Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luti
10. říj 2010

😉 @dandelion super tabulka, ja jestli mohu jeste neco podotknout, BMI je nekdy trochu zkreslujici, coz takhle jeste pridat k BMI obvod pasu, merenym pres pupek. jeslti nektera nebo vetsina 😉 prida ke zdrave vyzive u sport... svaly jsou tezsi nez tuk, takze to budeme mit malinko zkreslene. 😉

coko.joko
10. říj 2010

@dandelion ,to mame jako vsechny nadvahu bo snad i obeznost 😵

cervik1111
10. říj 2010

@dandelion kolik by mělo být to BMI?Moc se v tom nevyznám 😀

coko.joko
10. říj 2010

taky se v tom nevyznam,ale asi bychom mely mit min jak 30

dandelion
10. říj 2010

@luuca.b já mám hodně citlivej žlučník.. nemůžu cibuli, česnek, pórek a papriku.. takže když to vyjmenuju nemá už nikdo chuť mi sestavovat jídelníček.. což chápu... :/
@cabalkova já mám ohromnou výhodu že mi zdravý věci jako pohanka, tofu, kuskus, řasy, soja, chutná.. miluju celozrnný pečivo... ale ujíždím na brambůrkách, pizze, čokoládový zmrzlině... a mám ráda jídlo.. takže i já jsem hodně mlsná ;) ;) ;)
@luti i já vítám ;) i když jsem tu teprve chviličku ;)
@bocinka s mudrou vše řešíme ;) vím že na to nemám.. zkoušela jsem to hodněkrát.. 🙂

dandelion
10. říj 2010

Podváha:pod 19 BMI
Ideální váha: 19 – 25 BMI
Nadváha: 25 – 30 BMI
Obezita 1. stupně – mírná: 30 – 35 BMI
Obezita 2. stupně – závažná: 35 – 40 BMI
Obezita 3. stupně – těžká: 40 a více BMI

lenkavano
10. říj 2010

ahoj holky já bych se k vám přidala ale nemám výdrž.jsem hrozná....

dandelion
10. říj 2010

@luti já jsem tam BMI dala jen jako další info.. přece jen to vypovídá víc než jen váha... ;) ale klidně i míry ;) ale klidně si ji změňte, mě to jen tak napadlo ;) ;) ;)

luti
10. říj 2010

@lenkavano pridej se k nam, se 4mi detmi, to teda musis mit vydrz 😉 😉

coko.joko
10. říj 2010

hihihi,tak ja mam mirnou obezitu,to je masakr.....
@lenkavano ,pojd jen k nam

luti
10. říj 2010

@dandelion ne je to super, alespon se budou vysledky lepe kontrolovat, ale jak rikam, treba muj manzel ma podle BMI nadvahu a pritom vypada velice dobre, je vysportovany 😉 😉

cervik1111
10. říj 2010

Holky,já jsem po prvním dítětí shodila kila jen díky cvičení-2xtýdně aerobic a 1xt.spinning-to jde fakt dolů a to jsem se v jídle ani moc neomezovala(u prvního jsem měla 84) a krásně mi to šlo dolů.Jenže teď se nemůžu donutit,nechce se,není ani čas.......ale na žrádlo je čas,jsemsi vědomá,že doat tlačím 😢 😢 😢 Když už ti i chlap řekne,že bych měla něco ze sebou dělat,tak to už je na zváženou,co 😕 😕 😕

bocinka
10. říj 2010

mě dělala na imuno i obvod pasu a děs..... mám 102, přes prsa 130 a přes boky 110 😕

Jooo a necvičím, páč jsem sešla dolů a zjistila, že bouchla žárovka a po tmě tam fakt nebudu.... takže ofiko začínám od zítra.... 😀

coko.joko
10. říj 2010

@bocinka 😀 😀 😀 jo,jo taky nam nejde svetlo v obyvaku 😀 😀 😀 tak to ja se teda nemerim takhle,protoze me se staci jen podivat a vidim.....holky proc to mame tak tezky a ty chlapici ne....vsak o co jim jde....
@bocinka taky mam starsiho manzela 😵

bocinka
10. říj 2010

@cervik1111 to je.... Mira teda ještě nic neříká, dneska jsem od něj dostala suprovou halenku.... a říkal, že mi to sluší, jenže já si připadám v pleteninách ještě silnější... když někam jdem, tak mi říká, ty si stěžuješ a koukej na tuhle a na tamtu.... jenže to mi v hubnutí nepomůže.... ☹ měl by mě motivovat opačně, ale to by mě zase mrzelo.... 😔 já asi fakt nevím co chci.... 😕 navíc, Mira se bojí, že mu uteču, kvůli věku a tak.... vždycky říká, že na mě čuměj chlapi už tak, a co budou dělat pak??? 😖 jenže já mám momentálně pocit, že na mě čumí, že jsem tlustá.... 🙄

bocinka
10. říj 2010

@coko.joko o kolik??? 🙂

cervik1111
10. říj 2010

@bocinka vidíš,já zase hned brečím,když mi chlap řekne,že jsem teď víc kulatoučká než v těhotenství 😢 Je to hrozné,nic neobleču 😢

lenkavano
10. říj 2010

holky já nemám raději ani váhu,ale počítám že mám tak 105 kg má tu někdo víc? ☹

luti
10. říj 2010

ja mam pres pas, pres pupek 107cm, 112 pres boky a prsa? mozna ty mam nekde u pupku 😀 😀 100cm, paneboze to jsou nepomerne miry, nu coz hlavne zdravi.... anebo plasticka operace? 😀 😀 , holky jsme bojovnice, urcite to zvladneme...

cervik1111
10. říj 2010

@bocinka taky od zítřka,od pondělka to jde vždy líp 😝

coko.joko
10. říj 2010

@bocinka ,tak to metaky manzel porad rika jak me to slusi a jak by me koupil toto a toto,ale ja proste nechci a kdyz zacnu tu svoji,ze po mimi jsem hnusna a ze mam speky a popraskanou kuzi na brise a porad remcam,tak me vzdy chytne a rekne,ze jsem ta nej..hihihihi......ale ja si teda tak nepripadam a jeste dlouho nebudu.....a hlavne me sere jak po me cumeji kdyz jdu venku....jak se me klepe ten rosol na brise..

cervik1111
10. říj 2010

@lenkavano já už se taky radějí nevážím

bocinka
10. říj 2010

@cervik1111 nebreč.... to tě musí zatvrdit.... že do toho půjdeš a ještě bude žárlit, chlap jeden... 🙂

@lenkavano mám tak stejně....

@luti 😀 😀 😀 se tady i pobavím....

@cervik1111 jasné.... pondělí nový týden, nový život.... 😀

dandelion
10. říj 2010

@lenkavano ehm... tabulka je na předešlé stránce ;) já mám 122 ;) mít 105 tak skáču do nebes :D ;)

cabalkova
10. říj 2010

@lenkavano Ja, bud v klidu. 🙂 Vaha je taky muj nepritel, ale aspon me donutila pohlednout krute pravde do oci. 😵

cervik1111
10. říj 2010

@coko.joko mě to štve,protože vím,že chlapovi se líbí hubenější holky(né úplne vychrtliny,říká mi,že b70kg je v pohodě),a já bych semu chtěla líbít.Holky,kdyby jste viděly jakou mám prdel velkou,hrůza ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

coko.joko
10. říj 2010

ja bych taky skakala JUPIIIIIIIII..........ale do vanoc bych chtela dat,10kg a do pristiho kvetna dalsich 10 a jsem tak spokojena holka

cabalkova
10. říj 2010

Kocky moje, jdu do pelisku za manzou, zitra vstavam nejpozdeji v pet, tak at neco uspim... a po poledni zahlasim novou aktualni jatecni vahu od vazeni u dietolozky. 🙂

cervik1111
10. říj 2010

@bocinka já mu to říkám pořád.počkej,zhubnu a pak ti to bude ještě vadit....mám dvě kamošky,nbyly obeznější,zhubly a nnašly si nové chlapy,a dnes obě rozvedené.....tak mu to vždy házím na talíř 😉

lenkavano
10. říj 2010

@cervik1111
@dandelion
@cabalkova já bych si ani netroufla na tu váhu vlézt kdybych ji měla.muž mi nic nevyčítá ,naopak ale mě to vadí hodně.jenže právě ta výdrž a vůle mi chybí.jinak jste mě potěšily svýma váhama jsem s vámi alespon na stejné lodi 🙂 🙂 před osmi lety jsem měla 62 kg po porodu Kubíka a ted?darmo mluvit.