právě myslím, že ta dělená neomezí ani Mirka, nebo jen mě... jakože to ani nepozná... 😀

@luuca.b to si piš, že dáme... já jdu taky... nachystám malé mlíčko a půjdu.... už pro mě přišli... ale ne Mira... jen pes... 😀 sedí a kouká na mě, že spí sama... 😅

Tak brou holky, vyspěte se na zítra pořádně.... čeká nás záááhul.... 😖 😀 😝 BROOOOU

silvik
10. říj 2010

@lenkavano To určitě dáš, neboj, protože když ne ty, tak já taky ne !!!! A budu zase tam, kde jsem byla... však víte kde.....

bocinka
10. říj 2010

@lenkavano ALE DÁŠ, nes.r.... 😠 😀 😀 😀 😀

silvik
10. říj 2010

@bocinka Dobrou, hezky se vyspi!!! A hezké sny o samých dobrůtkách!! 😵

lenkavano
10. říj 2010

@bocinka 😀 😀 😀 😀 😀

lenkavano
10. říj 2010

@silvik ¨jo vím kde.... 😀 😝 😝 😝 😝

lenkavano
10. říj 2010

@luuca.b hezké sny 🙂

silvik
10. říj 2010

Tak dobrou .. 😵 😵