Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luti
10. říj 2010

dobrou noc holky, jen mam strach, jestli s temi ztracenymi nebo zatracenymi???? kily, neztratite ten skvely smysl pro humor, vite jak to v zivote byva, ty vychrtlinky, ty se ani nezasmeji.... preji hodne stesti a mazu uz konecne asi po ste do pelechu ☹ , zitra rano hupky supky do prace, takze naslysenou, napisanou zitra vecer nebo pozdeji, dobrou 😉

kahinae
10. říj 2010

@lenkavano to dáš 🙂 😀 to si ještě neviděla mě v plavkách 😀 😀
@bocinka když jsme to drželi s mamčou tak taťkovi vařila normálně a jen my jsme si jí dělily..

holky já se s vámi taky loučím 🙂 papa a dobrou noc

lenkavano
10. říj 2010

@luti HEZKY SI TO NAPSALA. 🙂

lenkavano
10. říj 2010

@kahinae dobrou 🙂

cabalkova
11. říj 2010

DObre rano, vy jste teda zvanilky, sla jsem vcera celkem pozde a vy jste zvladly jeste tri stranecky,... tak to vas pres tyden v praci nebudu stihat... kazdopadne odpol zahlasim (doufam) novou jatecni vahu a uz se na to celkem i tesim. 😵

Pekne pondeli vsem.

pigy
11. říj 2010

Dobré ráno všem 🙂 jdu vás jenom pozdravit a musím pádit do práce 😒

bocinka
11. říj 2010

@luti nemyslím, že z nás někdy budou vychrtlinky... teda aspoň u mě se toho nebojím.... nepotřebuju být modelka... jen chceme být "normální" a cítit se dobře.... takže smysl pro humor nám doufám zůstane....

Jinak dobré ránko.... já čekám na tchýni a jedu do lékárny pro to "čistidlo" 😀 😀 😀 už jsem vypila litr vody fůůůůj, budu mít žáby v břiše.... 😀

luuca.b
11. říj 2010

@bocinka ty budeš běhat čurat😀..jaky čistidlo???
@luti neboj smysl o humor má člověk v sobě🙂

luuca.b
11. říj 2010

@pigy
@cabalkova hezky den v prááci🙂

bocinka
11. říj 2010

@luuca.b prodává se takový nápoj v prášku - jsou toho 4litry... 😀 kterej funguje jako projímadlo... totálně to vyčistí střeva... používá se to před kolonoskopií... ale mě to taky poradila ta imuno, že aspoň dvakrát do roka by měl člověk držet jeden den půst a vyčistit si střeva, že je v nich až 5 kg usazenin,... 😖 😖 😖

coko.joko
11. říj 2010

Dobre ranko,
ja uz byla cvicit s Lennym a ted jsem prisla dom a jsem hotova jdu delat mlicko a krmit nebo me tu zboura byt 😀 jinak vsem dobre rano.....

luuca.b
11. říj 2010

@bocinka ježiši.až tak tak mi pak písni co to je

luuca.b
11. říj 2010

@coko.joko gratulka k 5 měsícim Lenymu,co cvičíte??

coko.joko
11. říj 2010

@luuca.b ,chodime jednou tydne na rehabko mel trochu krivou hlavicku jak porad lezel na jedny strane,ale uz je v pohode a toci se na obe a udelal moc velky pokrok a mam radost

luuca.b
11. říj 2010

@coko.joko tak to je jak u nás taky to samé až tam měl placku🙂

misicka455
11. říj 2010

Dobré ranko ,dneska u nás luxuxs se spaním stávalo se o půl deváté to se mi hodně dlouho nestalo snad nikdy 😀

Váha ukazuje něco pře 87 kg fuj po ránu 😠 Takže teprve snidám mám dneska zviřátka takže jsem si dala pár plátku sýra, trošku mozarely a k tomu kupu rajčat a hodně vody.až půjde malá spát tak si dám nějaké to cvíčo.A odpo vyrazím na dlouhou prochajdu s kočárem 😉

misicka455
11. říj 2010

@bocinka napiš název toho projímadla 😀

coko.joko
11. říj 2010

@luuca.b ,no u nas to nebylo az tak moc,ale nas dr.nas tam poslal a aspon se ucime i jine veci a malej je vic zrucny....nebo jak to mam napsat..ted zdolal flasku mlicka a mel by spat,ale nejak se mu nechce 😀

luuca.b
11. říj 2010

@coko.joko taky jsem ho dala do postylky leze po ní a prd ze spaní

coko.joko
11. říj 2010

@misicka455 ,aha zviratka a kyticky jsou tady...no ja to nejak nechapu...takze kdyz mas zviratka,tak muzu syry,a rajcatka a zadny pecivo,caj,kavu to se nesmi....a to ti staci na snidani 😵

elgereta
11. říj 2010

Ahojky, přidávám se k vám..ráda bych zhubla aspoň 15 kg. až budu mít po šestinedělí, tak chci cvičit a omezit se v jídle, tak uvidím, jak to pujde...včera jsem na sebe sháněla kalhoty (ty který jsem nosila před těhu neoblíknu ☹ ) no a hruza děs a utrpení, musela jsem si koupit vel 48, dřív jsem nosila 42...

luuca.b
11. říj 2010

@misicka455 my noc děs jako 9 měsícu....taky se těšim ven🙂

luuca.b
11. říj 2010

@coko.joko ajaj já si dala k tomu chlebík😀...prostě potřebuji vědět co kam patří
@elgereta vítej a kolik máš kilo a cm? zapíšeme si tě do tabulky🙂

misicka455
11. říj 2010

@coko.joko když máš zvířátka tak můžeš maso , sýry, jogurty, vajíčka, šunku , zeleninu, kávu si dát můžeš i s mlíkem, mléko tabu je pečivo a výrobky z mouky, brambory, těstoviny, tofu, atd....

luuca.b
11. říj 2010

@misicka455 sakra zas chyba

elgereta
11. říj 2010

@luuca.b děkuji za uvítaní, mám 163 cm a 85kg

coko.joko
11. říj 2010

@misicka455 ,aha to jako dris den a den nebo tyden a tyden a nebo jak to je....ja bych to prave potrebovala nejak vysvetlit,ale polopaticky,protoze jsem drevo na to....si to pisu hned na papir a podle toho budu drzet a jist....
@luuca.b ,ty jsi jak ja......
@elgereta Ahojda......jen pojd k nam

cabalkova
11. říj 2010

Tak teda nevim, jestli nebudu mimo, kdyz nemam zviratkovo-kytickovou dietu... ale snad si me mezi sebou nechate i tak.

misicka455
11. říj 2010

kytičky
skupina dělené stravy - sacharidové potraviny
Do této skupiny patří všechny druhy obilí, ale i proso, přírodní rýže (natural) a pohanka. Dále sem řadíme výrobky z celozrnné mouky - chléb, dalamánky a müsli, bezvaječné těstoviny a krupicovou kaši. Ze zeleniny spadají mezi sacharidové potraviny brambory, bílé zelí, kapusta, mrkev, cuketa, celer a černý kořen. Dále sem patří ovoce - banány, ananas, kiwi, datle, fíky, jablka a nesířené sušené ovoce. Do této skupiny se řadí i přírodní sladidla - hroznový cukr, med, javorový sirup, hrušková a jablečná šťáva. Dále také bramborový škrob, karob, pudink a z nápojů zde řadíme pivo.

misicka455
11. říj 2010

neutrál může s ejak ke kytkám tak zviřatkům

skupina dělené stravy - neutrální potraviny
Neutrální potraviny mohou být kombinovány s bílkovinnými i se sacharidovými produkty.
Patří sem některé tuky a oleje - zastudena lisované oleje, margaríny s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin a máslo. Dále zakysané mléčné produkty - tvaroh, jogurt, kefír, kysaná smetana, podmáslí, kyselé plnotučné mléko a všechny sýry od 60% tuku v sušině - camembert, gouda a měkké sýry - smetanový, kozí, ovčí, mozzarella. Do této skupiny patří i maso v syrovém stavu - tatarský biftek a uzeniny - šunka a různé druhy kvalitních salámů. Také marinované nebo uzené ryby - makrela, uzenáče, zavináče, pstruh, uzený losos a veškeré koření nebo jen vaječný žloutek. Spadá sem veškerá zelenina (mimo zeleninu skupiny sacharidů) a saláty, houby, olivy, klíčky a bylinky. Z ovoce jsou to borůvky, nesířené rozinky a ořechy (mimo burských oříšků a kaštanů). Nesmíme zapomínat na želírovací prostředky - želatina, agar-agar (mořská řasa v prášku) nebo rostlinné ztužovače a karobové mouky. Z nápojů zde patří třeba koňak.