Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

petka28
19. lis 2010

@evena já ji dnes držím přesně týden a mám dole 1,8 kg a 3 cm přes stehno a paže

meleri
19. lis 2010

jé holky pamatujete si na mě, jak jsem tady s váma hubla? tak ted už mám 65 kg ☹ tolik jsem minule nabrala za celé těhotenství no a ted jsem už na takové váze v 23 tt....tak myslím že zanedlouho se tu zase setkáme! 😅

bocinka
19. lis 2010

@meleri v těhu to neřeš.... já měla za prvních 16tt nahoře 15 kg a pak se to hodně spomalilo.... 😉

bocinka
19. lis 2010

té atkinsonovy diety se docela bojím.... jednou přece budu chtít jíst ovoce a zeleninu.... raději budu jíst všechno, ale míň, nebo tou dělenkou..... 🙂

meleri
19. lis 2010

@bocinka dík! mě to deptá protože minule jsem pak ještě při kojení dost přibrala bože tak mám strach abych nebyla jak koule...ale zdá se mi že jsem přibrala jen to břicho a asi trochu stehna, ale ruce nohy, zadek to je furt stejné...

bocinka
19. lis 2010

@meleri nevím, jestli jsem Ti to už neříkala, ale máte vybrané pro oba kluky fakt nádherné jména... nevtíravé, ale neobvyklé.... 😵 😵 Adrien je úžasný.... a neboj, nebudeš koule, teď už třeba víš jak na to.... 😉

meleri
19. lis 2010

@bocinka děkuju ti! mi se jméno Adrien - Adrián moc líbí..no Sam je vlastně Samson ale nerada se s tím moc chlubím, tady je to ok ale v česku lidi přecejen koukají....jenže my jsem to vybrali protože měl těžké začátky a hodně toho zažil než přišel na svět a i pak to chvíli trvalo než se z toho kuřátka vyvinul pořádný chlapák... moc ti děkuju, ani nevíš jak jsi mě potěšila, to fakt není každý den! 😵

bocinka
19. lis 2010

@meleri a kde žijete??? Samson... to by mě nenapadlo... ale líbí se mi, když se dává jméno kvůli významu, nebo údělu.... 😵 a není za co....

meleri
19. lis 2010

@bocinka já strašně moc chtěla Samuela, už asi od svých 15 let jsem chtěla syna Samuela, no nakonec jsem se musela smířit se Samsonem protože manžel řekl že Samuel je moc židovské (jakoby Samson nebylo)..:( ted jsem si vydupala Adriena.....navíc to znamená prý "muž z Jadranu" a já miluju chorvatsko, ráda bych se tam zas někdy podívala, k tomu moři...žijeme ve Francii.....mi taky, jsem asi trochu romantik, když jméno tak už nějaké výjimečné že jo! 🙂)
dívám se vy máte taky krásné jméno pro holčičku! holčičky mají vůbec jaksi lepší výběr jmen, spoustu krásných, pro kluky je to horší kolikrát...

bocinka
19. lis 2010

@meleri Děkuju, Sofi se jmenuje po mé prababičce, když jsem toto jméno vybírala ještě jich tolik nebylo... teď bych chtěla Samuela, nebo Sebastiana - ale toho mi muž nepovolí.... Horší to bude s holčičkou, chci aby byla na S a nevím nevím.... a jo, pro holčičku je vždy lepší výběr.... 😵 a pozdravuj Francii, je nádherná.... 😵 😵

meleri
19. lis 2010

@bocinka to je hezké! moje babička byla Viktorie chtěla jsem Viktorii no ale je to kluk..můj děda se jmenoval Kornelius což je naprosto šílené jméno a manžel si dělal srandu že mu to dáme jako třeba v římských dobách to bylo určitě krásné jméno ale ted by to fakt neprošlo snad v žádné zemi...
děkuju! 🙂

leopolda
19. lis 2010

@petka28 tak to ti držím palec,já taky začínám,jedla jsi i mléčné výrobky a zeleniny kolik?

petka28
19. lis 2010

jen šlehačku a zakysanou smetanu a zelenina a ovoce se nejdřív nemá vůbec a pak jen povolená zelenina

evcaaaaaa
19. lis 2010

@bocinka drzela jsem atkinse uz ho derzim a jim naprosto VSE 😀 😀
@petka28 Peti gratulece leti ktobe paradní císelko zhozeneho TUKU UZASNE jen tak dal DRZ A VYDRZ 😀 😀 😀 😀 MASICKU ZDAR 😀 😀 😀 😎 Petko jde videt ze jsi tu dietku pochopila naprosto perfektne fandim ti a tobe @leopolda taky a to moooc

evena diky za lichotku co se tyce motivace jeto fajn ze muzu nekomu pomoct vazila jsem cca 70 kilo a ted mam cca 56-57 podle toho kdy jak a co pokud cvicim hoooodne intenzivne jde to dolu krasne i bez dietky a pokud to flakam (teda snazim se jezdit denne a celkem mi to jde jen nekdy jezdim jen 10 minut)vaha stoji ale jim fakt vse napriklad dnes jsem snedla snidane 2x kneknbrot sunka syr obed spagety s bolonskou a vecere 1x chleba s rybickouvou pomazankou vecer 20 minut na orbitreku

misicka455 jsou dva typy diety stara a nova stara je benevolentnejsi a nova je prisnejsi ale ucinejsi 😉 😉

evcaaaaaa
19. lis 2010

ale uz jsem vazila i 53 ale to mi uz muj pantata rikal ze uz to prehanim ale stejne po vanocich najizdim na atkinse a chci to stahnout na 52 kilo 😎 😀

petka28
19. lis 2010

@evcaaaaaa Já když budu mít 62 jako před těhu tak budu skákat radostí 😀

evcaaaaaa
19. lis 2010

to sem rikala taky jak jsem zacinala s atkinsem ja pred tehu vazila 62 ale kdyz ono to jde fakt samo bez hladu a trapeni tak jsem proste hubla az na tech 53 ale musela jsem nabrat neco zpet prej sem nemela zanou prdel hahhahahha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mam to doma srandistu ze 😀

evcaaaaaa
19. lis 2010

nic holky dobrou s kobrou zitra paaaaaa 🙂

evena
19. lis 2010

@evcaaaaaa 😅 jé to chci zaky aby mi někdo zase řekl že nemám žádnou prdel 😀 teda váha fakt super, pro mě je to až neuvěřitelný, jestli ty nám náhodou nekecáš 😀 😀

@leopolda ty taky začínáš s atkinsem?? já taky 😉 .. ale musím až od neděle 😝
nejsem na sebe moc pyšná, ale musím to odložit, protože zítra slavím nar. a vím že bych to možná nezvládla nejíst pečivo a přítel mi bude dělat linecký dosrt s tvarohem a asi by ho to urazilo kdybych ho nejedla, takže si zobnu jen pár jednohubek a kousíček dortíka a od neděle na to na 100% najíždím 🙂 🙂

@petka28 páni, taky dobrá váha a ty cenťáky 😲

@meleri ahoj, sme se dlouho nikde nepotkaly 🙂 snadno se to řekne,ale zkus tu váhu teď neřešit .. po porodu přiď a si tě pohlídáme aby ses nepřežírala čokoládou 😀 😉

evena
19. lis 2010

@bocinka moje dítě se taky jmenuje po prababičce, vlastně až po praprababičce 🙂 akorát u nás to nebylo plánované .. měla jsem vybranéá jména Marian / Mariana, přítel s tím nesouhlasil a pak se dozvěděl od svojí matky že se tak jmenovala její babička tak najednou otočil jak moc se mu to jméno líbí, ale s marianem teda nesouhlasil vůbec, takže ještěže máme holku protože to by byl asi boj 😎

verusa22
19. lis 2010

Atkinsonova dieta v praxi znamená zvýšené riziko mnoha chorob, např.

-úplné selhání ledvin a jater
-příliš mnoho tuku může vést ke zvýšení cholesterolu
-akné, vyrážky a poškození střev
-vedlejším produktem procesu „ketóza“, který při atkinsonově dietě probíhá, je látka Methylglyoxal - a ta je toxická

Jak se Atkinsonova dieta podepíše na Vašem zdraví?

Přísné dodržování atkinsonovy diety zničí zdraví téměř každému.

tak to je holky celkem masakr ne? ta atkinsonova dieta🙂 tu asi nikdy ani radši držet nebudu....

evcaaaaaa
20. lis 2010

@verusa22 nic neni bez rizik co je dneska bez rizika obezita vysoky krevni tlak a cholesterol Obezita u žen způsobuje neplodnost a rakovinu vaječníků si proste nevyberes vzdyt to na nas vykukuje odevsad jednou brambory pusobi blahodarne a za pul roku z nich je rakovina a navic pan atkinson zil na tehle diete cely zivot a dozil se krasneho veku proste na vsem je neco zleho a kdyz nejde nastartovat metabolismus nicim jinym tak je pro mne mensi zlo drzet dva mesice dietu nez mit dalsich par let nadvahu 😒 😒 😒 timhle opet nikoho nenutim nic drzet jen mam jakousi potrebu zastavat se tehle diety protoze mi zvedla sebevedomi a a taky mi neskutecne zlepsila kvalitu zivota 😀

verusa22
20. lis 2010

@evcaaaaaa ja osobně jsme se teda ještě nesetkala s dietou ,která má v sobě tolik rizik.... Vždyť sacharidy tělo potřebuje.... znich přeci tvoří energii... aasi tuhle dietu by člověk měl držet celý život ne? nebo pak zniva najede bude jíst sacharidy a pak asi ať žije JOJO efekt...
Dělená strava nemá žádná rizika,...a asi myslím,že je tak idlní pro každeho
A co jsme slyšela o panu atkinsovi ,nebo spíš si našla...tak zemřel na naásledky této diety a měl 130kg

evcaaaaaa
20. lis 2010

@verusa22 cekala jsem ze to napises ale co jak rikam nic neni bez rizika a navic telo si potrebne sacharidy vytvori prave z tuku ktere mame ulozene ale nebudu nikoho presvedcovat tohle si musi rozhodnout kazdy sam ja ji drzela jojo efekt neni a ziju a jsem zdrava tuk tuk tuk

verusa22
20. lis 2010

Jen můj názor na tuhle dietu 🙂 Jako vypadá pškně,ale já mám sebe tak strašně moc ráda 😅 ,že bych se těch vedlejších učínku bála🙂

evcaaaaaa
20. lis 2010

vzdyt jo verus tohle si musi rozhodnout kazdej sam 😉 😉

misicka455
20. lis 2010

Já dneska hřešila a ke všemu jsme už Třetí den nachcipaná takže ani cvičení jsem nedala takže tento týden se váha asi nehne 😒 Od pondělka na sebe musím být o něco přisnější 😀

misicka455
20. lis 2010

Holky kdo drží toho atkinse napiše zhruba jak vypadá váš jídelníček na týden . díky 😉

misicka455
21. lis 2010

Takže hlasím asi první váhu a tá není nic moc 😒

misicka455
21. lis 2010

Tak co tady to teda vázne, jaké jsou výsledky tento týden u mě jen 300g dolů , ale čekala jsme , že váha bude stagnovat.