Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

gabrielaa
25. únor 2011

@misicka455 děkuji, včera už jsem si podle toho zacvičila 🙂
@evena my nejedeme s malou, bude ji hlídat babička..s malou možná až v létě, pokud bude naprosto zdravá
@kive76 chystáme se do Egypta

janinka3
25. únor 2011

no já jsem nejvíc zhubla v těhotenstí jak jsem držela těhotenskou dietu. Šla jsem rodit s 6 kilama navrch. S tím, že malá měla 3400 takže jsem odcházela z porodnice lehčí než před těhu. Jenže já při kojení přibírám. A to že jsem se nepřejídala. Děcká doktorka mě řekla, že jsou to hormony a že s tím nic neudělám. Tj. 11 měsíců kojení 11 kilo navrc.

já bych si i na jídlo čas našla ale problém je že nemám čas si uvařit :o(

dost přemýšlím, že bych si nechala jídlo vozit.

holky hodte mě link na ten stob. Kamarádka tam taky chodila. Docházela tam i cvičit a na kontroly k doktorce a podařilo se jí zhubnout.

luti
25. únor 2011

Dobre ranko hubnicky 😉 😉
@misicka455
@marcelkap
@zuzi82 holky ja se snazila take zaregistrovat, ale vubec mi to neslo,,anebo slo, ale neposlali mi na emailovku zadny aktivacni kod☹(((, nevadi, vyzkousim jeste jednou pozdeji🙂)
@gabrielaa na bricho je super Tracey Anderson DVD, ja supera docela to i funguje🙂))), krasnou dovolenou v Egypte, tady v UK ted zakazuji nebo spise nedoporucuji veskere dovolene , pobyty a lety...☹((,ale asi jak vy tam pojedete za par mesicu, tak uz to bude vse v pohode, je to tam krasne a hlavne uzijete slunicka🙂))

misicka455
25. únor 2011

@gabrielaa Týjo tak to vás obdivuju já nevím zda bych tu malou nechala, nejsem tedy žádná taková máma co by byla pořád s dítětem a nehla se od něho na krok taky mám ráda, když večer vypadnu a dám relax , ale víc dní , nevím zda bych si tu dovču užila 😒
A kam valíte přesně?

Já podle toho taky cvičila a chtěla bych fakt každej den si těch 15 min vyčlenit tak snad to ude brzo vidět.

luti
25. únor 2011

@janinka3 vitam nove prichozi, hubnuti zdar a doufam, ze brzy najdes neco co tobe a tvym holkam bude vyhovovat nejvice🙂)

luti
25. únor 2011

@wjerushka presne tak, ted podruhe uz budes zkusenejsi,budes vedet co si dovokit a co ne, hlavne aby jste oba dva byli v poradku🙂, a potom bude stacit trocha pevne vule a dilo bude hotovo🙂)))

gabrielaa
25. únor 2011

@luti my jedeme ale už teď v neděli nebo příští víkend ) Já se tam nebojím, ty nepokoje byly v Káhiře, my jedeme do Hurghady, tam byl klid i před tím, plus mrknout na velbloudy a možná i Údolí králů..

@misicka455 taky jsem strašně dlouho váhala, ale nakonec pojedu, i když vím, že už první večer mi bude smutno ☹ ale o malou bude víc než dobře postaráno, to mě uklidňuje 😎 no a v létě ji už vezmeme s sebou, ale to by sme jeli někam jen tady do Evropy..

luti
25. únor 2011

@gabrielaa krasne si to uzijte a opatrujte se, bude to super, hlavne tepleji nez je ted v CR co jsem slysela🙂)), fotte a potom posli fotecky🙂)), Maminka se ti krasne postara o malou, vy prijdete s manzelem na jine myslenky, je jasne ze ti bude smutno, divne by bylo, kdyby ti nebylo 😀 😀 a uvidis, mala bude mit zase jinou zabavu, na mami si jiste ani nevzpomene, hlavne deti nemaji pojem o casu, takze to bude jako by jsi byla pryc jen na den nebo dva🙂))

janinka3
25. únor 2011

tak na stob jsem se dostala ale nevím kde co zadat aby mě to vypočítalo kolik mám sníst tuku sacharidů atd

luti
25. únor 2011

Tak holky konecne po tak dlouha dobe, se mi podarilo nahrat nejaka fota fo fotoblogu, ale musite se stat mym pritelem 😉 😉 , odpoledne dodam fotky me malickosti, nebo velikosti 😀 😀 😀 😀 po porodu a ted🙂)), krasny den vsem papapa

kacab
25. únor 2011

Zdravím hubničky... když to zpětně pročítám... tak pro Vás mám typ... Vy, co počítáte cal či KJ, tak super program je na stránkách MTE ... http://www.mte.cz/kalkulacky.htm ... když se tam zaregistrujete a vyplňujete, dlouhodobě Vám to i vyhodnocuje výsledky... Je to udělané moc šikovně, přehledně, jen já jsem na to líná, to denně vyplňovat... vydržela jsem jen týden 🙂 ... ale Třeba Vám to některé padne do oka či pomůže.... hubnutí zdar 🙂

kacab
25. únor 2011

... a hlavně to máte rozepsané i na složení cukrů, tuků a bílkovin..... no, prostě, kdo máte zájem mrkněte a uvidíte.... zkusit si to můžete i bez registrace, ale kvůli uložení historie a dlouhodobějším hodnotám se tam musíte zaregistrovat....

misicka455
25. únor 2011

@janinka3 dej si sebekoučik a můžeš vyplnovat

abhaya
25. únor 2011

Holky, jak vás tu tak čtu,tak nejsem ojedinělý případ, kdo při kojení tloustne. Resp. nehubne. My každej říkal, koj, ono to půjde dolů a já se omezuju v jídle (teda ne redukční dieta, ale z masa jen krůtí nebo kuřecí a tak max. 3x týdně), denně jezdím 30 minut na veslařském trenažeru nebo rotopedu + 30 minut strečink, jednou týdně břišní tance a kila nejdou dolů a ani centimetry. Jediný, co mi zmizelo tak trochu strie z břicha a ze stehen celulitida 😒 , jinak nic.
Od pondělka chci zkusit zumbu.

hannah23
25. únor 2011

Holky nevíte kde najdu na tom stobu když vyplnuju sojové maso nebo za co bych to mohla vyměnit?
Jinak jsem ten stob ted dost šidila neměla jsem čas takže tam dost dní chybí a je neuplných, ale ode dneška zase začnu povině doplnovat

hannah23
25. únor 2011

odkaz vypadá dobře, už jsem si nechala poslat jídelníček přímo na mě na týden a vypadá to dobře, jen ho budu držet asi až v půlce března, příští týden nebudu celý doma, jedeme k rodičům, pokud bude malý v pořádku a pak jdu na operaci
jinak firmu MTE znám, myslím, že jsme u nich, když jsem pracovala v nemocnici nakupovali

luti
25. únor 2011

@misicka455 dekuji moc, jsi zlato, ja jsem teda jelito🙂))), jeee jelito bych si dala🙂)))
Dnes vecer dodam fotky po-pred-prubeh 😀 😀 , myslim tom po porodu, pred hubnutim a prubeh hubnuti, vsem krasny den 😉 😉 😉

misicka455
25. únor 2011

@hannah23 s čím jdeš na operaci?

misicka455
25. únor 2011

Já si právě udělala kuřecí masíčko a šopák k tomu a jsem přežraná k puknutí 😀

misicka455
25. únor 2011

@luti v pohodě 😉

tegina
25. únor 2011

Ahojky holky,
vy jste se teda rozkecaly. Já se po mléčné tláskám z bláta do louže, vám výborně zafungovalo, že nemáte hlad, já sice nejsem při chuti , ale přesto dohledávám. ..Mám úplně strach stoupnout na váhu. Mám to jak leopolda, pokud se něčeho nedržím je to naprdlajs, sice porušuji, ale určitě je to lepší, než jíst jen tak...Tak uvidím. Většinou se vážím vícekrát než jednou do týdně, teď čekám až na neděli...
Jsem ráda, že vám stob vyhovuje, vypadá super, ale já na to nejsem, možná ta chyba, že mi nejde teď hubnout...nebo to bude to kojení, jsme se tady sešly sami ti chudáci, co mají smůlu a nehubnou...
Vítám nově příchozí: marclkap, janicka3, abhay, snad jsem nikoho nevynechala 😀
luti:
těším se na foto, konečně poznám tu silnou vůli 🙂
misicka455,gabriela :
taky nemá silnou vůli tady dítka nechat, jsem ten co by si dovču myšlenkama na ně skazil, ale zároveň to schvaluji, nechat si dítka hlídat, protože si člověk více dovolenou užije, ale má psychika na to nemá...
kive76:
pojedeme na dovču po 6 letech do Řecka, s ročním a dvou a půl letým, jsem připravená, že si to vyloženě neužijem...uvidíme, raději být překvapena mile, než nemile...mé heslo 😉 , pak poinformuji, jak to dopadlo.
abhay:
tak já strie neměla a teď mi přijde, že se mi začínají drobet ukazovat na prsech a to už mám za sebou mega zvětšení, kojení apod., jsem si myslela, že se mi to vyhne a ono prdlajs...třeba jsem jásala dopředu a strie se objevují až pozdějc 😒
Tak přeji všem další příjemne hubnutí s krásně stráveným víkendem.

abhaya
25. únor 2011

@tegina - nejvíc strie mám na břiše. Já taky do konce 6. měsíce hubla a pak jsem během 3 měsíců přibrala 25 kg ☹ , prej vlivem poruchy štítné žlázy. Takže mi břicho vyrostlo kilometr před sebe během pár měsíců. To holt kůže nevydržela, i když jsem poctivě mazala mastičkám proti striím speciálně pro těhotné. No a při mejch 158 cm jsem měla obrovský dítko 😀 . Manžel má dva metry a beruška je po něm. V roce nosí velikost 92 😅

luti
25. únor 2011

Taaaaak holky, mate me tam v plne parade na mem fotoblogu🙂 🙂 , krasny vikend vsem a vzhuru do dalsich zhozenych kg🙂)))

misicka455
25. únor 2011

No u mě asi v neděli moc velký ubytek nebude 😒

evena
25. únor 2011

ahoj 🙂

dnes sem si nachystala jídlo, 3 rohlíky, sýr a malou konzervu tuňáka, sedla sem ke stobu a vyplňovala ... zjistila sem že sem prostě čuně, bylo to moje 3. jídlo za den a už bych převýšila denní předepsané sacharidy a tuky a tak mě to otrávilo že sem půlku jídla dala mýmu ať to dojí 😝 😝

taky patřím k těm, co by si dovolenou neužili nechat dítko doma, měla bych o ní šílenej strach a tesknila bych asi víc než ona po mě 🙂 my letos ani nikam nepojedeme, protože nyní nejsem schopná nic ušetřit, snad příští rok 🙂

marcelkap
25. únor 2011

@evena Tak to já jsem na to s tim jídlem podobně. Už po obědě jsem byla v červených číslech. Je to strašně frustrující, jsem z toho úplně nas****. Jediný co mám zelený je pitnej režim a výdej energie - mi tam stačí zadat péče o dítě a hned je to zelený.

misicka455
25. únor 2011

Tak já bych si možná dovču užila, ale vím že bych se musela hodně hodně zaměstat nemyslet na to co se děje doma. Já moře miluju a myslela jsem, že bychom příští rok vyrazily všichni tři když bych tedy nebyla v tom, ale s Veru nevím nevím asi by nám to doktorka nedovolila tak taky koketuji s myšlenkou týden sami jen s manželem. O Veruču by bylo určitě dobře postaraný tomu věřím,a le pořád by tam možná nějaká malá pochybnost byla. No uvidíme co nám ten přiští rok nachystá 😉

misicka455
25. únor 2011

A já se na to vyplňování jídla ybodla nějak mě to neba třeba tomu ještě přijdu an chuť 😀

marcelkap
25. únor 2011

@misicka455 To ti to moc dlouho nevydrželo to vyplňování 🙂

Já jsem byla minulý týden bez malý poprvý na jednu noc a stýdkalo se mi teda strašně. Byli jsme na oslavě, trochu víc jsem se připila a když jsme přišli domu, tak jsem brečela nad postýlkou, rozložila jsem do ní pyžámko a přikryla ho peřinkou, jako kdyby tam Linduška byla. No na palici 😀