Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

marcelkap
11. bře 2011

Holky, chci se zeptat...když cvičim (konkrétně orbitrek) tak bych měla mít tepovou frekvenci 120 tepů. Nevíte jestli je hodně špatně když mám víc? Já se prostě nemůžu dostat pod 135 a to běhám fakt pomalu.

luti
11. bře 2011

@marcelkap marcelko tak zase spatne to neni, rekneme ze vydrzis na tepove 135 frekvenci 40 minut, po 12 minutach se zacinas dostavat z anaerobne-aerobniho prahu a zacinas uz po tech 12 minutach spalovat nejdrive sacharidy a po 20ti minutach tuky. Ty jsi jeste mlady zajicek🙂)), tepova frekvence by mela byt 220-vek a z toho 60% je nejlepsi na spalovani tuku, samozrejmne dele vydrzis, dele se ti budou spalovat tukousky🙂

marcelkap
11. bře 2011

@luti Díky za vysvětlení. Tak to mi vychází, že bych měla mít 117 tepů. Já jezdim hodinu, tak snad se ty tukouši spálej dostatečně 😎

berenika39
11. bře 2011

@marcelkap postupně se ti to bude upravovat a po nějaké době se na tu hranici (+-) dostaneš. je to o zlepšení kondice. těch 120 je při tvém věku na hubnutí akorát, tak to nevzdávej, je to na dlouhé lokte, ale jde to.
fajn je třeba začít něčím jiným, než rovnou orbitrekem. třeba rychlou chůzí....a když se ti u toho bude dařit držet tep na vhodné úrovni, přejít na náročnější aktivitu (třeba ten orbitrek, kolo,běh...cokoliv, na co máš čas a chuť).

marcelkap
11. bře 2011

@berenika39 Chodit rychle se snažim s kočárkem, ale to se na těch 120 asi nedostanu. Ale snažim se každej den tu hodinu svižným tempem chodit.
Jsem začala mít strach, že když zhubnu víc, tak to na mě pak bude viset, takže jsem dneska konečně přidala i cvičení na břicho.

berenika39
11. bře 2011

@marcelkap v klidu, v tvém věku je kůže ještě hooodně elastická, přizpůsobí se, jinak obecně platí, že cvičit by se mělo "na všechno", takže trochu aerobní aktivity (chození, orbitrek..) a k tomu posilování - tím se ta hubnoucí postava dá do požadovaného tvaru.
držím palce, bezhlavé diety jsou k ničemu, ale s pohybem to jde 😉 😉 😉

marcelkap
11. bře 2011

@berenika39 Díky moc za podporu 😉

tegina
13. bře 2011

Ahojky holky,
mě tak napadlo, hlavně luuco, neulehčí ti, když ti budeme váhu posílat třeba co 14 dnů n klidně jednou za měsíc. Každá se stejně vážíme, ty nebudeš mít tolik práce a aspoň budeme napnuté, kolik ostatní ubraly 😀 . Je to jen návrh.
luti: doplnila jsi krásně, co jsem měla ještě v hlavičce...taky pravda,my se tady snažíme, ať naše děti nejsou jednou sami a mají sourozence a oni si pak třeba i v dospělosti nemusí rozumět n se třeba rozhádají kvůli peněz ☹ , věc, kterou já nepochopím, ale kolem mě to probíhá docela často...no všechno tj. o lidech. Já mám "zlatíčka", samozřejmě má člověk více práce, je unavenější, ale z počátku jak malý usnul, jsem si první dva měsíce ani neuvědomovala, že mám dvě děti 🙂

misicka455
13. bře 2011

Ahojky,

já tedy dneska váhu ještě poslala.

Já mám mít tepovou frekvenci mezi 117 až 130 a ze začátku mě to taky šíleně lítalo a ještě i někdy teď lítá je to o zvyku a čase.

tegina
13. bře 2011

Já ji taky poslala, ale vzhledem k tomu, že není psaná ta předešlá, tak si myslím v zájmu luucy 🙂 , že by to nebylo opravdu špatné poslat jednou za měsíc i s mírama ty naše mega úbytky 🙂 .
Jinak má nejvyšší tepovka může být až 140 a to vám řeknu, že musím makat tak z 50% jinak jsem v průměru na 150-160, takže vícemeně si cvičím na pohodu, fyzicky to dávám, tepovka né...je pravda, že se mi teď rychleji snižuje, zpočátku jsem byla i na 170, ale podle mě neumím pořádně dýchyt i když se snažím to hlídat...já i normálně vše ufuním pusou, takže si hlídat nádech nosem a výdech pusou, nedej bože opět nosem, tj. pro mě problémek...

korchy
13. bře 2011

Ahojky ženy,jak vám jde hubnutí??Mě váha stojí už 3týdny.Objevili jste nějaké nové rady a tipy?? 😉

misicka455
13. bře 2011

@korchy mě stála dva týdny a teďka konečně zase půl kilča dole apsoň něco .

marcelkap
13. bře 2011

@korchy Mě se to taky nějak zaseklo, ale za to můžou ty víkendy u našich a u tchýně. Teď jsme byli doma, tak snad to bude zase o trochu dole.

gabrielaa
14. bře 2011

ahojky všichni 😉 tak se konečně vracím pomalu do hubnoucího režimu, nějak se mi vrátila znovu energie a chuť ) zítra jdu poprvé na zumbu, tak tam nejspíš padnu, ale už se těším! Chtěla bych chodit minimálně jednou týdně, pokud bude mít kdo hlídat, zítra bude hlídat přítel, postavila jsem ho před hotovou věc 😀 Jinak teď jak je hezky, tak se konečně dá chodit na delší procházky, včera i dnes jsme byli skoro dvě hodiny venku, takže jsem se taky pořádně protáhla.
Tak snad nám to všem půjde teď líp, osobně vím, že na jaře se mi hubne nejlíp 😎

kive76
14. bře 2011

ahojky, já se pořád nechytám 🙂 ale zas na druhou stranu jsem ráda, že jsem nic nepřibrala..že mám kolem těch 8O kg pořád...jsem zas už týden nachcípaná, beru antibiotika zejtra jdu na kontrolu, ale ještě ten kašel pořád mám, i když už mín...a to se mi s tím nechce chodit do posilky..spotit se a mít to zpátky zas všechno i s rýmou...tak snad už od příštího týdne začnu chodit... a kéž by bylo hezky o víkend někam bychom se s přítelem zašli projít..

zuzi82
15. bře 2011

Ahojky, tak já stále bojuju se STOBem. Váh jde ale dolů hodně pomalu, ale i tak mi chybí už jen 20 dkg k tomu, abych měla dole 10 kg od srpna (listopad a prosinec jsem kvůli svátkům nedržela a půl kila přibrala). Takže u mě spokojenost. Jsem rozhodnutá držet dietu do konce dubna nebo května a pak už jen udržovat váhu. A jestli do té doby zhubnu tři kila nebo šest je mi už jedno. Většina oblečení mi je a mám lepší postavu než před těhotenstvím. Dokonce se mi těhotenstvím zlepšilo i břicho. 😀 Vždycky jsem od pupíku dolů měla takový šílený špek (dokonce i v době kdy jsem vážila 50 kg) a teď mám břicho ploché. Jsou tam sice špeky, ale rovnoměrně na celém břiše, takže to tak není vidět a prsa to dost schovají. Ty mám teda mega a z těch deseti kil není z prsou ani gram. Naopak mám prsa ještě větší než v těhu (nekojila jsem, vůbec jsem neměla mlíko). Manža je samozřejmě rád, ale já bych je klidně o kousek zmenšila. 😅

gabrielaa
15. bře 2011

@kive76 to se ti vůbec nedivím, že se ti po antb nechce cvičit, by to mohlo byt hned zpět.. Tak snad se to rychle zlepší a nic se nevrátí 😉

@zuzi82 máš super výsledek, koukám 😎 klobouk dolů! Za tu dobu mi těch 10kg přijde akorát! A závidím, že se ti těhotenstvím zlepšilo břicho, to mně se zhoršilo a o dost, všechny ty špeky spadly dolů, chjo 😒 Co se týče prsů, tak to mám stejný, zvětšily se mi o číslo a už před těhu byly dost velký, odstříkávala jsem jen měsíc a můj sen je jít na zmenšení-což takdy jednoho krásnýho dne udělám, jen by bylo asi lepší počkat až po druhým dítěti, který by sme s přítelem ještě chtěli..

Jinak já byla dnes poprvé na zumbě a musím se pochválit, byl vidět můj domácí trénink a téměř vůbec jsem se nemotala a ani mě nic nebolelo, jen teda ze mě teklo jak já nevím z čeho 😀

misicka455
15. bře 2011

Holky mě dneska šíleně honí chutě na vše a pohužel jim nedokážu oddolávat 😒

marcelkap
16. bře 2011

@misicka455 Mě už naštěstí ty chutě přešly, mám je vždycky jen při ms.
Tak ten víkend doma bodnul, že jsem se držela a ta váha nešla nahoru zas.

misicka455
16. bře 2011

@marcelkap ak já už taky vím čím to je dneska ráno došla tetka 😒

marcelkap
16. bře 2011

@luuca.b Jejda, koukám, že jsem zapomněla poslat tenhle týden váhu. Tak já pošlu příště dvě 🙂

luuca.b
16. bře 2011

@marcelkap tak to ještě pošly já to předělám🙂

luuca.b
16. bře 2011
zuzi82
16. bře 2011

Ahojky,
já tento týden taky zapomněla poslat váhu, ale to neva, pošlu až příští neděli. A sláva, sláva, sláva, mám pokořenou hranici 10 kg. 😵

kive76
16. bře 2011

já taky zapomněla , ale dodám příště jsem pořád na těch 80kg...

misicka455
18. bře 2011

Ahojky, tak co koukaly jste včera na primě Jste to co jíte? 🙂 S tou Zumbou mě teda naštvaly 😒

leopolda
18. bře 2011

@misicka455 -tam asi nešlo jen ,že je to zumba,ale že na to neměla fyzičku a měla vysoký tep a tím pádem nespalovala tuky.Ale zhubla dobře.Já to tento týden flákám,myslím dietu,ale cvičím.Co ty?

evena
18. bře 2011

po delší době ahoj 😉

mě se teď pár dní nějak nedařilo, od té ms sem byla nějaká rozežraná či co 😝 váha se mi zasekla a po včerejším Jste to co jíte mě to zase nakoplo jít dál že to dám 🙂 nebavilo mě si do stobu psát nějaké moje selhání, blikaly na mě nějaké červené semaforky tak sem se na to zapisování na pár dní vybodla 😝 😀
mě v tom pořadu dost překvapili jaký je problém vyšší tepová frekvence, to sem vůbec nevěděla 😲 takže už sem přišla na to, proč sem měla před letama z aerobiku perfektní kondičku ale shozené jen 2 kg 😠 dnes sem si chtěla tep u aerobiku změřit a ta moje potvora mi cosi pomačkala na ovladači a nefunguje mi video 😝 😝
ale teda shodili v tom pořadu pořádně!! fakt sem zírala jak té starší zmizly ty špekouni na zádech, to bych taky potřebovala 😀
jo holky, já u toho odbíhala ... jak to mysleli s tím hubnutím té její dcery? ona shodila i nějakou svalovou hmotu a nevím jestli sem to dobře pochopila, to bylo proto, že nejedla maso tz neměla ty bílkoviny??? 😕

gabrielaa
18. bře 2011

evena: dokoukat se na to můžeš na stream.cz 😉
Jinak já tenhle týden jedu, mám konečně další kilečko dole, už mě to nebavilo, jak se to poslední týdny houpalo nahoru a dolu jen po pár gramech )) tak snad budu dál pokračovat )