Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

wjerushka
21. pro 2010

Hoj holky, takjsem si dnes opět mákla s kočárem. Hlavně mě namíchli silničáří, kteří inteligentně nahrnují sních zrovna tam, kde by se mělo líst z chodníků. Pak musím pochodovat skočárem po silnici a modlit se, aby mě něco nesejmulo, protože se nemám jak na ten chodník dostat. Takže dnes relaxuji a to jsem chtěla aspoň dobalit dárky.
Zítra mě taky čeká upíct vánočku akonečně bych mohla slepit linecký 😅 Nějak nemám na ty Vánoce náladu
Já se dívala na tu Dukanovu dietu na netu a už ta se mi zdá dost drsná, držet nějakou drsnější si snad ani nedovedu představit. Nicméně jsme prezentovala atkinsona manželovi a ten souhlasí, tak mě snad podpoří a bude chápat

wjerushka
21. pro 2010

@luti Pokud budeš přidávat do fotoblogu, tak tam máš možnost zakliknot kdo může vidět aje tam jenpro přátele

luti
21. pro 2010

@wjerushka dekuji mooooc 😉

misicka455
21. pro 2010

@luti dej ho do svého alba tu fotku dej vidět jen přátelé a pak si požádej o přátelství ty lidi co chceš aby tu fotku viděly 😉

luti
22. pro 2010

@misicka455 dekuji moooc 😉 😀

tegina
22. pro 2010

Ahojky holky,
kive76 a neuvažuj o přihlášení letos. Já už mám takovou krizku, dnes jsem výjmečně stoupla na váhu,a vylítly dvě kg, teď se vážím jen jednou týdně a je to lepší, protože jak vidím, tak ty dvou kg lety mám stále. Sice se nedržím moc s jídlem, ale taky nepřežírám. Takže bych snad do toho i šla, už je mi to jedno...vidíte, že ani tady se moc nedržím...tak možná by mi to pomohlo ofiko s fotkou, ale ani tomu moc nevěřím...druhá věc je, že je v podstatě"štěstí", když Vás vyberou mezi oněch sedm lidiček. No a pokud se nepodaří, tak zbyde hubnutí doma. Tak co nejdeš do toho ?

luti
22. pro 2010

😉 Holky, poslu vam - tem, co tady chodi nejvice zadost o pratelstvi ve fotobloku, jestli chcete pripojte si mne 😉 😉 , musim nahrat alespon nejake fotky, ale nechci, aby je kazdy videl, jsem asi paranoidni 🙂 🙂 , ale na nekterych diskuzich se stavalo, ze nektere kocky pridavaly fotky jinych maminek a miminek do svych fotobloku, vim neni to 100%, ale alespon trochu ochrany 🙂 🙂 . Zkusim pridat nektere fotky z lonskych Vanoc, 2 mesice po porodu druheho ditete.... kdyz to videl muj manzel minuly tyden, tak mi rikal, ze jsem vypadala jako po steroidech......myslim tim natekla, hulvat 😠 😠 .... ale uprimny.... a to se ceni 😉 😉 i kdyz to nekdy boli 😠 😠

tegina
22. pro 2010

Jéje, já mám zase překlepů 😒

bocinka
22. pro 2010

ahojka, jen nakukuju z nemocnice, nedočítám, to až doma... když bude čas.... na hubnutí teď nemám náladu, ani čas, jsem ráda, že jím co jím... tak uvidím... malá už je o moc lepší a díky... 😵 😵

dasulag
22. pro 2010

Ahoj.

Už se sem do nového roku nedostanu, protože doma nemáme net, tak vám všem přeji Krásné vánoce, šťastný nový rok a do příštího roku i hodně shozených kil. 🙂

medvedinka
22. pro 2010

Ahojky holky, udělala jsem si malé album, snad mi ho tu nesmáznou, kdo ho chce vidět, tak šupky dupky do přátel🙂
Jinak dieta dostává na frak, nestíhám chodit cvičit a cpu se sladký, ale včera jsem byla lyžovat, tak snad ten pohyb pomohl.
@bocinka - držím palečky
@dasulag - i Tobě🙂

misicka455
22. pro 2010

Bocinka tak snad vás do vánoc pustí 😉 uplně tě chápu stím jídlem ve špitále ☹

janicavopica
22. pro 2010

ahoj holky, ja beze zmeny, ale aspon netloustnu ☹ nejak se hodne omezuju, chodim cvicit a cvicim i doma a vaha proste nic 😔 no, tak snad se uz konecne hne. na konci ledna ma tchan oslavu narozenin, tak jsem chtela vypadat trochu jak clovek a chtela jsem mit 70 kg, tak to uz vim ted, ze tech 9 kg nedam 😢

mam nejakou predvanocni depku, tak vas tim nechci stvat 😉 mejte se krasne a pekne Vanoce a hodne shozenych kil v pristim roce 😵

kive76
22. pro 2010

@tegina ahojky, no já ještě nevím ale asi řeknu příteli at mě sfotí...třeba se na mě štěstí usměje...a vyberou mě do tý sedmičky.. 🙂 ale to tě pak sledujou, a kontrolujou...hi,hi...no ale stejně to všechno záleží jen na tobě, jestli fakt budeš dobře jíst, a cvičit, nebo se na to vybodneš...ještě jsem objevila jednu soutěž...ale zatím se teda nechystám vdát... http://www.trener-fitness.cz/soutez-fit-nevesta/

janicavopica
22. pro 2010

teda
@medvedinka to je rozdil jako blazen, ja chci taky 😵

misicka455
22. pro 2010

Taky se připojuji medvedinka super 😉

misicka455
22. pro 2010

Všem krásné vánoce a štastný nový rok 😉

evena
22. pro 2010

Holky užijte si svátky 😵 😵 😵 ... posílám přáníčko 😎
http://elfyourself.jibjab.com/view/NfpvLhePQS3l...

@bocinka ať jste brzo fit !!!! 😵

luuca.b
22. pro 2010

vůbec nestíhám....ted sjem si odskočila od zdobení stromku🙂 maly usíná ..všem přejeme veselé Vánoce a hubnutí zdar🙂

vložila jsem tabulku https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/album...

luuca.b
22. pro 2010

@evena dost dobré přáníčko🙂
@misicka455 taky přejeme🙂

kive76
22. pro 2010

@luuca.b moc pěkné přáníčko.. 🙂

kive76
22. pro 2010

@misicka455 moc pěkné přáníčko 🙂

dasulag
22. pro 2010
dasulag
22. pro 2010

@misicka455
@luuca.b

pěkné přáníčka.

@janicavopica - taky mám nějakou depku, ale není to jen o shazování, ale i situaci doma. Snad bude příští rok lepší. ☹

Mějte se a nenechejte si ničím zkazit pohodu. 🙂

tegina
22. pro 2010

Medvedinka, supr rozdíl, tj.fajn si ty rozdíly takhle zmapovat na fotkách...myslím, že i ta barvička na vlasech tě moc oživila 🙂
Bocinka, já jsem vůbec nepostřehla, že jste v nemocnici,někdy dočítám narychlovku, vy jste s rotaviry...? Tj.jediné co se mi trošku vybavuje, že se probíralo, ale jen letmo. Každopádně, už máte asi nejhorší za sebou a teď hurá domů 🙂 .
Holky, přánička máte úžasná, my nemáme zatím nic a asi ani mít nebudeme 🙂 , tak už taky popřeju příjemné prožití Vánočních svátků, šťastný Nový rok plný zdraví a taky ty shozená kilečka 😉 .

evena
22. pro 2010

@medvedinka ty brďo to je rozdíl 😕 seš kočka 😵

děkuji všem za přání 😵

wjerushka
22. pro 2010

Tak já se přidávám - Krásný svátky🙂

korchy
22. pro 2010

Ahojky,všem přeji krásné vánoce a at vám děti dělají v novém roce jen samou radost 🙂

korchy
22. pro 2010

ps: už se pomalu pripravuji na dukanku🙂

leopolda
22. pro 2010

@bocinka jak to,že jste v nemocnici,snad budete zdravé na vá noce doma.

Všem holky,krásné svátky vánoční a žádné předsevzetí nebudem dělat a nějak ,jak to půjde se na to vrhnem.
Myslím,že podpora je důležitá a my to zvládnem. 🙂