Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
20. říj 2010

@bocinka začala aspon něco jíst a přibrala jen 2 kila

mamkamarketa
20. říj 2010

tak abyste vedely s kym mate tu cest 😀

bocinka
20. říj 2010

@luuca.b zatím.... víš jak to je.... nemyslím, že je dobré málo jíst a hodně cvičit... 😕

mamkamarketa
20. říj 2010

jee ja to neotocila, tak pardon 😅

kahinae
20. říj 2010

jdu si k vám vylít srdíčko :( dostala jsem hnusnou podpásovku ☹ ☹ ☹ ☹ prý se k příteli nehodím, jsem tlustá a není na mě nic hezkého (řekli jeho rodiče i strejda) ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a v neděli jsem byla nejlepší, skvělá a fajna ☹ ☹ ☹ ☹ teď mám strach poznat i jeho vlastní maminu.. ☹ ☹

Vím že to sem nepatří ale mě to fakt hodně zasáhlo ☹ ☹ ☹

mamkamarketa
20. říj 2010

@kahinae jak ste spolu dlouho? spis bych venovala pozornost, tomu, co rika on a ne jeho rodina. hlavu vzhuru!

bocinka
20. říj 2010

@mamkamarketa jako první mi na mysl padlo... a ty jsi tu proč, holka??? 😀 😀 😀 ale vím jak se cítíš.... takže směle s náma do toho.... 😵 😵 😵

kahinae
20. říj 2010

@mamkamarketa dva měsíce.. nejsem nejhubenější a nechovám se jak holky které jsou podobného věku.. nepodvádím ho.. a chovám se k němu s úctou

mamkamarketa
20. říj 2010

@bocinka tak si nevidela moji klokani kapsu, zadovy speky (madla lasky)... mam sama ze sebe komplexy a mimochodem ty teda taky nejsi kulicka, prijdes mi uplne normen 😉

bocinka
20. říj 2010

@kahinae cože???? to Ti řekli jeho rodiče do očí???? Víš, já přišla do rodiny, kde jsou všichni štíhlí, tmaví, a vůbec.... no a já bledá blondýna, navíc tlustá a s velkým nosem.... co Ti mám říct.... když se tchýně baví o švagrové, že byla dřív jako prase tlustá a přitom ona nebyla ani půlka mě.... takže se taky necítím nejlíp.... ale je fakt, že proti mě neřekla nic... ale vím, co si možná myslí a kašlu na ně, nic si z toho nedělám... vykašli se na ně i Ty.... Tvůj přítel Tě miluje, jinak by s Tebou nebyl.... a co je z toho kdyby si našel štíhlou, ale o sebe nedbající???? raději budu silnější, ale příjemně a dobře upravená.... 😉 😉 😉

mamkamarketa
20. říj 2010

@kahinae pokud on stoji za tebou, tak se tim nezabivej. me tchyne mi rekla,ze si jeji syn se mnou nici zivot 😒 a proc taky nevim. podotykam, ze to bylo v dobe, kdy sme meli dite a byli svoji ☹ takze si ostatnich nevsimej a na to co rikaj hazej bobek 😎

mamkamarketa
20. říj 2010

@bocinka souhlasim moje slova!

bocinka
20. říj 2010

@kahinae jsi jako já, já nepotřebuju chlapa, kterej by mě vydržoval, nebo bych ho podváděla, jak to vidím ve svém okolí.... ale umíme si jich vážit a být oporou.... takže prď na rodiče, tvůj je snad dospělej a ví co od života chce...

bocinka
20. říj 2010

@mamkamarketa já jsem možná normální, ale celkově.... jak to říct... PROSTOROVĚ VÝRAZNÁ.... a ta madla mám taky... 🙂 aspoň mě bude mít Míra večer za co chytit....

kahinae
20. říj 2010

@bocinka ne řekli to jemu.. prostě supr přetvářka.. už tak málo jim :( asi se půjdu někam zakopat a až budu vypadat jak kostra tak vylezu.. chce abych zhubla.. chápu ho..

@mamkamarketa na to taky čekám že mu zkazím život.. ono to docela zamrzí ... ☹ ☹

mamkamarketa
20. říj 2010

@bocinka no to ja nejsem ani vysoka... 😒 proste se chci sama se sebou citit dobre a ne jak Fiona 😀 kdyz si zapnu kalhoty a bricho s madlama mi pretece, tak to moc sexy neni ☹

mamkamarketa
20. říj 2010

@kahinae hele me to nejdriv mrzelo ( i kdyz oni od samy zacatku me nemuseli) ale rikam, pokud on za neco stoji, tak se za tebe postavi. jeho rodinu neres chodim s nim a ne jeho rodici

kahinae
20. říj 2010

@mamkamarketa já vím.. máma mi to taky řekla, nesnáším přetvářku.. jo uznávám nejsem nejhezčí.. ale kdybych vypadala jako lehká děva tak zase pro něj nebudu dobrá protože bych vypadala jako ku**a!!! Jde vidět že v dnešní době se opravdu kouká na vzhled a ne na to jaký je člověk uvnitř.. Já tam přijedu na oslavu 3léte sestry přítele i po tom co se mi stalo a dostanu jako "bonbonek" tohle.. opravdu není co řešit.. ☹ ☹ ☹ No co nikdy nebudu hubená jako lunt ☹ ☹

mamkamarketa
20. říj 2010

@kahinae ja te chapu,ale je dospely clovek a pokud jeho rodice zastavaji nazor hubena=dobra, pri tele=zla a spatna je to jejich problem. Vis jak to rikala Ruzena Ruzickova '"se podivej v televizi jaky jsou tam tlusty a proc? Protoze se maji!,, tak to ber tak ze se mame dobre 😉

luuca.b
20. říj 2010

@kahinae jak řikají holky on tě má rád a chodíš s nim ....rodina jsme většinou kritické svině....prd na ně tobe to sluší a nikdy nezáleží na vzhledu ale co máš u vnitř ..a to oni tam nemají to krásné co ty🙂

luuca.b
20. říj 2010

@mamkamarketa jinak koukám i na tebe a ty vůbec nejsi tlustá.a špíčky po porodu má SKORO každá až na vyjímky.-D

giselka
20. říj 2010

Ahoj holky, už vás nějakou chvilku letmo pročítám, můžu se k vám přidat? Potřebovala bych zhubnout aspoň 20 kilo, ale furt bych jenom žrala 😝 Prostě nemám vůli 😠 Diety zatím držet moc nechci, nerada bych přišla o mlíko a chodit cvičit zatím taky nehrozí, spíš bych potřebovala aspoň psychickou podporu, abych vydržela a nepřejídala se 😉

mamkamarketa
20. říj 2010

@luuca.b jenze ja mam speky 😅 ale snad tenhle pokus s vami vyjde 😉

kahinae
20. říj 2010

@mamkamarketa @luuca.b holky děkuju pomohli jste mi

luuca.b
20. říj 2010

@mamkamarketa já je mám taky🙂

luuca.b
20. říj 2010

@kahinae od toho tu přece jsme🙂,vždy na hubnutí i na problémy🙂 přecééé nééé?:--)

luuca.b
20. říj 2010

@giselka určo zkus to s námi stačí mi naspat cm a kg písnu si tě do tabulky🙂

dandelion
20. říj 2010

ahojte děfčata moje 🙂))))
já jsem dneska zhřešila.. 🙂 ale jen teď večer 🙂)) byli jsme slavit v restauračce.. původně jsem měla v plánu si dát jen salátek s kuřecím, ale přemluvili mě a dala jsem si lososa s bramborama 🙂 ale bašta úúúúžasná 🙂)) a pak jsem neodolala a dala si s manžou na půl pohár 🙂 pro jednou se svět nezboří ;) jsem trošku přepapaná, ale od zítra zase najedu ;) toho se nebojím ;) ;) ;)
Jinak k fotkám 🙂 je hloupost se porovnávat.. já bych vás tu skoro všechny strčila do kapsy... jste krásný baby ;))) ale jde o to jak se která cítí ve svém těle.. já o tom vím svoje ;) když jsem měla 70kg přišla jsem si snad i víc tlustá než teď s 122kg.... hlavně buďte v pohodě a ty kilečka na víc s hrdostí noste ;) ;) ;)

@kahinae k tomu můžu říct snad jen, že pokud někdo takhle mluví o člověku, kterýho SOTVA zná, tak je blbost se tím zaobírat... přítel je vůl, že ti to vůbec řekl.. já si prožila něco podobnýho, když jsme začli s manžou chodit... prostě jsem nebyla pro něj dost dobrá a hlavně jeho maminka mi to dávala dost sežrat... rok manželství jsem si prožila dost pikantně s tchýní, ale teď po dvou letech jsme našly společnou řeč... 🙂 Přišla jsem jim nafoukaná, tlustá, nezodpovědná a nevím co ještě... když mi to pak manža řekl co o mě kdo prohodil, měla jsem pocit že si ho nezasloužim a chtěla se s ním rozejít.. ale on o mě zabojoval a hodně se mě před svojí rodinou zastával!!! Holka, tím chci říct, že pokud máte mezi sebou vztah, který stojí za to, tak se tím netrap... většinou to bývá tak že až se s rodinou poznáš všechno je jinak, ale musíš to vědět ty co na to přítel.. jak se k tomu staví... jestli mu to šrotuje v hlavě co o tobě kdo pronesl... vyříkejte si to... ;) ale pokud mě by někdo řekl abych zhubla... asi bych ho poslala hodně rychle do háje.. jsem na to děsně citlivá, protože já to vím že mám problém, ale když mi ho někdo připomíná, tak šílím.. Manži jsem se jednou zeptala, když na to přišla řeč, jestli mě bude mít rád víc, když budu hubená... aby si uvědomil povrchnost vzhledu.. povrchnost toho co si kdo o tobě myslí nebo nemyslí a můžu říct, že od té doby si mě vede hrdě za ruku a já nepochybuju o tom že mě miluje!!! i tlustou jak prase!!! Nikdy bych nehubla pro někoho druhýho... myslím že to ani nefunguje! člověk musí hubnout pro sebe a pro svoje zdraví ;) ;) ;) Holka drž se!!!!! Držím palečky 🙂

mamkamarketa
20. říj 2010

jo holky to sem jako se v ramci klubu pise co ste pres den jedly?

giselka
20. říj 2010

@mamkamarketa tak to by u mě vydalo na celou stránku 😅

Nejhorší je, že přes den nemám čas se pořádně najíst a pak jak přijde manža z práce to doháním, což je asi špatně 😒 Aspoň se snažím v rámci cvičení nosit starší dceru často v manduce, váží cca 13kg, tak snad se to projeví 🙂