Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

tegina
13. lis 2010

Ahojky holčiny,
no budu mít strach po tomto týdnu vůbec na váhu stoupnout ☹ . Úplně jsem se zděsila, co tu píšet o mmb, je mi Vás líto...já teda zatím nenaletěla, ale člověk opravdu nikdy neví. Asi se musí počítat s tím, že někdy stav nebude odpovídat, každá jsme jiná..někdo popíše, že věc má vady a jak mi přijde, tak je marně hledám a je jako nová. Kamarádce se stalo, tak jak uvádtíte, že paní psala jako nové a hrůza...takže je to opět o lidech. To, že někdo přijme penízky a nic nezašle, to nemám ani komentář...prostě podovníci už neví kdeby...
Holky jak píšete o problémech s chlapy, tak vidím, že my se švagrovou řešíme prkotinky, no spíše to jejich pro nás opožděnější a free uvažování 🙂 . Snad se Vám ty problémy brzy vyřeší. Jinak já to mám jako ty mamka marketa, že u stresu pojídám 😒 .
Luuco, já bych asi ty holčiny co se neozvou déle než tři týdny vyškrtla, né, co vy na to?
Zatím papa.

misicka455
13. lis 2010

Holky tak jsme ten typ , že všechno jsem řešila jídlem 😒

luuca.b
14. lis 2010

ahojky holčiny taky ted nějak nestíhám jsem tu na skok🙂 jestli je někdo nově příchozí čekám IP i od vás ostatních a jak píše @tegina 3 tydny a mažu ju??????

luuca.b
14. lis 2010

jinak taky mám ted furt stres☹,moc zas nespíme☹ a nějak tak vše,ale už mám jisty ten kurz na zumbu se těšim a začala jsem dělat nehtíky(gelovky) tak jsme rááda že se nenudim🙂

tegina
14. lis 2010

Ahojky, luuca, no myslela jsem to tak nechci být ale drsná 🙂 , ale jak to vyřešit. Jiná je, kdyby třeba holky napsaly, teď se mi to nedaří..nebo tak, ale neozvat se vůbec..každopádně jsem chtěla ať máš ty s tím co nejméně práce, tak nevím jestli i to spíše nepřidá 😒 . Třeba se holky vyjádří..to budeš mít supr s těmi kurzy, takovým lidem fandím, když já už jsem pecka peckovitá..

luuca.b
14. lis 2010

@tegina jako i měsíc je tpo co nějaky nenapsaly a ani sem nechoadí tak jestli bude nějaky ještě chtít přidám je z5

luuca.b
14. lis 2010

tak už to mám předělané čekám na další váhy🙂

luti
14. lis 2010

@luuca.b u z to mas v IP.

Zdravim vsechny pri Nedeli, gratuluji vsem tem, co zhodily alespon nejaky ten gram nebo kilogram a zaroven zdravim vsechny nove prichozi. Kocky, ja vas nestacim ani docitavat, ale verte tomu, jsem v tom stale s vami🙂)) a vsem drzim palce. Uspesne hubnuti,papapa a pristi tyden na Konikovi nashledanou🙂)

bocinka
14. lis 2010

ahojky holky...

@luuca.b v IP máš novou váhu z rána....

Jinak už jsem necvičila asi 5 dní... jsem nemocná.... ☹ 😠

cervik1111
14. lis 2010

@luuca.b ahoj,moje váha 84,5kg

cervik1111
14. lis 2010

@luuca.b ahoji,moje váha 84,5kg
@luuca.b jé,myslela jsem,že ti píšu do IP.Už jsem to poslala i tam 🙂

cervik1111
14. lis 2010

a úplně čučím,jak je každý nespokojen s MMB.Já tam objednávam docela často,a ještě se mi nikdy nic takového nestalo 😉 To musí byt povaha,vzít si peníze a už se ani neozvaz. I když toho člověka neznám,nedalo by mi to.Děs,co jsou někteří lidí zač

bocinka
14. lis 2010

@cervik1111 taky objednávám hodně na MMB a zatím se mi nic špatnýho nestalo... ťuk ťuk

valentovasasa
15. lis 2010

@cervik1111 já nekupuju přes MMB ale spíš přes Aukro, tam i hodně prodávám- a můžu říct, je to hodně o lidech - prodala jsem přes Aukro štěně (máme Westíky) a dodneska ho mám doma a to ho měli odvést před 3 týdny. zatím poslední termín maj tuhle středu a pokud zas nedorazí, tak už to hodlám řešit jinak. Pán si totiž myslel, že ho vydraží, já mu ho tu rezervuju a haldu dalších zájemců kvůli tomu odmítám a pak mi minulý týden řekl, že už ho nechce... Tak jsem to zkoušela na pána, kterého jsme měli v záloze, ale jelikož to neměl jistý, tak si štěně sehnal jinde. A tenhle, co to vydražil, mi říká - tak ho prodejte někomu jinému... Jenže skoro 3. měsíční štěně je pro mě takřka neprodejné a pokud prodejné, tak pod cenou. Tak jsem mu řekla, že ho klidně prodám jinde, ale jestli budu muset pod cenu, tak po něm budu chtít doplatit rozdíl do plné ceny, že na tom štěněti nebudu kvůli němu tratná. Tak najednou našel ve svém "nabitém" čase místo a že přijedou ve středu. A to mám sto chutí jim doúčtovat i žrádlo za ty tři týdny.
A naopak jako kupující mám s Aukrem jen dobré zkušenosti. Takže je to vše fakt jen o lidech. Ale narozdíl od MMB si na aukru můžeš přečíst komentáře k danému prodejci a rozhodneš sejestli to vypadá, že je "solidní" a koupíš od něj.

valentovasasa
15. lis 2010

@evena souhlasím, cukrovku bych taky nechtěla - navíc na ni vlastně umřel můj děda. Resp. každý řekne, že na cukrovku se neumírá, ale málo kdo vám dodá, že se neumře na cukrovku, ale na ty další nemoci s ní spojené... Např. dědovi jen díky cukrovce přestaly fungovat ledviny, takže dva roky dialýza, pak nová ledvina, když byl dárce. Pak zase špatné cévy, takže trojitý baipas, když se zbavi tohoto, tak se mu zas ucpali cévy v nohách, tak zase s tím na "protažení"... A nakonec mu zkolaboval vlivem cukru a tím spojených věcí celý organismus. A to se léčil!!! Neměl to zanedbané

leopolda
15. lis 2010

Ahoj holky,tak období oslav je za mnou,tak se vrhám na dělenou stravu,už jsem ji kdysi držela a působila na mě dobře.Snad to vydržím.Svoje míry pošlu.

misicka455
15. lis 2010

Tak dneska jdu do toho zase s větší vervou půl kila za týden je pro mě málo 😠

dandelion
15. lis 2010

Ahojte děfčata, hlásím se po delší pauze.. měla jsem nějaké problémy.. v rodinně, ale snad už je všechno zažehnáno 🙂 🙂 🙂 jinak můžu říct, že se zatím hezky držím podle plánu... sice jsem během tý doby přibrala až na 124,6kg, ale to jsem se naštvala a teď mám 120,9kg 🙂 a jde to dolu, jsem moc ráda 🙂 🙂 🙂 a co vy? vaše úspěchy?

dandelion
15. lis 2010

Ahojte děfčata, hlásím se po delší pauze.. měla jsem nějaké problémy.. v rodinně, ale snad už je všechno zažehnáno 🙂 🙂 🙂 jinak můžu říct, že se zatím hezky držím podle plánu... sice jsem během tý doby přibrala až na 124,6kg, ale to jsem se naštvala a teď mám 120,9kg 🙂 a jde to dolu, jsem moc ráda 🙂 🙂 🙂 a co vy? vaše úspěchy?

mil7
15. lis 2010

Ahoj holčiny,
jak píšete o tom mimibazaru,jsem docela v šoku 🙂 Nakupuju tam dost,ale zatím vždy vše proběhlo OK.Ale teď budu mít docela strach 😉 Jinak hubnutí u mě nic moc.Na víkendík jsme byli u tchánovců a to byly zase obžerstva.Vepřo,knedlo,zalo, zákusky,vínečko,oříšky,chlebíčky.No až je mi dnes zle.Tak zase s chutí do toho a snad to půjde 😉 .

valentovasasa
15. lis 2010

@mil7 já bych z toho MMB nebyla v šoku, je to jen o lidech. Jak jsem psala - já na aukru mám dobré zkušenosti až ted - to neodebrané štěně...

Jinak jáí mám za sebou 15 min zumby (našla jsem nějaká videa na www.youtube.com a docela se to podle nich dalo...

kive76
15. lis 2010

@mil7 já taky ted poslední dobou přes mimibazar nakupuju, a jsem spokojená 🙂

kive76
15. lis 2010

jo jinak mě to ted moc nešlo...mám kilčo zpátky nahoře...zas na 80 kg..bleeee 🙂

kive76
15. lis 2010

@valentovasasa ahojky, to muj děda měl taky silnou cukrovku zhoršilo se to v 81 letech, ucpání těch cév na noze, takže nejdřív jedna moha amputace, a pak po roce druhá...ale pak umřel na infarkt v sanitce při převozu do nemocnice..

misicka455
15. lis 2010

Jdu taky cvičit jé nechce se nechce 😀

mamkamarketa
15. lis 2010

ja si dneska jedu za pani z mmb pro bundicku pro malyho, tak doufam,ze bude tak pekna jako na obrazku 😝 jinak k tomu cviceni, jak vas obdivuju. ja jsem lina jak ves. a navic kdyz se uraci prijit manza z prace je uz 19:30 a predstava,ze jeste nikam drandim na cvico...hmm ale ono to bez toho pohybu asi nepujde ☹

kacab
15. lis 2010

... fakt si dejte na MMB bacha... už nám dluží přes 20tis.... Ani majitel baráku, jehož adresu psal dříve jako odesílací ji nezná....

misicka455
15. lis 2010

Tak pro dnešek odcvičeno 😉

bocinka
15. lis 2010

Ahojky.... tabulka je super.... 😵 😵

mě je už dneska fajn, viróza je pryč... takže večer jdu cvičit.... 😵 už se i těším....

@misicka455 kdys to stihla?? 🙂

misicka455
15. lis 2010

Dala jsem dítě spáti 😀 a šup na to a hodinku mám za sebou . 🙂

leopolda
15. lis 2010

@misicka455 máš aspon dobrý,že ti malá spí doma,Tobi spí jen venku,takže chodíme.Míšo,co jsi dneska jedla,já nemám vůbec inspiraci co jíst.