Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
25. říj 2010

Já mám doma na ruce taky činky a takovej 15 min blok na dvd s posilovaním tak to střidám jeden den břicho , nohy druhej den ruce pak nic aby se tělo zregenerovalo pak cvičení na celé tělo třeba zumba a tak se snažím dokola i když pokaždé to taky nevýjde ☹

dreana
autor
25. říj 2010

@misicka455 Ja se snažím tedka 2-3 dny alespon pul hodiny kettler a cvičení. Tedka si dam daylší cvičení asi ve středu nebo ve čtvrtek a velký blok zase o víkendu :o)

bocinka
25. říj 2010

@dreana tak to joooo.... 😀

valentovasasa
25. říj 2010

tak jsem se vrátila z Pilates a na to, že jsem tam dlouho nebyla tak super...

misicka455
25. říj 2010

Někde jsem četla , že by se měly dělat pauzy u cvičení aby si tělo odpočalo takže ty pauzy mám na celém cvičení nejraději 😀

misicka455
25. říj 2010

Jdu chrápat zítra ráno jedu s Veru na krev tak bude stávačka v nekřestanskou raní hodinu 😠 pa

bocinka
25. říj 2010

@misicka455 příjemné vstávání přeju... 😅

Já jdu taky... musím se "odchlupit".... 😀 tak dobrou holky....

valentovasasa
25. říj 2010

@misicka455 chyba -ve cvičení se nemaj dělat pauzy - tělo a svaly si zapamatujou tyto chybné údaje. Je to na delší debatu, ale ve skratce necvičit s velkýma pauzama, spíš se v pauzách protahovat, aby byly svaly stále v pohybu...

verusa22
25. říj 2010

tak holky!!!!! PROVOKACE!!!!
já mám chuť na sladký....jak prase.... a chlap teď žere zákusky z narozenin.... jsme na něho koukala a on se otoí a říká: "chceš??? " a dá mě na talířek zákusek....no ale nedala jsem si....teď tady říká jak jsou výborný...
hajzlík

luuca.b
25. říj 2010

@valentovasasa ¨přesně!tělo vychladne a svaly se stáhnou..to je přece jasny vid!
@verusa22 tak at mi pošle kousek

giselka
25. říj 2010

@mamkamarketa tak můj chlap je opak, ve všední dny jí 2x denně, o víkendu tak 3x až 4x... Dřív byl schopný jíst i 1 denně a paradoxně vážil víc než teď, jakoby jsme si ty kila vyměnili, ještě před rokem vážil kolem stovky, teď má 85 😝

giselka
25. říj 2010

tak, víc toho napsat nestihnu, Adélka se neustále budí, tak dobrou noc 😉

dreana
autor
26. říj 2010

Dobré ránko holčiny, tak dneska netuším co budu jíst :D Odpoledne jdu s kamaradkou na kafe tak se snad udržím a dám si jenom to kafe :D

bocinka
26. říj 2010

Bré ránko.... taky nevím co dnes jíst... 😅 mám mít zvířátka.... ale nevím, nevím.... 😕 jestli si dneska neudělám čistící den a večer budu bez cvičení.... já si myslím, že jednodenní pauza mě nezabije.... břicho mě bolí tak.... že si to zaslouží.... 😅

coko.joko
26. říj 2010

Dobre rano,
vcera me nesel vubec net...se po........ja snidam tmavou housku a syr a dal jeste nevim...
@dreana ,to je hrozny vid pak nekde vidis ty dobrutky a laka to..
@bocinka,vis jak,ale nemela by si odpocivat,protoze pak uz se ti nebude chtit cvicit...jako ja zaclo me bolet telo a ja uz druhy den na to prdim 😀 😀 nemam tu vuli

bocinka
26. říj 2010

@coko.joko minulý týden jsem měla pauzu dva dny, páč jsem se nemohla hýbat a zase jsem šla, nebojím se toho, že by se mi nechtělo.... 😉

zuzi82
26. říj 2010

Dobré ránko, tak jsem vás donečně dočetla. Vy píšete jako divé. 😀
Luci, díky za tabulku.
Mám konečně zase váhový úspěch. Včera jsem měla stále těch 69 kg a dneska mám 68,3, tak doufám, že se to zase pohlo a pojede to dolů. Snad mě to zas trochu nakopne. Potřebuju zase trochu přitvrdit, hodně jsem teď vynechávala svačiny. Ale rozhodla jsem se, že si udělám každou neděli trochu hříšný den a na oběd si nedám dělenku. Držím jí už téměř tři měsíce a chybí mi špagety s tuňákem a třeba srdce na smetaně s knedlíkem a tak.
Včera jsem zase byla na zumbě, tak to bylo fajn.
A manža mě podporuje. Chce, abych zhubla. Poznali jsme se, když jsem měla 58 kg, takže těch deset, co mám teď navíc, bych chtěla sundat. 😅 Třeba včera tady nechal plný tác rohlíčků s tvarohem a povidlama, že to už je pro mě. 😀Jsem mu řekla, že to jíst nebudu, že mám dietu, tak říkal, že mi nechal ty povidlové, že ty jím víc. Ha ha, já měla jen jeden tvarohový v neděli na snídani, ostatní snědl on se svým tátou a bráchou.
U mě to s jídlem vypadá takhle:
snídaně: kousek dortu z narozenin a jeden tvarohový šáteček
svačina: hroznové víno
oběd: bramborová kaše
svačina: jogurtový nápoj - malý
večeře: žampionová polévka 😉

giselka
26. říj 2010

Dobré ráno 🙂
tak dnešní snídaně cini minis s mlékem, na sváču bude asi pomeranč, oběd maso na nudličky nevím s čím a večeři taky ještě nemám vymyšlenou
Holky, co chodíte na zumbu, je to dobrý? Přemýšlím, že až bude Adélka trochu větší, taky začnu chodit.

luuca.b
26. říj 2010

@giselka zumba užasnááá chodim už 8 měsícu a super

luuca.b
26. říj 2010

já zas měla deku a já blba zas snědla ke snídaní piškoty s nutelou a depka je pryč ale vyčitky.-(
já cvičení v neděli zumba pondělí power dneska zumba zítra zumba ve čtvrket aerobic a ještě mimi doma nějaky cvíčko na zadek a nohy🙂 ale hřešim jak mužu rohlíky a sladky špatny!sakra!!!!!!! 😠 😠

luuca.b
26. říj 2010

jinak oběd kuřecí stehna s barmborem a kopou ruzné zeleniny vše upečeny v troubě

misicka455
26. říj 2010

Ahojky, blbě jste mě stím cvičením pochopily a nebo já to blbě napsala jasně , že když cvičíte v jeden den a cvičíte třeba 20 min na orbitreku tak si pak nepůjdete na 10 min lehnout do postele a pak půjdete na dalších 20 min. ALe myslela jsem to tak , že se nemá cvičit každý den 7 dní v týdnu., že se má dávat pauza aby svaly zregenerovaly 😉

misicka455
26. říj 2010

Já dneska zatím jogurtovej nápoj a banán a teď si jdu udělat ¨rybu na grilu v troubě s brokolicí 🙂

misicka455
26. říj 2010

Kolikrát týdně mám cvičit.
Pro zaznamenání trvalejších změn je potřeba min.3x týdně 60 min. Pro udržení stačí min. 2x týdně 30min. maximálně se doporučuje absolvovat trénink 5x týdně a uchovat si den či dva na regeneraci.

misicka455
26. říj 2010

@giselka zumba je super zítra se chystám 😉

luuca.b
26. říj 2010

@misicka455 záleží ale také na každy jak je tělo zvyklé ,muže i denně a pak si před den dát relax ale je pravda že správné je 3x za tyden a když 5 x tak pak 2 dny regenerace

misicka455
26. říj 2010

No jasan jak je tělo zvyklé jen já si nedokážu představit jak cvičím až dokonce života každej den takže pro mě je optimální tak 3x až 4 x týdně.

dreana
autor
26. říj 2010

@misicka455 A to je pravda, s tím velý souhlas :o)

coko.joko
26. říj 2010

holky a taky by me teda zajimalo,kdyz tu jezdim na orbitreku 20 minut a proste vic uz nedam a pal nejaky cvicky na bricho,tak jestli to jako staci tech 20 minut vsak nekde jsem cetla,ze to se telo jen zahreje a nic nespaluje...ze by se melo aspon 40-50minut aby to melo ucinek,ale to ja nedam ani boha....

bocinka
26. říj 2010

@coko.joko já cvičím 20 minut na rotopedu, pak břicho a pak zase rotoped... 😉