Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
25. únor 2011

@marcelkap já si myslím, že poprvé je to prostě nejhorší pak už si zvykneš 😀

marcelkap
25. únor 2011

@misicka455 Jo, to máš asi pravdu 🙂

evena
25. únor 2011

@marcelkap tak výdej energie ani nezapisuju, nebaví mě to hledat v tom seznamu, je tam toho moc 😝

@misicka455 a budeš zkoušet nějakou jinou dietku? nebo máš pauzu ... ?

evena
25. únor 2011

@luti zkoukla sem tvoje album a pusu sem měla dokořán, to je neskutečný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 seš kočka !!!!!!!!!!! proč ještě hubneš? 😅 to je stejně zvláštní jak ta tloušťka člověka změní, když člověk zhubne (přibere) tak se mu strašně změní obličej a je téměř k nepoznání ... prosímtě jak dlouho hubneš a kolik si celkově zhubla 😲 já chci takýýýýýýýýýýýý 😅 😅 😅
pěkný dětičky máš 🙂

luti
25. únor 2011

@evena dekuji mockrat, uplne se pychou nadouvam 🙂 🙂 🙂, jeste by to par kilecek chtelo, ale nebudu to prehanet. jak uz jsem predtim rikala, kdybych to brala podle BMI, tak musim jeste 14kg zhubnout 😔 😔 😔 . Ja jsem pomalicku zacala jak jsem prestala kojit malou, zkoncila jsem docela brzy uz v 8 mesici, neb jsem musela jit zpet do prace:((, Od porodu, vlastne jeden den po porodu do dneska je to 40kg 😨 😨 😨 😨 😨 Ale poradne jsem se do toho obula az s vami, vazne holky, motivace s vami je obrovska🙂)))) Ja jsem byla vzdy docela sportovni typ,mam vystudovanou FTVS a fyzioterapii, takze vim co a jak, ale ja silene nabrala v tehotenstvi, z...a jsem jako pomatena, i kdyz jsem se u druheho tehotenstvi hodne hlidala a hybala, tak jsem stejne pribrala hodne....kazdy je holt jiny.... ale nejhlavnejsi je to, ze tady vsechny mame krasne zdrave deti, no ne? 😉 😉 Tady to zdravotnictvi opravdu stoji za prd, jak uz jsem rikala pred tim, porodni asistentka me za celou dobu nevazila ani jedou, gynekologa tady nevydite, takze neni nikdo, kdo by me sprdnul, ze jsem tak nabrala🙂)), manzel ten je moooc hodny, ten me ma rad takovou jaka jsem🙂)), takze babo rad🙂
@misicka455 ja obcas zkouknu forum delena strava a davas tam suprove reptiky, ty by jsi mela holka napsat nejak soubor receptu, na materske by jsi si jeste privydelala🙂))
@marcelkap presne tak, jak pise @misicka455, hlavne vydrzat🙂))

meleri
26. únor 2011

ahoj holky,

tak se snažím ted už držet ale nejde to nejde, kilečka letí nahoru.... 😅 takže jsem skoro v 38 tt a nahoře mám 17 kg ☹ . Hlavně teda břicho a zadek je to síla....nedávno jsem si chtěla na průlízkách sednout na řetízkovou houpačku a zjistila sem že se mi tam nevleze prdel...budu s tím muset po porodu něco dělat.

misicka455
26. únor 2011

@evena MÁM TEĎ PAUZU,A LE ÚŘEMYŠLÍM OD PONDĚLKA NAJET NA něco co má nějakej řád a jídelníček dopředu , budu muset se ale zítra rozhodnout 😀

zuzi82
26. únor 2011

@luti Páni, 40 kg, to jsi fakt dobrá. A jak jsi to zvládla? Já mám od porodu dole 9,5 kg a byla to makačka. Ještě potřebuju 6 a budu spokojená. Ale BMI už mám v normálu, tak alespoň nějaký výsledek. 😉 Navíc mi oblečení, které jsem nosila před těhu začíná být volné a to je super pocit. Když jsem otěhotněla, tak jsme vážila o kilo víc než mám teď. 😅 😵

luti
26. únor 2011

@zuzi82 ja se vazila rano po nocnim porodu, pred odjezdem domu, samozrejme jsem byla jeste zavodnena🙂))chodila jsem s obemi detmi na dlouhe prochazky a slo to pomalicku ale jiste dolu, u druheho o moc rychleji nez po prvnim. Nijak jsem neblaznila, neb jsem kojila, ale jen tech 8 mesicu...A ja k rikam, poradne jsem se do toho obula,az tady s vami...ja vzdy jedla zdrave, ale hrozne hodne, to byl muj problem☹((((. Sestra mi rikala o tech krabickovych jidlech s regulovatelnymi a kontrolovatelnymi hodnotami. Staji to ale silenou palku, vdyt za to mohu radeji neco koupit detem🙂))) Tak jsem si je sama zacala vyrabet. Spocitala jsem si kolik mohu mit podle pomeru vaha/vyska/vek/aktivita a telesny tuk, Kcal na den a sla do toho. Jim uplne stejne jidla jako varim rodine, jen si odeberu porci, kolik mam na danny obed. Pres Vanoce a narozeninove obdobi a i mimo si klidne dam i cokoladu, dort atd. Ale to spise jen ochutnam:((( Jsem zastancem toho, kdyz neco vysadim, tak mam na to okamzite chut🙂)). Jak rikam, ze zacatku to slo pomalu, kdyz se koukanes na pocatecni tebaulku, nektere tydny jen po 100 an 200gramech, ale doufam, ze to alepon dele dole zustane🙂))) Hodne stesti se STOBem, vypada to bajecne a maji to opravdu promakane🙂

hannah23
26. únor 2011

@misicka455 tak se zaregistruj na tom MTE a vyjede ti to jídelníček přímo pro tebe

hannah23
26. únor 2011

@misicka455 jdu na operaci s cystami na laparoskopii

já jsem ted zas začala poctivě psát na stobu a výsledky jsou lepší než před týdnem či dvěma už mám dostatek KJ za den a i některých dalších hodnot, ale kila dole žádné

misicka455
26. únor 2011

@hannah23 valíš zítra na zumbu?

hannah23
26. únor 2011

@misicka455 jo jdu a ty??A kdy jdeš?Jdeš zkusit Martina nebo na Evu 2?

misicka455
26. únor 2011

@hannah23 jdu na 15:45 chtěla jsme jít ráno na Martina, ale kamoška nemůže tak jdem až odpo tak snad další víkend vyzkouším i toho chlapa 😉

misicka455
26. únor 2011

@hannah23 tak jsem se tam zaregistorvala anechala si poslat jídelníček an týden a to vše co tam mám napsané mám jako sníst jo 😀
¨jako na snídaní mám snít toto vše?
1.jídlo Druh Co - kolik (g, ml, ks)
Čas (od-do) Zelenina okurka salátová 70 g, rajče 80 g
6:40-6:55 Ovoce
Přílohy chléb celozrnný 100 g
Bílkoviny sýr Eidam 30% t v s 40 g
Ostatní margarín 10 g
Nápoje voda 200 ml, bílá káva (100 ml voda + 100 ml mléko polotučné)

hannah23
26. únor 2011

@misicka455 tak to není tak hrozné to máš celozrný chleba se sýrem, okurku, rajče a bílou kávu, ale mají to hezky udělané, že,,
Já půjdu bud ráno na Martina a pak na Evu nebo na dvě hodiny za sebou na Evu takže se možná uvidíme

misicka455
26. únor 2011

@hannah23 jj je to pekně udělaný možná bych to vyzkoušela 😉 Tak s e možná uvidíme 😉

misicka455
26. únor 2011

Dneska jdu zhřešit jdem s manželem na večeři na tatarák ten miluji takže si dám takže zítra musím jít cvičit 😀 A dbeska zase dám 15 min na to břicho podle toho videa.

hannah23
26. únor 2011

@misicka455 no já mám stažené nějaké video na zumbu tak v týdnu taky zumbuju doma a ty to máš co?

misicka455
26. únor 2011

Dávala jsme na to tady odkaz je to cvičení jen na břicho na 15 min deněn , břicho potřebuji nejvíce aby šlo dolů tak jsme si řekla, že tydny kdy nejsemna zumbě nebo na power plate budu doma cvičit to na to břcho , dohledám odkaz.

hannah23
26. únor 2011

@misicka455 a power plate je přesně co a kam na to chodíš?

hannah23
26. únor 2011

@misicka455 jo tak to znám, ale ještě jsem na tom nebyla je to dobré a kolik to stojí???

bocinka
26. únor 2011

@luti jaktože to nemůžu vidět i já??? to album??

Jinak ahoj holky, já jsem teďka nějaká líná zase... :( včera jsme byli na oslavě a já se napráskala tak, že se bojím na váhu, zítra... :(

misicka455
26. únor 2011

@bocinka asi nemáš Luti jako přítele 😉

misicka455
26. únor 2011

@hannah23 jo je to super druhej den tě bolí svaly o ketrých ani nevíš , ž eje máš , ale drahé je to moc 😒 Já vždy hledám na těch slevovích servrech .

leopolda
26. únor 2011

já jsem dnes po dloué době cvičila na našem crosstrenažéru a byl to dobrý pocit.
Musím,alespon 3xtýdně.
Ted,když už spí jen jednou a doma,tak je na to čas.
Tak se kočky držte.