Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

dreana
autor
26. čer 2011

@misicka455 Miško, ahojky. Ja cvičila v pátek. a opět až v pondělí. takže si dam těch 10 dní od pondělí. Ale je to super, baví mě to. tak potom porovnáme 🙂)

misicka455
26. čer 2011

já mám dnes odcvičeno fakt to nevypadá ,a ale je to makačka takže druhej dne za mnou 😉

misicka455
27. čer 2011

Ahojky, tak jsem s té váhy paf dnes 70,3 tak nevím 😒

miranda77
27. čer 2011

tak jsem se odvážila po dovče vlézt na váhu ... 64,8kg ... tak jsem docela spokojená (měla jsem fakt strach, že to bude mnohem více) ... už jsem také na stobu a je to fakt zajímavý - jsem si nikdy nemyslela, že mám tak málo pohybu 😝

misicka455
27. čer 2011

@miranda77 jé to je dobrá váha , doufám že se k takové taky někdy dopracuji 😉

kive76
28. čer 2011

ahojky, holky, tak jsem zas od včerejška začla s dělenkou..snad mi to půjde...začínám s váhou 83 kg...zatím zkusím jen dělit, a po měsíci zajdu i do posilky...

kive76
28. čer 2011

ahojky, holky, tak jsem zas od včerejška začla s dělenkou..snad mi to půjde...začínám s váhou 83 kg...zatím zkusím jen dělit, a po měsíci zajdu i do posilky...

misicka455
28. čer 2011

😒 @kive76 Tak snad konečně pkoříš tu osmdesátku já takhle bojuji s e sedmdesátkou 😒

kive76
28. čer 2011

@misicka455 no chtělo by to bejt pod tou osmdesátkou..tohle je hrozný....a pak pod tou sedmdesátkou 🙂 a to bych byla spokojená....nebo i 72 kg bych byla spokojená 🙂

miranda77
29. čer 2011

@misicka455 určitě se dopracuješ !!!

já teď na stobu koukám ... jsem si dala jednou s dětmi těstoviny a pak jsem se na semaforkách nestačila divit 😖

misicka455
29. čer 2011

Jo na tom stobu je to fatk zajimávé docela mě to začiná bavit, Havlička si beru jen jako takovou inspiraci někde uberu někde přidám , ale ještě jsem neměla myslím dne kdy by svítily všechny zeleně .
a včera dokonce jsem si zakopmonovala kousek buchty 😀

adlajda
29. čer 2011

Ahoj Holky 🙂 Chci se zeptat na tom stobu se nejak registrujete nebo jak to funguje.Dívala jsem se na to a byla jsem z toho trochu hloupoučká 😀

misicka455
29. čer 2011

@adlajda o jo musíš se tam zaregistrova a mít svůj účet najeď na můj stob

adlajda
29. čer 2011

@misicka455 Díky ,tak už jsem se zaregistrovala.Vypadá to,že to bude docela prča 🙂 a hlavně by mě to mohlo donutit,když budu pod dozorem 😀

miranda77
29. čer 2011

@adlajda to jo semaforky jsou inspirující ;) ... a kolikrát jsem fakt překvapená, že některé potraviny, které jsem brala jak ototální"průser" v dietě, jsou docela OK 😅

marcelkap
29. čer 2011

Ahoj holky, koukám, že jsem vás nějak zanedbávala poslední dny...asi to bude tim, že se stydim k vám vlézt....fakt ☹ Nějak na to dlabu poslední dobou. Dost mi narušili životosprávu akce jako svatba, narozeniny...prostě tři tejdny jsem se moc nehlídala. A tudíž i váha neni zrovna tam kde bych chtěla by byla. Do konce Havlíčka mi zbejvaj 2 týdny a musim dát dolu ještě 1,5kg, abych splnila cíl. Každopádně pak jdu na mléčnou, snad mě zas nakopne.
Držim vám pěsti, ať vám to jde líp než mě.

zuzu_z
29. čer 2011

ahoj holky, tak koukám, že mám pomalu dvakrát tolik co některé z vás ☹ zatím se jakžtakž držím, ale dorazila mrcha, no to nevím, jak to ustojím :-/(
jdu na zumbu 😉

misicka455
29. čer 2011

@zuzu_z é zumbu zavidím mě dneska neklapne , ale v pátek už se na ni taky těším 😉

misicka455
29. čer 2011

Já dneska davám veškerému pohybu vale , včera jsem docvičila pátej den toho cvičení takže mám jeden den pauzu a jdu se rozmazlovat na pedikůru 😉

marcelkap
30. čer 2011

Tak mě dneska napadlo....myslíte že je možný, že na váhu má vliv HA? Respektive to, že jsem jí přestala brát? Tenhle týden zase dodržuju jídelníček a váha ne a ne jít dolu, naopak chvílema i mírně stoupá.

zuzu_z
30. čer 2011

@marcelkap já myslím že t může mít vliv, i když zatím jsem se setkávala spíš s opačným - že holky přibíraly, když ji braly, ale jak jsou ty nové preparáty, ty jsou šetrnější, neměly by způsobovat kolísání váhy.

@misicka455 jaká byla pedikůra. Já měla dneska zumbu na posílení břicha a málem jsem odpadla ( 😀 fakt zabíračka

misicka455
30. čer 2011

@zuzu_z dík za optání pedikra dobrá jen jsme měla na nohách žabky a jak mi tá baba namazla nohy krémem tak na mě byl fakt pohled než jsem se dobelhala asi kilák k autu a nohy klouzaly klouzaly 😀 Takže dobrá posilka 😀

kive76
30. čer 2011

@misicka455 to to jo dobrá posilka.. 😀 no na tebe teda musel bejt pohled ..hi,hi..

niki2
30. čer 2011

@misicka455 tohle jsem udelala jednou, byla jsem ve fitku a rikam si, tak si rovnou namazu nohy, nedoslo mi, zemi to bude klouzat, takze jsem namazala, zapnula sandaly, udelala par kroku a sedla si, sundala sandaly a snazila se to rucnikem utrit 😀
Holky, ja se nejak bojim stoupnout na vahu, ta moje vule je hrozne spatna, jsem tady uz skoro tyden sama, kluci odjeli na Slovensko a ja stejne nejim tak, jak bych mela 😝

misicka455
1. črc 2011

Holky kdo se dal na to cvičení co jsme tu dávala jak jste na tom? Já dneska sedmej den a myslím, že nějaké učinky to má už jen to že s ekaždé cvíčo zdokonaluji 😉

misicka455
1. črc 2011

Včera bylo zase zajimávé jste co jíte, jen mě našvaly asi byl zase poslední díl jelikož neukazovaly ukázky na příště 😒

kive76
1. črc 2011

@misicka455 jo zajímavej díl

miranda77
1. črc 2011

@misicka455 no taky jsem na Jste to, co jíte koukala dost pozorně ... přišlo mi to dost podobné s mojí situací - ta chuť na sladké 😖 😖 😖 (včera jsem měla zrovna sacharidy na stobu na 179% 😝) , a u mne problém při cvíču udržet správnou tepovou frekvenci - na stepperu to vždycky strašně vyskočí a pak se musím sakra hlídat, abych šlapala pěkně pomalu 🙄 🙄 🙄

korchy
1. črc 2011

Ahoj holky,taky jsem včera koukala na jste to....bylo mi jí hodně lito a pak jsem si uvedomila,že jsem natom stejně stím jídlem.Pořád se snažím jíst co nejméně,porce se mi zdají moc velké,váha neklesá,nervy pracují tak si dopřeji jednou neco dobrého a šup váha vyletí a ty výčitky.Proč když jím malo a zdrave tak váha neklesá.......................je to jak začarovaný kruh. 😢
Zhruba za mesic se přestěhujem od rodiču do svýho bytu(ted probíhá rekonstrukce) a hned si nechám sestavit jídelníček na týden,abych věděla kolik opravdu moje tělo čeho pořebuje.Mám vytisklího i toho Havlíčka,kaže si to budu porovnávat a upravovat tu gramáž.
Jak já vám to hubnutí závidím 😀

miranda77
1. črc 2011

@korchy no taky jsem nad těmi podobnostmi uvažovala -třeba to trestání. Vždycky si říkám -tak tenhle malý dortíček nevadí a pak už se to veze a pak mne přemůžou výčitky 🙄 🙄 🙄

miranda77
1. črc 2011

holky, co děláte za cvičení, aby jste měly optimální tepovou frekvenci an spalování tuků???