Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

leopolda
1. lis 2010

@tegina no nevím ,kde to je v Brně,musím mrknout,taky bych potřebovala nějakého sparing partnera.
Já s těma dvěma,taky nevím,kam dřív skočit,ale až budu chodit do práce,tak už vůbec nebude čas.

mamkamarketa
1. lis 2010

@bocinka nevim jak ses na tom ty,ale ja kdyz si jdu koupit podrpsenku, tak me odkazou na kram s padakama 😀 tedka to jeste ,,zapadne,, teda zada me boli, ale je pravda, ze za mych mladych hubenych let to vypadalo jeste hur 😒

mamkamarketa
1. lis 2010

HOLKY PROSIM
nemate nekdo (ano opet otravuju) na papire jen ve zkratce co jsou zviratka a co kyticky?
PROSIM,PROSIM

misicka455
1. lis 2010

@leopolda cvičím na stepru, orbitreku a pak na té Vibra plošině.

mil7
1. lis 2010

Krásné ránko holčiny,tak jsem Vás konečně dočetla.Je to síla jak jedete.Já o víkendu moc nestíhám ☹ . Jinak Vás musím všechny moc pochválit jak se vám daří.U mě nic moc.A to se snažím ☹ .Je pravda ta,že teda kromě aquarobicu v pondělí necvičím.Ale nějak na to není čas a hlavně ani síla. 😒

fideos
1. lis 2010

Holky, s chutí do toho! Jednou jsme se do toho daly, tak at se s tím nebabráme věčně a dotáhnem to ke zdárnému konci! 🙂) Hezký den 🙂

elgereta
1. lis 2010

ahojky holky, po dlouhý době mám chvilku času, tak se hlásím...dočíst vše je bez šance, takových stránek 😲
blahopřeju ke každýmu úbytku....u mě žádná sláva, ale přiznám se, že to flákám..současná váha 83 kg.

dreana
autor
1. lis 2010

Holky, v bytě už nam odpojeli net, budu tu asi až v sobotu až se přestěhujeme. Tak na mě nezapomente za ten tyden a HUBNUTI ZDAR :D

misicka455
1. lis 2010

Fuj tak to už je extrém 😒

fideos
1. lis 2010

@dreana Tak at se ti ten týden daří! 🙂

luuca.b
1. lis 2010

@tegina toto jsi mi poslala tak mi písni kolik přesně máš:
To nejdůležitější jsem nepísla, vychozí výška je 178 cm, váha 89,8, pod tegina. Moc děkuji a těším se na hubnutí.

luuca.b
1. lis 2010

@mamkamarketa a kolik máš ty?nemám od tebe IP?

luuca.b
1. lis 2010

@fideos ještě že dočítám prosím příště do IP ju🙂 děkuji ale mám tě tu 😉

luuca.b
1. lis 2010

@mamkamarketa i když to flákáš já ted 4 dny jsem taky hodněěěě hřešila a taky jsem dala🙂

mamkamarketa
1. lis 2010

diky Luuce za novou tabulku 🙂

jinak jsem si dukladne prostudovala delenou stravu a co jsem nezjistila-neni vhodne pro lidi trpici dnou 😠 fakt jsem asi odsouzena ke spekum ☹

luuca.b
1. lis 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/album...

sorry tegina už jsme našla chybičku🙂 tak znova🙂
ale dělám i tu cm zda se chce ještě někdo přidat🙂

luuca.b
1. lis 2010

@mamkamarketa ty máš DNU????chudinko☹ ale tobě třeba pomuže fakt jíst málo 5x denně(myslím malé porce) a minim.2,5 l vody🙂

mamkamarketa
1. lis 2010

@luuca.b jojo dnu, trombofilni mutace..atd. hold jsem v tomhle vyhrala Jackpot 😀
snazim se jist male porce, ale dna vyzaduje specialni dietu a mela bych se snazit dodrzovat antikolagulacni dietu (omezeni vitaminu K) ale vitamin K je v podstate ve vsem zelenym (spenat, zeli, brokolice.rajcata(vim ty jsou cerveny 😀 .) takze to mi zase nahrava na ty nezdravy jidla...chjo.

proc pribirat je tak lehky,ale zhubnout nejde?

luuca.b
1. lis 2010

@mamkamarketa až se to dozvíš děj vědět😀...jj Dna je prevít

mamkamarketa
1. lis 2010

@luuca.b kdyz ja to nechapu muz muzskej behem dne sni vic nez ja za tyden a jeste lemta colu a hubne. ja si kousnu rohliku a cejtim jak mi tloustnou stehna...
svet neni spravedlivej 😒

luuca.b
1. lis 2010

@mamkamarketa to mi o tom povídej je jak ten muj mě stačí kolem něj projít(kolem rohlíku) a mám 5kg nahoře😀

luuca.b
1. lis 2010

tady všude dneska chípl kun!!! ☹

bocinka
2. lis 2010

@mamkamarketa tuhle dietu má moje babička, je fakt děsná.... 😠 plus warfarin.... 😖 ale fakt zkus hodně pít....
Jinak dobré ránko.... 🙂

mamkamarketa
2. lis 2010

@bocinka warfarin ted neberu,ale driv jsem ho brala a pak jsmem si musela zacit pichat injekce. zkusim nejak to dolu proste jit musi 😠

co mala? nebo pochoduje kolem nabytku?

bocinka
2. lis 2010

@mamkamarketa to bylo na mou malou??? 🙂 Jojo, pochoduje... ted se konečně rozhodla, že plazení je na prd a bude raději lézt.... 😵 myslela jsem, že po kolenou ani chodit nebude.... 😕 😅

giselka
2. lis 2010

Ahoj holky, jdu jenom pozdravit, nějak vás teď nestíhám dočítat, malá je nemocná, tak lítám kolem ní, nechce si nic nechat udělat od táty 😝 Ale má to výhodu, aspoň nemám moc čas na jídlo 😀

luuca.b
2. lis 2010

holky juchuuu vejdu se do před těhu džínu🙂 a i je zapnu krááása(38 vel.) ale to je zatim jedinny co obleču bez problému...zatim pá ukážu se večer valim na zumbu🙂 😉 😉