Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

evena
16. čer 2011

ahoj

@misicka455 taky bych chtěla být závislá na pohybu .. u mě to totiž pořád vázne, vůbec se ani nesnažím cvičit, teda až na ty občasné záchvaty jednou za 14 dní 10 minut 😀

trochu vás namotivuju, podle Havlíčka jedu už měsíc, tak sem se dnes změřila a ...

váha ze 70,5 na 66 ... BMI ze 26,5 (nadváha) na 24,8 (o chlup už mám váhu v normě) 😀
stehno -3 cm
paže -1,5 cm
pas -7 cm
boky -5 cm
(to sou výsledky za měsíc)
cítím se celkově naprosto ok, mám větší výdrž a nefuním už do schodů jak lokomotiva 😀
jen by to teda u mě chtělo zvednout ty porce jídla, jím fakt dost málo 😝


leopolda
16. čer 2011

@evena to je pěkná motivace.Gratuluji !!!
Já jedu podle Havl.,teprve jsem začala,ale je to docela dobrý systém .
jsem zvědavá jestli s tím nějak pohnu.

majatob
17. čer 2011

ahoj holky, jdu vas pozdravit zase po nejake dobe 🙂 ja ted jidelnicek docela flakam, snazim se jist, ale nemam vubec chut, musim se do toho vylozene nutit 😝 a taky zase tezce pokulhava zelenina a pitnej rezim, to je muj vecnej boj 😝
ale zase na druhou stranu se musim pochvalit, protoze za ten mesic a pul jsem (si myslim) docela zlepsila fyzicku...na zacatku jsem stezi ubehla 800m a mela dost, vcera jsem dala 4km a mela pocit, ze bych jeste kolecko, dve vydrzela 😵 a taky mam pocit, ze se mi docela zacina rysovat pas, konecne 😵 koncem cervence chci jit na prevazeni na bodystat, tak su zvedava jestli bude aspon trosku nejaka zmena 😅

niki2
18. čer 2011

@evena to mas fakt vyborne vysledky, jeste mi prosim rekni, jak jsi jedla v tom svem spatnem obdobi, kdy jsi nabirala?

dreana
autor
19. čer 2011

Ahojky holky, tak po dloooouhe době jsem zpět 🙂 Ted jsem 14 dní hřešila ale stálo to za to, je ze mě Bc.!! :o) A od pátku jsem znovu najela na stob a už mám opět 300g dole. Hrozně mi to vyhovuje. Nemam rada jídelníčky, ty nejsem schopna dodžet ale tohle mě hlídá, když si dám k obědu něco horšího tak k večeři jen něco málo, ale udržuju se pořád na hranici a je to bezvadny :o))) Prostě mě to baví a stránky miluju :o))

A výsledky? po 14 dnech bylo ze 105 - 101,9. Potom bylo cca 10 dní bez stobu a to bylo na 102,3 a dneska rano už 102,0. Ta stranka je dokonala :o) a červené semaforky mě vždycky tak nakopnou že jdu něco dělat:o))

a jak se máte vy?

misicka455
20. čer 2011

@dreana velká gratulace 😉

Já jsme tedy najela na toho slavného Havlíčka odedneška za celej týden jsem nedala ani deko dole ,a le je fakt že posledních pár dní jsem se nehlídala. Taky zapisuji hodnoty na stobu tak snad mě chvilku vydrží a už budu pomalu v cíly ještě osm kilo a budu spokojená, jenže těch posledních pár kilo se mi zdá nejtěžších 😒

dreana
autor
20. čer 2011

@misicka455 ehel že jsi si mě přidala na stobu? :o))

to je, a kolik máš příjem? Ja jsem rada že zatím padá tak raketově, ale ono z 40 kg nadvahy to je jednoduchy, potom to bude jen horší.. 🙂)

Ale jako zatím super, kdybych se do konce června dostala pod stovku to by bylo super :o)))

miranda77
20. čer 2011

ahojte, tak jsem zpět po dovče, ale ještě jsem nestihla pořádně došíst ... jestli vůbec stihnu 😅
tak nevím jestli jste to tu už probírali ... ale našla jsem tohle a přišlo mi to zajímavé!
http://www.pravda-o-hubnuti.cz/5-skrytych-prici...

copa
20. čer 2011

ahoj holky,
pokusila jsem se přečíst pár stránek ze začátku, asi se tu osazenstvo mezitím dost obměnilo, ale nevím, jestli byste mě po přidání k vám do tabulky neukamenovaly 😉 mám 156cm a 58/59kg, ale já měla vždycky kolem těch 50kg, takže teď mi těch 8-9kg navíc vadí 😔
u mě úspěch žádný, ale namotivovaly jste mě k tomu, abych konečně udělala pořádek v budoucím dětském pokoji, přenesla si tam horu cvičebních DVD, co jsem za ta léta nashromáždila a teď už jen začít cvičit 😎

copa
20. čer 2011

holky, pečete si některá chleba v domácí pekárně? nemáte recept na nějaký zdravý, celorznný chleba?
já zatím jen přidávám trochu celozrnné ke klasické pšeničné

miranda77
20. čer 2011

@copa 😀 no já ti rozumím ... taky potřebuju sundat ještě 4kg (164cm a vážím 64kg - teda doufám, přijela jsem s dovči, kde jsem měla polopenzi, a na váhu jsem ještě raději nevlezla 😒 )

copa
20. čer 2011

@miranda77 tak to nás čeká polopenze v červenci, ale doufám, že mě o dovolené čeká i víc pohybu, tak snad tam nějaký ten gram nechám 😎 😉

miranda77
20. čer 2011

@copa 😅 tak držím palce ... to já jsem chtěla ochutnat skoro všechno, co na stole bylo ... no do kalhot jsem se při odjezdu domů vešla 😎

kive76
21. čer 2011

@miranda77 ahojky, já ted byla s all inclusive v Chorvatsku .... a s podivem na váze jen o půl kila víc...já se lekla, že budu mít tak 4 kg navrch...

miranda77
21. čer 2011

@kive76 no kilo a pul je taky dost ... ja proste tyden pockam a pak vlezu na vahu 😀

marcelkap
21. čer 2011

Ahoj holky, tak koukám, že nejsem jediná, která měla nějaký obžírací radovánky 🙂 My měli tenhle týden oslavu narozenin, měla jsem nahoře 2,5kg, ale už to jde zas dolu, to je vždycky jen takový aktuální zvýšení a jak zas najednu na zdravej jídelníček a dojdu si pořádně na záchod, tak je to dole 🙂

evena
21. čer 2011

ahoj
hlásím se do klubu obžérství 😅 😝 v sobotu sme měli bečku, tuny žrádla, ještě toho hodně zbylo, takže sme pokračovali i v neděli v PO mě váha ukázala šílený číslo 😀 naštěstí už to jde dolů, jak sem najela na to svoje, ale moc pyšná na sebe teda nejsem 😠 a teď v sobotu máme repete, pokusím se držet trochu na uzdě 😀
teda vy si dovolenkujete, to bych si taky nechala líbit 😵 my snad příští rok vyrazíme k moři .. 🙂
@majatob teda 4 km uběhnout 😕 😅 tak to klobouk dolů !! 😉

@niki2 dřív sem jedla míň jak teď, hlavně večer veliké porce, doháněla sem to za celý den, takže váha prostě letěla nahoru 😝

@dreana gratuluji, nejen k titulu, ale i k váze 😉

@misicka455 to je divný že podle Havlíčkova jídelníčku si nedala za celý týden ani deko 😕 mě ta váha hlavjně na začátku dost letěla ... a jak to máš teď? ještě podle něho jedeš nebo si to vzdala?

@copa to máš váhu docela rozumnou, tak snad ti to s náma půjde líp 😉 s chlebem neporadím, sama bych nějaký recept uvítala .. zatím lepší chleba jen kupuji, štvou mě ale ty ceny, jen je otázka jestli ten z pekárny mi vyjde levněji 😝

evena
21. čer 2011

teď se mi dělá oběd, brambory s takovým mišmašem, 6 druhů zeleniny a šmakoun, krásně to tu provonělo byt, snad to bude i dobrý 🙂

misicka455
21. čer 2011

@marcelkap o jo to jsem já co jsme si tě přidala na stobu 😉

@evena nevím asi ty porce jsou na mě bud moc a nebo málo od včera si to zadavám i do stobu tak uvidím 😉

misicka455
21. čer 2011

holky neuvažujete někdo o tom si udělat tu svoji šunku podle toho pořadu ste to co jíte? Já do toho asi o víkendu půjdu 😉

korchy
21. čer 2011

@misicka455 Ahoj,já tu šunku určitě udělám,ale až budem ve svém,takže tak za měsíc.Ale moc se naní těším a za zkoušku to stojí.Dej vědět jaká byla.Na netu jsem četla dost receptu,co tam lidi pridavaj,ale ta z tv mi prijde nejlepší. 😀

korchy
21. čer 2011

Ahoj holky,já mám jeden dotaz,nedaří se mi hubnout,aniž bych pak nenabrala něco zpět.Asi dělám něco špatně,moc bych si chtěla popovídat třeba snějakou dietološkou nebo tak podobně.....ale nevím jak se knějaký dostat,jestli ktomu musím mít nějaké doporučení od doktora nebo podobně..........mám 68kg a 173cm....těch 10kg je namě strašně videt,co jsem nabrala za 4roky a pořad mi váha narustá i na 71kg když se nehlídám.Prosím poradte. ☹

marcelkap
21. čer 2011

@misicka455 Ty sis mě přidala na Stobu? Nikde tam nic nevidim 😒

@misicka455 Ten recept jsem neviděla, ale asi se zkusim mrknout na tu šunku jak jí dělali.

@korchy K dietoložce nemusíš mít žádný doporučení. Jsou to poradci výživy nebo tak nějak a musíš si nějakýho sehnat sama. Teda aspoň mě moje doktorka nikoho nedoporučila, když jsem jí o to prosila. Jediný kam mě mohla poslat je doktorka v nemocnici, která se zabývá dietologií, ale to neni takový jako že by ti sestavila jídelníček, to je prostě doktorka.

evena
21. čer 2011

@misicka455 šunku zkoušela tchýně, má i ten lisovač (nebo jak to nazvat) ... byla luxusní, lepší jak z obchodu, vůbec to nebylo slané a to tchýně se solí vůbec nešetří, akorát se jí to maso nespojilo a sypalo se jí to, chce to asi vychytat mouchy ... taky to chci zkoušet, ale nevím ještě kdy 🙂
a jak ti podle havlíčka vychází kj na den? marcelka tu kdysi psala že je to dost málo, snad 4-5.000 na den, tak jak to vychází tobě?

@korchy já ti odhledně poradny taky neporadím, mám s tím špatnou zkušenost ... zkus se zeptat svýho obvoďáka, třeba někoho znát bude a doporučí ti ... já si poradnu vybrala sama, a už nikdy víc 😝
a jak se vůbec stravuješ, že se ti tak moc nedaří?

korchy
21. čer 2011

@evena Už dlouho se snažím stravovat zdravě,celozrné tmavé pečivo nebo knackebroty,lučinu-gervais-cottage,hodně zeleniny,semtam ovoce-které zrovna moc nemusím,přílohy malé množství.Zkouošela jsem i podle jidelnicku Havlička,jídla bylo namě hodně,ale jedla jsem vše co tam bylo psané.........boužel ted pri stehování nemam vubec čas nakupovat a vařit si podle toho.Tak se snažim sama.Ale moc mi to nejde.

jo a ta šunka se musi vařit při 70-75teplotě,jinak se právě prý takhle rozpadá.

korchy
21. čer 2011

@marcelkap Tak jsem mrkla na netu a tady unas je jen jedna výživová poradkyně,ale nikde se nemůžu dočíst nějaké doporučení od jiných osob co uní třeba byly.No ale asi jí vyzkouším.Já trošku tu teorii ovládám,co jíst zdravého,ale myslím si,že asi moje tělo na různé potraviny reaguje trošku jinak(kvůli rakovinam co jsem měla).

misicka455
21. čer 2011

@marcelkap JÉ JÁ TO NAPSALA TOBĚ né tebe jsem si nepřidala ,a le klidně si mě přidej 😉 jsme tam tak jak tady

@korchy vyživovým poradcm taky moc nevěřím většinou nabizejí nějaký prodkut který si musíš koupit 😒 Ale tak třeba budeš mít štěstí 😉

misicka455
21. čer 2011

tak dneska jsem měla na stobu 5326 kj a měla bych mít 5000 bílkoviyn vysoký 139% a tuky zase nizký 84 % včera 5596 kj

zuzu_z
22. čer 2011

ahoj holky, tak mi taťulda konečně zprovoznil váhu a hlásím za 5týdnů 5kg dole 😉
ty semaforky ve STOBu mě taky hodně moc baví!
vidím že řešíte výživové poradce, tak já na to nemám odvahu, protože mám zkušenost jen s doktory a ti ještě pouze kritizovali, dohromady neporadili. Hodně jsem se naučila z pořadu Jste to, co jíte.

misicka455
22. čer 2011

@zuzu_z tak to je nadherný jen tak dále 😉