Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

verusa22
25. říj 2010

holky já mám hrubek...mě nějak blbne klávesnice:(

bocinka
25. říj 2010

@verusa22 je to fakt jednoduchý... já dávám půl salátové okurky, jednu kapii a dvě rajčata.... posolím, popepřím, dám jednu velkou lžíci cukru moučky(musí být, bez toho to není ono) zaliju to bílým jogurtem(nebo zakysankou - to střídám, když mám moc zeleniny, tak dám oboje), přidám dvě lžíce hořčice.... někdy přihodím kousíčky eidamu, nebo balkánského sýra - to je fakt mňamka... když mám chuť, tak i vajíčka.... a s těstovinama je to jako oběd... 😉

bocinka
25. říj 2010

@luuca.b vyprdnu se na ně... ať se kouknou, jak nám to jde... 😉 😉 a díky

@mamkamarketa já teda vařím ráda, vařím obědy, udělám i snídani, ale večeře si v 90ti procentech dělá Mira sám... on má 198 cm a okolo 100 kg, je to chlap v ramenou a tak, ale jinak hubeňour... podporuje mě, ale rozhodně semnou nedrží basu, neboj... 😉

@verusa22 nelez mu na záda... takový blbosti já nedělám... je to totiž pro mě ponižující... ho prdím... 😀 😀 ale přes práh mě ponese, jak se budeme brát... takže hubnu i proto....

bocinka
25. říj 2010

jo a mám odcvičeno.... 15 km na rotopedu + 60x sed-lehy... víc už to nešlo... včera jsem to přehnala... 😅 😅

mamkamarketa
25. říj 2010

me vareni moc neba a teda Matt vari pouze vyjmecne, protoze nez se on dohrabe z prace, tak to bysme vecereli v 9 🙄
jinak, slysela jsem neco o svatebnich planech? ja bych brala svatbu jeste jednou abych si to poradne uzila (vdavala jsem se tehotna a hoodne narychlo)

mamkamarketa
25. říj 2010

@bocinka ses dobra, bych asi nedala 😒 musim taky zacit neco delat 😒 ale ja jsem po celym dnu vzdycky tak vyrizena

luuca.b
25. říj 2010

@mamkamarketa tak to máš jak já já se taky provdala už v 5 měsíci🙂

luuca.b
25. říj 2010

@bocinka já si zacvičila na nohy a zadek ráno a odpol jsem byla na 15 min roletic a 15 minut power plat záhul 😅

verusa22
25. říj 2010

tak on ví,že mám ze sebe komplexy,ale někdy je potřeba si i ze sebe udělat srandu...On mě nikdy nic neřekl an to jak vypadam..když me poznal měla jsme 74kg... říká mě že jsme pořád stejně krásná 😀 😵
Ale nedělám to pro něho,ale pro sebe.... vždycky nadávám,když se do nečeho nevejdu a on jen tak koukásmutně :(
Ještě ke všemu fajčím jak komín

bocinka
25. říj 2010

@mamkamarketa myslím to jako tak, že Mira přijde z práce a má oběd - třeba ve 4 odpoledne a pak už se stará sám... chce chleba, dá si chleba, chce vajíčka, dá si vajíčka... prostě, to já už se nestarám, dělá to, když už malá leží... já po celém dni uklízím nádobí a vůbec bordel.... 😝 takže tak.... 😝 někdy ještě udělá véču on mě.... je fakt, že mi někdy začne hrabat a udělám i nějakou mňamku, ale to je fakt vyjíměčně... 😀

bocinka
25. říj 2010

@mamkamarketa já taky.... malá dává zabrat už není ležící mimi, ještě chodím k babičce, páč už není nejmladší.... 😔 ale je fakt, že se cítím fajn... před cvičením se mi nechce, ale pak zaberu a nabíjí mě to....

@luuca.b jak cvičíš nohy a zadek??? a na co to chodíš??? to já neznám... 😕 😅

@verusa22 Mira taky kouká smutně, páč ví, že pojedem nakupovat... 😀 😀 ale on je i u toho zlatej.... páč ho baví nakukovat z vrchu do kabinky...

mamkamarketa
25. říj 2010

@verusa22 kdyz prestanes kourit, tak to pujde vaha nahoru,ale pak se to zase vyrovna a budes mit klid. joo tak to mame hodne spolecnyho. ja mela 57 (!!!!!!!!) kilo, kdyz jsem poznala staryho, takze ted je mi ze sebe zle 😒

mamkamarketa
25. říj 2010

@bocinka kolik je maly? ja jsem si prave (ted uz vim,ze mylne) myslela,ze jakmile nas pan zacne chodit a ja za nim behat zhubnu. behame 2 hodiny za nim po kampe a prijde mi,ze jsem jeste ztloustla 😒

misicka455
25. říj 2010

@luuca.b super tabulka 🙂

luuca.b
25. říj 2010

@verusa22 nekuř řikám ti to furt nebo ti nabucám😀...jsi krásná

bocinka
25. říj 2010

@mamkamarketa malá měla teďka 10 měsíců... jenže při zařizování našeho hnízdečka jsem se řídila spíš vkusem, než bych myslela na bezpečnost dítěte... 😠 takže si to teďka vyžírám, všechny ty ostrý rohy, skleněný stolky a navíc jsem magor na pořádek, takže pořád utírám, uklízím, vytírám po psovi tak... 😖

@luuca.b nabucej i mě... i když pochybuju, že by to pomohlo... 😀

luuca.b
25. říj 2010

@bocinka http://wellnesstop.cz/power-plate/ a http://wellnesstop.cz/rolletic/ chodila jsem na toto ale zhoršilo mi to žílu na noze http://wellnesstop.cz/vacu-shape/ na zadek a nohy cvičim ruzně 😅 😅
@misicka455 neni zač🙂

bocinka
25. říj 2010

@luuca.b vacu se mi líbí.... 🙂

luuca.b
25. říj 2010

@bocinka mě taky ale ted chvili na něj nemužu

mamkamarketa
25. říj 2010

@bocinka tak to chapu. my se stehovali par dni pred terminem porodu, takze jsem s mimcem i pocitala a taky nebyly a stale nejsou penize na nabytek, takze to vyresilo(tim nehci rict, ze zijeme v holobyte,ale konfercni stul, skleneny vytriny a pod fakt nemame) . ale nikde jsem cetla, ze materska zacina po 2 roce, tak jeste mesic a zacne prava dovca 😀

dreana
autor
25. říj 2010

Ahojky holky, tak jsem docvičila, 40 minut kettler a cviky nay břicho a ruce..

A i mě to bavilo!!! Nějak se vidím v plavkach a jde to samo :D

Jinak snídaně: Dort :o(

Oběd: Míchaná vajíčka

večeře: listové těsto a sýr (male množství...)

jo a odpoledne jablko :D

luuca.b
25. říj 2010

@bocinka nebucám uvidiš bude tě to tolik bolet a když tak zopakujem

bocinka
25. říj 2010

@mamkamarketa to mi ještě hoooodně chybí... 😀

@luuca.b a zlepší se to... nebo se to bude opakovat??? 😒 a nafackovala mi mamka tolikrát a stejně to nepomohlo.... 😠 😝

bocinka
25. říj 2010

@dreana co je kettler??? 😀

bocinka
25. říj 2010

@dreana a jak cvičíš na ruce??? 😕

dreana
autor
25. říj 2010

@luuca.b Proč mám za přezdívkou dvě tečky ? :D
Jinak super tabulka :D

@mamkamarketa ý

Hele muj muž když má náladu tak je nay zabití... Ale je to zlato, je ochoten jíst kvuli mě salát. a dneska mi zatleskal když jsem docvičila. Hodný chlap :D

luuca.b
25. říj 2010

@dreana to nevim asio se tam zatoulaly

misicka455
25. říj 2010

Teda holky co to čtu na minulé stráne snidaně nic , svačina nic to se nedivte, že nejíte základme je pravidelně se najíst aspoň 5 až 6 x denně 😉

dreana
autor
25. říj 2010

@bocinka Kettler je orbitreck. http://www.fitham.cz/1542-kettler-verso-307?gcl...
ay na ruce mám tenhle stroj a taky mám doma činky :o))

misicka455
25. říj 2010

Jo jinak manžel mě podporuje, ale že právě vedle mě žere párky s rohlíkem a voní to po celém bytě to mu je jedno 😀 Ale já to vydžím a nevemu si já už mám po večeři 😉