Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

marcelkap
26. únor 2011

@luti Teda, fakt paráda, jak jsi zhubla.

misicka455
27. únor 2011

Tak posilámváhu ,a le jak jsme si to myslela nic není dole ,a le naštěstí ani nic nahoře 😒

misicka455
27. únor 2011

Tak co jak jste na tom s váhama?

bocinka
27. únor 2011

@misicka455 jojo, neměla jsem....

já teda kupodivu zhubla, skoro kilo, na to jak jsem to flákala a už 14 dní necvičila, tak paráda... zítra mám poslední KO u doktora a v úterý hurá na zumbu a opět kolotoč cvíča,..

marcelkap
27. únor 2011

Já jsem byla včera u dietoložky a zase mě povzbudila. Od poslední KO 17.1. jsem zhubla 7kg z toho 6kg tuku, takže to jsem ráda. Předtim jsem to trochu víc flákala a teď do toho musim jít naplno. Dneska jsem byla plavat, dala jsem si 20 bazénu a teď ještě hodinu orbitrek a jsem úplně nabitá energií.

misicka455
28. únor 2011

@marcelkap JÉ TAK TO JE KRASNÝ 7 KILO ZA MĚSÍC 😉

evena
28. únor 2011

ahojky

měla sem teď fofry, zapomínala sem te´d dva dny jíst a večer sem to trochu doháněla 😝 držela sem 4 dny jídlo podle stobu, podařilo se mi sundat půl kila, ale po tom víkendu teď je mám zas nahoře ... tak sem na tom samém 😝 😝 ale můžu říct že ten stob fakt funguje...

@luti 40 kg 😲 😲 to je mazec !! 😕 😅

@meleri nezoufej !! za chvíli rodíš 😵

@zuzi82 6 kg to už máš za pár 😉 😉 od porodu skoro 10 kg to je paráda 😉

@marcelkap no teda tobě ta váha letí 😕 😵

marcelkap
28. únor 2011

Ahojky, zhruba z ahodinku budu ležet na křesle a budou mi operativně vyndavat zub fuuj. Ale asi jsem magor a normálně se těšim, že nebudu moct jíst a něco zhubnu 😀

misicka455
28. únor 2011

Marci tak to teda jsi 😀 Tak ať tě to moc nebolí. Já valím za chvilku cvičit jen tedy je mi pořád nějak divne asi na me neco leze 😒

kapulet
28. únor 2011

@lida4321 ahoj, píšeš, že jsi našla nějaký nový jídelníček a daří se ti hubnout, můžeš mi prosím poslat adresu, kde bych si jej mohla pročíst? Potřebuji nutně shodit před podzimní operací a bohužel jenom cvičení mi nezabírá 🙄 byla bych ti móóóóc vděčná. Eva

marcelkap
28. únor 2011

Tak žádná operace se nekonala. Nějak špatně jsem se při objednávání domluvili a já přišla v blbej termín 😝

zuzi82
28. únor 2011

@marcelkap Tak to by mi spad kámen ze srdce. A kdy máš teda jít?

zuzi82
28. únor 2011

@evena Jen se neboj, těch 6 mi dá ještě pořádně zabrat. Pokud je zhubnu, budu mít váhu, kterou jsem měla někdy před osmi lety, takže vůbec pochybuju, že se mi to podaří. 😨 Ale tajně doufám. Tchýně má v srpnu padesátku, tak bych ráda vyrazila třeba v šatech, které jsem si těch osm let nemohla vzít vůbec na sebe. Tak snad....... Ale bude to teď záhul. Po porodu těch prvních osm byl zbytek z těhu, tak to celkem šlo a navíc mi hodně pomohla dělenka, se kterou jsem těch osm zhubla a taky si dokázala, že to dokážu, tak uvidíme. Když jsem si v srpnu uvědomila, že jsem fakt koule, tak jsem tomu svému drobečkovi slíbila, že mamka bude zase kočka, ať se za mě nemusí stydět. Teď by se mi líbilo, kdybych se do jeho prvních narozenin dostala třeba na 60 kg. 😉

marcelkap
28. únor 2011

@zuzi82 Zítra si tam musim zavolat se objednat. Já už se těšila že to budu mít za sebou a ted zase čekat 🙄
Taťka má taky v srpnu 50, tak to jsi mě docela inspirovala...budou tam lidi, který nevídám tak často, teda spíš jednou dvakrát do roka. No a bylo by fajn se tam objevit o 20 kilo lehčí 🙂

misicka455
28. únor 2011

Tak mám pro dnešek odcvičeno a zítra si dám relax jen prochajdu s kočárem , snad bude tak pěkně jako dnes 😉

misicka455
1. bře 2011

Ahojky tak jak jdou dietky nějak nám to tu nežije 😒

evena
1. bře 2011

ahoj
tak včera sem se vůbec nevlezla do procenta tuku 😝 😝 sestavit si nějaký rozumný jídelníček to mi dělá někdy potíž 😝
@hannah23 díky za odkaz, už sem si něco zacvičila, ale do těch výskoků se raději nepouštím 😝 😀
@zuzi82 nevím jestlis to tu už někdy nepsala ... co pro to hubnutí všechno děláš kromě upravení jídelníčku? jak cvičíš a jak často?

evena
1. bře 2011

@misicka455 co kamarádka s mléčnou, ještě drží?

lida4321
1. bře 2011

@kapulet
Ahoj Evi, inspiraci jsem našla na www.cerealie.cz. Jsou tam i rady pro kojící maminy a jak se hýbat atd.

zuzi82
1. bře 2011

Ahoj,

@marcelkap no, tak se snaž, ať příbuzenstvo kouká jak ti to sluší. 😉

@evena Chodím dvakrát týdně na zumbu, pak na cvičení s Matějem a taky dvakrát týdně na plavání s Matějem. I když se to nezdá, tak i ty aktivity s malým mi myslím dost pomáhají. Přece jen je znát, že ho hodinu nosím, houpu na rukách a hopsám s ním jako koník. 😀 Nakonec už váží skoro deset kilo. Hezky mi hubnou ruce, které mi nikdy předtím dolů nešly. 🙂

zuzi82
1. bře 2011

@evena Jo a jídelníček sestavuju den předem. Zapíšu si to do stobu a snažím se nakombinovat tak, aby mi svítily zelené. Daří se mi to a jediné, co mi nevychází je pitný režim. S tím já hodně bojuju. Dřív jsem pila tak 0,5 l denně. Teď jak zapisuju tak se snažím mít alespoň 1,8l 😒

misicka455
1. bře 2011

@evena včera skončila 5,5 kg dole je spokojená a prý za 14 dní dá repete 😀

evena
1. bře 2011

@zuzi82 ty máš teda hodně aktivit, to já tak akční tedy nejsem 🙂 jídelníček dopředu si sestavovat nemůžu, protože vím, že bych ho stejně nedodržela 😝 s pitným režimem sem měla přesně to samé 😝 jak sem začala tu mléč. dietku tam bylo dost důležité pít, takže sem se snažila a u mě dost zabralo to, že ráno hned jak vstanu tak si ho hrnce uvařím 2,5 l čaje a kdykoliv vlezu do kuchyně tak se donutím pít ikdyž nemám žízeň ... a funguje to, tak to taky můžeš takto zkusit 😵
@misicka455 pěkně kamarádka zkubla 😕 a že si dá repete to jí teda fandím 😀

evena
1. bře 2011

dnes sem si dala po dlouhé době aerobik (mám nahrané nějaké díly Buď fit z ČT) a vydržela sem 20 min, pak pauza a dalších 10 min. a totálně sem odpadla 😀 pak posilování ... a začali mě dost bolet ruce vůbec nevím z čeho 😕

zuzi82
1. bře 2011

@evena Tak to já si ten jídelníček psát naopak musím, protože jinak bych jen obědvala a večeřela. A s pitím to dělám tak, že si ráno dám buď kakao, nebo džus a pak ke každému jídlu naliju půl litru vody a musím ho do dalšího jídla vypít. Když jsem začínala, tak jsem za den zvládla litr, teď už se mi povedlo dostat se i přes dva za den. 😉

marcelkap
1. bře 2011

@zuzi82 S tim pitím to tak taky dělám, že mezi každým jídlem musím vypít půl litru 🙂 A docela to funguje.

evena
1. bře 2011

@zuzi82 aha ... já sem četla že vypiješ 0,8 😀 tak špatně vidím 😝

z dneška mám dobrý pocit, hodně sem se hýbala, jedla spávně, blikají na mě zelené semaforky, ale teda kromě bílkovin těch mám jen 60 % ... s těma já budu bojovat asi pořád 😝 ale myslím že i tak úspěch 🙂

luti
1. bře 2011

Ahojky hubnicky a snazilky, vsechny zdravim 😉 😉
@marcelkap panecku, to jsi vazne dobra, 7kg za mesic a z toho 6kg tuku, tak super, mas take obr motivaci, uvidis, jak vsichni budou kulit kukadla a za tvymi zady si povidat, jak jsi krasne zhubla 😉 😉 😉 , drzime palce, at to jde stejne rychle, jako ted a vydrzi pevna vule 😉 😉 Hodne stesti se zuby, auuuuuuuuuuuuuuuu ☹ 😠 ☹
@misicka455 doufam, ze se cvico a prochazka vyvedla,mama mi dnes povidala, ze ta zima v CR snad nikdy neskonci, urcite jste vsechny natesene na jaro, veskery cas se bude venku a na zadne jidlo nebude pomysleni, to ty kilca pekne pujdou dolu🙂)
@evena mas jednicku s hvezdickou za cviceni, ted jeste doladit jidelnicek a pujde to samo🙂, hoooodne stesti🙂
@zuzi82 s tim pitnym rezimem je to tezke, a hlavne ted v zime, ja nekdy vubec nemam ani chut pit, ale take s musim nutit, nastesti nepiju kavu, a docela mi chutna obcas zeleny caj, jeste lepsi, kdyz si do nej dam med a citron🙂)
Mohu se zeptat odkud presne jsi? Mam rodinu u Senova - Havirov a samo Ostrava🙂))
@bocinka doufam, ze kontrola u doktora dobre dopadla nebo dopadne, hodne stesti se cvicenim a gratuluji ke kilcu dole, jen tak dale🙂

luti
1. bře 2011

@evena 😵 😵 😵 😵