Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

swead
4. dub 2011

Ahoj, mohla bych se k vám přidat? Mám 2 prcky a té mladší je 7měsíců, takže ještě kojím a přitom se snažím pozvolna hubnout, abych jí do mléka nepřidávala škodlivé látky.

misicka455
4. dub 2011

@swead hojky vítej mezi náma 😉 Koilik chceš dát dolů?

sunysara
4. dub 2011

ahojky tak já se přidám taky páč držím dietu tri mesíce a mám dole 3 kila auž jsme jak to slušně říct naštvaná.

miško ahojky 🙂

zuzi82
4. dub 2011

Ahojky, vítám všechny nově příchozí a přeju všem, ať si splní brzy své cíle.
U mě váha stojí. Mám tento týden jen o 10 dkg méně než minulou neděli, ale dostala jsem MS, tak je to tím. Teď už to snad zase půjde dolů. Pohybu mám teď dost, protože s jarem jsme se pustili do zahrady. Máme nově postaveno, takže práce kolem baráku je dost. Jsem teď celé dny venku a okopávám, rozhrnuju hlínu a něco sázím.Jinak ale u nás střídá rýma rýmu a zdá se, že ze zimních nachlazení pomalu přecházíme do jarní alergie. Už těch snoplů mám fakt dost. Matějovi teče z nosu pořád, sice jenom trochu, ale zato už třetí týden a mě o víkendu začalo taky. Ale jak píšu, asi to už bude alergie. ☹
Kacab: moc ti fandím. Jsi šikovná, že jsi se do toho cvičení tak pustila.
Simčo, jsi dobrá, že jsi se vzpamatovala. Taky jsem zažila něco podobného, ale naštěstí jsem neskončila v nemocnici a jedla normálně. Jen díky nervům s chlapem jsem zhubla na 45 kg a vypadala jako kostlivec. Vůbec za to nestál, ale bylo mi osmnáct a viděla jsem to samozřejmě jinak než dnes. A tobě přeju, aby se ti to už nikdy nestalo. 😉

misicka455
4. dub 2011

@sunysara čus teda za 3 měsíce je to asi docela málo co proto jsi naštavaná?

sunysara
4. dub 2011

@misicka455 jojo jím zeleninu maso a všechno nízkotučný hodne piju žádné sladké mám pohyb a prd. jako nechodím cvičit to ne, ale jako na procházky chodím nekdy na hodne svižný. tak nevím v čem je problém. byla jsem u nutriční poradkyne a ona mi říkala že mám vodu v tele asi 10 litrů. ale nemůžu se toho zbavit a dr mi nechce dát prášky na odvodenení že je to nebezpečný takže to zkouším přírodne ale moc to nejde no. 😠

misicka455
4. dub 2011

@sunysara a kde jsi byla u té nutriční poradkyně ? a chtěla za to love?

sunysara
4. dub 2011

@misicka455 v olomouci za radu ne ale za produkty jo

swead
4. dub 2011

měřím 176cm a vážím 75kg, takže BMI je v normě, ale ráda bych dala dolů do 10kg, ale nejpřednější je pro mě zpevnit, zpevnit a zpevnit. Přeci jen 2 těhotenství, 2 porody se na postavě podepíší.
V podstatě jím zdravě už od porodu naší nejmladší (narodila se v září), šla jsem rodit s 95kg, v těhotenství jsem přibrala 13kg, teď mám 75kg, takže jsem spokojená, jde to dolů a to je hlavní.

misicka455
4. dub 2011

@swead k na kila jsme na tom stejně jen tedy na cm ne , taky bych chtěla těch 10 dát dolů 😉

misicka455
4. dub 2011

I porodní váhu jsme měly skoro stejnou já odcházela s porodky s 90 kg.

kacab
4. dub 2011

@swead Ahojda 🙂 Taky mám 176cm a taky jsem rodila s 95kg... ale v soušasnosti mám bohužel těsně pod 90 ☹ a mám i přibližnou stejnou metu - 67kg.... ale já mám na rozdíl od Tebe před sebou o moc moc moc víc kil... 🙂 Držím pěsti - v podstatě jsi už teď štíhlice 🙂 a je super, že na sobě chceš zamakat....
@zuzi82 děkuju, ale když něco bolí a v celku hodně... tak se člověk moc přemlouvat nemusí 🙂 je to pud sebezáchovy 🙂
@luti jo jo... anorektiček je čím dál víc a fakt je, že moc se jich z toho úplně nevyhrabe, většina to má v hlavě na celý život... Ségra měla obrovský štěstí .. i když to pro rodinu byly 2 roky nočních můr. Měli jsme štěstí na skvělého terepauta, kam jsme chodili všichni 4 ...a mamka ze sebe dala maximum a možná ještě víc..... na ní jedinné se to celé podle mě doživotně podepsalo.... a hodně... ale Sestra je v naprosté pohodě... jen si myslím málo uvědomuje, co pro ní tehdy mamka udělala...
Jinak já jsem po kontrole jehliček - proběhlo vážení, pochvala a kontrola funkčnosti jehliček a za 14dni zase....

swead
4. dub 2011

@kacab někde jsem zahlédla, že jsi začala cvičit pilates, taky ho začínám cvičit, jsem zvědavá na výsledky. Mohla bys mi doporučit nějaký dvd, který je fakt dobrý.

Na cvičení mimo domov můžu jet 1-2x týdně a to ještě ne vždy, ptz mrně teď těžce nese, když není máma doma 😅

kacab
4. dub 2011

@swead já cvičím podle tohohle - je více zaměřené na záda.... ale i břicho pěkně zamaká..... http://www.pilates.cz/dvd.htm

a ještě jsem doporučení dostala na tohle.... ale nemám ho http://www.pilatesbody.cz/cz/
...pokud by to admin blokl, napiš mi do IP email a pošlu odkazy....

kacab
4. dub 2011

@swead jinak na tom dvd co mám je potřeba jen ručník... a je to sestava na celé tělo na 58min, bez hudby a podrobně popisuje dýchání a správnost pozice - prostě pro začátečníky 🙂 ale co mám třeba knihu - tak už tam cvičí i s balonem, gumou a piates kruhem.... ten zatím vybírám a nejsem schopná vybrat 🙂

luuca.b
4. dub 2011

@simooonka17
@rendolf
@prdecek
@swead vítejte holčiny🙂 jsem ráda že jsou další posily k motivaci na hubnutí🙂...jo a chcete taky do naší tabulky??? Simča už si mě dala do přátel🙂..každou neděli mi písnete IP s váhou a ted na začátek kolik měříte a vážíte🙂 a zda chcete do tabulky na přehled cm tak míry🙂(prsa,pas,boky,stehno,paže🙂

jinak pro ostatní ženy🙂mám zkrátit tabulku nechám tutu celou v albíčku a ted dám kolik jsme měli na začátku roku a ted po 3 měsících??doufám že sjem to písla srozumitelně😀

luuca.b
4. dub 2011

@sunysara tebe taky vítám🙂

holky koukám na to jste opravdu šikulky🙂 nějak se ztracim jaky dietky držíte ...nebo jen pravidelně jíte????cvičíte?

luuca.b
4. dub 2011
marcelkap
4. dub 2011

@luuca.b J8 teda nevim co jsem ten miunlej tejden dělala 😀 Jsem trochu víc začala dodržovat jídelníček od dietoložky (tzn. přesný gramáže), moc jsem nehřešila a k tomu denně 2 hodiny venku procházka a denně 1 hodinu orbitrek.
A ta zkrácená tabulka je pěkná 😉

luuca.b
4. dub 2011

@marcelkap no jako nad tebou smekám 3,7 dole je nááádhera🙂 gratuluji🙂 jsiš ikulka...no to u mě to jídlo je problém☹

marcelkap
4. dub 2011

@luuca.b Já jsem po obědě sežrala, ano doslova sežrala 🤐 balík sušenek. Normálně mi pak ze sebe bylo špatně a přemejšlela jsem o tom, že se půjdu vyzvracet. Jsem magor, já vim. Vzpomněla jsem si na holky, co tu psali, jaký může mít člověk problémy, tak jsem si to zase honem rychle rozmyslela.

kacab
4. dub 2011

@marcelkap ahojda... tohle umím taky... ale je jednodušší a efektnější je mrknout na obal, kolik kJ jsi snědla a pak sednout na rotope a a jet a potit se, dokud to číslo nevyšlapeš 🙂 nebo jakýmkoliv jiným způsobem nespálíš.... nemusíš pak mít výčitky, svalům to jen prospěje a žádný gram navíc 🙂

swead
4. dub 2011

@luuca.b tabulka super
@marcelkap , taky bych si dala sušenky nebo něco sladkého. O víkendu jsem pekla bábovku pro návštěvu a ještě zbyla a teď se tu na mě směje, pořád odolávám, našla jsem si kolik kJ má 100g a to mě prozatím brzdí, že jsem si ještě nedala. Miluju sladké, teď se mi daří udržet se na uzdě, ale jinak jsem čokomil 😀

marcelkap
4. dub 2011

@swead JO, čokoládu tu já taky můžu.

@kacab No asi mě bude čekat orbitrek až přijde manžel domu. Jenže já jsem na sebe stejně naštvaná, protože to pak vyběhávám akorát ty sušenky anic navíc, takže mi přijde že to nemá žádnej efekt. Kdybych ty sušenky nesnědla,mohla jsem vyběhat, to málo co jsem snědla a mohly jít kila zas dolu.

kacab
4. dub 2011

@marcelkap to máš pradu, ale balík sušenek nesprásknes denně 🙂 teda já sloupeček čokolády denně ano (ale má jen 90KJ...) což není nic ohrožující dietu.... prostě si dej do těla a hotovo... navíc, když vyjedeš ty kJ, tak pak tělo ještě chvíli samo spaluje... takže něco málo tuku ze zásob ještě spílíš....

ivuska027
4. dub 2011

zdravim kocky, ako sa dari? pozrela som aktualnu tabulku a teda musim uznat, ze vam to ide perfektne. Ja som momentalne v stadiu, ze mi pupok rastie, ale nastastie len drobec v nom, lebo este stale mame -4kg dole, ako som otehotnela. Dufam, ze si tuto bilanciu udrzim co najdlhsie.
Drzim vsetkym prsteky a dufam, ze sa potom budem moct k vam pridat zase, aj ked podla mna, tato tema uz nebude, kedze vy vsetky uz budete poriadne kočky 😵 😀

evena
4. dub 2011

ahoj holky 😉 😉 😉

vítám všechny nově příchozí 🙂

@meleri ahoj, gratuluju k malýmu 😵 😵 fakt pěkný jméno 😉 to ti moc kg nezůstalo, takže vidíš, žádná katastrofa jak sis myslela 😉

mě váha pomalu klesá, ale na cm to vidět není 😝 sice mám teď dost pohybu na zahradě, ale myslím že je to tím, že flákám cvičení 😝 😝
mají mi tento týden přijít stahovací kalhotky tak už se těším jaká budu zase kočka 😅

meleri
4. dub 2011

@evena jo moc děkuju! no ono by to aji šlo dolů jen kdybych tolik nežrala zas to sladké! :( ale je to jediná věc která mi dodává energii....kokakolu nemůžu ani černý čaj prostě žádné pití na povzbuzení, tak do sebe hodím čokoládu a hned zas funguju dál...

super že hubneš! ono je to fakt těžké co....:( doufejme že ted při jaru to fakt půjde!

mě zůstala po těhotenství tentokrát na břichu taková hnusná hnědá čára... ☹ a tak nevím je to už napořád? měly ste to někdo? zmizí to časem?

swead
5. dub 2011

dobré ráno,
@meleri , tahle čára by měla časem zmizet, ale dej tomu čas,nebude to do týdne. 😉

jinak večer jsem to nezvládla, dala jsem si bábovku a pěkně se k tomu navečeřela 😒, nedá se nic dělat, dneska jedeme dám a líp

kive76
5. dub 2011

holky tak jsem pěkně nasr..... zrušili nám zájezd z důvodu malého počtu lidí 😉 takže žádná Černá Hora musíme vymyslet něco jinýho..