Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

marcelkap
26. kvě 2011

@romana29 Ten jídelníček vypadá moc dobře. Fakt se mi líbí, jim v podstatě stejně, akorát menší porce. Určitě se ti povede zhubnout to co chceš. Já si pořád říkám, že musim věřit a představuju si, že jednou uvidim na váze 70. A prostě si za tím půjdu. A jsem přesvědčená, že vůli mám a že to dokážu. To je podle mě nejdůležitější. Jestli to moc chceš, určitě se ti to povede.
@majatob Já taky večer si dávám zeleninu. Protože když se najim v 19 a spát jdu o půlnoci, tak to fakt nevydržim.
Holky, já měla od 23 let 110kg. S tím jsem otěhotněla a rodila se 118kg. Předtim než se narodila malá, tak jsem to vůbec neřešila, až teď.
Já taky mívám chutě šílený, proto radši doma nic neni 🙂 Třeba včera jsem prostě potřebovala něco strčit do pusy a tak dlouho jsem hledala až jsem snědla okurku. A měla jsem ze sebe tááák dobrej pocit.
S tim vařením pro dva...my to děláme tak, že já vim, že mám mít např. těch 40g těstovin syrových, tak je jednou uvařim jen jednu porci, zvážim to kolik to nebyde a kolik je toho vařených a pak když se uvaří větší množství tak si odendám pro sebe.

marcelkap
26. kvě 2011

@romana29 Já jsem před 4,5 rokama měla 88kg. Když jsem letos v lednu začínala hubnout se 109kg, tak jsem byla skeptická a nedokázala si představit že bych někdy zase vážila tolik jako předtim. A dneska na váze 88,2kg. A už si představuju, jak tam bude 80 🙂
Držim ti pěsti. Když to půjde dobře ze začátku, tak určitě chytneš víc motivace a pak to půjde samo.

romana29
26. kvě 2011

@marcelkap To je úžasné! Moc ti to přeju, to je fakt velkej úspěch 😵

evena
26. kvě 2011

@romana29 to bych ani neřekla že ten tvůj jídelníček má tolik kj 😕
ty porce chleba sou hodně velký, to bych nedala, já si snídaně někdy doslova odtrpím, protože ráno se do jídla musím nutit, sním tak 40-50 g, ale měla bych cca 60 podle toho jídelníčku co mám 😝 150 dávám mýmu na snídaně do práce .. 🙂 s vařením to mám jednoduchý, mýho sem "donutila" to držet se mnou 😀 akorát mu dávám teda víc 🙂
@majatob s třema dětma se dá uklízet? 😅 já když uklízím tak malá mi dělá bordel hned za zadkem a jak dojdu na konec tak bych mohla zase uklítzet od začátku 😀

@dreana máš velkou motivaci tak to půjde samo 😵

@marcelkap ta osmdesátka už ti klepe na dveře 🙂

romana29
27. kvě 2011

@evena že? Ono se zdá, že to skoro nic není, samá zelenina a tak a ejhle 😀 . Ten chleba no jo, já to třeba sním, ale už mi ten slunečnicovej leze krkem - mám jenom ho....tak jí musím napsat, jestli jde občas dát nějaký jiný 😝

dreana
autor
27. kvě 2011

@romana29 Ahojky,

ja si musim koupit váhu protože jí nemam a bez ní to asi opravdu nejde.. A co je to ten šmakoun??

Jinak mas super jména dětí, ja mam pro děti vybrana Gabriela / Daniel, takže super!!!

@babulinkab Tvuj styl se mi líbí 🙂)

niki2
27. kvě 2011

Ahoj holky,
ja vcera brutalne hresila, ani nebudu rozepisovat, tak nejak jsem premyslela, jenze dnes budu do vecera v praci, zitra do vecera v praci a na nedeli se mi cekat nechtelo 😝 Ale byla jsem po dvou hodinach cviceni a nebylo vecer tak pozde, tak aspon mala utecha.
Byla jsem nakoupit v Kauflandu a toho smakouna jsem nenasla, v Globusu tak nejak tusim, kde ho maji, nevite nektera, pokud tam nakupujete, kde ho maji? Je to dost velky obchod, tak by ho mit meli, ne?
A tip na akci: http://www.fitweb.cz/clanky/akce-diety/457895-d...

gabrielaa
27. kvě 2011

@marcelkap pro mě jsi machr 😉 a myslím si, že tu 70 tam jednou skutečně uvidíš! 😉 já obdivuju teda každýho, kdo do sebe jde a podaří se mu dát třeba i pár kg dolů. A ti co jsou skeptičtí a tvrdí, že to nejdem, tak se jen vymlouvají (tím myslím normálně zdravý lidi, je jasný, že když je někdo nějak vážněji nemocný, tak to asi nejde tak snadno).
@dreana taky se mi líbí jméno gabriela 😀 😀
@niki2 v globusu ho mají určitě, pak ještě v tescu a bille, kaufland ho nemá, nebo o tom nevím 😉 jinak se dá ještě sehnat ve většině prodejen zdravé výživy. Dokonce jsem našla na jedne stránce super recepty přímo na šmakouna: http://www.naturalline.cz/Index.asp?id=5&pu_lo=...

marcelkap
27. kvě 2011

@niki2 Já šmakouna kupovala v Globusu. Maj ho v oddělení co jsou tavený sýry, tak je tam oddělení bio a zdravá výživa.

@dreana malá definice šmakouna: Šmakoun je proteinový plátek. Vyrábí se ze slepičích bílků, je mírně ochucený a chutí připomíná uvařený bílek. Když se správně okoření, chutná dokonce jako drůbeží maso.
V kuchyni s ním zacházíme jako s masem. Do pokrmů ho můžeme podávat až ke konci vaření. Má nízký obsah tuku (0,2g /100 g), neobsahuje žádné sacharidy a pro diety je nadmíru vhodný i pro nízký obsah kalorií.

marcelkap
27. kvě 2011

@niki2 Ta dieta tour by byla fajn, ale bohužel k nám se nechystá. Škoda, bych tam zašla.

misicka455
27. kvě 2011

šmakouna mají i v tescu u vedle sojovejch jogurtů atd....

Kdo koukal včera na to co jste jíte ? 😀 mazec co 😀

evena
27. kvě 2011

ahoj

@romana29 ještě ty knakebroty bys určitě mohla, já mám na snídani 4 plátky (40 g), pak ty celozrnný rohlíky třeba ... těch zdravějších chlebů nebo pečiva vůbec je na trhu poměrně dost, tak je asi lepší to obměňovat aby se to člověku nezprotivilo 😝 zrovna dneska sem si u snídaně vzpomněla na normální chleba jak bych si ho ráda dala místo toho co sem měla na talíři 😀

@misicka455 koukala sem jen v začátku asi na 10 min teď to jdu dokoukat ... z toho co sem viděla tak nějak nevěřím že to ten kluk dal, ještě za zadkem s takovou maminkou ... sem byla v šoku jak obhajovala ty jeho cigarety při asmatu 😲 😅

leopolda
27. kvě 2011

@misicka455 já jsem se styděla za něj.Takovej týpkům by to měli nechat uhradit,zabírají místo lidem,kteří chtěji fakt zhubnout.U něho si říkali chudák má astma......
Co s takovým chlapem?

dreana
autor
27. kvě 2011

Díky moc všem za info o smakounovi a jeste se zeptam jak je cenove?

Jinak jsem tedka byla v lidlu a od zítřka najíždím na tu dietku, koupila jsem si jogurtíky, musli, kuřecí maso atd atd atd :o)) Jsem na to zvedava 🙂

a jeste sezeptam nevíte jak často a jak dlouho je idealni cvičit? každy den? rano nebo večer? hodku nebo pul? Mate někdo info od doktoru/poradcu? 🙂)

dreana
autor
27. kvě 2011

jo a jeste holky, máte někdo zkušenost s nějakyma lékama? co třeba alli? zkoušela jste nějaka?

evena
27. kvě 2011

tak sem to dokoukala, to byl trapas 😲
čekala sem že mu maminka bude podstrojovat aby chudáček netrpěl hlady 😀
takový díly moc nemusím i když se člověk někdy zasměje, lepší sou ty kde hodně zhubou, pro mě je to hodně motivační 🙂 🙂
@dreana kupovala sem ho v Globusu a stál myslím kolem 40 kč a je tam 200 g
jakou dietku budeš držet?
léky typu ali .. nevěřím že pomáhají, některým lidem možná pomáhají že to mají jako berličku, taková psychická podpora myslím 🙂

majatob
27. kvě 2011

@dreana cvicit je nejlepsi pri tvoji idealni tepove frekvenci pri ktere nejvic spalujes tuky, ale na to je potreba sporttester aby sis pohlidala, ze to tak opravdu je. Mrkni na insportline cezet maji je tam ted myslim v akci a mely by byt docela kvalitni. Spalovat zacinas po 20 minutach cinnosti 😉

holky, ten v tom jste to co jite, to byl magor, nechapu proc tam lezl kdyz hubnout nechtel 😅

dreana
autor
27. kvě 2011

@evena Asi žádnou vyloženě napsanou, spíš hledam inspiraci a na zacatek chci upravit styl víš? Takže jíst pravidelně 5x denně, žadne fast foody, svačit, jíst co se ma, tučné sýry nahradit light, stejně jogurty a tak dale. Hodne cvicit a zapisovat si co jsem snědla, vše.

No a až uvidím krapet zlepšení budu přitvrzovat 🙂)

@majatob Díkys!

majatob
27. kvě 2011

jejda, ja mam tyden od posledniho mereni....dokrmim a jdu na to, drzte palce 😅

@dreana neni zac 🙂
nevim jestli je to tak spravne, ale ja to delam vetsinou tak, ze si jdu na pul hodky zabehat, pak si dam 15-20 minut posilovani a pak jeste min. 10 minut strecink 🙂 tohle zhruba 3x tydne a denne cvicim bud na rotane, s obruci, tancuju s deckama nebo neco podobnyho 🙂
na zapisovani je dobrej Stob 🙂

dreana
autor
27. kvě 2011

Holky, dle STOBu mam doporučeny příjem 6300 KJ. to je hodně ne? jak to máte vy? Nebo myslíte že při váze 105kg/169cm to je akorat? pro začátek?

dreana
autor
27. kvě 2011

@majatob No ja se snažím alespon ten kettler, ale sedave zaměstnání mě zabíjí :(

Jinak na stib jsem najela, líbí se mi, jen si musím pořídit tu váhu 🙂)

romana29
27. kvě 2011

@dreana pokud ti ho tak stanovily, tak to dodržuj, oni ví, proč ti ho tak dali.
Jasně, můžeš klidně zkusit jíst třeba 4000 , bude hubnout, budeš hladovět a jak navýšíš, tak to okamžitě tělo uloží a to co jsi shodila přibereš a ještě pár kil k tomu. 😨

Jinak to včerejší Jste to, co jíte bylo šílený. Hlavní problém vidím v rodině, ta matka i sestra - no comment

majatob
27. kvě 2011

@dreana ja mam podle neho 5400kJ, ale poradce mi doporucil prijem o 1000-1500kJ jeste navysit 🙂

a vysledky mereni po mesici "diety" a cviceni.... 😅
bricho o 6,5cm min a zadek o 1,5cm 😵 😵 😵 😵

jeste tak 5cm na brise a naucit se spravne drzet telo aby to co zbyde nevylizalo vic nez je nutny a bude to ok 😵 😵 😵

majatob
27. kvě 2011

@romana29 me ta sestra prisla docela v pohode, ale ta maminka... 😅

dreana
autor
27. kvě 2011

@romana29
@majatob

Dobře, zkusím teda těch 6300 a uvidíme. i tam si myslím že to nebude jednoduché 🙂

Teda majatob to je super!!! Gratulace a po měsící to jsou užasny vysledky!!! Břicho o 6,5!!! Teda gratulace 🙂

Holky, tady jste všechny užasně šikovný, plivněte na mě at to taky zvladnu 🙂)

majatob
27. kvě 2011

@dreana diky, ja su taky uplne nadsena, vubec jsem necekala, ze to pujde tak dobre 😵 😵 😵
a nebude to jednoduche, ze je to moc nebo malo? 😀 me to prijde sileny toho do sebe tolik nacpat, mam pocit, ze furt jenom jim, predtim jsem mela asi polovicni prijem 😅

dreana
autor
27. kvě 2011

@majatob Pro mě je to malo, jsem ten typ o když je doma tak žere pořád :(( Jsem v tomhle hrozna :(

majatob
27. kvě 2011

@dreana videla bych reseni 😀 nebyt doma 😀 😀 😀 ne, to byl vtip 😉
a co chodit nakupovat kazdej den a nemit doma zasoby? lednicku napechovat zeleninou a pro zbytek fakt chodit denne? 😅 byla by to otrava, ale nemelo by te co lakat 😅

dreana
autor
27. kvě 2011

@majatob No ja taky nebudu od pondělí končí dovča a hura do prace, tam se to dodržuje mnohem jednodušeji, takže nejtěžší budou víkendy :o))

marcelkap
27. kvě 2011

Jo, včera Jste to co jíte...no byl to magor a chtěl se zviditelnit. Si moc dobrou reklamu neudělal.

@dreana Tfuj tfuj, prskám štěstí a pevnou vůli 😉
Já cvičim jedině večer - jindy neni čas. A je to jedno v jakou denní dobu cvičíš. Jde spíš o to, že sportem se ti rozproudí nějaký ty hormony a já nevim co a třeba někdo může mít problém usnout. Na orbitreku šlapu hodinu.
S těma tabletkama...já dlabu Bioaktivní CLA Booster. Nedokážu říct, jestli to má nějakej efekt, je to spíš taková ta berlička a psychická pomoc. Když prostě kombinuju dohromady zdravej jídelníček, pitnej režim, pohyb, tabletky a vibrostation, tak ten efekt a výsledek tam je 🙂
Na Stobu mám doporučenej příjem 7300kJ a nedávám to. Mám tak 4000-5000. Docela jsem začala mít strach, jak píše romana, že jak to navýšim, tak tělo si to začne ukládat a budu přibírat. Tak to zkusim nějak upravit a navýšit ten příjem. I když zase nemám moc pohybu poslední dobou, tak nevim 😖

@majatob Tyjo, 6,5cm přes břicho, tak to je síla. Jsi fakt dobrá. Nejde o to hubnout jen na váhu, ale i na obvod a to ti jde teda pěkně. Jsi fakt dobrá.