Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

korchy
10. čer 2011

Ahoj holky,jak vam jde Havlicek???
Máte úspěchy??

evena
10. čer 2011

ahoj
tak už sem i zhřešila a docela dost, snědla sem naposezení asi 150 g čokolády a ještě k tomu někdy v 10 večer 😀 sme byli na návštěvě a jak čokolády moc nemusím, tak najednou šílená chuť a bylo to ve mě ani nevím jak, akorát mi po tom bylo zle 😝
@anastazye držela sem taky mléčnou, ale asi to nebude moc dobré pro tělo, nevím už po kolika dnech sem jí vzdala (asi 11?), ale totálně mě to hlavně ke konci vyčerpávalo a sotva sem lezla 😀 shodila sem asi 3-4 kg

@copa
@sipkova vítejte 😉

@korchy nám doma celkem jo, já -3,5 můj -8 kg 😀

anastazye
10. čer 2011

@evena ty jo no to zní fakt šíleně a nebezpečně, ale já potřebuju do 1.7 aspoň něco zhubnout

niki2
10. čer 2011

Ahoj,
ja to dnes taky dostala, nastesti jsem se udrzela a vecer po zumbe si dala uz jen meloun. Posledni normalni jidlo jsem mela po 16h. Jejda, ted jsem si uvedomila, ze po tom normalnim jidle jsem jeste dojedla po malym jahody s piskotem a smetanou 😀 😝

@anastazye ja osobne podobnym dietam jako je mlecna neverim, bala bych se, ze mi to akorat rozhodi metabolismus. Nevim, jak jis, zkus zacit jist zdraveji, casto za den po 3 hodinach a hodne pit - neperlivou vodu, ovocne neslazene caje. A idealne nejaky pohyb. 😎

Jo jo, teorie by mi sla 😀

evena
11. čer 2011

@niki2 ta teorie jde všem, horší je to v praxi 😀

@anastazye tak určitě mléčná dobrá není, to víme asi všechny, ale já jí vyzkoušela hlavně proto, že sem si přestala věřit že to hubnutí někdy dotáhnu do konce, tenkrát nás tady do toho šlo víc, takže sme měli vzájemně podporu, prostě mě tahle dieta hodně nakopla a začala sem si zase věřit, takže pro mě veliké plus a určitě nelituju, ale ... můj momentální jídelníček funguje a už nemám důvody takto experimentovat 🙂 nejlepší je opravdu jíst rozumně a s odstupy od jídel 😉

misicka455
12. čer 2011

Ahojky, tak dneska nezapoměntě na váhy 😉 Já i přes můj jeden hřešicí den a mrchu půl kila dole, takže jsem spokojená 😉

copa
12. čer 2011

holky, vy tu máte nějakou tabulku s váhama/mírama? můžu se přidat i do ní?
já nad sebou potřebuju nějaký bič a tohle by určitě fungovalo 😉
jinak u mě nic moc, pití pořád nestíhám, tak jak bych měla a i jídlo je pořád nejvíc večer, když prcek zalehne 😔

marcelkap
12. čer 2011

Ahoj holky. Tak já asi dneska váhu neposílám, na váhu radši nelezu. V pátek jsem byla na svatbě. No co vám budu povídat...spousta jídla, pití, návrat domu ve 2 ráno a prdla pod náma postel.
Ale jako můžu říct, že celou svatbu jsem se dmula pýchou, protože takovejch ohlasů najednou...spousta lidí mě chválilo, jak mi to sluší, jak jsem zhubla a já byla na vrcholu blaha.
Příští sobotu máme oslavu narozenin, takže to bude zas něco. Asi si pak dám mléčnou 🙂
Přidávám fotku z tý svatby.

marcelkap
12. čer 2011

Holky, udělala jsem spešl album pro vás. Pokud se někdo chcete podívat a nemáte mě v přátelích, tak mi pošlete žádost, ráda potvrdím.

korchy
13. čer 2011

@marcelkap Holka moc ti to sluší,koukám že i kalhoty ti na fotce máš volnější. 😉

marcelkap
13. čer 2011

@korchy Děkuju 🙂 A to jsem si ty kalhoty kupovala týden před svatbou a přišlo mi, že mi jsou dobře.

adlajda
13. čer 2011

@marcelkap Moc Ti to sluší seš kočka a tak jak píše korchy,ty kalhoty už asi moc neužiješ 🙂

adlajda
13. čer 2011

Tak já začala cvičit a jezdit na orbitreku,spocená až na pr.... 😀 Váha ukazuje -3 tak doufám,že mi to vydrží 🙂

zuzu_z
13. čer 2011

@marcelkap Marcelko přidávám se, moc ti to sluší. Já se nevážím, podle měření jsem nezhubla, ale kalhoty jsou mi volnější. Tak to neřešm. Jdu si udělat masíčko, už začínám mít hlad 😉

misicka455
13. čer 2011

Ahojky tak já ten týden zase začla, zmrzlina a plka čokošky 😒 No , ale zase hodinová prochada s kočárem a byla jem na power platu tak s emi to snad vyruší 😀

gabrielaa
13. čer 2011

ahoj všem, přiznávám se, že poslední dny nemám vůbec čas dočítat, dodržovat nějaký jídelníček, vážit se, nic 😠 S přítelem, momentálně tedy bývalým, jsme se nějak neshodli na tom, jak by se měly řešit problémy ve vztahu, takže jsem pořád u našich a řešíme co a jak bude s Violkou, naštěstí jen přes kamoše právníka, k soudu to nebude muset a doufám, že časem se vytříbí všechno třeba uplně jinak, ale momentálně zůstávám raději sama. Začala jsem zase dost kouřit, moc nejím, nepiju, necvičím, naštěstí chodím aspoň s malou na dlouhý vycházky. Ale řekla jsem si, že sebelítosti bylo dost a musím zase začít makat, páč při sportu se člověk odreaguje nejlíp. Zítra očistím kolo a budu jezdit každý den večer jak malá usne, tak snad mi to nějakou dobu vydrží 🙂
Když už tedy nereaguji na každou zvlášť, tak vám všem hromadně přeji co nejvíc úspěchů a vás nově příchozí vítám a určitě vám to půjde jako těm super kočkám, co sem chodí už delší dobu 😉

evena
13. čer 2011

ahoj
víkend u nás byl bohužel grilovací a navíc byla i bečka, takže to nejde nedat si 😝 říkala sem si že se nesmím přecpat, to sem taky dodržela, ale dost sem to přehnala s mírou ... váha se naštěstí nahoru nepohla, ale počítám že teď tak tři týdny nic moc úbytek na váze nebude, teď o víkendu další bečka a další víkend jdem na mega oslavu, oslava 120tin (dvě tety slaví 60), takže to budou tuny žrádla a zákusků 😝

@copa tabulku má u sebe v albu luca, musíš jí ale poslat žádost o přátelství, abys jí viděla

@marcelkap sluší 😵 😵 😵 už se těším co uvidím, až mi potvrdíš přátelství, ale tuším, že to bude asi veliká motivace a nejen pro mě 🙂

@adlajda gratuluji k -3 😉 jen tak dál ... 🙂

@zuzu_z cenťáky sou důležitější, taky gratuluji že ti to tak jde 😉

@gabrielaa hodně síly, budeš jí teď potřebovat, hlavně že to zvládáte, rodiče ti určitě pomáhají a nejseš na všechno sama ... tak se drž !!!

misicka455
14. čer 2011

@gabrielaa jejda to mě mrzí 😒

adlajda
14. čer 2011

@evena ahojky,jo ty grilovačky to dobře znám u nás jsou taky každou chvilku 🙂 Rodiče bydlí vě městě v paneláku,takže když přijedou tak nejraději sedí na dvoře a griluje se.A to už jsem mámě zakázala vozit buchty,bábovky a všelijaké řezy 🤐

korchy
14. čer 2011

Ahoj holky,tak při rekonstrukci která probíhá a ještě dlouho bude,jsem myslela že nezvládnu žadnýho havlíčka 😖
Ale včera jsem potkala v práci bývalýho kolegu,boužel se mě zeptal,jestli mám nebo čekám mimčo.......dost mě to vzalo...........vysvětlila jsem mu,že díte boužel umě jentak nepujde,takže jsem prostě tlustá 😢 😢 😢 Večer jsem otom mluvila spřitelem,není mi to přijemné když se mě někdo ptá na mimčo,bolí to trošku.Takže jsem se rozhodla,že zas najíždim na Havlíčka.Snad dám nějaké kylčo dolů a tím i předejdu dalším otázkám od jiných,jestli nejsem těhu 😉 Dnes mám 1.den a jsem nabytá energiííííí.Ráno jsem hupsla na váhu,3kg co jsem před měsícem přez víkend nabrala mi pořad zůstaly,to se musí změnit 🙂 🙂 🙂 Tak hurá do hubnutí 😀 😀 😀

bobinna
14. čer 2011

ahoj holky, můžu se k vám přidat?

Já pořád taky nějak válčím s váhou... potvora mi snad přidává kilča nebo co... a pračka mi neustále sráží prádlo 🙂 jsem z toho na palici ... a to jedem za tři týdny na dovču abych si pořídila pytel místo plavek a bude to oka
korchy: můžeš mi prozradit co je to ten ,,Havlíček "? Znám jen spisovatele, ale ten to asi nebude viď 😀

korchy
14. čer 2011

@bobinna Ahojky a vítej,našli jsme si zholkama co jsou zde,na netu jídelníček od P.Havlíčka,zpořadu jste to co jíte,je na 60dní.Snažím se ho dodržovat.Pro některé tam je moc jídla,takže si to snažíme upravovat podle našich potřeb.Hlavní je se naučit jíst pravidelně a malé porce a zelenina+ovoce 😀

leopolda
14. čer 2011

@marcelkap vypadáš nádherně,těším se na tvoje album,to budu asi žasnout nad tvojí vůlí.

misicka455
14. čer 2011

@korchy Tak to držím palečky ať nějaké kilčo jde dolů 😉

korchy
14. čer 2011

@misicka455 mooc děkuji,snad už ty kylča půjdou dolů.Ted si objednávam boty,jak tvaruji postavu.Známá zpráce je má a nedá naně dopustit,už jdou naní vidět výsledky.Jsou levnější než ty reebok(nebo jak se to píše 😀 ).

luuca.b
14. čer 2011

čauky ženy🙂 tak ještě do zítra čekám váhu🙂 holky fakt smekám jste šikulky🙂
nově přichozí zdravima jsem ráda že se zas rozrustáme🙂 já ještě 1 kilo a mám 10🙂...ted čekám na jídelníček od adajar(nevím zda jí někdo znáte-ted je vyživová poradkyně a dělá mi jídelníček na míru...po vypočítání mého týdenního jídelníčku vyšlo že mám moooooccccccc tuku v jídle trojnásobek☹ sakra a já furt myslela že cukry!..ted cvičim už jen 4 h tydně z 8☹ je vidět že je léto🙂 a i já radši jsem venku s malym🙂

marcelkap
15. čer 2011

@korchy Tyjo, super, že ses takhle zase nakopla. Někdy je potřeba aby tě někdo naštval a člověk se pak snadno vyhecuje 😀

@bobinna Ahojky, vítej mezi námi

@luuca.b Tak snad ti bude novej jídelníček vyhovovat. Já co jsem si zapisovala na STOBu, tak mi vycházelo nejvíc sacharidů, tuků mám úplně minimálně. Já se taky teď míň hejbu, ale dneska jsem zase dala dlouho svižnou procházku s kočárkem, tak mám dobrej pocit.

marcelkap
15. čer 2011

Ahoj, prosím všechny hodné lidi o hlas pro naší Lindušku
Nejdřív dát Líbí se mi tady
http://www.facebook.com/prodeticky

a potom přímo u naší fotky tady

http://www.facebook.com/prodeticky#!/photo.php?...

Moc děkujeme

evena
15. čer 2011

ahojte
musím se přiznat, že jídelníček bohužel flákám 😔 asi jak je teplo, vůbec nemám hlad, je to hrozný, ale musím se hodně přemáhat, abych snědla vůbec něco, možná je to i trochu scvrklý žaludek nebo co 😝 skladbu jídla teda mám stále stejnou, ale ty porce jak pro vrabce ... váha mi dolů jde, ale nemám z toho takovou radost jak když sem se tím jídlem cpala poctivě tak, jak v tom jídelníčku, mám obavu, abych nehubla třeba svaly ...
hodně lidí si mojí váhy teď dost všímá a když někomu řeknu, že sem shodila už 16 kg tak mi ani nevěří 😀 moc mě to těší 😵

@korchy taky sem zažila otázku "nejsi těhotná?" v takové situaci, ono je to těžký, hodně lidí asi ví, že se snažíte a jestli přibíráš, tak si prostě nevidí do huby 😝 navíc mě to tenkrát řekla kamarádka 😝 jak dlouho už se vůbec snažíte? ☹
a daří se ti z Havlíčkem??

@bobinna vítej 😉 bereš to trochu s humorem 😀 ale to je dobře 😉
kolik teď vážíš a kolik bys chtěla dát dolů?

@luuca.b za chvíli slavíš kulatiny jo 😀 tak ať je tam ta dsítka brzo, já se na tu svojí taky moooooc těšila, te´d už se těším na tu dvacítku 😀 a už mi zbývají jen 4 kilča do ní ...
holky s váma to tu táááááááááák letí 😵 😵 😵

@marcelkap ta fotka je boží 😅

misicka455
16. čer 2011

Ahojky, tak já si včera dala pěkně do těla pomalu začnám bejt zavislá na pohybu . Byla jsem na power plate a večer jsem to zavřšila na hodku zumbou a dneska mě dělá problém vylést z postele 😀