Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
11. říj 2010

@cabalkova ananasový den je prý moc v pohodě na hubnutí a nebudeš mít hlad, páč je dost sytý... ale já mám na něj alergii, takže niiic.... 😒

cabalkova
11. říj 2010

@bocinka Jak to ze nebyly? Jsem dneska byla na prevazi a hlasila jsem... 1,8kg dole...

No, i tak bys mohla mit ode me ruzny oranzovy dekorace, veci na ozdobu lavic pro hosty, venecky s kytickama a tak... neco bude videt na beremese...

zuzi82
11. říj 2010

@cabalkova A proč to bude boj s tím ananasem. To si i dokážu představit. Ananas mám ráda a opravdu pomáhá hubnutí.
Já měla dnes sacharidový den, ale jaksi jsem nestihla svačiny. Dopoledne jsme byli s Matějem plavat na vaničkách a večer jsem jela na zumbu, takže večeře byla dřív.
Snídaně: zákusek s tvarohem a želé
Oběd: bílá omáčka s muškátovým květem a petrželkou a rýže
Večeře: slunečnicový chleba s žervé

cabalkova
11. říj 2010

@bocinka No, je jasny, ze ananasovej den dam, kdyz ho mam v rozpisu, ale teda nic moc sytyho mi to nepripadalo... asi ho zaradim hned zitra, at to mam z krku... pak musim do pristi kontroly jeste jednou... tak asi zase pristi uterko... na dalsi vazeni jdu az ve stredu... 🙂

bocinka
11. říj 2010

@cabalkova pošli odkaz na beremese.cz na tvé albíčko.... a myslela jsem to tak, že jsme nebyly u tvého celotýdenního snažení, víš??

cabalkova
11. říj 2010

@zuzi82 To zni uzasne, ja bych si tak dala chleba... ale nemuzu, nemuzu, nemuzu... nebudu si to kazit, kdyz mi to leze dolu, ze jo...

bocinka
11. říj 2010

@zuzi82 můžu zákusky???? 😝 😝 😝 😕 😕 😕 třeba když si na kytičkový den upeču svůj oblíbený moučník??? taky z tvarohem, ovocem a želé???

bocinka
11. říj 2010

@cabalkova však jíš chleba, ne???

cabalkova
11. říj 2010
cabalkova
11. říj 2010

@bocinka ja muzu chlebik jen k snidani, ale ne normal, ale jen takove sucharky, anebo takovy ten tmavy fit chleba, co se prodava baleny po platcich, normalni housticka je ale normalni housticka a tu ted nemuuuuzu!! Jestli ji jeste vubec nekdy budu moct.... ach jo. 😉

misicka455
11. říj 2010

Dobrej zákusek na kytičkové dny je listové těsto udělat jako štrůdl jen tam nedat cukr , ale trochu medu.

zuzi82
11. říj 2010

@cabalkova Jo já si nestěžuju. Vyhovuje mi dělenka, protože u toho nehladovím a docela si dopřávám. Jen se snažím vynechat sladké, ale v tom takový problém nevidím. Dneska jsem si teda kousek dala, ale bylo to po dlouhé době. Jinak o to moc nestojím. Mám jen určité věci na kterých ujíždím, jako třeba banánek v čokoládě, ale teď nesmím. Jak to píšu, tak bych si hned dala.

@bocinka Vidím, že čerpáš ze stejných stránek jako já. Je to tam pěkně rozepsané. 😉

misicka455
11. říj 2010

Jo a pozor když fakt chcete hubnout kečup by měl být dia, sterilizovaná okurka je v pohodě 😉

cabalkova
11. říj 2010

@zuzi82 Zuzi, ono tam v tom rozpisu neni toho ananasu tolik, aby se toho clovek fakticky najedl. Tak proto... zitra zkusim, snad budou mit u nas ve venkovske zelenine ananas. 🙂

misicka455
11. říj 2010

Já ujiždím na kytkách na snídani na palačinkách 😵

misicka455
11. říj 2010

@cabalkova lae ten ananas musí bejt čerstvej , že ? né s konzervy? A kam chodíš na kontroly hubneš za podpory odborníka?

cabalkova
11. říj 2010

@misicka455 Holky, ja kdyz zkoumala, v cem vsem je cukr (kamoska mela tehotenskou cukrovku, tak jsme to zkoumali), tak to bylo sileny... predne ve veskere sterilovane zelenine, pak ale tak treba v balene sunce, kde funguje jako konzervant... no proste ve vsem... takze na tu serilovanou zeleninku bacha... 😉

bocinka
11. říj 2010

@cabalkova kráááásné šatky, ale kytice, ta byla přímo úchvatná... já mám taky albíčko, ale jen inspirace.... http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

cabalkova
11. říj 2010

@misicka455 Jojo, ananas musi bejt cerstvej, aby tam byly ty travici enzymy... to uz v kompotovanym neni... chodim k dietolozce, v Praze na Vinohradech... ale uz se nechci za sebe stydet a chci bejt zase pekna holka, tak holt musim vytrvat... jen me mrzi (trrochu, ze se mnou nedrzi basu muz... taky by potreboval 15 kg dolu a dneska se zase prede mnou ladoval chlebem s kdo vi cim a ja dlabala listovej salat... nemela jsem ho v tu chviliu rada!!! 😉

misicka455
11. říj 2010

Já měla taky těhu cukrovku a tam byl nejhorší problém , že s enemohly jíst dia výrobky což tady v dělence je ten dia cukr nahražka normálního.

misicka455
11. říj 2010

@cabalkova a ona ti dělenku chvalí?

bocinka
11. říj 2010

@cabalkova ten fit chleba miluju....

@zuzi82 moc hezky... srozumitelně...

@misicka455 z celozrné mouky??? nebo obyč???

@cabalkova tchýňka dělá domácí a tam nedává cukr, ale ty tabletky pro diabetiky 😉

cabalkova
11. říj 2010

@bocinka Saty byly moje, muzu pujcit... i kdyz ty budes tou dobou stihlule a plandaly by na tobe. 😵 Jinak kytku jsem chtela daleko vic oranzovou, ale i tahle byla fajn... ale uprimne, kdyz mi ji Pavel od kvetinarky prinesl, byla jsem celkem dost zklamana... ale na foto vypada pekne... ale den po svatbe jsem ji zapomnela v penzionku, kde jsme to meli a ani jsem po ni nevzdechla... a to jsem si predstavovala, jak si ji budu susit a tak... a houby. 😵

bocinka
11. říj 2010

holky, já se tak těším na zítra... 😀 😀 😀 nechápu holky, co třeba týden nic nejí.... 😠 i když je fakt, že já opravdu nemám hlad... jen neukojitelnou chuť.... 😝

cabalkova
11. říj 2010

@misicka455 Ja delenku nedrzim, jedu podle rozpisu, co od ni dostavam... aspon nemusim nic zkoumat, proste mam napsano, co muzu, a tim se ridim... na tento rtyden mi "prilepsila" jednou prilohou (za tyden) - muzu si dat lusteniny... no, moc me nepotesila, ani ja ji nepotesiiiimmmm.... 😉

bocinka
11. říj 2010

@cabalkova jakou máš velikost šatu??? já bych si chtěla taky koupit.. a to tyhle... http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=... ale to budu muset zhubnout ne 20, ale 40 kg... 😀 😀 😀 😀

cabalkova
11. říj 2010

@bocinka Jo, tak satky bych si u tebe v albu taky vybrala... ted me zpetne mrzi, ze jsem nezhubnula na svatbu, ze by mi to vic sluselo... no jo, ale co se stalo, neda se odestat... my se proste chteli vzit, jako ze uz budeme mit rodinu... kdybych tusila, ze ji ani dva roky po svatbe (mame presne dneska vyroci) mit nebudeme, tak se do toho tak nezenu a klidne si hubnu a cekam na mimi jako svobodna. 🙂

bocinka
11. říj 2010

@cabalkova ty jídelníčky, enbo rozpisy bych si asi schovávala, páč je pak budeš potřebovat, ať víš co můžeš... já si totiž myslím, že je to - aspoň u mě - už běh na celej život... 😖

bocinka
11. říj 2010

@cabalkova jééé gratuluju k výročí.... to se mazej věnovat manžovi...

cabalkova
11. říj 2010

@bocinka Ty jsou nadherny... akorat pod tema splyvavejma latkama je vsechno videt, tak bacha... ty moje jsou velikost 16, ale svatebni satky jsou vzdycky mensi, tak bych rekla, ze to bude neco kolem nasi 40, max 42... ale nechala jsem si vyhodit zip a mela jsem je predelane na snerovani, tak byly flexibilni. 🙂 Jeste meli takove pidi rukavky, ale ty jsem taky nechala odparat... ale citila jsem se v nich hezky... i pres ty kila...