Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

verusa22
14. říj 2010

@bocinka malá tenkrát měla růžovej kloubou ,růžovy tričenko a šortky s laclama a naušnice!!! a ptali se zda je to kluk nebo holka...nechápačka fakt....

Boci nechceš nám napsat...nebo aspoň me by to zajímalo...co ti ta dietoložla dala třeba za jídelníček nebo řekla jak se máš stravovat? bych s etebou ráda inspirovala 😉 a opičila se 😵

bocinka
14. říj 2010

@verusa22 je to imunoložka, ani vlastně nevím, proč mě doktorka neposlala k dietologovi... ale u mě to bylo na mou žádnost a moje doktorka mi řekla, že to nepotřebuju... sama je teda kousek.... má určo přes 150 kg, ale je úžasná a fakt sympaťačka.... no a ta nova doktorka mi řekla, že si mám psát týden jídelníček a pak přijít, jedla jsem dvakrát, někdy třikrát denně, to je hlavní problém... tak mi řekla, ať jím pětkrát menší porce, že jíst se má naposledy dvě hodiny před ulehnutím do postele, ne že já jedla v šest a spát jsem šla v jednu.... že aspoň jablko a jídelníček mi nedala, to asi tím, že to není dietolog.... jen dala nějaké brožury o počítání kalorií a na to teda já fakt neměla... je to dost drastický, pořád jsem měla pocit hladu a tím pádem větší chuť.... 😠 a když jsem u ní byla včera, tak mě pochválila, a dala rady ohledně té dělenky, že v kytičkové dny nemám fakt jíst nic zvířecího, ani mléčné výrobky a tak.... pak, že je to dobrá metoda, páč se může jíst všechno a člověk tak nemá vlčí hlad... a uklidní se tím, že to a to si dá zítra.... 😝

luuca.b
14. říj 2010

@verusa22
@bocinka to je jak u nás já vše m odré a ptají se co to je!no debilové

verusa22
14. říj 2010

takže 5krát denně jíst?
např:
snídaně:rohlík s máslem
svačina:jablko
Oběd: kure s bramborem
svacina: mandarinka
vecere: lehky zeleninovy salat?

nepocitam delenou...kdyby byla delena podridim se podle deleny.... ale ja proste si nedovedu predstavit ze si dma maso bez prilohy....

a dotaz 🙂 když jím kytičky: tak mužu jíst.... pečivo,bramboru,ryzu,testoviny.zelenina ovoce?¨
zviratka: maso,mlecne vyrobky,syry,mliko, ale ne zeleninu?

bocinka
14. říj 2010

@luuca.b někteří lidi jsou fakt divný... navíc na mojí malé a na Matym teda taky.... jde vidět, že je to holka a Maty kluk... už to nejsou takové miminka...

bocinka
14. říj 2010

@verusa22 právě, že zeleninu můžeš pořád... to je jako ta příloha... ale ne brambory a tak... přeleť si tohle...http://www.delena-strava.cz/
já bych samotný maso taky nesnědla, ale když si udělám salát, tak mi to nevadí.... nebo si udělám dresing z jogurtu a tak... 😉

verusa22
14. říj 2010

jako zeleninu mlžu aji ve zvířátkový den?

verusa22
14. říj 2010

takže v kytičkový den můžu špenát s bramborem ?

bocinka
14. říj 2010

@verusa22 Ano ve zvířátkový den můžeš zeleninu, která nepatří do sacharidů a jo španát s bramborem budeme mít zítra... 😝

verusa22
14. říj 2010

mňám 🙂
valím do hajan děvčata🙂 pěkné sny ...

luuca.b
14. říj 2010

@bocinka no právě jsou divny🙂 jdu koukat na máma a tata🙂

bocinka
14. říj 2010

@verusa22 brou 🙂

@luuca.b já taky chtěla, ale nějak nám blbne Prima dneska... 😠

kahinae
14. říj 2010

@luuca.b jojo existuje 🙂

Tak jak holky dopadly ty placičky?? 🙂 🙂

luuca.b
14. říj 2010

@bocinka no příště to bude větší hukot🙂
@kahinae tak to se tam optám děkuji za tip.-)

kahinae
14. říj 2010

@luuca.b není vůbec zač 🙂

dreana
autor
15. říj 2010

Dobré ráno holčiny, tak já letím do práce. 🙂

Dneska tu nemam nic ke snídani, hruza.

Ale na oběd jdu zase do číny, tak si zase dam pulku porce 🙂

negrovka78
15. říj 2010

Dobré ránko,

včera odpo jsem zhřešila a nabouchala jsem se květákovýma placičkama 😅 Tak dneska zase pěkně zase vážím a zapisuju,jedu prostě dál i když jsem to včera přehnala 😅

bocinka
15. říj 2010

Bré ránko,.... 🙂

@dreana aspoň jabko....

@negrovka78 o tom to je.... pokračovat... vždycky se to nepovede... 😅

bocinka
15. říj 2010

já mám dneska kytičky, snídala jsem BEBEčka a dám si jablko, na sváčku bude mango.... a na oběd špenát s bramborama.... a pak se uvidí... 😅 asi upeču štrůdl.....

zuzi82
15. říj 2010

Dobré ráno,
vy jste toho zase večer popsaly. Co dělají vaši chlapi, když sedíte večer na netu? To by u nás asi neprošlo. 😀
Já jsem včera měla zvířátka:
snídaně kyselá rybička
svačina půl broskve
oběd kuřecí špalíčky a tzatziki
svačina tzatziki
večeře pomelo
A k tomu jsem byla s malým na plávání (plave ve vaničce a já jsem na suchu, takže docela záběr na ruce a záda) a taky na kontrole s kyčlema a konečně je má v pořádku, můžeme být bez širokého balení a už tam nemusíme. Hurááááááááááááá!
Dneska mám kytičkový den, takže to vidím asi takhle:
K snídani jsem měla celozrnný chlebík s nějakým žervé, na svačinku si dám banán, na oběd budě těstovinový salát, svačina jogurtový nápoj Aktivia malý a na večeři si nejspíš udělám nějakou polévku. 😉
A mimo to jdeme v jedenáct vyzkoušet plavání miminek v bazénu. Od listopadu už nemudeme ve vaničkách, ale v bazénku. 🙂

kahinae
15. říj 2010

dobré ráno holky,

já sice dneska měla mít maso, ale tím že jdu dneska na volby do komise, takže dneska mám zase kytičky 🙂 Tak se vám ozvu v neděli s váhou 🙂 nevím totiž kdy skončíme v sobotu se sčítáním 🙂

mil7
15. říj 2010

Zdravím všechny,také jsem najela na dělenku,ale trošičku jěště tápu.Není mi jasné,všude jsem se dočetla,že ovoce se zvířátkama ne.A na str. 15 misicka píše,některé ovoce do této skupiny???Tak prosím o radu jak je to?
Dočítám Vás od začátku a pak bych se přidala,jestli to neva 😉

zuzi82
15. říj 2010

@mil7 vítej, s dělenkou je to tak, že je mnoho stylů a záleží na tobě, co ti bude vyhovovat. Třeba Kořínková rozděluje striktně kytičky a zvířátka, ale já třeba jedu podle www.delena-strava.cz, což je těžší na zorientování a zapamatování, ale lehčí na vaření a dodržování. Za dva a půl měsíce mám dole téměř 6 kg. Ale samozřejmě jsem k tomu taky upravila stravovací návyky, takže je otázka, co víc zabralo. 😉

dandelion
15. říj 2010

Dobré ránko (teď jsem vstala) ;) ;) ;) Já hlásím, že jsem si včera večer dala oooobrovskou porci zapejkanejch těstovin :( Musím se napráskat, jinak si budu myslet, že mi to projde :D Proto dneska zase dečka hore.. 121.8kg... ale jedu dál ;) dneska mám velikou chuť na zeleninovej salát.. takže půjdu nakoupit zeleninku ;) ;) ;)

misicka455
15. říj 2010

😉 @mil7 Já mám klidně ovoce i s kytkama i ze zvičátkama , ale né dohormady 😀 Jako, že když si vezmu dopoledne ovoce nejím už zeleninu a naopak. Prostě bud zelenina nebo ovoce 😉

misicka455
15. říj 2010

Já mám ndeska kytky takže snídaně palačinky s dia marmeládou mňam , na sváču banán, odpo bude čočka s chlebíkem a dál ještě nevím uvidím na co bude chuť.

coko.joko
15. říj 2010

Ahojda holky,
@kahinae ,tak to dobre secti a v nedeli tu.....
@zuzi82 ,taky mam dnes testoviny....a plavani na nej se chystam od ledna budu chodit s prckem 😵
@dandelion ,no ty se mas ja vstavam uz v pul sedme 😀
@mil7 ,ahojda...co ty tady jsem nejdriv nevedela jestli to jsi ty a nebo ne...co ty chces schazovat,vzdyt jsi jak proutek.... 😵

coko.joko
15. říj 2010

holky docela dobry jak pisete co mate bo ja to porad nejak nechapu a tak se trochu opicim co mate vy mam i ja.....

dandelion
15. říj 2010

@coko.joko neboooj.. není to tak často.. včera jsme s M měli trochu nepříjemnou rozmluvu a táhlo se to až do 3 do noci.. tak jsem to naspala.. až bude práce, tak nastane režim ;) ;) ;)

coko.joko
15. říj 2010

@dandelion,ale clovek to nekdy porebuje poradne se vyspat