Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

domca1221
18. říj 2011

@kive76 no tak to je super, jen tak dál 🙂 já držela první týden mléčnou dietu a od včéra jsem na té 90 denní rozlišovací, tak uvidíme jak vydržím a jak dopadku, zatím se držím 🙂

leopolda
18. říj 2011

@domca1221 jaá to je dieta ta 90 denní?

leopolda
18. říj 2011

Mě to být dotaz,co je to dieta na 90dní rozlišovací.

domca1221
18. říj 2011

@leopolda to je dieta, kde rozlišuješ, dny podle potravin, bílkoviny, uhlohydráty, vitamíny a škroby, mám knížku a podle té jedu

leopolda
18. říj 2011

@domca1221 už jsem si o tom přečetla.
Máš s tím nějaké zkušennosti?Už jsi to někdy držela?

domca1221
19. říj 2011

@leopolda nee, ještě nikdy, jen z okolí jsem o tom slyšela a známa zhubla 13kg, za ty tři měsíce a hlavně je to už skoro půl roku a nic zpět nenabrala, tak uvidíme, zatím se to dá, už jsem si i zvykla, že jím jen 3xdenně

lena27
21. říj 2011

tak toto sedí:

Co je kalorie ?
Kalorie jsou malé svině, které nám v noci vlezou do skříně, a
přešívají nám věci, aby nám byly stále menší...
Mám těch malých hajzlů plný šatník... .

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuchy
22. říj 2011

Tak jak to jde, u nás se teprve rozjíždím....1 týden, 1,5kg dole ☹

kuchy
22. říj 2011

Tímhle tempem budu hubnout tak rok 😝

1980mat
24. říj 2011

Ahojky, taky se přidávám k Vám do klubu hubnoucích. Ne že bych vyloženě musela zhubnout mám úplně normální váhu (BMI něco nad 22), ale byla jsem zvyklá být vždy vychrtlá a teď po několika letech sedavé práce v kanceláři a dvou těhotenstvích mám nahoře 15 kg a to se mi moc nelíbí. Nechci se dostat zase do sféry podvýživy, ale zhubnout jen tak 5-10 kg. Hubnu zdravou cestou. Takže rozhodně netrpím hlady, jen jsem částečně upravila jídelníček podle rad odborníků z netu, televize a časopisů - tedy žádné sladké, ani slazené nápoje, žádné bílé pečivo, žádné uzeniny, z masa jím nyní jen rybí, drůbeží, králičí, hovězí, z vepřového jen kýtu, jím hodně zeleniny (hlavně čerstvé nijak neupravené), jím bílé jogurty a piju kefír. Nikdy bych neřekla, že dokážu být třeba bez sladkého a teď se mi to daří už více jak týden a ani na to sladké nemám pomyšlení. Motivace je u mě o to větší, že hned za první týden mám 1,5 kg dole a to vůbec nesportuji, protože jsem zavřená doma s nemocnými dětmi. Ode dneška chci přidat i pravidelný pohyb v podobě rotopedu.

kive76
24. říj 2011

@1980mat držím palečky, at se ti daří hubnout

dreana
autor
30. říj 2011

Ahoj, tak jsem tu zase zpět, a moc ráda bych s Vámi opět hubla.. v červnu jsem začínala na 105, dneska mám 94 a ráda bych to dotáhla na 79 alespon 🙂)

marooshka
2. lis 2011

Ahoj holky, kdybyste měla některá zájem o cvičení atp. , pošlete mi IP a pošlu vám odkaz na moje stránky. Jsem osobní trenérka v posilovně, můžu sestavit i plán na doma případně i pomoct s jídelníčkem. Jsem z Berouna.

1980mat
2. lis 2011

Tak už jsem nevydržela a dala si poslední týden něco sladkého, ale nebyly toho kvanta, tak se to naštěstí na váze neprojevilo. Teď pokračuju v dietě dál. Nějak to nehrotím. Chci hubnout tempem 2 kg za měsíc, takže nic drastického.

Dreano, Tobě držím palce, ať v hubnutí dál tak dobře pokračuješ. 😉

kive76
4. lis 2011

ahojky já od 3. října mám z 83 kg ted 78 kg...a přes pas z 88 na 82 cm, a boky ze 107 na 102 cm..kdyžtak jukněte na stránky www.prozeny.cz tam hubnu ještě s dvěma dámama 🙂 a jde nám to...konečně...já už myslela, že těch 83 kg mi zůstane navždycky..mám napsanej jídelníček, podle kterého se stravuju, a tak 3x týdně chodím cvičit...ten projekt je na 3 měsíce, tak doufám, že ještě něco zhubnu ...ráda bych tak na těch 72 kg se dostala...a pak po novém roce ještě dál....aspon k těm 68 kg , který jsem měla naposled před 10 rokama.

llluckaaa
7. lis 2011

Ahoj maminky, můžu mezi vás? Taky chci zhubnout a nějak mi to samotné nejde ☹

rkatka
7. lis 2011

Ahoj holky můžu se přidat potřebovala bych zhubnout cca 30kg. Poradte mi něco?

llluckaaa
7. lis 2011

@rkatka Já nějaké triky znám, ale chce to vůli a vydržet. A to je u mě největší problém ☹

rkatka
7. lis 2011

jo jo to znám umě je to taky problém a velký kolik chceš zhubnout?

kive76
8. lis 2011

holky když mi pošlete maily do zprávy...přepošlu Vám jídelníček co mi napsal trenér je to teda přesně na mě...co se týče hodnot gramů, tak bud baštěte jako já,nebo víc...ale to co mám psáno já..jak chcete, když mě jde hubnout, a to jsem si nikdy nemyslela,že zrovna mě s malou vůli to půjde, tak i Vám se podaří zhubnout...a je tam kompletně napsáno co kdy a jak jíst...a proč...

sylvia11
9. lis 2011

Tak jsem se včera rozhodla, že do Vánoc je třeva zhubnout alespoň 4 kila! Začínám tak, že opouštím kávu, budu pít jen čaje a čisté vody. Navíc ruším oplatky a čokoládky u nás v kanceláři🙂 Snad mě tady holky podpoří a nebudou mi dělat chutě🙂
Chci si ještě koupit čaj na redukci váhy. To by snad mohlo mít nějaký účinek ne?

misicka455
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misicka455
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
medan29
14. lis 2011

Ahojka, můžu se taky k Vám přidat?

llluckaaa
16. lis 2011

@rkatka asi 3 kila, abych se vrátila na přetěhotenskou hmotnost a hlavě do oblečení, které mi je teď malé ☹ A kolik chceš ty?

llluckaaa
16. lis 2011

@sylvia11 Já myslím, že čaj nepomůže. A kafíčko taky ne... Toho já se určitě nevzdám, nějaká neřest mi musí zůstat 🙂

llluckaaa
16. lis 2011

@medan29 Jasně, kolik chceš shodit?

llluckaaa
16. lis 2011

@kive76 Já vím, jak a co jíst, ale mám problém to dodržet. Rozhodně si nemůžu nějak složitě vyvařovat, na to nemám čas ☹ A taky mám problém se sportem - volného času je málo a když je chvilka, tak si radši přečtu knížku než abych si sedla na rotoped.

medan29
16. lis 2011

@llluckaaa chtěla bych dát dolů aspon 10kg, ale nějak mi to pořád nejde

llluckaaa
16. lis 2011

@medan29 Mně se v létě podařilo sundat 4 kila, ale pak jsem se zase rozjela a zastavilo se mi to ☹
Už jsem hubla po prvním těhotenstvím a sundala jsem 6 kilo za 2 měsíce 🙂 Prckovi bylo v té době jako tomu tvému teď...
Co na zítra plánuješ k jídlu? Já SN: vločky, 1/2banánu, lžička medu, jogurt, SV: jabko, O: filé, zelenina, kuskus SV: kaki, V: pečivo se sýrem a snad i se zeleninou 🙂