Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kahinae
13. říj 2010

@misicka455 @bocinka dobrou holky.. tak zítra 🙂

kive76
14. říj 2010

@luuca.b aha, tak to já jsem někde přeskočila...to že po týdnu...

misicka455
14. říj 2010

Dobrý ranko dneska stávačka až v sedm no lepší než v šest 🙂

negrovka78
14. říj 2010

Dobré ránko,

teda vy jste toho včera napovídaly 😀 Nestíhám dočítat 😉

dreana
autor
14. říj 2010

@misicka455 Teda, "román" jsem jen zběžně prolétla, ale držím palečky aby bylo malé co nejméně!!!! Večer až bude čas dočtu román celý 🙂

dreana
autor
14. říj 2010

Dobré ranko holčiny, tak jak pak je? Ja mam dneska odpolední takže do práce na pul 10 a z práce buh ví kdy :o))
Dneska jsem to dostala, tak mě břícho bolí jako čert, ale k tomu hubnutí je to docela dobré, člověk pak nemá hlad. a taky docela zabírají ty "vitamínky" co papám, doufam že v neděli bude váha hodná a ukáže něco hezkého 🙂))

zuzi82
14. říj 2010

Dobré ráno,
tak my dneska vstávali už v sedm. Teď si Matěj žvaní pod hrazdou a za chvíli půjde na zem, ať se může točit.

@kahinae Ve F-M ti na výběr nedávají. Byla jsem na pokoji s paní, co kojit nechtěla, ale nikdo se jí neptal a o umělku se musela dost doprošovat. Já kojit chtěla a vydrželo nám to 10 dní. Z nemocnice jsem šla s tím, že malý vypije 10 ml, takže musím kojit a přikrmovat přes stříkačku. To byla síla, protože, když jsem malého nakojila, tak byl tak vyčerpaný, že už nezvládal tu stříkačku, takže pak jsem buď kojila, nebo dávala stříkačkou. Pak se rozpil a vypil na jedno kojení 30 ml a já byla šťastná, že to půjde. Myslela jsem si, že není jedlík a víc nepotřebuje. Hlady vůbec nebrečel. Vlastně jsem kojila po 3 hodinách ne proto, že by řval hlady, ale proto,aby prostě něco jedl. Z nemocnice nás pustili jen díky tomu, že předposlední den mu dali UM a tak přibral asi 20 g. Pod deseti dnech začal hned po kojení brečet hlady, tak jsem to zabalila, dala UM z lahvičky a odsávala dokud bylo co. Ale podařilo se mi za celý den odsát jen 80 ml a pak samozřejmě míň a míň. Trochu jsem s tím počítala, protože moje mamka nekojila ani mě ani ségru. Nic jí prostě neteklo. Až před několika lety jí na mamografu řekli, že kojit nemohla, protože nemá vyvinutou prsní žlázu. PA mi říkala, že to může být problém i u mě, že tam asi něco je, ale nestačí to. 😉

Jinak dělenky je opravdu hodně, takže jde o to co si kdo vybere. 🙂

zuzi82
14. říj 2010

A zapomněla jsem, že vám všem držím pěsti, ať jsou drobkové v pořádku a vy co musíte cvičit, ať to pomůže. Nás už pomalu dr. chtěla taky nahnat. Matěj se v pěti měsících netočil ani na boky,prostě ležel jako placka a hrál si na zádech, tak jsme začali cvičit, jak nám poradili na plavání a na příští kontrole už paní dr. ukážeme, jak nám to jde. Cvičili jsme doma přesně týden a je to. Už se točí a točí a točí. 😉

misicka455
14. říj 2010

MY valíme dneska na očkování tak doufám, že se to obejde bez reakce.

dandelion
14. říj 2010

Ahojte ženy mé 🙂)) dočtu vás během dne 🙂 včera jste toho pěkně napovídaly ;) ;) ;) Večer mi už bylo tak zle, že jsem neměla sílu se tu ani stavit... Přijela jsem ze školy něco po 8 večer a chytla mě taková migréna.. naštěstí jsem se z toho vyspala ;) Teď po ránu jsem si neodpustila kafčo, ačkoli se ho snažím omezovat... :/ Teď mám zase období že mi strašně moc chutná 🙂 Váha se zatím nehla, pořád "krááásných" 121,1kg ;) ;) ;) Zvláštní, že když člověk jí víc rozumně, tak se i s takovou váhou cítí lehce :D :D :D

@dreana My máme vlastní byteček, bez hypotéky..M ho dostal od svých rodičů... Takže veliká výhoda.. Zvlášť teď, když jsme oba bez práce na HPP.. Jen samé brigády.. Takže i proto chci toho využít a hubnout, protože jsem snažení odložila, než najdeme práci, nebo alespoň M. Já nevím proč se všichni tak diví, já jsem se vždycky chtěla brzy vdát, osamostatnit a taky mít brzy dítě. 🙂 Kdyby bylo jen na mě, tak bych měla miminko hned v 19 ;) Ale zase na druhou stranu i za ty 2 roky si člověk pár věcí srovnal v hlavě ;)

@kozinka teeeda 🙂 hlavně si to focení užij ;) ;) ;) to byl vždycky můj sen :D :D :D Já vždycky chtěla vysoký kozačky.. Nikdy jsem na sebe nesehnala... :/ A natahovačky se mi nelíbí, tak doufám že jednou snad :D :D :D A copak máš za školu, teda spíš čím jsi 🙂 Co tě čeká po MD za práci? 🙂)) My se taky nesnažíme nijak usilovně. Spíš bych řekla, že se nijak nechráníme. 🙂

@negrovka78 stévii fakt doporučuju ;) já jí oblbuju chuť na sladký ;) jinak hodně procentní čokoládky opravdu nesníš moc ;) já jsem taky ten typ co když si dá milku, tak jí má do pár minut celou v sobě :D ale od 75% do 85% čoko jsou moc dobrý... 90% už jsou brrr.. až moc hořký... 🙂 Jinak doporučuju Lind 75% a nebo Moser Roth alespoň 70% ;) ;) ;)

negrovka78
14. říj 2010

@dandelion Tak já si včera koupila 86% čokoládu od Figara a fakt,že jsem si dala večer jenom 2 kostičky a už jsem víc netoužila po sladkým a moje chuťové pohárky byly naplněny 😀 😀 😀

coko.joko
14. říj 2010

Dobre rano,holky vy fakt kecate az moc a ja to taky nejak nestiham docitat 😵 U nas noc hrozna Lenny se vzbudil v pul druhy a hrozne vyspalej a do 4 mu trvalo nez usnul a pak v 6 jako konec jsem hotova po dnesni noci.... 😵 to byla ta jedna z hodne dobrych noci...jinak jste se bavily o porodu,tak ja jen dodam ja rodila 2 dny a mela jsem dost..v pondeli nastup a v utery vecer jsem porodila a v utery okolo 17hod.jsem uz lezla po zdi jaky jsem mela bolesti a okamzite jsem si vyzadala Epidural a pak se trochu ulevilo a rvani to neni na me..takze jsem rodila taky v klidu a bez jakych koli scen...no tak to jen ve zkratce..Jinak hlasim tady kosa jako blazen a musim jit dnes koupit fusak 😝 a kojeni ponarocnym porodu se malej sekl a nechtel pit,takze po dvou dnes nastoupila odsavacka a porad nic ja nemela mliko a po trech dnes jsem uz byla zla a rekla jsem at mu okamzite daji UM a byl klid,pak jsem to zkousela jeste doma a bylo malo,takze my po nejakych 15 dnu taky na UM....
A kozacky ty mam ve skrini,protoze si to ted nemuzu dovolit jeste jsem je no´sila jako tehule v leden,unor......bohuzel ted mam smolika....

misicka455
14. říj 2010

Tak jsme si nasnídani dala kousek toho ananasu a mám hlad 😀

coko.joko
14. říj 2010

@misicka455 ,ja si dala tmavou housku s maslem a k tomu zeleninu,tak nevim muze se to 😕 ananas to je malo ne?

misicka455
14. říj 2010

@coko.joko jestly máš kytky tak je to v pohodě 😉 Ananas je málo , ale mám ndeska trochu čistící den .

coko.joko
14. říj 2010

@misicka455 ..jo kytky 😵 jeste v tom trochu plavu,ale jsou to kytky 😵 musim jit na nakup...zitra ma manzel narozky,tak musim pokoupit na dortik a zitra vecer si budu hrat 😀

kahinae
14. říj 2010

dobré ráno holky 🙂 tu je zima jak v Rusku ☹ ☹ a vůbec se mi nic nechce.. jinak snidane půl housky.. prostě nemám hlad ☹ ☹

bocinka
14. říj 2010

Bréé poledne.... u nás je krásněj.... teď jsem uklidila celej barák - teda skoro, malá spí, takže jsem nevysávala... ale už se mi nic nechce..

já mám dneska zvířátka....
snídaně - jedno velké apetito, rajče a tři plátky šunky
svačina - eidam
na oběd budu mít kuřecí placičky... 😵 😵 Mira s bramborem, já se zeleninou....
na sváču a večeři si udělám zase zeleninovej salát se zakysankou... 😵

kahinae
14. říj 2010

@bocinka 😀 tak pak dej vědět jak se ti povedly 🙂 jinak jsem zapoměla napsat že kuřecí maso nakrájet na kostičky 🙂 🙂 a na menší, mě se včera nechtělo tak jsem udělala kusy a trhaly se mi :(

coko.joko
14. říj 2010

@bocinka ,jak se delaji kureci placicky 😅 taky chci ochutnat.....
taky jsem uklidila a ted se malej najedl a mlati tu do hrazdy se divim,ze jeste je cela 😀

bocinka
14. říj 2010

@kahinae napdlo mě to.... mám uzoučké proužky... 😅 a přidala jsem si tam své oblíbené bylinky a koření..... 😅

bocinka
14. říj 2010

@coko.joko já tonemůžu najít, je to tady pár stránek zpátky... včera jsem to četla... ale upravila, dělala jsem je:
kuřecí prsíčka na tenké nudličky, sladká paprika, grilovací koření na kuře, nasekaná pažitka, koření na gyros, sůl, pepř a další koření, já vždycky šupnu kousek toho, trochu toho a je to 😀 5 vajec, olej, solamyl a budu je smažit na lívanečníku, ať to trochu vypadá... 😀 😀 😀

misicka455
14. říj 2010

Tak placičky děláte skoro jako my čínu já do toho přidavám ještě cibuli.

coko.joko
14. říj 2010

Dekuji moc ja to prave hledala taky a nemuzu to najit,bo taky hrozne kecate.......

misicka455
14. říj 2010

Mě tak dneska honí mlsná ☹

coko.joko
14. říj 2010

@misicka455 no a co ananas je taky sladky,tak dej o kolecko vic.......ja sladky nemusim,ale dala bych si moc dobre vychlazenou Pepsinu 😀

misicka455
14. říj 2010

Hm pepsinu bych taky brala , al edost nebudem si dělat chutě 😉

luuca.b
14. říj 2010

ahojky tak dneska se toho moc nenakecalo🙂 já dneska neměla vůbec čas jíst.hl jsem unavená a bez nálady ,chybí mi mega sladky dneska ani píď sladkého a je mi až zle☹

dreana
autor
14. říj 2010

@dandelion Ahojky,
no ja jsem taky takovy ten vyloženě rodinny typ. Děti bych taky chtěla, a moc. Ale mam nějaky ten rozum" potřebujeme se finančně srovnat" a potom to snad bude lepší a lepší 🙂

dreana
autor
14. říj 2010

Tak a ja dneska:

Snídaně Muller milk
Oběd + Večeře: Kuřecí maso na kari + rýže v číně. Pulka porce k obědu a pulka k večeři.
Před chvílí asi 6 cherry rajčatek.

A vidím to dneska že to bude asi všechno...

Holky jak moc špatny jsou při hubnutí brambory??

mě naštěstí sladke vubec zatím nechybí, spíš bramburky, na těch sem byla jeden čas zavislá :(