Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

silvik
13. říj 2010

@kahinae Se školou? Myslíš jako, že ti nabourává ten tvůj stravovací režim?

kahinae
13. říj 2010

@silvik jop :( mam rozvrh na prd :( bud mam 45min volno nebo jsem tam od 8 do 1 a nemam cas se ani najist 😀 😀 jo hold vysoká.. ale tak zase mam aerobic i když já jsem děsně líný člověk 😀 😀 😀

sofifinka
13. říj 2010

Nejhorši je když zničeho nic přestaneš ja za 4roky hodilana sebe skoro 30kg předtim jse rychle zhodila a jojo je semnou a nechce pryč ☹

bocinka
13. říj 2010

ježíííííš.... a to mám fakt dočítat???? 😀 😀 😀 tak to vydržte, až bude Mira spát.... já měla na véču topinky s paprikou... ani nevím, jestli se to může.... 😕

luuca.b
13. říj 2010

@sofifinka jj jojo je sviňa

luuca.b
13. říj 2010

@bocinka to neni ne když je to smaženy😀 bud v klidu já večeřela až ted a to kus kus od obědaale s kečupema rohlík se šunkou😀 to jsou kytičky ja dělany

sofifinka
13. říj 2010

@luuca.b To je fak ale kdyz se chce všechno jde a ted to pujde ješte lépe když nas tu je táák moc.

luuca.b
13. říj 2010

@sofifinka taky myslím🙂

verusa22
13. říj 2010

@bocinka styď se 😀 😀 topinku a ještě na tuku dělanou n? 😵 😀 😀
hrabu se tisíc metrů pod zem a stydím se co teď napíšu :( zrovna večeřím...ano je to nekřes´tanská hodina
moje jídlo dneska:
Snídaně : 1/2rohlíku s cajem
obed:neco kureciho a rejzu
odpo:2 mandoše
večeře: 21:16 dalamen sýr a hermelín a kakao:(

verusa22
13. říj 2010

😀 ja píšu jak blb...prej rejžu 😀 RÝŽI
dalamen je dalamánek
mandoše .mandarinky

sofifinka
13. říj 2010

@luuca.b Jsem tady dnes první den tak zatím se pomalu dostává do toho jak psát atd.Jinak mě písní na tu vahu atd.Ja jsem antitalent 😉

verusa22
13. říj 2010

Holky zítra na nás myslete...cvičím s 11-měsíční dcerou vojtovku :( zítra v 6,30jedem ..to bude teror:(

sofifinka
13. říj 2010

@verusa22 tak držím palečky at to dobře dopadne. 🙂

verusa22
13. říj 2010

@sofifinko děkujeme🙂

kahinae
13. říj 2010

@bocinka jeden prohřešek 😀 pokud jsi to smazila na rostlinem tuku a celozrny chleba tak je to ok.. ale nehrotila bych to 😀 😀 😀 hlavne ze jis pravidelne 😀 😀

bocinka
13. říj 2010

tak já mám dneska kytičky.... a jo bylo to na rostlinném tuku a ne nebyl celozrnný.... 😝 pravidelně snad jo...

dneska
snídaně - jablko
sváča - černá bulka s paprikou a florou
oběd - ty topinky
véča paprika a dám si ještě jabko.. 😀

luuca.b
13. říj 2010

@sofifinka mám tě v tabulce🙂 neboj jsi šikulka🙂 do tohos e dostaneš:.-)

luuca.b
13. říj 2010

@verusa22 Natálka je šikulička ta to dá 🙂 pak písni🙂

usounek25
13. říj 2010

holky, která držíte dělenku,nemáte prosím některá někde soupis potravin co patří do které kategorie?? Já si půjčila v knihovně knížku Kořínkové Dieta - Já vím, tam je to teda docela popsaný, ale ne nijak dopodrobna. Nebo dá se to třeba někde stáhnout na netu? S touhle dietkou chci začít, ale bohužel nemám žádnou zkušenost ani nikoho v okolí, kdo by vyzkoušel, tak budu moc ráda za jakoukoliv radu. Joo a ještě jsem se chtěla zeptat, jak ty dny po sobě střídáte - jakože prvně máte ten kytičkový, pak zvířátkový atd. nebo jak se vám prostě chce. Děkuju moc, od pondělí začínám a už se moc těším 🙂

silvik
13. říj 2010

Já se loučím, stejně tady furt odskakuju k Barunce, už má chuďatko moje malé 39,5, no mazec, to zase bude noc.. jenom aby to nebylo nic vážného... ☹

sofifinka
13. říj 2010

@luuca.b Taky doufam tak moc dík,moc krasné mimi.

luuca.b
13. říj 2010

@usounek25 zvířátka
skupina dělené stravy - bílkovinné potraviny
Do této skupiny spadají všechny citrusy - citrony, pomeranče, limetky, grapefruity, mandarinky. Patří sem i další ovoce - hrušky, meruňky, hroznové víno, nektarinky, tvrdá jablka, třešně, mango, kiwi, melouny, ovocné bobuloviny - maliny, ostružiny, jahody, brusinky, černý rybíz a plody černého bezu. Nepatří sem ovšem borůvky! Dále k bílkovinným potravinám patří všechny druhy tepelně upraveného masa - hovězí, telecí, jehněčí (pouze vepřové se nehodí). Rovněž pečená drůbež - krůta, kachna, husa, kuře a tepelně upravené uzeniny - vařená šunka, pečená klobása spadají do kategorie bílkovinných potravin. Také "dary moře" jako mušle, krevety, krabi a neuzené, dušené ryby - makrela, losos, tuňák, kapr, platýs či pstruh. Dále mléko, vejce a sýry s obsahem tuku v sušině max. do 60% - ementál, eidam, parmazán, camember, blaťácké zlato a gouda. Také sem spadají výrobky ze sóji - tofu nebo různé sójové pomazánky a vařená rajčata. A nesmíme zapomenout na nápoje, kdy se do bílkovinné kategorie řadí ovocné čaje, jablečné víno, suché bílé a červené víno, nebo také sekt.

neutrál může s ejak ke kytkám tak zviřatkům

skupina dělené stravy - neutrální potraviny
Neutrální potraviny mohou být kombinovány s bílkovinnými i se sacharidovými produkty.
Patří sem některé tuky a oleje - zastudena lisované oleje, margaríny s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin a máslo. Dále zakysané mléčné produkty - tvaroh, jogurt, kefír, kysaná smetana, podmáslí, kyselé plnotučné mléko a všechny sýry od 60% tuku v sušině - camembert, gouda a měkké sýry - smetanový, kozí, ovčí, mozzarella. Do této skupiny patří i maso v syrovém stavu - tatarský biftek a uzeniny - šunka a různé druhy kvalitních salámů. Také marinované nebo uzené ryby - makrela, uzenáče, zavináče, pstruh, uzený losos a veškeré koření nebo jen vaječný žloutek. Spadá sem veškerá zelenina (mimo zeleninu skupiny sacharidů) a saláty, houby, olivy, klíčky a bylinky. Z ovoce jsou to borůvky, nesířené rozinky a ořechy (mimo burských oříšků a kaštanů). Nesmíme zapomínat na želírovací prostředky - želatina, agar-agar (mořská řasa v prášku) nebo rostlinné ztužovače a karobové mouky. Z nápojů zde patří třeba koňak.

kytičky
skupina dělené stravy - sacharidové potraviny
Do této skupiny patří všechny druhy obilí, ale i proso, přírodní rýže (natural) a pohanka. Dále sem řadíme výrobky z celozrnné mouky - chléb, dalamánky a müsli, bezvaječné těstoviny a krupicovou kaši. Ze zeleniny spadají mezi sacharidové potraviny brambory, bílé zelí, kapusta, mrkev, cuketa, celer a černý kořen. Dále sem patří ovoce - banány, ananas, kiwi, datle, fíky, jablka a nesířené sušené ovoce. Do této skupiny se řadí i přírodní sladidla - hroznový cukr, med, javorový sirup, hrušková a jablečná šťáva. Dále také bramborový škrob, karob, pudink a z nápojů zde řadíme pivo.

luuca.b
13. říj 2010

@silvik jééé chudinka ym to měli před 14 dny hruuuza.rasdši bych si to vzala vždy na sebe☹ držete a a t je líp🙂

kahinae
13. říj 2010

@usounek25 když tak koukni do mého fotoalba 🙂 tam je "graf"

luuca.b
13. říj 2010

@sofifinka moc děkuji🙂

sofifinka
13. říj 2010

@usounek25 Ja stím taky začínam ale skušenosti nemam tak uvydíme kdo nam poradí.

usounek25
13. říj 2010

@luuca.b Děkuji 🙂

bocinka
13. říj 2010

@kahinae píšu si, zítra máme placičky k oběduuuu... 😉 Díííky

kahinae
13. říj 2010

@bocinka nemáš vůbec zač 🙂

kahinae
13. říj 2010

@usounek25 @sofifinka speciálně pro vás 🙂