Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kahinae
12. říj 2010

@dreana tady 🙂 chci zhubnout abychom se pak mohli o mimuse snazit.. sic až za dva roky, ale přece nějak musím vypadat ať nevypadáme jako David a Goliáš 😀 😀 😀 jak mě nazval můj nejlepší kamarád 😠 😠 😠

bocinka
12. říj 2010

@dreana já jsem to měla teď v pondělí, ale imuno mi řekla, že tak jednou za dva až tři měsíce... ale jsou třeba dny, kdy se mají jíst jen jablka, a to až 2,5 kg, že to taky čistí... tak to si zařadím, páč jablka já miluju.... 😵

a když mám dneska zvířátkový den, tak si můžu dát kyselé jablko, ne??? jsem četla myslím...

mamina5
12. říj 2010

@bocinka ty brďo 5kg za týden no to je hustý,jak si to udělala to si jako vůbec nejedla,ne?Ale ono to jde ze začátku fakt rychleji 😉 To jsi mě zase nakopla a nebudu večeřet 😀 Jinak ti gratuluju super úbytek!!

cabalkova
12. říj 2010

@dreana Chce to kazdy druhy den aspon tech 40 minut... ja hubnu taky kvuli mimi, ale samozrejme nejen kvuli nemu... ale imunolozka mi to rekla natvrdo, ze obezita je jednou z pricin neplodnost, tak snad to pomoze. 😵 Kolik ti je??

cabalkova
12. říj 2010

@kahinae Tobe to pujde dolu raz dva, kdyz jsi takovy mladousek. 😉

kahinae
12. říj 2010

@cabalkova děkuji ti, ale moje vůle je děsná 😀 ale snad to půjde rychle 🙂 a už nebudu mít takovou pneumatiku 😢 😀 😀 mlaďousek? bych neřekla 🙂 teda alespoň si tak nepřipadám 😀 😀

zuzu_z
12. říj 2010

@kahinae moje vůle si taky dělá co chce... 😉 jinak vždycky jsem se snažila najít dietu, aby se to co nejméně podobalo dietě - a abych nebyla protivná...holky máte to taky tak? já jsem šíleně protivná jak vyřadím bílou mouku a bílý cukr ☹
všem držím palce, já chtěla zhubnout před snažením taky, ale výsledkem bylo, že tělo přestalo ovulovat a tak jsem to raději zapíchla a začla jsem až teď, když jsem přestala kojit. Ale v těhu jsem nepřibrala moc - 4kg - a před těhu jsem měla o 12kg víc, takže jsem se celkem za ty roky držela... teď to půjde dolů všechno... snad i s tou pneumatikou po dětech... plus ty boky, co se mi rozjely po porodu, no ale tomu to přičítat nemůžu že ne 😀

dreana
autor
12. říj 2010

@kahinae Jsi na tom uplně stejně!! Taky se o mimčo začneme snažit za dva roky :o) Viděla bych to někdy na Vanoce 2012 :o) Jsem rada že je tu spřízněná duše!!

@cabalkova je mi 22 a půl :o)) Takže právě mlada a takova nadvaha, uplně se za sebe stydím :((

misicka455
12. říj 2010

Tak jsme dneska byly hodně venku a užívaly si ještě sluníčka.

misicka455
12. říj 2010

Jé ja chci mít taky něco přes dvacet 😉

kahinae
12. říj 2010

@dreana no my to taky vidíme na rok 2012 :( sic bych mimuska ráda už teď ,ale čeká nás zařizovaní bytu a tak nvm jak na tom budeme s penízkama

kahinae
12. říj 2010

@misicka455 já ti svůj věk klidně věnuju co ty na to?? 😀 😀 😀 😀
@dreana tak to jsi jen o rok a půl starší jak jáá 🙂 supr 🙂 😀 😀

misicka455
12. říj 2010

@kahinae j beru 🙂

kahinae
12. říj 2010

@misicka455 😀 😀 ok 🙂 tak je tvůj 😀

dreana
autor
12. říj 2010

@kahinae JJ? my se za měsic stěhujem e z bytu do baracku, tak nevíme jak budeme vycházet a tak...Myslím že za ty dva roky je to docela ideální 🙂 i co se týče váhy...

dreana
autor
12. říj 2010

Jinak ja taky nejsem nadšená z toho kolik mi je :( Brala bych tak 26...

kahinae
12. říj 2010

@dreana my se budeme stěhovat od rodičů do našeho 🙂 ale no kuš 🙂 na věku nezáleží na to jsem přišla před 3roky :( bohužel 😠 😠

Holky dala jsem si salát a jsem plná jako nikdy :( po normálních rohlících dokážu "sež*at" ještě 4 😀 😀 😀 😀

silvik
12. říj 2010

Ahojky.. opět se hlásím 😉 Tak jakpak to jde? Koukám, že mám zase co dočítat 😀 No já dnešek jakžtakž - ráno sojová bulka s pažitkovým gervais a obr rajčátkem, kafe 3 v 1, svačina - obr jablko, oběd - hovězí vývar s nudlema - svačina - troška opečeného bramborového knedlíku /mňamka/ a půlka čokoládové tyčinky Kaštany (!! 😝 ), teď k večeři půl krajíce chleba se šunkou..... No nic moc, opět by to mohlo být lepší, ale aspoň něco..... určitě jím méně než dříve 😀 Jdu vás dočíst....

misicka455
12. říj 2010

Holky a použiváte nějaké pomocníky v hubnutí jako třeba nějaké čaje atd....

bocinka
12. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem tady... malá leží a vykecává v postýlce.... dneska jsem teda moc nejedla... ráno jedno vajíčko, v poledne 10 dkg sýra, a pak nic, páč mi bylo zase špatně... no a teď večer jsem si udělala salát z rajčete, papriky a 1/2 okurky s tvrdým sýrem a zakysankou....

dreana
autor
12. říj 2010

@kahinae a jsi vdana? ja se vdavala když mi bylo jeden den 20 :D a bylo kecu jak nikdy..

@misicka455 Ja beru akorat jablečný ocet, chrom a vlakninu v pilulkách.

Ja jsem právě slupla mango :D Mnam :D

kahinae
12. říj 2010

@dreana nene já už jsem šťastně rozvedená 😀 😀 😀 vdávala jsem se v 18ti.. blbá a hlavně slepá a taky se mi to vymstilo.. ale teď jsem vděčná za přítele i když je občas na zabití asi jako každý chlap !!! 😀 😀 😀 😀

medan29
12. říj 2010

Tak Vás jdu dočíst s malou nějak přes den není moc šance 😝

dreana
autor
12. říj 2010

@kahinae Ja se s manžou seznamila když mi bylo... 17 mylím a je to ten nejlepší chlap na světě!!! Někdo ma hold lucky :D

bocinka
12. říj 2010

@dreana neříkej, že Tě občas nenaštve.... 🙂

dreana
autor
12. říj 2010

@bocinka ježiš no a jak :D Stejně jako ja jeho, ale bez toho by to nebylo ono :D:D

kahinae
12. říj 2010

@dreana já si taky říkala že můj exmanžel je to nejlepší co mě mohlo potkat a bylo to přesně naopak, ale minulost je minulost.. teď jsem ráda za toho co mám ale občas je na facku 😀 😀

coko.joko
12. říj 2010

Tak se hlasim taky,manzel je na zapase a tak mam pc pro sebe....mlade uslo sice s hrozny sceny,ale usnul 😀 a jinak hlasim ze jsem dnes jedla zdrave a mam hlad 😀 😀 takze ted tu do sebe cpu vodu a vodu.....

dreana
autor
12. říj 2010

@kahinae každy je občas na facku :o)) To je normální a jak víš že je tenhle lepší? 🙂))

kahinae
12. říj 2010

@dreana jak vím že je lepší? že mě nemlatí a nepije.. díky bohu a pracuje