Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

lena27
5. dub 2011

ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, nějak jsem nestíhala.
a jsem ostuda, teď jsem hodně hřešilia, byly tři oslavy a já nevydržela ateď v tom zase lítám. za měsíc jsem přibrala 4kg 😢 😢 😢 ale jsem rozhodlá, že odedneška chci zase hubnout.
@meleri čára ti bude postupně mizet. každý to má jinak, někomu zmizí za 3 měsíce,někomu za rok. Davídkovi byl rok a stále jí tam trochu mám

gabrielaa
5. dub 2011

@zuzi82 taky u MS mívám lehce váhu nahoru a jakmile končí, tak to pak pěkně skočí zase dolu, práce kolem domu mám taky celkem dost a to ani nestíhám vše, co by bylo potřeba 😀

@sunysara co se týče nutričních poradců, ne každý se v tom vyloženě vyzná, bohužel 😒 měla jsem možnost si taky s jednou "poradkyní" povídat a po pár dotazech jsem zjistila, že tomu rozumí míň než já..to je pak těžký!
Každopádně tě vítám mezi náma a doufám, že teď s jarem to půjde líp..teda aspoň mně přijde, že na jaře se hubne nejlépe 😉

@luuca.b nová verze tabulky se mi líbí ) je to přehlednější 😎

@kive76 je to blbý, ale ještě je dost času vybrat jinou dovču 😉 To my ani takhle dopředu nevybíráme, chtěli bysme jet v létě už i s malou, takže budeme hledat až podle aktuálnío stavu malé 🙂 Buď zajedeme někam autem do Chorvatska nebo Itálie nebo nějakej last minute někde v Evropě

@lena27 ty oslavy jsou ale prevít 😠 My teď měli nedávno hody u rodičů, takže vím o čem je řeč 😀 Já si teda dala od všeho něco, ale nepřeháněla jsem to jako dřív a hlídala se, protože vím, že kdybych se naprala vším možným ve velkým, tak se to na váze podepíše hned.. Každopádně ti přeji, aby se ode dneška zase dařilo odolávat pokušení a co nejdřív si s těma 4kg zametla 😉

@luti jj, škoda..každopádně tě obdivuju, protože je hodně maminek, co si určitě říkají, že by nebylo špatný něco takovýho vymyslet, ať už jde o cvičení nebo jakoukoliv jinou zábavu pro ženy na rodičovské, ale většinou zůstane jen u nápadu a realizace žádná..to je občas i můj případ 😠

No a co je nového u mě: po zákroku nesmím 14dní cvičit, takže chodím aspoň s malou v kočáru na procházky a musím každý den, abych aspoň něco dělala a vážně se už těším, až budu mít po kontrole a bude vše ok a já si budu moct konečně koupit permici na tu slavnou zumbu a taky konečně budu moct zajít na tu lymfu..V červnu se mi vdává kamarádka a já si dala za cíl, abych si mohla koupit pěkný šaty a slušelo mi to, takže ty 2 měsíce budu muset máknout a stejně si budu muset koupit ten stahovací pás na břicho, páč to mám po porodu tak spadlý, až to není pěkný a bohužel s tím žádný zázraky jen tak neudělám... Takže dotaz: máte některá s těma stahovacíma pásama zkušenost? Popřípadě byste my mohly nějaký doporučit? 😀

sunysara
5. dub 2011

Ahoj holky, tak já v těhotenství přibrala 23 kilo a to jsem fakt moc nejedla. do konce 7 mesíce jsem jedla poloviční porce bylo me špatne a přibrala sjem 18kilo hodne popraskala a byla sjem nateklá hodne. za další dva mesíce co jsem jedla za dva jsem přibrala 5 kilo. 😲 po porodu jsem neco shodila ale proste nejak pak nabrala a to fakt mám pohyb kolem malého kojení bylo tak to nechápu.

otoky mám pořád tak sjem si řekla že pojedu do olomouce, tam je taková poradna našich známá hodne lidem pomohla a já proste nic. musím denne sníst 350g zeleniny na obed plus malo a 350g zeleniy plus takový jejich suchary na večeři. a stejne prd nehubnu a to fakt jsem se snažila jíst bez příloh a pečivo tmavé jen ráno. jím 5krát denne a proste nehubnu. nameřila mi 10litrů vody navíc což ji veřím páč jsem oteklá a me přijde že se mi hubnout nechce dokud nebudu mít tu vodu pryč páč proste je to zbytečná zátež ale dr mi nechce dát prášky na odvodnení ž e jsou to drijáky.

nemáte nejakou dobrou radu na bylinky nebo nevím co by vám pomohlo pri odvodnení. páč jak shodím vodu tak tech nejakých 10 kilo tuku půjde líp, páč se nebudu tolik namáhat a zytečne tahat vodu. ted sotva funím a to chodím denne na procházky malý začíná chodit takže furt v pohybu. nechápu to.

už nejak ztrácím motivaci jak to nejde dolů. ☹

swead
5. dub 2011

@sunysara bohužel neporadím, s otoky nemám vůbec žádnou zkušenost, co nějaký lymfomasáže, ty by nepomohly?

sunysara
5. dub 2011

@swead zkusím je, fakt netuším co to je,ale kdybych mela tech 10litrů pryč tak bych se cítila líp a hlavne bych mohla v klidu hubnout ty moje tuky a to by mi stačilo nejakých max10kilo a to je lepší jak 18 nebo 20 jakt o mám tedka. připadám si jak nemehlo furt se potím, sotva funím nateklá nejsem hezká popraskaná. nic na sebe nemám a kupovat si nechci protože chci shodit.

gabrielaa
5. dub 2011

@sunysara co takhle lymfatické masáže? 😉

swead
5. dub 2011

@sunysara to je mi jasný, já byla oteklá na konci těhotenství, ale po porodu se to všechno samo srovnalo. jj, tahat 10kg nebo 20kg navíc je sakra velký rozdíl.

sunysara
5. dub 2011

holky zkusím to moc děkuji. proste to nechápu. jasné že třeba když cvičim zumbu tak to je na prd bolí me klouby všechno a kdybych mela vodu pryč tak by to bylo lepší a venovala se jen tukům. 😀

gabrielaa
5. dub 2011

@sunysara moje kamoška i s její mamkou s tím měly problémy a ta lymfa jim pomohla, chodily teda ale dvakrát týdně nejdřív, plus u toho makaly na rotopedu, dostatek tekutin..po měsíci chodily už jen jednou týdně a nakonec jen na "udržování" jednou za měsíc..na začátku se to celkem prodraží, ale vím, že jim to oběma pomohlo 😉 Já na tu lymfu chci právě taky začít chodit, ale až budu zdravotně OK, páč to je k tomu nutné 😎

kacab
5. dub 2011

@kive76 tak tam jeďte autem a najdi si ubytování na netu.... my byli v rámci dovolené v chorvatsku v černé hoře v Kotorské zátoce a není to zase až tak daleko.... i když podle mě to tam je stejné jako v tom chorvatsku - ba naopak je vidět mnohem více chudoby a rozstřílených zničených domů.... kam jste měli jet přesně?

kacab
5. dub 2011

@sunysara ořešák královský (z listů čaj - čistí a zprůchodňuje lymfatický systém) - teď ořech začíná teprve pučet - tak počkej pár dní či týdnů a pokud máš možnost - natrhat a nasušit mladé výhonky...) petržel zahradní (odvodňuje tělo) - takže buď si dělat v odšťavňovači denně nápoj a nebo my děláme salát (strouhaná mrkev a petržel - sůl, citron a hodně kudrnky petrželky a kapku panenského olivového oleje) a na zprůchodnění lymfy to chce opravdu hodně hodně hodně moc čisté vody bez bublin!!! Vím to, ale stejně se dlouhodobě nedonutím tolik té vody vypít 🙂

kacab
5. dub 2011

@sunysara
http://moda.cz/Kategorie/Zdrave_mlsani/20100202...
a určitě seženeš v lékárně přímo diuretický čaj...

sunysara
5. dub 2011

holky děkuju moc, jen jsem nevedela že musímhodne pít když mám tolik vody v tele. ale piju pouze čistou vodu neperlivou a čaje neslazené ovocné

kive76
5. dub 2011

@kacab nemáme auto, a nikdo z nás dvou neumí řídit

kive76
5. dub 2011

@kacab poznávačka byla...Bosna a Hercegovina - Mostar, pak Budva, pak Kotor, pak Ulcijn, Stari Bar, Skadarské jezero, a končilo to Dubrovníkem a mezi tím volno na koupání.. tak jsem ještě objevila...Albánskou mozaiku a je to ještě o dva dni delší...začíná to Černou Horou, pak Kotor, pak různý místa v Albánii, ubytování ve dvou druzích ubytování - hotely, a 2x bud ubytovna, nebo penzion, no a končí to taky Dubrovníkem..to by se mi taky líbilo..zatím jsem to jen předběžně rezervovala...a zítra zajdem na pobočku v Praze, adomluvíme se co teda místo toho...

kacab
5. dub 2011

@kive76 jasny, tak to máte komplikovanější... Kotor, Dubrovník i Mostar znám a fakt stojí zato.... tak snad dopadne ta jiná verze, aby jste byli spokojeni... já teď přišla po dvou hodinách s dětma venku a jsem příjemně utahaná 🙂

swead
5. dub 2011

tak jsme byli dneska venku 3hodiny, jsem nemohla prcka dostat z písku 😀

korchy
5. dub 2011

Ahoj ženský,máte nějaké zkušenosti s nějakýma práškama na podporu hubnutí nebo podobně.????Dost jsem česla o xltos....

babulinkab
5. dub 2011

Ahoj holky, můžu se taky přidat?
Mám taky dvě děti, z toho tu 9 měsíční ještě asi 4x denně kojím, takže taky musím pomalu.
Začínala jsem cca před 2 měsící a zhubla z 85 kg na 78,4 kg při výšce 160 cm, takže to taky není žádná hitparáda.
Moje snová váha je 55 kg 😀 😀

lusy_yu
5. dub 2011

ráda bych se připojila do rozhovoru..s novým přítelem jsem za necelý rok přibrala 10kg 😒 a rádi bychom mimi..bohůžel jsem po dvou laparo(cysta) a dost často trpím i na záněty..v květnu to bude rok co se snažíme ☹ tak nevím, doktor říká, že zatím je ještě brzy .. ☹

kacab
5. dub 2011

@lusy_yu držím pěsti... jen jestli o to stojíš, mám pro Tebe radu, zkušenost.... dříve jsem taky hodně trpěla na záněty - gynekologické i urologické... Klasická medicína jen řeší následky - ty záněty - ale proč se v těla tvoří to ne... pořád do mě prali jen prášky a čípky a konce to nebralo... pak jsem se dostala k člověku, co je "lečitel" nelečitel... neumí a nedělá zázraky - jen dokáže poznat - co tělu chybí k "vyváženosti"... Aniž by mě znal... po pár sekundách mi řekl, že mám překyselený organismus a s ním spojené - časté záněty sliznic.... Na kyselé půdě se bakteriím a plísním prostě daří... Začala jsem na jeho doporučení ve vysokých dávkých užívat střevní bakterie... po 3 týdnech jsem snížila na udržovací dávku a od té doby nevím, co je zánět!!! a dnes už neberu vůbec... A krom toho jsem začala trochu řešit kyselost a zásaditost potravin a v zoufalé představě, že stravou se kyselosti zbavím jen těžko... takže jsem začala pít zelený ječmen (mladý ječmen)... nápoj silně zásaditý - jsou na trhu dva typy od několika firem - jeden je sušená mletá rostlinka a druhý sušená šťáva - ten je mnohem koncentrovanější... Plný vitamínů, minerálů, enzymů a bio... a podpůrně se používá krom jiného i na otěhotnění a místo těhotenských a kojících vitamínů... Dr mi chválila, že takhle dobrou krev málo kdy vidí!!! Je docela drahý - kolem 1000kč, ale vydrží na 2-3 měsíce.... za pokus by Ti to stálo... Pije se na lačno ráno jedna lžička - chutná jak tráva, ale pro tělo hotový zázrak..... Pokud by tě to zajímalo, nebo někoho jiného - písněte do IP email a pošlu odkaz....

gabrielaa
6. dub 2011

@korchy já jediný co do sebe dám, tak je čaj na redukci hmotnosti a jablečný ocet v práškách 😀

@babulinkab samo sebou, že se můžeš přidat 😉 Máš náhodou parádní výsledky už teď, ti to beztak půjde dobře, a když mákneš, třeba se i dočkáš té tvé vysněné váhy, ti to přeju 😎

swead
6. dub 2011

@korchy nemám zkušenost s žádnými prášky na hubnutí a ani se do ničeho takového pouštět nebudu, nějak tomu nevěřím 😅

babulinkab
6. dub 2011

Ahoj holky,

@gabrielaa jo zatím to docela jde, i když já teda držím takovou zvláštní dietu-nedietu, ráno si dám 1 kousek celozrnněho pečiva s něčím, dopo když mám hlad zobnu ovoce nebo musli, k obědu si dávám to co ostatní tzn. třeba i řízek ale v menším množství, odpoledne jím už jen zeleninu. Piju jen vodu, nejím sladké, nejím slané (tyčinky) atd. Už jsem jednou tímto způsobem zhubla docela dost, a přijde mně, že to není tak hrozná dieta, protože to odpoledne vždy vydržím i s chutěma a druhej den dopoledne se celkem normálně najím 😀 😀

lena27
6. dub 2011

@babulinkab já jsem jedla přesně co ty. dopoledne trochu pečiva, oběd normální a odpoledne už žádné pečivo, jen jogurt a ovoce a za 2 měsíce jsem měla dole 8kg. no ale pak jsem zhřešila a 4kg nahoře. tak začínám skoro od začátku. ono to sladký dělá hrozně moc

babulinkab
6. dub 2011

@lena27 já už jsem takhle zhubla před cca 10 lety, jenže pak váha šla pomalu navrch a teď vyvrcholila těmi 85 kg, takže doufám, že to půjde dolů

barevna
6. dub 2011

Ahojky, taky se vracím po delší době. Trapím se denodeně se svojí váho a hlavně se sebou se svým myšlením a přístupem. Docela dost jsem se vyděsila, když jsem se koukala na poslední Jste to co jíte, najednou jsem se viděla - já jsem jak ta ženská, samozřejmě nemám ještě tolik kilo, ale taky si hledám stále vymluvy proč to nejde a jak se snažim a ono stejně nic. No prostě napsala jsem jedné paní doktorce jestli by si mě nevzala do parády, spolu se ségrou. No snad já nebudu takovej beran jako ta ženská, bylo to děsný, chudák ta její rodina, ta si ji snad ani nezaslouží. ☹

meleri
7. dub 2011

@barevna je to hrozně těžké zhubnout po porodu, a hlavně jestli třeba ještě kojíš, určitě se neobviŇuj. spousta lidí zhubne fakt jak odstaví...ale chápu tě zas je možná dobré když se jakoby sama na sebe "naštveš"...člověk v sobě musí něco zlomit, nejlepší je nahradit jídlo a hlavně sladkosti nějakou jinou činností, třeba si radši vzít knížku když na tebe přijde ta chuť a přestat na to myslet...nebo se jít projít nebo projet na kole....jenže ono to nejde hned musí se ta vůle vycvičit.. 😅 a pak občas zas do toho člověk spadne znova ale jak už je "vycvičený" tak se rychle zase zabrzdí...
držím palce!

swead
7. dub 2011

dobré ráno,

přes den tu vůbec nejsem, včera jsme byli venku skoro 4hod., oběhali jsme zápisy do školky a prdlajs, Matěje nikam nevzali a on kolektiv dětí tak vyhledává ☹ škoda, holt to budeme muset pořešit soukromou školkou na 2x v týdnu dopoledne.

Já taky ještě kojím, v podstatě 5-6x denně, před měsícem jsme začali zavádět u Karolíny příkrmy a musím říct, že mám daleko větší hlad, takže tolik neodolám a sním toho víc, než kdybych nekojila. Zase na druhou stranu si říkám, že za chvilku přidáme další příkrm, takže se bude kojení pozvolna omezovat a časem váha bude klesat. I když já jsem případ, který při kojení hubne.

prdecek
7. dub 2011

ahojky holky, sorry, že se tu pár dní nebyla,ale mám dvanáctky a pak doma padnu za vlast. Hlavně mě už třetí den bolí šíleně záda, takže jsem nemožná.